Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koşu Pisti İstemiyorum!

Üzeyir Gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Standart Koşu Pisti İstemiyorum!

Bu başlık hemen kapatılabilir; ama en azından benim düşüncemde olanların da bir sesi duyulsun istiyorum.
    Stadyum Projesi gerçekten güzel bir proje. Bu projenin takımımıza çok şey katacağı açık. Ancak olimpiyat stadı gibi bir stad yapılacak ki, bu da çok gereksiz. Trabzonspor'un koşu pistine ihtiyacı mı var? Tamam, olimpiyatlar Trabzon'da yapılacak olabilir ama onun için başka alternatifler bulunmalı. Eğer bu stadı kulüp yapacaksa o zaman koşu pisti istemiyorum. Rakip takımı baskı altına alabilecek bir stadyum istiyorum.

Ercan DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Koşu pistini hiç kimse istemiyor fakat bu projenin olması için koşu pisti şart gibi görünüyor. Madem koşu pisti şart başka çözümler düşünülmeli. Örneğin olimpiyatlardan sonra koşu pistinin kaldırılması gibi.

Üzeyir Gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ghetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koşu pistini hiç kimse istemiyor fakat bu projenin olması için koşu pisti şart gibi görünüyor. Madem koşu pisti şart başka çözümler düşünülmeli. Örneğin olimpiyatlardan sonra koşu pistinin kaldırılması gibi.
    Ben de senin gibi düşünüyorum

lazzist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o stad da koşu pisti olmsa devlet orayı yapmaz sonradan da indiriz denebilir ama malum dolgu alanı işleri karıştırabilir ayrıca stad 60000 kişik olacak(dergide öyle yazıyor) indirmeye kalksan 80000 bulur olamaz malıyet var olmaz zor olimpiyat stadı olcak stad dolmiycak maç sehir zevkimizin içine edilecek stadın kendi projesinin ayrıntıları yok (hazırda varmı oda mecul) loca koyacaklarmı(şüpeliyim) saha mesafesi ne kadar olacak, skorbordu, ısıtma sistemi bu stadın kendisinin maliyeti ne olacak 40-50 milyon dolar denmişti o paraya 60000 kişilik ucube stad yapılır hadi iyisini yaptın devlet sayesinde nasıl bir organizasyon yapıpda o stadı dolduracaksın (ucuz bilet satıp ipsizi sapsızı stada sokup gercek kemik kemik taraftarı kacıracaksın belli) büyük ihtimal öyle bir organızasyon olmıycak ortalama seyirci sayımız düşecek stad gelirlerimiz zaten düşüktü hiç olmıycak tamam diyosun bari stadın dışındaki yapılar sayesinde ekonomin düzelir ama belli sana yedireceklermi okadar yapıyı parayı(ben sanmıyorum)çokmu kötümserim

ortada bişi yok tabi sadece hayal ediyorum
    Konu lazzist tarafından (16.12.2007 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

albayrak baya bir sallamış insan biraz usturuplu atar o dediği projeyi yapsın ben yine diyorum kapısındaki köpek olurum dediği projeyi yapsın ben koşu pistinede razıyım

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hadı bakalım ole olsun kaldırıverelım
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

60.000 kişilik stad tahminim 400-500 milyon dolar eder.o projede oteller hastaneler işmerkezleri tesisler daha sayamayacağım bir çok şey bir de 600 dönümlük dolgu var.bu proje 1-2 milyar dolar tutar herhalde ki bu projenin koca bir yalan olduğunun kanıtı.bu yüzden hiç yapılmayacak stadın pistini konuşmaya değmez.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nereden
    Trabzon

Hekimoğlu, Kayseri 32 bin kişilik stadı 56.9 milyon ytl'ye yapıyor 60 bin kişilik stad en fazla 100-125 milyon ytl olur. 400-500 milyon dolar fazlasıyla abartılı olmadımı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    albayrak baya bir sallamış insan biraz usturuplu atar o dediği projeyi yapsın ben yine diyorum kapısındaki köpek olurum dediği projeyi yapsın ben koşu pistinede razıyım
    mackali kardesim nuri albayrak yaptirmiyor zaten ama yapilacak........
    sen gene gel stada gorevli ol inanmiyorsanda inanma ama gerce3kdende yapilacak bunu aklina koy nedenlerini ben bir kac kere aciklamaya calisdim neyse su an ne dersek bazi arkadaslar tarafindan yanlis anlasiliyor su anki kongre cikmazi vs hebsi bu buyuk projesin pesinde yapilan rand hesaplarindan doguyor sabirla bekliyoruz insan oglu unutdugu bir sey var kalici degiliz bu dunyada , bir gun hebimiz kara toprak altinda curuyecegiz.

Hekimoğlu, Kayseri 32 bin kişilik stadı 56.9 milyon ytl'ye yapıyor 60 bin kişilik stad en fazla 100-125 milyon ytl olur. 400-500 milyon dolar fazlasıyla abartılı olmadımı
    800 milyon dolar su anki hesap sirf stad degil yanlislik yapmayin butun projenin tutari su anlik 800 milyon dolar.
    liverpool sirf stad icin harciyacagi para 800 milyon euro fazlada buyuk bir stad'da degil. dolara cevirirsek hesabini yapin hayden en kolayindan 1.1 milyar dolar yapar

sunuda ekliyeyim dedim bir kac kere yazmisdim kayseri stadi hakinda kadir has is adami yardimlari ile yapilacak deniyor.. simid bunu ortaya atan yalanci yoneticilere soyleyecegim bir sey var rahmetli kadir has 90 yasina kadar kayseriye ne verdi???? oldukden sonra stad yaptirsin?????
    Konu zeleka tarafından (16.12.2007 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı zeleka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    800 milyon dolar su anki hesap sirf stad degil yanlislik yapmayin butun projenin tutari su anlik 800 milyon dolar.
    liverpool sirf stad icin harciyacagi para 800 milyon euro fazlada buyuk bir stad'da degil. dolara cevirirsek hesabini yapin hayden en kolayindan 1.1 milyar dolar yapar

Hekimoğlu sadece stadı 400-500 milyon dolara çıkardı onun için örnek verme isteği duydum. Evet bende bir yerde 800 milyon dolar olarak duymuştum ama bu kadar şey yapılacaksa 800 milyon dolar yetmez. Bu kadar parayı devlet vermez, bizde bulamayız. Bu işin sonu hüsran gibi geliyor bana.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu stad biraz fason gibi ya hadi neyseeee...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim aklım avrupadaki stadlara gitti galiba galatasaray sanırım 52.000 kişilik stadı 120 milyon euroya yapacak.ayrıca kayserili stad yaparsa o rakama yapar.
    Konu Hekimoğlu tarafından (16.12.2007 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Yalnız bu stad hesaplamalarının içine dolgu masrafını da katarsanız iyi olur kanaatindeyim...

Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum...

Çekme kumla olacak bir dolgudan bahsetmiyoruz sanırım...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kEsinlikle ama kesinlikle koşu pisti olmaması lazım......
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zeleka kardeş niye inanmıyım temek atma başlasın daha ortada bir şey yok inşallah olur hepimizin gönlünden geçenTrabzonsporu iyi yerlerde görmek inşallah diyorum

istemiyoruz... ama geliyoo anasini satiim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşım öyle 1-2 günde kaldırılmaazki.....öyle kolay eğil hem 15-20 milyon dolar maliyeti olur en azından oradaki boş alan ne yapılacak.. bir sürü sorular var. en iyisi hiç yapmamak.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım öyle 1-2 günde kaldırılmaazki.....öyle kolay eğil hem 15-20 milyon dolar maliyeti olur en azından oradaki boş alan ne yapılacak.. bir sürü sorular var. en iyisi hiç yapmamak.....
    hocam bvenim bildigim kadariyla BJK 4 milion$ verdi kosu pistini kaldirmak icin ve kosu pistini yapmazsak DEVLET bize destek vermez onlar 2011 icin destek veriyorlar ozaman stad felan da olmaz diye düsünüyom...bence yapsinlar projeyi o projeden müthis gelirler var ondan sonra o parayla kosu pistini de kalldirirsin diye düsünüyom...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bir sefer yapılınca çok zor kalkar..sonra avni akerde yıkılacağı için ilde tek koşu pistli stadyum burası kalacak. hiç yıktırcakalrını zannetmiyorum...

bazı işler vardırki başta kabul edersen hep öyle kalır buda böyle bi şey

Nereden
    Almanya

bir sefer yapılınca çok zor kalkar..sonra avni akerde yıkılacağı için ilde tek koşu pistli stadyum burası kalacak. hiç yıktırcakalrını zannetmiyorum...

bazı işler vardırki başta kabul edersen hep öyle kalır buda böyle bi şey
    hakli olabilirsin bu konuda cok israrci degilim zaten...

ama müthis bi proje ben olsam yaparim kosu pisti olsa bile...

TS kendi basina STAD felan yapamaz HIKAYE anlatmasinlar sponsor vs. gibi kaynaklarda bulamaz oda bi hikaye ancak DEVLET`destegilye olur onlar da 2011 icin bu projeyi yaparsak destek verirler diye düsünüyom ama bilemiyorum...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ha teknoloji çok gelişti. koşu pistlerini raylı yapabilecek bir sistem varsa öyle olbilir. Maçlardan önce pistler tribünün altına girer. Bildiğim kadarıyla japonyada bu tür bi stadyum var. ama maliyeti ne ölçüde olur bilemem

Nereden
    Almanya

ha teknoloji çok gelişti. koşu pistlerini raylı yapabilecek bir sistem varsa öyle olbilir. Maçlardan önce pistler tribünün altına girer. Bildiğim kadarıyla japonyada bu tür bi stadyum var. ama maliyeti ne ölçüde olur bilemem
    evt bende öyle seyler okudum bi yerlerde ama maliyeti kactir bilemem...

ve dolgu alani icin TS YÖNETIMI arastirma yada görüsmeler yapmis öyle digim JAPON`lar 60 gün de HOLLAN`dalar 90 gün de yapariz demisler oranin dolgusunu...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt bende öyle seyler okudum bi yerlerde ama maliyeti kactir bilemem...

ve dolgu alani icin TS YÖNETIMI arastirma yada görüsmeler yapmis öyle digim JAPON`lar 60 gün de HOLLAN`dalar 90 gün de yapariz demisler oranin dolgusunu...
    Valla hiç zannetmiyorum o kadar kısa zamanda yapılabileceğini....

Çünkü yönetim tarafından dağıtılan projede alanın 900 dönümden fazla olduğu yazıyor . bide 600 metre açığa kadar doldurulacakmış. 600 metre sonra denizin derinliği onlarca metre olur bi metrekare yeri doldurmak için yüzlerce m3 taş-toprak gerekir. en yakın taş ocağıda maçkada bildiğim kadarıyla en az 30 km uzakta.

yani hem çok maliyetli hemde çok fazla taş-toprak isteyen bir iş bu..... yüzbinlerce kamyon harfiyatı oraya 60 günde değil 160 günde bile yığamazsınız....

Nereden
    Almanya

Valla hiç zannetmiyorum o kadar kısa zamanda yapılabileceğini....

Çünkü yönetim tarafından dağıtılan projede alanın 900 dönümden fazla olduğu yazıyor . bide 600 metre açığa kadar doldurulacakmış. 600 metre sonra denizin derinliği onlarca metre olur bi metrekare yeri doldurmak için yüzlerce m3 taş-toprak gerekir. en yakın taş ocağıda maçkada bildiğim kadarıyla en az 30 km uzakta.

yani hem çok maliyetli hemde çok fazla taş-toprak isteyen bir iş bu..... yüzbinlerce kamyon harfiyatı oraya 60 günde değil 160 günde bile yığamazsınız....
    teknolji ne durumda hele "teknolji uzmani JAPONLAR" nasil yaparlar bilemem bunu bu hafta CAN KARYAGDI TV de söyledi bu haberi...ama kisa bi süre bakildigi zaman bakmak lazim zaman herseyin ilacidir

nasil yapacaklar kac kisi calisacak bunlari bilemedigimiz icin bilmiyorum ne kadar sürer...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)