Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bedava Bilet - Davetiye Bulan Burada İfşa Etsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Bedava Bilet - Davetiye Bulan Burada İfşa Etsin

Arkadaşlar kaç gündür burada bedavacılıktan - çıkarcılıktan - bir şekilde pankart asmacılıktan bahsediyoruz.

İ.B.B maçında tribünde olacak arkadaşlardan ricam şudur ki ; bedava bilet (biletin aslı) - davetiye bilet (davetiye bilet eğer normal taraftarın elinde olursa o işte bir iş var) bulan duyan gören varsa getirsin buraya ifşa etsin bizde bunu belgelemiş olalım.

Eğer onlarca böyle bilet varsa yine getirsin yönetimin gözüne sokalım hepsini buradan.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Güzel.

Destekliyorum.

lazzist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mantıklı kim vermiş neden vermiş herşey ortaya cıksın bilelim kimin ne oldugunu enayi yerine konuluyoruz klübe kendimizce destek olalım diye kombine aldık ayıp...

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neyi belgeliyosun yaa...kendi kendimizi ihbar edecez öylemi ? saçmalamayın Allah aşkına...bunların olduğunu hepimiz zaten biliyoruz...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

lazzist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı esrarengiz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyi belgeliyosun yaa...kendi kendimizi ihbar edecez öylemi ? saçmalamayın Allah aşkına...bunların olduğunu hepimiz zaten biliyoruz...
    çingene delikanlısı yaptığı hırsızlığı marifet gibi anlatırmış

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben almıştım zamanında ama İlhan Cavcavdan
    Önce TRABZONSPOR

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazzist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ne diyosun kardeş akıllı konuş !!!

kimi kime ihbar edecez onu soruyorum...federasyona gidip bakın bizim kulüp bedava bilet dağıtıyomu diyecez ???
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

hayır.

ben ve bir çok insan bedava bilet verilmesini istemiyor. Bu işler bir mikrop gibidir . Bana zarar gelmez dersin (yöneticiler) ancak bakmışsın bir gün bu mikrop sana zarar veriyor.

Yöneticilerin "bir gün bana da lazım olur" diye bedava verip vermediklerini herkes iyi biliyor.

Kimse kimseyi enayi yerine koymasın. Ben yeri geldi maratona yeri geldi kalearkasina yeri geldi kapalıya aldım. Diğer adamda yanıma gelip "ben para ödemem ki" derse orada bir iş vardır.

Duyarlı arkadaşlar en kısa zamanda bu işi buraya taşıyacaklardır.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır.

ben ve bir çok insan bedava bilet verilmesini istemiyor. Bu işler bir mikrop gibidir . Bana zarar gelmez dersin (yöneticiler) ancak bakmışsın bir gün bu mikrop sana zarar veriyor.

Yöneticilerin "bir gün bana da lazım olur" diye bedava verip vermediklerini herkes iyi biliyor.

Kimse kimseyi enayi yerine koymasın. Ben yeri geldi maratona yeri geldi kalearkasina yeri geldi kapalıya aldım. Diğer adamda yanıma gelip "ben para ödemem ki" derse orada bir iş vardır.

Duyarlı arkadaşlar en kısa zamanda bu işi buraya taşıyacaklardır.
    tamam sen haklısın da herkes biliyor zaten belgesek ne değişecek kimi kime şikayet ediceksin
    Bordomavi.net

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende destekliyorum güzel fikir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Desteklesemde hiçbir sonuç vereceğini sanmıyorum.. Zira yönetim kurulumuz her pisliği alenen açıkça yapmakta ama hayır yapmıyorumda demeden pişmiş kelle gibi ama yinede burdayım durucağım indirebiliyorsan indir demektedir.. Velhasıl ki bunun bir şeylere çözüm getireceğini sanmıyorum..
    Ama bir yararı olucağını sanıyorsanız söyliyim Maraton bileti 5 ytl ye satılmaya devam etmekte gizli felanda değil bilet gişesinin önünde.. Endüstri önündeyse maç öncesi beleş kale arkası dağıtılıyordu.. Buyrun yorumlar sizin.. Benim dilimde artık tüy bitti konuşmaktan bu konuda...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maalesef birileri bazı kişilere bedava bilet dağıtıyor onlarda biletleri yarı fiyatına satıyorlar....bu düzen ne zamn değişecek acaba

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı lazzist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

maç öncesi kalearkasini maratonun etrafını dolaştım .

şu anda kimi çevirip sorsanız "bedava bilet dağıtıldı" diyecek. çünkü alenen bir şekilde bilet verildi yok yok dağtıldı. bunu maçı izleyenlerde farkedebilir.

dağıtılan biletlerin yarısından biraz azı kadar da karaborsada aynı fiyata ya da daha aşağıya satıldı.

maraton bileti satan 10-15 yaşında çocuklar. 10ytl.ye satıyorlar. "ABİ DERNEK VERDİ BİZ DE MAÇA GİRMİYORUZ SATIYORUZ" diyor yanındakine.

gizli saklı bir şey yok. saklanacak bir şey de yok. eğer birileri bilet verdiyse tabiki insanlar alacaklar , isteyen girecek istemeyen satacak ya da arkadaşlarına verecek.

Herkes birbirini arıyor sana şu kadar bilet aldım çabuk gel diye ya da bilet kalmadı hepsi bitti diyorlar.

Antep maçının biletleri de elden ele dolaşıyor. Turnikedekilerin de haberi varmış mevzudan. ikişer üçer girilecekmiş olmazsa.

Kalearkasi biletleri de 3e gidiyordu. Herşey açık herşey ortada ve herkes biliyor...

Böyle bilet dağıtarak bir şeylerin üstünü örtmenin hiç bir yararı olamaz. Bu yola başvurmak bile o yönetimin çirkin yüzünü gösterir. Evet. Yönetim çirkin işler yapıyor ve bu ortada!...

eğer kombineleri ve bedava biletleri (3-4bin oldugunu dusunuyorum) çıkarırsak satın alınan bilet sayısı 2-3bin ancak eder.

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşin başka bir boyutu ise hasılatın şehit ailelerine bağışlanacak olması.

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

isin bir baska boyutu ise bagislanmayacak olan hasilatlarin kulubun kasasina girecegi.

meça2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bedava bilet sadece beğenmediğimiz albayrak döneminde olmamıştır.bundan önceki yönetimlerde bedava bilet dağıtmışlardır,bundan sonra gelecekler de dağıtacaklardır.bende bedavaya karşıyım ama bedavacılarda olmasa avni akerde kim nasıl bağıracak.
    Konu meça2006 tarafından (17.12.2007 Saat 00:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: ek hatası

Nytre kardesım gercekten cok haklısın bu konu cıddı konu lutfen kımse kımse ıle kavga etmeden halledelım bu olayı
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

Alıntı meça2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bedava bilet sadece beğenmediğimiz albayrak döneminde olmamıştır.bundan önceki yönetimlerde bedava bilet dağıtmışlardır,bundan sonra gelecekler de dağıtacaklardır.bende bedavaya karşıyım ama bedavacılarda olmasa avni akerde kim nasıl bağıracak.
    o zaman onlar gercek taraftardanmı sayıyorsun onlar mefaatcıdır. bız egercekten trabzonu sevecek ve gonulden destek verecek takım lazım trabzonu cogu macına gıttım ama hıcbırzamanda bırı bedeva bılet versın bagırayım demedım serefımı satmadım. yanlıs anlama sen yapıyorsun demedım bu sozlerım bedava bılet ugruna bagıranlara onlar kendılerını coook ıı bılırler....
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtan önce bizzat bilet satılan yerin önünde oluyor bu olaylar.....

Polislerin hrkesin gözünün önünde.....

Kale arkasını 3 e maratonu 5 e satıyorlar....

sonrada millet maça nedne gelmiyor diye soruyorlar... kendimi keriz gibi görüyorum.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer bu başlığı geçen yılki GS-TS maçında açmış olsaydınız.Trabzondan gelen ve 50 ytl vereke almış olduğum hediye bedava bileti buraya rahata şeklide koayardım hemde çoğunuz tanıdığı ve lider olan birinden alınana bir biletti. bu yalnız Trabzon daki maçlarda değil İstanbul daki maçlarda da oluyor.Yanı biz biletix lerde bilet araraken adamlar ellerine gelen biletleri bize üstüne farklar koyarak satıyolar. yanı bu işin önüne geçmek zor zor.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

tstafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar bunuda kabullenelım eger bedava bılet ısı olmasa avnı akerde tıyatro gıbı mac ızlenır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Delikanlı taraftar bedava biletle maça gitmez , derby kullanır
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı tstafi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bunuda kabullenelım eger bedava bılet ısı olmasa avnı akerde tıyatro gıbı mac ızlenır
    Şu an için söylediğinde haklı olabilirsin ama bir yerden başlamak lazım.

tstafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

basla nerden baslarsan basla bu taraftar bagırmaz 5 bın kısıde bagırsa yandakı adam bagırmaz karsıdakı adam bagırmaz ayaga kalkana otur mac ızlıycem der pankart actırmaz goremıyom dıye bı elıne bırbıırıne vurmaz karızması bozulur ellerı yorulur dıye pekı neden mac ızlemeye gelıyosunuz ben hala anlamıs degılım.madem trabzoınsporu bu kadar cok sevıyosunuz kalk bagır takımına destek ver gormuyolar mı acaba carsı grubunu televızyonda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)