Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11 bin Üyenin Gözü Aydýn(mýþ)!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

5bin kisi icinde bende vardum neyse cikdi 11 bine insallah stadda yaparlar oylamayi yoksa bu kadar kisi nereye sigarki...ben zaten oyumu kullanamiyacagim hollandadan oy icin gelemem, malesef demiyorum cunki zamanim yok islerim olsaydi mutlaka ordaydim islerim haburda oy kullana bilecek olanlara simdiden hayirli oylamalar diyelim

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

kongreye en fazla 3000 kisi gelir daha fazla gelmez ama bu olay da ilginc ?!?!?!
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Divan Baþkanlýk Kurulu’ndan duyuru
    Kulübümüz Divan Baþkanlýk Kurulu bir açýklama yaparak 15-16 Aralýk tarihlerinde gerçekleþtirilecek olan Olaðan Genel Kurul’la ilgili olarak üyeleri bilgilendirdi.

Divan Baþkanlýk Kurulu açýklamasýnda þu görüþlere yer verildi: “11 Aralýk 2007 tarihli Karadeniz Gazetesi’nin birinci sayfasýnda yer alan ‘üye olan herkese oy kullanma yolu’” baþlýklý haber ve haberin içeriðinde yer verilen bilgiler doðrultusunda üyelerimizin ve kamuoyunun bilgilendirilmesi zorunlu olmuþtur.

Kulübümüz üyesi sayýn Seyfullah Hacýmüftüoðlu Ýçiþleri Bakanlýðý’na verdiði dilekçesinde, 2007 yýlý aidatýný yatýrmamýþ olmasý nedeniyle 2007 yýlý Aralýk ayýnda yapýlacak genel kurul toplantýsýna katýlacaklar listesinde yer almadýðýný, bu uygulamanýn ise yanlýþ olduðunu belirtmiþtir.

Bu baþvuru üzerine, Ýçiþleri Bakanlýðý Dernekler Dairesi Baþkanlýðý 20.11.2007 gün ve 3624 sayýlý yazýsýyla konu hakkýndaki görüþünü bildirmiþ, bu görüþ Trabzon Valiliði’nin 20.11.2007 gün ve 2039 sayýlý yazýsý içeriðinde ayný þekliyle yer verilmek suretiyle belirtilen nedenlerle Dernek Tüzüðünün deðiþtirilmesi istenmiþtir.

Trabzon Valiliði’nin Daire Baþkanlýðý görüþü doðrultusunda tüzük deðiþikliði yapýlmasýnýn istenmesi iþlemi, kulübümüz tarafýndan hukuki görülmeyerek Trabzon Ýdare Mahkemesi’nde dava konusu edilmiþtir.

Kamuoyunun bilgisine sunmak istediðimiz birinci husus, Dernekler Daire Baþkanlýðý’nýn dilekçe üzerine yaptýðý iþlemin ‘görüþ’ bildirmek olduðudur. Bu yön, yazýnýn gerek konusu ve gerekse içeriðinde açýkça bildirilmektedir. Bu görüþünün doðru olduðu kabul edilse bile dernek tüzüðünde deðiþiklik yapýlmadan ilgili birimlerin görüþleri doðrultusunda iþlem yapýlabilmesine imkan bulunmamaktadýr.

Dernekler Daire Baþkanlýðý’nýn görüþünün hukuki tartýþmasýyla ilgili kulübümüz görüþünün açýklanmasý, davanýn seyrini etkilemeye yönelik sayýlabileceðinden, bu yönde açýklama yapýlabilmesine olanak bulunmamaktadýr.

Ancak, Daire Baþkanlýðý’nýn bu görüþüyle ‘üye olan herkese oy kullanma yolu’nun açýlmýþ olduðundan, ‘aidatýný yatýrmamýþ olsa bile bütün üyelerin oy kullanmaya hakký olduðundan’ þimdilik söz edilemeyeceðini, bu itibarla kulübümüzün 15-16.12.2007 günlerinde gerçekleþtireceði olaðan genel kurul toplantýsýnýn tüzüðe uygun olarak ilân edilen 5963 üyesiyle yapýlacaðýný, üyelerimize ve kamuoyunun bilgisine saygýlarýmýzla sunarýz.

KULÜP DÝVAN BAÞKANLIK KURULU

11.12.2007 16:21:00

AyKaN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tüzükte þöyle güzel maddeler de var.

DÝSÝPLÝN SUÇLARI
    d KESÝN ÇIKARMA CEZASINI GEREKTÝREN SUÇLAR
    ...
    4 Yapýlmakta olan seçimlerin düzenli ve saðlýklý bir biçimde gerçekleþmesini engelleyici söz, eylem ya da davranýþlarda bulunmak.
    ...
    7 Yetkili olmadýðý halde ya da yetki sýnýrýný aþarak kulüp adýna hukuksal iþlemlerde bulunup kulüp’ü borç ve yükümlülük altýna sokmak,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kongreye en fazla 3000 kisi gelir daha fazla gelmez ama bu olay da ilginc ?!?!?!
    Emin ol bu kongre 4000 den aþaðý düþmeeezzz
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Luckdown Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emin ol bu kongre 4000 den aþaðý düþmeeezzz
    bilmem oda olabilir ama $öyle secimlere baktigimiz zaman 3000 kisi bile yokdu ama belli olmaz cünkü TRABZON ve TS fakli her an hersey olabilir
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý AyKaN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tüzükte þöyle güzel maddeler de var.

DÝSÝPLÝN SUÇLARI
    d KESÝN ÇIKARMA CEZASINI GEREKTÝREN SUÇLAR
    ...
    4 Yapýlmakta olan seçimlerin düzenli ve saðlýklý bir biçimde gerçekleþmesini engelleyici söz, eylem ya da davranýþlarda bulunmak.
    ...
    7 Yetkili olmadýðý halde ya da yetki sýnýrýný aþarak kulüp adýna hukuksal iþlemlerde bulunup kulüp’ü borç ve yükümlülük altýna sokmak,

sanki bu zamana kadar adiat ödemeyenlerin oy kullanamadýðýný bilmeyip bu þekilde davranmanýn kime ne kazanç saðlayacaðýný bilen birisi...

trabzonsporumuzun bir tek kongre sürecine bulaþýklýk yapýlmamýþtý onu da becerdiler.

beceren insanýn baþbakanlýk müþteþar yardýmcýýsý olmasý da ne kadar MANÝDAR.

bu adam kesinlikle yukarýdaki kurallara göre cezalandýrýlmalýdýr.

kulübümüzü kongre sürecinde töhmet altýnda býrakmak - zan altýnda býrakmak - kargaþa yaratmak senin haddine mi lan!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

þapkasýný alan gelecek bence..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

61OKTAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bu kadarda saçmalýk olmaz be hani yuh dedirdecek kadar
    BENÝM SEVDAM SANA
    BORDO MAVÝM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

5000kiþi katýlýr.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

Trabzonspora 3kuruþluk aidatýný ödemeyen adam TRABZONLUYUM diye bide geçinio öle bi Tsli olucaksýnki parayý býrak canýný bile vereceksin gerekirse bu mu taraftar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

aslýnda kongrede imza toplayýp böyle aidat ödemeyenlerin kulüpten ihraçlarýný saðlayalým...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mantýksýz geliyor bana. sen üye olduðun derneðe aidatýný yatýrmayacaksýn sonra haklarým var diyecek oy kullanmak isteyeceksin.
    ozaman kimse aidat yatýrmasýn . nasýlsa haklar eþit ya.

su faturasýda yatýrmayalým . suyumuzuda kimse kesmesin. bizimde su içmeye hakkýmýz var.
    Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adam yýllarca aidatýný ödemeyecek ama hiç olmazsa her seçim oncesi birikmiþ aidatýný ödeyecek adamla eþit olacak.

o zaman kimse odemesin aidatýný?

hiç inanan ile inanmayan bir olur mu?

Seyfullah Hacýmüftüoðlu beyefendi mahkeme mahkeme dolaþacaðýna kulübe olan aidat borcunu ödeseydi daha kârlý deðilmiydi?

Sen kulübün için elini o akrep olan cebine sokma sonrada ''bende seçeceðim'' de. Yok ya. Hükümet mi seçiyorsunuz? Bunca zamandýr kulübe aidatýný ödeyenler enayi mi?

Trabzonspor Seyfullah bey ve onun zihniyetindeki insanlar yüzünden bu halde zaten

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    metehan
    mesele sadece bu oy kullanma olayý deðil. aidat yatýrmadan üye olmak mantýklý deðilki. önüne gelen üye olsun madem. 1 sene geçmez 100 bin üye projesi 1 milyon üyeye çýkar. nasýlsa aidat yatýrma yok.
    Yanlýþ anlaþýlmasýn ben de ayný fikirdeyim de sadece kongrede oy kullanabilmek için hukuki bir zorunluluk olmayabileceðini belirttim. Elbetteki bir yere üye isen aidatý yatýrmalýsýn. Belli bir süre aidat yatmayýnca üyeliðin de düþmesi lazým zaten.

Klüp de gerekli açýklamayý yapmýþ. Þimdilik bu konuda tartýþýlacak birþey de kalmadý.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý serkanbozyiðit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspora 3kuruþluk aidatýný ödemeyen adam TRABZONLUYUM diye bide geçinio öle bi Tsli olucaksýnki parayý býrak canýný bile vereceksin gerekirse bu mu taraftar
    Aidat tamam, para iþi de tamam. Ama can iþi ?
    yavaþ yahu
    Bize "Canlý, Akýllý, Ahlaklý " taraftarlar lazým.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyiniyetle baþlayan 100 bin üye kampanyasýnýn bazý tuzaklarla kötü emellere alet edilebileceðini gördüm....

Mesela adý lzým deðil bir kiþinin tam 1200 kiþiyi blok olarak üye yaptýðýný duydum. önümüzdeki þeçimde tek baþýna baþkan olabilir bu þahýþ.....

Mesela televizyoncunun dediði gibi 2000 bin kiþiyi üye yapar adam sonra derneðin feshi dahil her türlü karar aldýrabilir....

bu üye iþine bir standart getirmek lazým
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iyiniyetle baþlayan 100 bin üye kampanyasýnýn bazý tuzaklarla kötü emellere alet edilebileceðini gördüm....

Mesela adý lzým deðil bir kiþinin tam 1200 kiþiyi blok olarak üye yaptýðýný duydum. önümüzdeki þeçimde tek baþýna baþkan olabilir bu þahýþ.....

Mesela televizyoncunun dediði gibi 2000 bin kiþiyi üye yapar adam sonra derneðin feshi dahil her türlü karar aldýrabilir....

Þimdi burada karýþtýrdýðýmýz birþey var. Olayýn 100.000 üye kampanyasý ile doðrudan bir alakasý yok. TS'a üyelik konusunda bir sayý sýnýrý yok. Dolayýsýyla kötü niyetli biri, bu kampanya olmasaydý yine ayný iþi yapar istediði kadar kiþiyi üye yapabilirdi. Kaldý ki, bu kampanyaya sadece kongrede oy kullanacak kiþi sayýsý olarak bakmamak gerekiyor. Bu üyelere çeþitli avantajlar sunup hem üyelerin hem de klubün bu iþten karlý çýkmasýný saðlamak gerekiyor. Sonuçta niyet kötü olunca, çok þeyler yapabilir insanlar. Ama hal böyle diye, "100.000 üye kampanyasýndan vazgeçelim" demek sorunu çözer mi? Sorunu çözmeyeceði gibi getireceði olasý avantajlardan da vazgeçmiþ oluruz.

Diðer bir alternatif olan "kongrede oy kullanacak üye standardý" konusu ise demoktarik yöntemle tamamen çeliþen bir kavram. Bu konuda ortak bir yol bulunmasý bence imkansýz olacaðý için tartýþýlmasý da anlamsýz olur.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý metehan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi burada karýþtýrdýðýmýz birþey var. Olayýn 100.000 üye kampanyasý ile doðrudan bir alakasý yok. TS'a üyelik konusunda bir sayý sýnýrý yok. Dolayýsýyla kötü niyetli biri, bu kampanya olmasaydý yine ayný iþi yapar istediði kadar kiþiyi üye yapabilirdi. Kaldý ki, bu kampanyaya sadece kongrede oy kullanacak kiþi sayýsý olarak bakmamak gerekiyor. Bu üyelere çeþitli avantajlar sunup hem üyelerin hem de klubün bu iþten karlý çýkmasýný saðlamak gerekiyor. Sonuçta niyet kötü olunca, çok þeyler yapabilir insanlar. Ama hal böyle diye, "100.000 üye kampanyasýndan vazgeçelim" demek sorunu çözer mi? Sorunu çözmeyeceði gibi getireceði olasý avantajlardan da vazgeçmiþ oluruz.

Diðer bir alternatif olan "kongrede oy kullanacak üye standardý" konusu ise demoktarik yöntemle tamamen çeliþen bir kavram. Bu konuda ortak bir yol bulunmasý bence imkansýz olacaðý için tartýþýlmasý da anlamsýz olur.
    Benim söylediðim her isteyen kiþinin üye olamamasý.... üyeliðin ayrýcalýklý bir þey olmasý.... ve toplu üye alýmýnýn engellenmesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

100 bin üye kampanyasý 1200 kiþiyi blok üye yapanlara indirim ya da kredi kartýna vade farksýz taksit imkaný mý getirdi?

Eðer demokrasiye inanýyorsak bu demokrasiye inanýyoruz demektir. Demokrasi yanlýzca bizim istediðimiz sonuç çýkýnca ideal bir sistem olacaksa o zaman da bir yerde yanlýþ yapýyoruz demektir.

Þimdi, bu 100 bin üye kampanyasý baþarýlý mýdýr?

Deðildir, çünkü 100 bin ütopik bir rakam. Keþke kýsa vadede 20 bin, sonra 50 bin deseydik ve motive olup çalýþsaydýk. Ama 100 bin üye öyle belli bazý kiþilerin yaygara kopartmalarýný gerektirecek kadar "öcü" bir kampanya da deðildir. Bu kampanya olmadan önce 2000 kiþi topluca üye yapýlamýyor muydu yani?

Ben tam tersini düþünüyorum... Blok oylar Trabzonspor'un kuruluþundan beri zaten varlar. Oysa ilk kez bireysel olarak üye olan kiþi sayýsý arttý. Bu insanlarýn baðýmsýz olarak karar verip gruplarýn etkisinin azaltýlmasý demek. Bu gruplar her þeyi kendilerinin en iyi bildiðini düþündükleri için içlerinde medyada yer bulan bazýlarý sýk sýk bu kampanyaya sallayýp duruyorlar. Bizim arkamýzdan salladýklarý gibi. Ama herkes zamanla buna da alýþacak.

Benim söylediðim her isteyen kiþinin üye olamamasý.... üyeliðin ayrýcalýklý bir þey olmasý.... ve toplu üye alýmýnýn engellenmesi
    Tutayým aðzýmý diyorum ama olmuyor... Demokrat geçinen bazýlarýnýn seçim sonrasý "bu demokrasi de o kadar iyi bir þey deðilmiþ demek" demeye getirmeleri geldi aklýma. Bir ara politikaya heveslenen bir iþ adamýnýndý yanýlmýyorsam, bir kitabýnda okumuþtum, "ben bilmem þu kadar araþtýrýp karar veriyorum, oy kullanýyorum, Mehmet Aða gelip benim görüþümün karþýsýndaki görüþe caný öyle istediði için oy verip benim oyumu yok ediyor" gibi birþey... Niye ayrýcalýklý bir þey olsun üyelik yahu? Kime güvenmiyoruz? Kendini Mehmet Aða'ya ifade etmek için çok mu deðerli görüyorsun yani? Herkes üye olsun... Adaylarýn her biri de herkese ulaþsýn.

Sonra, kriter ne olacak?

BMN'de herkes ifade özgürlüðünü sonuna kadar kullanabilmeli elbette. Ama ben bu görüþü savunmayý pek yakýþtýramadým doðrusu.
    Konu EmrahYalçýnalp tarafýndan (12.12.2007 Saat 09:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

çok basit bir hesap yapalým.....

120 ytl klüp üyeliði

40 ytl 1. yýl aidatý

40 ytl. 2. yýl aidatý

sonra kongre üyesi oluyorsun.......

yani 1200 kiþinin parasýný yatýran kiþi 200 ytl *1200 kiþi = 240.000 ytl ye çok büyük ihtimalle klübe baþkan oluyor. Yani Aziz Yýldýrým 240 milyarýna kýysa klübümüze baþkan bile olur....

size garip gelmiyormu bu durum....

þimdi 1 milyon ytl istiyorlar yönetime gireceklere 4 te bir fiyatýna baþkan olursun baþkan.....

engellemek çok kolay bir seferde en fazla 1 kiþiyi üye yaparsýn.... ya da herkes kendisi üye olur diye þart getirirsin.....olur biter... çok zormu bunu yapmak...

dikkat edin 100 bin üye yanlýþ demiyorum.. sadece önüne her gelen üye olamamalý.....
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (12.12.2007 Saat 10:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

dikkat edin 100 bin üye yanlýþ demiyorum.. sadece önüne her gelen üye olamamalý.....
    Üyelik baþvurusu sonrasý yönetimden birilerinin o baþvuran üye için referans olmasý gerekir. Ama bu konuda bir araþtýrma yapýldýðýný sanmýyorum. ÖZellikle kampanya sonrasý buna hiç bakýlmýyordur. Kýsacasý baþvuruyu yapan üye oluyor. KAldý ki bu referans olma iþi de saçma. Beni tanýyan biri yoksa neye dayanarak referans olacak? O zaman yöneticilerin veya divan kurulundakilerin eþi dostu ancak üye olabilir ki bu daha da sakýncalý. O nedenle seçerek üye alma diye birþey mümkün deðil. Seçme kriterin ne olacak?

"Her önüne gelen üye olmasýn" denecekse Ýstanbul takýmlarýnýn metodu uygulanabilir. Rakamdan emin olmamakla birlikte FB ve GS'de en son üyelik baþvuru ücreti 10.000 YTL idi. Bu kadar olmasa bile yüksek bir rakam koyarak üyeliði engelleyebilirsiniz. Ama o zaman da ne kadar seçici davranmýþ olursunuz? Sadece parasý olanlarý üye yapmakla iþ biter mi? Bir de yüksek bir rakam olursa TS'a üye olacak kaç kiþi bulabilirsiniz? Bunun tek yararý yukarýda bahsedilen blok üye iþini engellemek olabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

çok basit bir hesap yapalým.....

120 ytl klüp üyeliði

40 ytl 1. yýl aidatý

40 ytl. 2. yýl aidatý

sonra kongre üyesi oluyorsun.......

yani 1200 kiþinin parasýný yatýran kiþi 200 ytl *1200 kiþi = 240.000 ytl ye çok büyük ihtimalle klübe baþkan oluyor. Yani Aziz Yýldýrým 240 milyarýna kýysa klübümüze baþkan bile olur....

size garip gelmiyormu bu durum....

þimdi 1 milyon ytl istiyorlar yönetime gireceklere 4 te bir fiyatýna baþkan olursun baþkan.....

engellemek çok kolay bir seferde en fazla 1 kiþiyi üye yaparsýn.... ya da herkes kendisi üye olur diye þart getirirsin.....olur biter... çok zormu bunu yapmak...

Teori ile gerçek arasýndaki fark da burada zaten. Bu dediðini yapan birini tanýyorum ben, ama aday bile olamadý. Hatta bu sene de bu dediðini yapan biri tanýyorum. Ýsmini yüzyüze görüþtüðümüzde verebilirim. Yine olamayacak muhtemelen. En azýndan bu gerekçe ile olamayacak...

Ayrýca, benim bildiðim üyelik için 2 üyeden referans isteniyor. Bu kural deðiþti mi, kaldýrýldý mý, uygulanmýyor mu? Ben fb'li olduðunu bildiðim bir öðrencimin üyeliðini engellemiþtim mesela. Kendisi muhtemelen bilmiyordur.

Trabzon zaten kapaðý Trabzonspor'a atanlarýn geride kalanlarýn ne geçmiþlerini, ne kapasitelerini ne de konumlarýný bilmeden onlara hava attýklarý bir yer. Ödül töreninde gördük iþte... Kulüp yetkilisi yüzümüze bakmýyor ki uzattýðýmýz eli fark edip tokalaþsýn. Çünkü biraz önce kendisini tanýyamamýþ arkadaþa cebinden çýkarttýðý kartýný göstererek "haddini bilcilik" oynuyor. Trabzonspor ne çektiyse bu anlayýþtan çekti. Þimdi orda oturan adam Moloz'daki tezgahýnda balýk satan adamýn vereceði oy sonucunda ertesi gün orada olamayacaðý gerçeðinin farkýnda olsun iþte.

Dediðin gibi Aziz Yýldýrým'lara falan da sýra gelmez, müsterih ol. Bu kulübün Divan Kurulu var, adamýn anasýný aðlatýrlar. Geriye kalan 10 bin üyesi var, insaný tükürükle boðarlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Valla belki nüfus cüzdanýmdaki Oflu ibaresine bakmýþlardýr ama paramý çektiler formu doldurdum 6 gün sonrada üye oldum...

ne referans nede baþka bi þey istemediler...... pardon 2 fotoðrafta istediler...

Bordomavi.nete üye olmak bile daha zor.......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ben üye olurken iki kiþinin referansýný istemiþlerdi.Ama bu baþýboþlukta bu iþin düzgün olmasýný beklemek zaten hayalcilik olur.

Açýkcasý ben açýklanan listelerdeki kiþilerden harici oy kullanýlacaðýna olasýlýk vermiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

100.000bin üye kampanyasý ile kulübe üyeliðin 120 ytl arasýndaki bað sadece 100.000bin üyeyi saðlamayý teþvik eden bir durum.

ancak burada yanlýþ olan üyelik fiyatýnýn 120 ytl gibi komik bir sayý olmasýdýr.

düzeltilmesi gereken bir þey varsa bu olmalýdýr.

önüne gelen 1000kiþiyi baþkan yapsýn da 100.000bin üye olsun diye baþlatýlmadý bu kampanya.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)