Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 224 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resmi Sitemizden Fenerbahçe'ye Kutlama Mesajı!!

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence normal.Bırakında bu kadar olsun.Sonuçta ne olursa olsun sevmesekte bi başarı gösterdiler.
    Kibarlık yaptı bizimkiler kutladılar,geçtiler.
    Halay horon tepmediler ya.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı şekilde biz başarılı olsaydık onlarda böyle mesaj yayınlardı.
    Özkan SÜMER

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu mesele çok su götürür...
    Ben iki görüşede kızamıyorum, ikisininde haklılık payı var...

Kendi adıma düşüncem ise, dün fenerbahçe gol atıncada yenincede sevindim...
    Maçtan sonra o dakikada tebrik te ettim ama orda kaldı...
    Bununla övünecek değilim gurur duyacak da değilim, Türkiye ortak çatısından dolayı idi bu tebriklerim...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı şekilde biz başarılı olsaydık onlarda böyle mesaj yayınlardı.
    arkadaşım işte böyle bir mesaj yayınlandımı o mesajı istiyoruz.....

Fener yöneticilerinden birinin ( Ömer Çavuşoğlu) " Trabonsporun Avrupada başarılı olmasını istemiyoruz. Balşarılı oldukça gelirleri artacak hiç mücadele edemeyeceiğiz onlarla" demesi hala kulaklarımdadır. Evet Fenerin 2. turaç ıkmasına sevindim. Dilerim Barcelona gibi dişli bir takım çıkarda madara eder onları diye
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar eskiden beri azılı bi fener düşmanı olarak malesef fb oynadığı oyunla tebriği hakediyo.adamlar top oynuyo avrupalı gibi .bizi bu duruma düşürenler utansın

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

rezillik bukadar da olmaz ya

onlarin basarisindan bize ne, onlar bizim basarili olmamizi istiyormuki? HAYIR ASLA.

ÜLKE PUANI FALAN BAHANE. YOK TÜRKIYEYI TEMSIL EDIYORLARMIS. ONLAR TC DEGIL. ONLAR KENDI KURMAYA CALISTIKLARI FB MUZ CUMHURIYETCILERI

BENI ASLA VE ASLA ÜLKE PUANI ILGILENDIRMIYOR. TR´DEN TEK TAKIM KATILSIN HERYERE ODA TRABZONSPORUM OLSUN

ONLAR HER MACA VE TURA PARA ALIP KASALARINI DOLDURUP, BÖYLECE YENI TRANSFERLER YAPIP BORCLARINI KAPATIRKEN, BIZE NE FAYDASI OLUYOR ONLARIN BASARISINDAN.
    BIZE PARA GETIRIYORMU, TRANSFER YAPIYORMU BIZE HAYIR. TAM TERSI ARAMIZDAKI FARKI DAHADA ACIYOR BÖYLECE.
    OYUZDEN BIZDEN BASKA KIMSENIN BASARISIN ISTERMIYORUM. DEDIGIM GIBI ÜLKE PUANI MASALDIR BASKA BISEY DEGIL

Nereden
    İstanbul

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım işte böyle bir mesaj yayınlandımı o mesajı istiyoruz.....

Fener yöneticilerinden birinin ( Ömer Çavuşoğlu) " Trabonsporun Avrupada başarılı olmasını istemiyoruz. Balşarılı oldukça gelirleri artacak hiç mücadele edemeyeceiğiz onlarla" demesi hala kulaklarımdadır. Evet Fenerin 2. turaç ıkmasına sevindim. Dilerim Barcelona gibi dişli bir takım çıkarda madara eder onları diye
    ama fener barcelonayı madara ederse ne diyeceksin.bence haklı bir şekilde başarı elde ettiler tebrik etmekte incelik aynı zamandada büyüklüktür.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yapılmayabilirdi de. ama yapmışlar. onların o kadar kızılacak işleri var ki buna kızsakta olur kızmasakta.

bizi başkalarının başarılarını tebrik etmeye alıştırmasınlar.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rezillik bukadar da olmaz ya

onlarin basarisindan bize ne, onlar bizim basarili olmamizi istiyormuki? HAYIR ASLA.

ÜLKE PUANI FALAN BAHANE. YOK TÜRKIYEYI TEMSIL EDIYORLARMIS. ONLAR TC DEGIL. ONLAR KENDI KURMAYA CALISTIKLARI FB MUZ CUMHURIYETCILERI

BENI ASLA VE ASLA ÜLKE PUANI ILGILENDIRMIYOR. TR´DEN TEK TAKIM KATILSIN HERYERE ODA TRABZONSPORUM OLSUN

ONLAR HER MACA VE TURA PARA ALIP KASALARINI DOLDURUP, BÖYLECE YENI TRANSFERLER YAPIP BORCLARINI KAPATIRKEN, BIZE NE FAYDASI OLUYOR ONLARIN BASARISINDAN.
    BIZE PARA GETIRIYORMU, TRANSFER YAPIYORMU BIZE HAYIR. TAM TERSI ARAMIZDAKI FARKI DAHADA ACIYOR BÖYLECE.
    OYUZDEN BIZDEN BASKA KIMSENIN BASARISIN ISTERMIYORUM. DEDIGIM GIBI ÜLKE PUANI MASALDIR BASKA BISEY DEGIL
    yemin ederim bende aynısını yazacaktım..al bendende bu kadar başka sözede gerek yok..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ama fener barcelonayı madara ederse ne diyeceksin.bence haklı bir şekilde başarı elde ettiler tebrik etmekte incelik aynı zamandada büyüklüktür.
    Valla ben etmem Pire Olmpiyakosla oynasa Yunan takımını tutarım.... çünkü onların bana hiç bir zararı yok takım olrak.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Valla ben etmem Pire Olmpiyakosla oynasa Yunan takımını tutarım.... çünkü onların bana hiç bir zararı yok takım olrak.....
    agzindan bal akiyo abi ya. keske herkes senin benim gibi dusunse

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dicek bişi yok.adamlar haketti çıktı.tebrikler...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne centilmen kulübüz afferim bize.ağzına vur 3 puanını al.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben sevinmedi bu istanbul takimlar bunu haketmiyor...hele FB hic haketmiyor ama yinede 8-0 yenilmemekden daha iyidir öyle bisi olacagina dvm gelsinler ama yinede sevinmedim...ve tebrik de etmiyorum...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Alıntı alix_1967_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dicek bişi yok.adamlar haketti çıktı.tebrikler...
    neyi haketti,

bizden caldiklari sampyionluklarlami (papila) konyaya elle attiklari gol ilem vs vs.....

Bayramm61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

agzindan bal akiyo abi ya. keske herkes senin benim gibi dusunse

Düsünüyoruz hemso

Heppimiz faikiz :-)
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Nereden
    İstanbul

yunanı tutarım dersen onların seviyesine inersin.fb yi türkiyede günahım kadar sevmem hatta nefret ederim ama avrupada her türk takımının başarısını isterim.kıbrıstaki anorthosis maçında fatihin golü sonrası tribünlere dikkatini çekerim.
    Özkan SÜMER

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart her keze ornak verelim dunyadan....

ispanyada real madrid sampiyonlar ligini kazandiginda her hangi ispanya takimi cikipda resmi wep sitesinde real madrid'i kutluyormu boyle bir sey Turkiye disinda dunyanin her hangi bir ulke'sinde gordunuz duydunuz'mu, ben 31 senedir hollandada kaliyorum ve bir klubun bir baska klubu kutladigini gormedim duymadim, ajax / psv / feijnoord, bu takimlar butun kupalari kazanmis klubler avrupada, neden hic bir zaman biri birini kutlamiyor yoksa sence kompleksli olduklarindanmi boyle sasma cevap ve dusunce gormemisdim.

Milli dava yapan arkadaslara gene diyorum, milli dava yapa yapa onlarda bizi Pontuslu yaptilar ya !!! neden acaba onlar Turk degilmi...
    Konu zeleka tarafından (13.12.2007 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

yunanı tutarım dersen onların seviyesine inersin.fb yi türkiyede günahım kadar sevmem hatta nefret ederim ama avrupada her türk takımının başarısını isterim.kıbrıstaki anorthosis maçında fatihin golü sonrası tribünlere dikkatini çekerim.
    onlar kendini TC vatandasi olarak gormuyor ama FB MUZ CUMHURIYETI OLARAK

hem nasil olurda elimizden sampiyonlugu calan takima destek verirsiniz anlamiom

BIZ OLSAK ONLARDA BIZIM BASARILI OLMAMIZI ISTEMEZ

Nereden
    İstanbul

onlar kendini TC vatandasi olarak gormuyor ama FB MUZ CUMHURIYETI OLARAK

hem nasil olurda elimizden sampiyonlugu calan takima destek verirsiniz anlamiom

BIZ OLSAK ONLARDA BIZIM BASARILI OLMAMIZI ISTEMEZ
    saçmalamanın alemi yok çevrendeki fenerlilerle kanlı bıçaklısın galiba
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

sacmalik degil gercek bunlar, kimseylede kanli bicakli degilizde allaha sükür

ama sen heralde elimizden calinan sampyionluklari onlari hakettigini dusunuyorsun sanirim

bir defa asla rakibini desteklemicekmis basarisini istemiceksin

Bayramm61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ÖZETLEYELIM:

Kutlayacagin rakibin delikanli bir rakipse cikar delikanlilar gibi kutlarsin..Fair Play bu demektir...

Biz kimi kutluyoruz, hemde RESMI SITEDE ? Adamlarin elinde olsa bizi bir kasik suda bogarlar, bunun gecmiste bircok örnegi var.

Olaya birde maddi acidan bakalim..Herifler tur atladikca kasalari para doluyor, buda ilerde avrupadan daha iyi futbolcu alip beni yenmesini sagliyor, bende kalkip onu tebrik edeyim..hey Allahim heyyyy…Günümüzde futbol tamamen para ile isliyor...Parasi cok olan daha kaliteli futbolcu alir ve rakibine üstünlük saglayabilir...Istisnalar kaideyi bozmaz...

Rakibin delikanli ise cikar delikanlilar gibi kutlarsin...büyüklük budur... Yok ama rakibim her firsatta benin sirtima bicagi batirmaya tesebbüs ederse, bende kalkip onu tebrik edersem, kendimi yalaka olarak görürüm...

Bu durumda sadece iyi gün dostu konumunada girmis olduk...Sizin mantiginizla hareket edersek o halde onlarin basarisizliklarindada büyüklük gösterip yanlarinda olmamiz gerek.

Resmi sitede böyle bi aciklamaya ne dersiniz:

(sadece bir örnek) Besiktasin Liverpool dan yedigi 8 gole cok üzüldük, sizinle beraber yas, matem tutuyoruz...

eh herifleri iyi günlerinde kutlayabiliyorsak kötü günlerindede teselli etmesini bilmeliyiz

Yarin birgün bu ezikler cikipda : Bizim kazandigimiz puanlar sayesinde intertoto ya (yada herhangi baska bir kupaya) katilabildiniz derlerse o zaman yorumlarinizi okumak isterim...

...Adam gibi adam olani kutla.....

...heriflerin iyi gününde yanindaysan, kötü günündede yaninda ol o zaman....
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu cevapa gulmekden baska bir sey yapmiyorum gulmeye devam..

adamlar butun haklarimizi Turk liginde yesinler medialari ile her seyleri ile yesinler, bizi rum yapsinlar pontuslu yapsinlar ama en onemlisi bizden sampiyonluklarimizi calsinlar ve biz gele gele sympati duyarcasina dusunceler uretelim hayret vallahi hayret beni ezmeye kalkan yilanin basini bende ezerim bu buyukluk insanlikla hic bir alakasi olumuyan bir konudur
    hakkimi 40 senedir yiyen , beni her platforumda alay konusu yapanlara destek ve sympati beslememi bekleyenlerin Trabzonsporululugundan suphe ederim.
    Konu zeleka tarafından (13.12.2007 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Alıntı Bayramm61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖZETLEYELIM:

Kutlayacagin rakibin delikanli bir rakipse cikar delikanlilar gibi kutlarsin..Fair Play bu demektir...

Biz kimi kutluyoruz, hemde RESMI SITEDE ? Adamlarin elinde olsa bizi bir kasik suda bogarlar, bunun gecmiste bircok örnegi var.

Olaya birde maddi acidan bakalim..Herifler tur atladikca kasalari para doluyor, buda ilerde avrupadan daha iyi futbolcu alip beni yenmesini sagliyor, bende kalkip onu tebrik edeyim..hey Allahim heyyyy…Günümüzde futbol tamamen para ile isliyor...Parasi cok olan daha kaliteli futbolcu alir ve rakibine üstünlük saglayabilir...Istisnalar kaideyi bozmaz...

Rakibin delikanli ise cikar delikanlilar gibi kutlarsin...büyüklük budur... Yok ama rakibim her firsatta benin sirtima bicagi batirmaya tesebbüs ederse, bende kalkip onu tebrik edersem, kendimi yalaka olarak görürüm...

Bu durumda sadece iyi gün dostu konumunada girmis olduk...Sizin mantiginizla hareket edersek o halde onlarin basarisizliklarindada büyüklük gösterip yanlarinda olmamiz gerek.

Resmi sitede böyle bi aciklamaya ne dersiniz:

(sadece bir örnek) Besiktasin Liverpool dan yedigi 8 gole cok üzüldük, sizinle beraber yas, matem tutuyoruz...

eh herifleri iyi günlerinde kutlayabiliyorsak kötü günlerindede teselli etmesini bilmeliyiz

Yarin birgün bu ezikler cikipda : Bizim kazandigimiz puanlar sayesinde intertoto ya (yada herhangi baska bir kupaya) katilabildiniz derlerse o zaman yorumlarinizi okumak isterim...

...Adam gibi adam olani kutla.....

...heriflerin iyi gününde yanindaysan, kötü günündede yaninda ol o zaman....
    sana sonuna kadar katiliyorum belki benim ifade edemediklerimi sen tam anlamiyla ifade ettin

umarim bunlari butun trabzonsporlu olan herkes anlar

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bükemediğin eli öpeceksin...adamlar hakettiler ve çıktılar.ister tebrik edin ister edmeyin.ister tutun ister tutmayın...sonucta adamlar kendilerini avrupaya gösterdiler,aldıkları tonlarca parada çabası...

bir türk takımını oralarda görmek güzel...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)