Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşte Yeni Milli Forma!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bugün Mehmet Demirkol yazısında yazmış, bu renk bize özgü olan hatta ismi 'Türk'ten gelen çini rengiyse ve bu daha çok vurgulanmak isteniyorsa o zaman neden sadece şortlar turkuaz yapılmış.. Mesela nike bir Hollanda klasiği olan turuncu forma yerine onlara açık mavi bir forma tasarlamış. Ama forma da o renk ve açıkçası daha kalite duruyor..

Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize yaptıkları forma hiç güzel olmamış.Beyaz tişörtün üstüne iki çizik atmışlar.Deplasman forması turkuaz olabilir ama bu hâliyle değil.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    İstanbul

su anket'e bi göz atin arkadaslar http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Po...ype=PopUpAnket

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

forma çok kötü sadece şort mavi..düzgün bişey yapsınlar
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bugün bir mağazada yakından inceledim formayı.tek kelimeyle berbat.atletle çıksalar daha iyi.hiç yakışmadı hiç...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Ankara

Thumbs down

turkuaz renginin TÜRK rengi olduğu doğrudur. Ayrıca çok hoş bir renktir. Milli renk olarak kullanılma fikride çok güzel.Ama BÖYLE İĞRENÇ bir tasarım TÜRKİYE'Ye hakarettir.Resmen Fanila giyecek milliler. ! İnsan ara renk olarak kullanılır turkuazı bu ne ya! yakası turkuaz sadece bi de nike amblemi...Yoksa Nike bakın amblem turkuaz bizde TÜRKÜZ mü demek istiyor berbat bir tasarım...Mağazada gördüm berbat bişey resmen t-shirt , fanila ! ESKİ FORMAMIZI GERİ İSTİYORUM !

Bazı yerlerde hollanda bayrağında turuncu var diyorlar... Yok turuncu rek hollanda bayrağında. kırmızı renk var o zamanında güneşten açıldığı için turuncu olmuş bi dönem o da formada kullanıldı... Milli renk yani turuncu hollanda için... Bizde turkuazı kullanabilirdik ama berbat bir tasarım bi çuval inciri berbat etti. Ya bu tasarımda değil ki ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

***NiLLYyY*** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu ne ya hadi arkasi biraz idare eder de bu ön ne ya tasarim hic bize göre degil hele renkler... millet mac izlerken önceden en azindan renklerimizden anlardi bizim oynadigimizi artik öbür takimlardan bi farkimiz kalmaz.. turkuaz türk rengidir buna diyecegimiz yok ama bunu gelip milli forma da kullanmak yanlis..benimsemisiz kirmizi beyaz i bu degisiklik ne diye? Turkuaz formaya hayir!

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Tek Kelimeyle iğrenç bir forma bu ne ya kırmızı beyaz ne güzeldi ne istiyolar ya ben daha sade birşey bekliyordum

Alıntı lazooo28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 kere kırmızı beyazı gonderdim
    Konu bordobluex tarafından (27.12.2007 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlar Birleştirildi
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kırmızı-beyaz diyorum başka bişe demiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)