Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün Trabzonspor için ne yaptin?

galiba bugun ts icin sadece gooolllllllllllll diye bagirdim

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 Boxer,kalemlik (kardesime), terlik, 3adet forma (kardesime,kiz arkadasima ve bana), Çakmak, Her ay dergi, dis firçasi,atki,anahtarlik,kappa kisa çorap(bilege kadar) aklima hepsi gelmiyor tabi. Ayrica 1 hafta önce Trabzonspor Kulüp üyeligi. Istanbuldaki maçlari imkanim ve zamanim elverdigince takip ve en önemliside sürekli destek. Galiba yavas yavas gerçek Trabzonspor taraftari olma yolunda ilerliyorum ne dersiniz ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaslar burada sunu da söylemek istiyorum, etrafinizda çok fanatik olmayan trabzonsporlu arkadaslarinizida(fanatik olanlarin üye oldugunu varsayiyorum) kulübe üye yapmaya gayret edin.mesela benim önceki isyerime aldirdigim bir arkadas yakinda üye olacak.adam trabzonsporlu ama 100.000 üye kampanyasindan haberi bile yok mesela...bir baska konu da malatya maçini izlerken kafama takildi.takimimizin giydigi formalar uzun kolluydu ve sanal markette hala uzun kollu forma satisi yok.bunla ilgili bir mail attim, bana ilgili departmana iletildigi belirtildi.ben anlamiyorum kisin ortasinda kim gider kisa kollu forma alir.hele hele bizim gibi agir sikletler formanin altina kazak mazak da giyemeyiz.anlamadim anlayan varsa izah etsin.

beni bi minik arakadasa genç uye formu verdim ben 16 yi dodurdugum için genç üye olamadim bende amcamin ogullarina verdim onlar olsun die. bi de bi sorum olcak ben genç üye olamairm 16 doldu(yeni) die 18 olmadim die de normal üye olamaiyrm ee nolcak ben üye olamayacakmiyim[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Alıntı baris Nickli Üyeden Alıntı

3 Boxer,kalemlik (kardesime), terlik, 3adet forma (kardesime,kiz arkadasima ve bana), Çakmak, Her ay dergi, dis firçasi,atki,anahtarlik,kappa kisa çorap(bilege kadar) aklima hepsi gelmiyor tabi. Ayrica 1 hafta önce Trabzonspor Kulüp üyeligi. Istanbuldaki maçlari imkanim ve zamanim elverdigince takip ve en önemliside sürekli destek. Galiba yavas yavas gerçek Trabzonspor taraftari olma yolunda ilerliyorum ne dersiniz ?

agbi beremi unutmussun ya[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı secil_ts Nickli Üyeden Alıntı
    beni bi minik arakadasa genç uye formu verdim ben 16 yi dodurdugum için genç üye olamadim bende amcamin ogullarina verdim onlar olsun die. bi de bi sorum olcak ben genç üye olamairm 16 doldu(yeni) die 18 olmadim die de normal üye olamaiyrm ee nolcak ben üye olamayacakmiyim[img]smileys/smiley19.gif[/img]
    seçilcim demek sonunda genç üye formuna kavustun. benim gönderdiklerim mi yoksa baska bir yerden mi buldun? 16 yasini doldurdugun için üye olamaman ne demek? ben 17 yasindaki bir arkadasimi üye yapmistim. seninde söyledigin gibi 16-18 yas arasi olanlar ne olacak? bence bu iste bir yanlislik var. genç üye olabilmen gerekli[img]smileys/smiley2.gif[/img] bu konuyu arastiririz. özelden bana ulasabilirsin.

Guests
    Ziyaretçi

bende her sene bir sürü sey aliyorum. yazin trabzondayken birakin kravat takmayi takim elbise giymedigim halde 2 tane kravat aldim evde duruyor[img]smileys/smiley2.gif[/img]

[img]smileys/smiley4.gif[/img]ankara ts clubtan iki adet forma kaset kalem seti atki

trabzon ts clubtan yatak ortusu ve yorgan takimi corap bayrak 2 tane forma ve tisört

bimden sivi sabun pil [img]smileys/smiley4.gif[/img]

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu aralar tv kanallarinin avrupa yayinlarinda bir gese reklamidir dolasiyor. biraz arastirdim basit bir taraftar kartinin reklami. ama bunu bile sinan cetin cekmis. adamlar soyle yapmislar; 115 Euro ya süper taraftar paketi, icinde baskanlarindan bir yazi, forma, atki, flama,taraftar karti ve bere galiba.birde bunun daha ucuzu var 65 euroya bunda da kart ve mektup var.

bunlarin böyle reklamlari nasil basit bir sekilde yaptirip nasil yayinladiklarini gayet iyi biliyorum. simdi bunlari gören "taraftarlarimiz" en basta amcamin oglu biz neden yapamiyoruz, neden bizimkiler böyle hediyeler vermiyorlar vs. vs.

ben bu adami hergün görüyorum ve bir yildir üye yapamadim bunu. ben üye oldugumda bana, sana ne verdiler, bedavami gireceksin maclara diye sordular.

söylemek istedigim su; herkes bizim gibi fanatik degil, daha az fanatik olanlarin gözünü biraz boyamak lazim. en azindan reklamini(100bin üye) daha iyi yapmak lazim. yukarda yine gördümki halan daha bu kampanyadan haberi olmayanlar var.

eminim bizi takip eden yöneticiler bunu burdahaki yönetim toplantisinda gündeme getirecekler.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

ben gecen sene takimimizin turuncu formasi ciktigi zaman internet araciligi ile bir formasini aldim takimimizin. arkadasima dogum gunu hediyesi bir yatak ortusu takimi aldim. birde uzun kollu turuncu esorfman uzeri aldim. en kisa zamanda aldigim urunleri arttiracagim.

Nereden
    Balıkesir

ya aldigim dis fircasini ve coktan bitirdigim ama kutusunu sakladigim ayakkabi boyasini unutmusum.

Geçen sene bir düsüncem vardi ve bunu 2004 için gerçeklestirdim...

Her sene TS CLUB 'den 75 ila 100 YTL lik bir alisveris yapacagim ve Ankara'da olmama ragmen senede 1 kez Avni Aker'de maça gidecegim....

Nasipse 2005'de de bunu gerçeklestiririm......

Nereden
    Belçika

Gecen yazin(2004) yeni cubuklu formadan aldim 68milyona, Trabzonspor 35 yillik tarihi kitabindan aldim 10milyona,leminin jubilesine gittim 12.5milyon, skonto riga macina gittim 20 milyon, Dinamo Kiev macina gittim 20 milyon...birde 3 hafta once Trabzondaydim 5 tane kaskol aldim 2 fatih tekke 2 gokdeniz 1 tanede bordo mavi cubuklu onlarda toplam 62.5 milyona geldi...hepsi toplam 193 milyon tuttu duz hesap Trabzonsporum icin 200 milyon harcadim hepsi feda olsun hersene aynisiniyapacam hatta daha fazlasini!

TRABZONUM SEN COK YASA

CANIM FEDA OLSUN SANA

HIC BIRSEYE DEGISILMEZ

SENIN SEVGIN BU DUNYADA

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her gün oldugu gibi bugünde febenin anasina avradina gelmisine geçmisine booolll boooooolllll küfür ettim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alıntı alitemelli Nickli Üyeden Alıntı
    her gün oldugu gibi bugünde febenin anasina avradina gelmisine geçmisine booolll boooooolllll küfür ettim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bravo Trabzonspor için hiç kimsenin yapamadigi bir seyi yapmissin! Bu yaptiginin bir de Trabzonspor'a ne kazandirdigini anlatirsan,imzanda belirttigin gibi bizde senden bir seyler ögrenmis oluruz.

Ya da BMN de yazilmis olan "Sampiyonluk dedigin", "100 000 üye ne demektir" gibi yazilari okuyup sen bir seyler ögrenebilirsin...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı alitemelli Nickli Üyeden Alıntı

Bravo Trabzonspor için hiç kimsenin yapamadigi bir seyi yapmissin! Bu yaptiginin bir de Trabzonspor'a ne kazandirdigini anlatirsan,imzanda belirttigin gibi bizde senden bir seyler ögrenmis oluruz.

Ya da BMN de yazilmis olan "Sampiyonluk dedigin", "100 000 üye ne demektir" gibi yazilari okuyup sen bir seyler ögrenebilirsin...

[img]smileys/smiley36.gif[/img]liverpool taraftari arkadasim forumun basligi BUGÜN TRABZONSPOR IÇIN NE YAPTIN...bugün trabzonspora ne kazandirdin degil...ayrica arkadaslarin yazdigi gibi satd önünden alinan atklarin kulübe katkisi 0 ytl...benden en basitinden okudugunu anlamayi ögrenebilirsin.zor bisey degil.sadece isinbe geldigi gibi anlama yeter....[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Birazcik Ingilizce bilsen, imzamdan o sözün Liverpool taraftarlarina ait bir söz oldugunu anlardin,anlami da "asla yalniz yürümeyeceksin" demektir. Bu bizim taraftarlarimiza bir mesajdi,ama anlayana tabii.

Okudugumu çok iyi anliyorum merak etme, tipki tezahüratlar bölümüne yazdigin tezahüratla, ne düzeyde bir adam oldugunu anladigim gibi...

Nereden
    İstanbul

ama illaki isi maddiyata dökeceksek son 1.5 yil içerisinde aklima gelenler sunlar;bu sezonun çubuklu formasi,geçen senenin çubuklu formasi,bu senenin mavi formasi,akliniza gelmeyecek kadar atki(hemen hemen her maçta alirim katksi olmasada),kappa beyaz çorap(ts amblemli),kappa lacivert çorap(ts amblemli),turuncu esofman takimi,tisört,efsane ihtilal trabzonspor kitabi,anahtarlik,her ay aksatmadan dergi,hemen hemen her maça gidiyom(imkanlar dahilinde),ayica bmn bursa için sabah aksam çalisiyoruz,tandigim bütün takim tutmayan kizlari tsli yaptim üni.de...ayrica moldovya,kazakistan gibi yerlerden gelen arkadaslarida ts sempatizani yaptim..hatta muhabbet bile ediyolar ts hakkinda...dah ne bilem birsürü sey....aklima gelmiyo...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

Birazcik Ingilizce bilsen, imzamdan o sözün Liverpool taraftarlarina ait bir söz oldugunu anlardin,anlami da "asla yalniz yürümeyeceksin" demektir. Bu bizim taraftarlarimiza bir mesajdi,ama anlayana tabii.

Okudugumu çok iyi anliyorum merak etme, tipki tezahüratlar bölümüne yazdigin tezahüratla, ne düzeyde bir adam oldugunu anladigim gibi...

o kadarini biliyorum..liverpool tarihinisenden iyi bildigime eminim...ingilizcem de allaha sükür iyi...ayrica düzeyim seni ilgilendirmez....saldiriya gerek yok...sakin ol biraz...kurtlar vadisiniçok izliyon galiba.............[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Bugün degilde dün idmani izlemeye gittim. E memleketimize yilda 15 gün gelebiliyoruz ancak, o zamanda bos durmamak lazim. Ama su da bir gerçekki tesislerde yedik rüzgari hasta olduk. Ne yapalim, saglik olsun.

2 haftalik planimdada Kayseri ve A.SEBAT maçlari var insallah. Sonuna kadar, hep birlikte!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Dün resimleri yolladim Trabzon' a, insallah bi aksilik çikmazsamarta ( genel kurul sonrasi olduundan en erken marta olabilirmis ) üyelik kartim elimde[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu konu çok önemli. Baslik en tepede sabitlenmeli. Edited by: Aniketus

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

-Edited by: Gölge Oyunu

bügünden beri cnn türkdeki ankete oy veriyorum Fatih Tekke ve Trabzonspor icin yikilmadim ayakdayim

bugün trabzonspor için bol bol dua ettim cnn deki ankete oy verdim insallah yarinda tsye üye olcam...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)