Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün Trabzonspor için ne yaptin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Beyler bugün fanatikte ergün ata'nin bir yazisini okudum.2004 senesinde fenerbahçe'nin 16, galatasaray'in 12 ve besiktasin 5,5 milyon usd magaza (forma satisi vs.) geliri varken bizim rakkamimiz 500.000 usd civarindaymis.(rakkamlar tam tutmayabilir ama mertebe olarak dogrudur.) ben de böyle bir topic'in itici güç olabilecegini düsündüm.evet herkes TS clublardan aldigi ürünü veya takimimizin kasasina giren herhangi birsey aldiginda buraya yazsin.böylece BMN üyelerinin külüplerine ne kadar sahip çiktigini da herkes görsün.hadi kolay gelsin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben TRABZONSPORLA ilgili tüm alisverisleri Ts clublardan yapiyorum...Ayrica dergiye üye oldum...

Saygilarimla...

Nereden
    Bursa

Once biz aLLah için birseyLer yapaLIm

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

dogru walla [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

arkadas senin bu nicki almanin belli bir amaci var mi? bunu niye sordugumu sanirim biliyosun..!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı

arkadas senin bu nicki almanin belli bir amaci var mi? bunu niye sordugumu sanirim biliyosun..!

cevahir abi benim de kafama çok takildi ama tahmin ettigin kisi degil..profili inceledim..ve tahminimce bu nickin onemini bilmemekte

Guests
    Ziyaretçi

Yorumsuz!
    Ergun Ata
    eata@fanatik.com.tr
    Bir spor kulübünün sahip oldugu güç; yalnizca elindeki sporcu kadrosuna degil, saygin geçmisine, basariyi devamli kilan kurumsal yapisina ve gelecegin basarilarini hazirlayacak saglam mali kaynaklarina dayanmaktadir.

21.01.2005

TOP 20 Hepsini Göster

Temel olarak en yüksek önem arz eden ve diger basari kriterlerini olumlu etkileme imkani bulunan saglam mali yapinin olusturulmasi ilkesi ise; ancak kulüplere gönül veren taraftarlarin kulüplerine sagladiklari destekle olabilir. Bu destek sanildigi gibi yalnizca sözde kalan ?ben su kulübün taraftariyim? diyerek degil, kulübün ortaya çikardigi ürünleri talep etmek ve satin almak yoluyla olabilir.(Burak Gürdal-Trabzonspor Genel Müdürü)

Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas?in, Avrupali rakiplerine göre çok geç kesfettikleri ?lisansli ürünler satisi? bu kulüpler için dev bir kazanç kapisi oldu. 3 kulübün geçen yil bu yoldan elde ettikleri gelirlerin toplami tam 35.5 milyon dolari buldu. Fenerbahçe 16 milyon dolarla en fazla ciro yapan kulüp olurken, Galatasaray 14 milyon dolar, Besiktas ise 5.5 milyon dolar ciroya ulastigini açikladi. (Hürriyet- 18 Ocak 2004)

Lisansli ürünlerin satisina baslanildigi 2003?te 140 bin, 2004?te 500 bin dolar ciroya ulasan Trabzonspor?un hedefi; 2005?te 2 milyon, 2006?da 7 milyon dolar ciroya ulasmaktir. (Genel Kurul Faaliyet Raporu)

Dikkat ediniz; lisansli ürünler satisindan Fenerbahçe 16 milyon dolar, Galatasaray 14 milyon dolar, Besiktas 5.5 milyon dolar, Trabzonspor ise 500 bin (yaziyla bes yüz bin) dolar ciro yapmis. Unutmadan; bu yil ve 2006 için hedefleri bayagi büyük koymus! (Ergun ATA)

?Bir transfer dönemi daha bitiyor, elin oglu Alex?le yetinmedi, Anelka?yi da aliyor. Birak yaa, bunlar tavuk bile alamazlar!? (Bir Trabzonspor taraftari)

?Parasiz yönetim istemiyoruz!? ?Para için futbolcu satani biz de satariz!? ?Paraniz yoksa çekin gidin!? vs (Trabzonspor?un bazi maçlarda atilan sloganlar)

Trabzonspor?un bir sehir takimi olmasina ragmen, kombine bilet satisindan yalnizca bir milyon dolar, bilet satisindan ise yalnizca 1.2 milyon dolar gelir elde etmesi sorgulanmasi gereken konudur. Rakiplerinin kimi zaman bir maçta elde ettikleri geliri, bütün sezonun toplaminda elde edebilen Trabzonspor; buna ragmen ayni rekabeti sürdürebilmektedir.(Genel Kurul Faaliyet Raporu)

?Yönetimle bedava bilet konusunda anlasamayan taraftar gruplari sessizlige büründü. Tiyatro seyreder gibi maç seyrettiler!? ?Bilet konusunda Baskan Atay Aktug ile tartisarak küfreden bir grup taraftar Ziya Bey Sitesi?ndeki lokal ile Avni Aker Tribünü altindaki TS Clup?in camlarini kirdi!? çesitli tarihlerdeki gazete haberleri)

?Özgür resmen Trabzonsporlu!? ?Trabzonspor 2 Polonyali?dan biriyle anlasti. Digerinin bonservis bedelinden indirim bekliyor.? ?Öncelik Brezilya?ya verilecek. Günes, Polonyali?yi bu nedenle beklemeye aldi.? (Transfer haberleri)

Pek bayramlik olmadi, farkindayiz. Trabzonsporlular kusura bakmasin ama bunlar birer gerçek...

Iyi bayramlar dilegiyle...
    Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

cevahir abi benim de kafama çok takildi ama tahmin ettigin kisi degil..profili inceledim..ve tahminimce bu nickin onemini bilmemekte

bi tahminde bulunmayi düsünmemistim ama hiç hos degil.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

abi bilmiyordur büyük ihtimalle..zaten samsundan mis eleman....

Arkadaslar bence Ergun'un yazisi her seyi apaçik belli ettiriyor.BU kadar imkanla bu Trabzonspor iyi gidiyor.Bizler daha iyi birseyler yapmadiktan sonra,bu takimdan daha fazla birseyler istemeyelim.[img]smileys/smiley19.gif[/img]?????????????

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

Bende ilk gördügüm zaman Gurbetçi Gençlerdeki esteban sandim ama degilmis

Guests
    Ziyaretçi

vALLa uzun sokaktakinden trabzonspor formasi almistim 2 sene önce mi 3 sene önce mi.sonra sirinevlerdekinden baya bi dergi aldim bi bere daha sonra rozet bide gravat ignesi..simdi de bi boxer aldim

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

konu basligi cok ilginc, aklima Hz. Ömer geldi...

evet TR'ye geldigimde tüm alisverisi TS Club'dan yapiyoruz, yapmaya gayret ediyoruz...ama öteki takimlari gördümmü ????...gercekten sinifta kalmisiz...

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla 3 boxerim ts club logolu yatak örtüm de öle, kaybolan formam da öyleydi bitane daha forma alicam hatta iki tane daha..

Nereden
    İstanbul

çok güzel bi konu kesinlikle lisansli ürün aliyorum hatta bizzat gidip ts club dan aliyorum kaskol forma dergi ...yakinda battaniye ve nevresim takimi alacam

Aslinda her gün buraya giriyor olusum yeterli diye düsünüyorsam da Kadir Has Center deki taraftar shop dan ts anahtarligi aldim.Karsisinda Feneryum vardi söyle bi ters baktim yanindan geçerken içerdekiler anladilar zaten Trabzon lu oldugumu.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ergun ATA' nin yazisini okuyunca daha ne kadar çok yol katetmemiz gerektiini bir kere daha anladim [img]smileys/smiley6.gif[/img]Maalesef taraftar olarak üzerimize düseni gerei kadar yapmiyoruz çok yazik.

Ürünlere gelince maç formalari, terlikler, esofman takimi vs. diye gidiyor. Genelde online olarak alisveris yapiyorum. Online olmayanlarda ise kesinlikle lisansli ürünmü diilmi diye kontrol ediyorum. Tabii bunlar önemli ama bence en önemlisi üyelik. Onudabi aksilik olmazsa 1 hafta içinde halledicem.

Nereden
    Belçika

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

konu basligi cok ilginc, aklima Hz. Ömer geldi...

evet TR'ye geldigimde tüm alisverisi TS Club'dan yapiyoruz, yapmaya gayret ediyoruz...ama öteki takimlari gördümmü ????...gercekten sinifta kalmisiz...

Aynen!

Nereden
    Avrupa Diğer

En son bi hafta once ,degeri yaklasik 250 E tutan , cakmaktan rozete , terlikten formaya kadar uzanan genis bi online alisveris yaptim , ayrica ikinci dergim de bugunlerde elime ulasir sanirim (ne yapalim ocak sayisini ancak subat basi elimize ulastiriyorlar.).

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bende nevresim takimi,ogluma 2 forma,rozet,kendime 1 forma.....vs Arkadaslar allah askina bu takima sahip çikalim

arkadaslar satislarimizin az olmasinin bir sebebi de kesinlikle sehirdeki ekonomik durum... inanin para olsa herkes seve seve ts club'tan alisveris yapar ama bu da mümkün olmuyor. çünkü ne de olsa ts club ucuz degil. ayrica forma gibi ürünler disarida daha ucuz oluyo. onun için insanlar mecburen esnaftan alisveris yapiyo...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nevresim takimi, 2 büyük 3 çocuk formasi, ts sweat, 3 çift terlik, kitap, blok not, 2 sapka, dis firçalarive dergiler (1-2 sayi hariç hepsi ts clup'tan)...

Iyi de söyle bir durum var besiktas, cimbom ve eziklerin ürünlerinin satisinin yapildigi magaza sayisi çok fazla bide TRABZONSPORUN ürünlewrinin satildigi magaza sayisina bakin bir elin parmaklarini geçmez burda görev yönetime düsüyo. Trabzonsporlularin veya karadenizlilerin fazla oldugu yerlere ts club veya ürünleri satan bir yer açsa bu rakam çok büyük olmasada iyi denilecek dereceye gelebilir..

He bideunutmadan söyleyeyim ALLAH nasip ederse 5 ay sonra bab olucam çocuguma simdiden TRABZONSPOR esyalari almak istiyorum bunuda sadece internetten alabiliyorum ayrica ögrenciyimde. Bide ilginçtir ts club ta 80ytl olan bir forma Trabzondaki normal magazalarda 35ytl yeveriliyo. Çeliski nerde sizce???

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oradakiler lisanssiz oldugu için ucuzdur..

Bugün Trabzonspor için 2 bilet aldim maça gittim.Sonra 10 yasindaki kuzenimi maça götürdüm.Beni kimse götürmezdi onu ben götüreyim dedim.Sanirim bu günlük Trabzonspor için görevimi yerine getirdim.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)