Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşte Yeni Milli Forma!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

federasyonun nuri albayrak'ı oldu bu haluk..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

forma güzel bence hem turkuaz rengi türk osmanlı kültüründe önemli yere sahip
    ama yine de milli formamız sadece kırmızı beyaz la sınırlı kalmalı
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

renk ler turkuaz beyaz hemi!!! himm maviyede cok kacmis bu formada, yunanlilarinda formalari beyaz ile mavi idi neyse nike mike bu formalari alsinlar vede yunanistana hediye etsinler yunan bayrakli yapmalarinida unutmasinlar . nerde eski gunler formaya forma diyelim.. neyse nede olsa nike canim marka giyiniyoruz

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zeleka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renk ler turkuaz beyaz hemi!!! himm maviyede cok kacmis bu formada, yunanlilarinda formalari beyaz ile mavi idi neyse nike mike bu formalari alsinlar vede yunanistana hediye etsinler yunan bayrakli yapmalarinida unutmasinlar . nerde eski gunler formaya forma diyelim.. neyse nede olsa nike canim marka giyiniyoruz
    dimi. marka giyiyorz en azından,bi şeklimiz var.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

valla ben beğenmedim. aslında turkuaz rengı cok severım.hadi biz futbolcularımızı tanıyoruzda Türk takımı olduğunu bılırız.ama bır yabancı sorar bu takım hangi ulkenın diye.onun için KIRMIZI BEYAZ..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bize özel tasarım olamazmıydı sorusuna gelince olsa güzel olurdu ama onda da kimseyi memnun edemeyecektik. Artı hiçbir marka takıma özel tasarım yapmıyor aslında. Her sene yeni moda oluşturup takımlara uyarlıyor o kadar.
    Kesinlikle yanlis, Milli takimin adidas zamaninda ana formasi sadece bizim icin tasarlanmisti. Hirvatistan formasini düsünün.Perunun Sünnet cocugu formasini düsünün .Almanya Milli takimin sadece 2006 dünya kupasi modeli normal tasarlanmisdi , onun disinda hep özeldi, en azindan Home formalari...

Bizim de hollanda italya gibi karakteristik bir rengimizin olması düşüncesi epeydir konuşulan bir düşünce aslında. Tasarım konusunda en iyisi en sade olanıdır her zaman.
    Bencede iyi bir yaklasim, ama formanin ana rengi beyaz. Yani altli üstlü Turkuaz ve sade olsaydi sorunum olmazdi. Esas sorun su, bizim Milli takim taraftar profilimiz yok gibi. Ne kirmizi nede beyaz da belli olmuyordu. Turkuaz olcaksa forma tamamen turkuaz olmaliydi (belkide olacak, ikinci formayi göstermediler)

Gözümüz alışır, merak etmeyin. Benim görüşüm olumlu. Kormayın kimsenin bayrağımızın rengini unuttuğu veya değiştireceği de yok ayrıca.
    Bayrak rengi elbette kimse tarafindan unutulmayacak , Italyanlar, Hollandalilar, Almanlarda bayraginin rengini tasimiyorlar....

Ama keske eskiden beri , forma kimligimiz olsaydida böyle tartismalar olmasaydi.

Hep Hollandalilari kiskanirim bu konuda, Forma giymesen bile turuncu giymi$sin ve o tribünün egemenligini gösteriyorsun.
    Celtic te öyle

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Oldum olası şu nike'ın formalarından nefret ederim . Tasarım adına bi bilgim fikrim yoktur ama göze hiç hoş gelmiyor formaları . Abartmış olmıyayım ama öyle formayı bende tasarlarım . Aynı rengi yarı açık yarı koyu şekilde bas bi kumaşa forma diye ver . Adidas 'ın tasarımlarının yanında biraz sönük kalıyor nike'ın tasarım diye yutturduğu bu formalar .
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2002 Dünya kupasında Çin milli takımıyla aynı formayı giymek zorunda kalmak hiç hoşuma gitmemişti. Adidas kırmızı beyaz rekleri kullanarak bundan iyisini yapamıyordu sanırım. Aynı Adidas, Fransa milli takımına hazırladığı formalarla bu konuda çok kabahatli olmadığını gördük. Geçen sene denenen kırmızı ve koyu kırmızı rekler güzeldi aslında.

Bu sene denenecek olan bence çok yanlış bir seçim. Denenmek istenen şeyin, Ali Fuat abinin anlattığıyla aynı olduğu kesin. Ama renk çok yanlış. Avrupa şampiyonasında bir asya takımı gibi duracağız. Bu renkler hiç de avrupalı değil ve Türk milli takımını zerre kadar avrupalı göstermiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben sevdim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arrow

Bizim tarihimize,bayrağımıza saygısızlıktır bu!güzelim ay-yıldızımızın renkleri turkuaz olacakmış güldürmeyin Allah aşkına!farkında olalım bunlar bizim milletimize karşı yapılan oyunların süslülerinden biridir!!!!!!!!!!!!!!!!!:Bayrağımız::Bayrağımız:

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Idare eder. Bence farkli, alisik oldugumuz formalardan baska, ilginc bir forma olmus. Euro 2008'de bu formayi kullanacagiz büyük ihtimalle. Acaba öbür forma nasil olacak. Insallah aynisinin kirmizi beyazi degildir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

özçelik61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaw aslında milli takım forma rengini değiştirecek deseler hemen olurmu ole şey dedim ne demek olmaz ...ama turkuazla da can evimden vurdular abi en sevdiğim renk..yorum yapamıyorum olsun-olmasın .

Olmamış hiç olmamış.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

forma fena deilde formayı giyinenle birleşince iğrenç olmuş.sanki arda kömür ocağından çıkmış gibi.bide o kadar adam dururken niye bu zıpçıktıyı kullanmışlar.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ankara

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forma budur.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

formanın yazi stili ve kalitesi güzel.ama renk öle olmasin.kırmızı beyazdan vazgeçmesek daha iyi..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne desem bilemiyorum..güzel mi desem kötü mü desem.....hani formayı yaptınız anladık...neden diğer formamızı da göstermiyorsunuz onu anlamıyorum...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne desem bilemiyorum..güzel mi desem kötü mü desem.....hani formayı yaptınız anladık...neden diğer formamızı da göstermiyorsunuz onu anlamıyorum...
    Bir Haluk Ulusoy klasigi... Yarim is
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Ankara

Alıntı mk_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    formanın yazi stili ve kalitesi güzel.ama renk öle olmasin.kırmızı beyazdan vazgeçmesek daha iyi..
    katılıyorum.kırmızı beyaz bizim mabedimizdir.türkiyenin mabedine aykırı bir forma.

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

ben kırmızıyı tercih ederdim.
    almanlar böyle geldi böyle gidiyor.formasına bak direk almanya olduğunu anlıyorsun bayrağa gerek olmadan.

Ne alaka o kadar güzel renklerimiz varken?

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya futbol endüstrilileşmiş olabilir ama sen bu bayrağın renklerinin nereden geldiğini türk insanı için ne kadar önem arz ettiğini anlamayacak kadar mı beyin hücrelerin körerdi be haluk ulusoy
    bazı firmaların ticari endişelerine karşı milli renklerimizi değiştirmeye cürret ettin
    ya varsın adam uzaktan bakınca kırmızı beyaz görünce türk milli forması demesin ne olmuş yarın başka takımın kullanmayacağı ne malum artık her takım zaten paso renk değiştiriyor formada ama milli takımlar değiştirmiyor
    bir tek sen mi sivri zekasın senin mi aklına geldi
    sadist trabzonsporun mazoşist yaptığı taraftarı

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya sanki herşeyimiz çok güzel de çok iyi de müthiş oynuyoruz da gidip formayı tartışıyoruz

kaldı ki turkuaz Türk'lüğe özel bi renk osmanlı kültüründe önemli bi yeri var bizim millliyetimizde önemli bi yer kaplıo

ha bana sorarsanız taa eski formamız vardı önünde ay yıldızlı onu giyelim
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Habu formalar hiç hoşuma gitmedi.. Nerde Adidas'ın yaptığı güzelim formalar..
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)