Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Krali Yattara

kutoz
    Ziyaretçi

Bugünkü Milliyette Naci Yalçinkiliç'in Yattara ile yapilan röportaji yayinlandi. Dogru söze sapka çikarilir ve en kisa sürede kardesini de bordo mavi renklere baglamak lazim...

YATTARA: En büyük benim

Trabzon'un Gineli yildizi, Türkiye'deki en iyi yabanci futbolcunun kendisi oldugunu savundu, "Benim ardimdan önce Youla gelir, sonra da Alex" diye konustu

NACI YALINKILIÇ

Sirrini açikladi
    BORDO-Mavili ekibin en güçlü silahlarindan Ibrahima Yattara, Türkiye'nin en iyi yabancisi olarak gösterilen Alex'ten daha kaliteli oldugunu iddia etti. Gineli futbolcu, adam eksiltmedeki sirrini "Önce, 'yapabilir miyim' diye kendime soruyorum. Sonra 'yapabilirim' diyorum. Ve yapiyorum. Olay budur" sözleriyle özetliyor.

Babadan miras
    BABASI Salif Yattara'nin Gine'de çok ünlü oldugunu vurgulayan Yattara, sözlerini söyle sürdürdü: "Türkiye'de en iyi yabanci benim. Çünkü babadan futbolcuyum. Ama babam dahil, dünyada geçemeyecegim futbolcu yoktur. Benden sonra önce Gençlerbirligi'nden Youla gelir, sonra da Fenerbahçeli Alex".

Sas'a hayran
    EN begendigi Türk oyuncunun Hasan Sas oldugunu açiklayan Yattara, "Onun hayraniyim" ifadesini kullandi. Yattara, "Ancak ilerde hayrani olacagima emin oldugum bir futbolcu ismi ise yine Yattara. Ama ben degil, küçük kardesim Mohamed Lamine Yattara. 13 yasinda ama simdiden Gine'de kendisine özel izleyicileri var" yorumunu yapti.

Iki istegi var
    ESI ve çocugunun adini 'Miss&Junior' kolyesinde tasiyan Yattara, en çok Akçaabat köftesine bayildigini söyledi. Yildiz futbolcu, "Yedekte köreltilerek güvenimi kaybetmemeliyim. Sonra maddi olarak hak ettigim verilerek degerli oldugum bana hatirlatilmali" mesajini da gönderdi.

(Milliyet 21.01.2004)

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

insallah yalandir. böyle amatörce demecler yapmamistir insallah.
    kedi , mirdar meselesi gibi olmus.

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Yattara boyLe Konusma yapmissa SacmaLamistir Yattara iyi bir Oyuncu Ama ALex benim favorim

Diger OyuncuLari takip etmiyor gaLiba yattara

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Junior Yattara[img]smileys/smiley2.gif[/img]Simdiden alip Türk vatandasligina geçirsek iyi olur[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

saç-malanmaz saç taranir demek lazim

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yattaranin bu Kardesini alalim ya[img]smileys/smiley32.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yattara'ninEn Iyi Yabanci Benim..diyecegini sanmiyorum.Tescilli Ezik Ürünü Olan Zilliyet yine ortaligi karistirmak için faaliyette...

Nereden
    İstanbul

Ortada bir saçmalama varsa yattara yapmistir gibime geliyor[img]smileys/smiley36.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara`da Alex`in profesyonelliginin yarisi olsa, Alex`i topculukta 3`e katlar!!!

Sunu da unutmayin! Alex yillik 1,5 Milyon Euro alirken, Tayyare (bilerek yazilmistir) 150 bin Dolar(cik) aliyor. Yani Alex Tayyare`nin tam 13 kati kazaniyor... Meseleyi bir de bu acidan degerlendirin.

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yattaranin eksigi profesyonel degil tam anlamiyla..

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tabi ki profesyonellik yaninda tecrubesini de gelistirmek zorunda ki bu da zamanla olacak bir sey. Profesyonellik dedigimiz sey ise istikrar/devamlilik, disiplin, gorev ve is ahlakini kapsiyor.

Yalniz profesyonellik zamanla gelistirilemeyebilir. Her ne kadar tecrube kazandikca profesyonelligin ne demek oldugunu anlamaya baslayacak olsa bile mentalite olarak asama yapmadigi surece yetenekli bir yaramaz olarak kalacaktir.

Sergen ornegi de onumuzde capcanli...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

[img]smileys/smiley7.gif[/img]BENCE ALEX YATTARA NIN AYAKKABI BAGI BILE OLAMAZ...................OOOOOOOooooo IBRAHIM YATTARA OOOOOOOOOoooooooo& nbsp;& nbsp; Saygilar GIRESUNLU TS

Nereden
    Bursa

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı
    [img]smileys/smiley7.gif[/img]BENCE ALEX YATTARA NIN AYAKKABI BAGI BILE OLAMAZ...................OOOOOOOooooo IBRAHIM YATTARA OOOOOOOOOoooooooo& amp; nbsp;& amp; nbsp; Saygilar GIRESUNLU TS

SaçmaLama aLex gercekten MükemmeL bir Oyuncu Bir HuysuzLuk yapmadI Takiminda Niye kiziyorsun anLamiyorum.

evet, elbette trabzonsporlu, ama herseyden önce bir futbolsever olarak bir seyi kabul etmeli; alex gerek futbol kalitesi gerekse efendiligi ile örnek bir insan ve futbolcu. oynadigi kulübe gönülden bagli oldugunu düsünecek kadar ahmak da degiliz. durum boyleyken, kednine has özellikleri ile alex0n bile önüne cikabilecek bir potansiyel tasiyan sarisin zencimizle alex'i kiyaslamak yanlisina düsmeyelim derim. bilmem iyi mi derim)[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

NIYE HEMEN KIYASLAMAYA GITTINIZ KI... YATTARANIN MADEM KENDINE BU KADAR GÜVENI VAR BIRAKIN O ZAMAN ALEX TEN DAHA IYI OLDUGUNU KANITLASIN.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

NIYE HEMEN KIYASLAMAYA GITTINIZ KI... YATTARANIN MADEM KENDINE BU KADAR GÜVENI VAR BIRAKIN O ZAMAN ALEX TEN DAHA IYI OLDUGUNU KANITLASIN.

en güzel cevap budur.

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Yattara boyLe Konusma yapmissa SacmaLamistir Yattara iyi bir Oyuncu Ama ALex benim favorim

Diger OyuncuLari takip etmiyor gaLiba yattara

alex yattara'dan daha iyi bir oyuncu değil sadece şu anda performansı daha yüksek... yattara'nın röportajında da saçma birşey yok... yattara dediklerinde sonuna kadar haklıdır. eğer azıcık profesyonellik düşüncesi olsa dünyanın da en iyi futbolcusudur. çalımları mükemmel,golleri mükemmel,asistleri mükemmel,pasları mükemmel,şutları mükemmel,ortaları mükemmel,frikikleri mükemmel,penaltıları mükemmel,hızı mükemmel,futbol zekası mükemmel...

bırakın artık bu rakip takım futbolcusu sevdasını...trabzonspor taraftarı marco TS'de oynarken nedense bu kadar ilgi göstermiyordu O'na... fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra dünyanın 1 numarası ilan edildi... aklınız nerdeydi vaktinde?

bırakın ALLAH aşkına...Edited by: yattara11

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Inanmiyorum Yattara böyle seyler söylemez. Dün Cnn Türk'te Anketzi gördüm ilk yarinin en iyi Ofansif Orta Saha oyuncusu 50% Gökdeniz Karadeniz, 47% Alex. Iste fark ortada...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

seni seviyorum

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kampa o kadar geç hemde gece saat 2,30 dagel her gece buradaki otellerden toplan hemde maasina laf et.Beyler size birsey söyleyeyim mi??Yattara yilda 1 milyon dolar alsin 1 milyon - 100 bin $ = 900 bin kez verimsiz olur neden mi 900 yüzbin kez daha alem yapar.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yetenegine gelince Türkiyenin en iyi oyuncusu dünya da birebirde geçemeyecegi adam yok hiz??? Spor arabalarla tavanvay yarisir yarisamiyorsa düsünün gece nerede sabahladi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Maradona örnegini vermek istiyorum;Milli takim kampi uzamis gazeteci-
    ler Maradona'ya soruyor gece hayatinizi özlemiyormusunuz.

YANIT:Elbet kamp biter bende giderim ama hepnizin bildigi gibi herkesin bu is için bir eli var..
    Evet yanlis okumadiniz yetenekleri PELE ile karsilastirilan Maradona bizim yattara gibi gececiydi umarim Yattara ya biri bunu animsatir.
    SAYGILAR....

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

adam olda futbol oyna, sonrasini düsünme!!!

kutoz
    Ziyaretçi

Bu röportaji buraya tasirken, Yattara'yi baskalariyla, hele hele eziklerin bir futbolcusuyla mukayase edeceginizi hiç düsünmemistim.

Yattara'nin gece alemini tartisabiliriz, profesyonelligini tartisabiliriz. Ama eziklerin bir futbolcusunun iyi kötü oldugunu tartisma yeri burasi degil. Eger o futbolcuyu begeniyorsaniz, gidersiniz onlarin sitesinde yorumlarinizi yazarsiniz. Burasi Trabzonspor'un sesidir, ezikbahçe'nin degil. Herkes ayagini denk alsin...

Son olarak;

OOOOOOOO Ibrahim YATTARA...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

IBrahima Yattara çok çok iyi bir futbolcudur. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

FAKAT duygusal davranmamaliyiz. Yattara formda oldugu zaman Alex'ten çok daha iyidir ama SU AN DEGIL:...

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yattara meziyetlerinin farkinda degil.Eger Profesyonelligi ögrenirse ve geçmise degil gelecege bakip,yatirim yaparsa efsanelesir.

Bugün Malatya maçini Avni Aker'de izledim. Ilk 45 dakika tek bir pozisyonumuz bile yoktu. Yattara'nin oyuna girmesi ile sanki takima sihirli bir degnek dokunmus gibi, müthis ataklar yaptik ve maçtan galip ayrildik. Bu adami artik tartismayalim. Ayagina her top gelisinde, tüm tribünlerin ayaga kalkmasinin hiç de bosuna olmadigini bugün fazlasiyla kanitladi.Insallah Yattara konusunda Ziya hocanin düstügü hatalara Senol Hoca düsmez...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)