Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 333 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Yönetimden Beklentileriniz

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

• Başlatılan stad projenin tamamlanması. Ve yeni yapılacak olan stadda kesinlikle koşu pistinin olmaması.
    • Tribündeki ayrışmanın önlenmesi (Bazı dönemlerde ki şakşakçı takımı)
    • Bedava biletlerin önüne geçilmesi (Canlı kanlı görmedim fakat Trabzon'da yaşayan arkadaşlarımın sözleri doğrultusunda bilgim oldu)
    • Geleceğin kadrosunu oluşturmak için transfer çalışmalarına şimdiden başlanmalı. En geç Mayıs ayının sonunda gelecek yılın kadrosu oluşturulmalı.
    • Borsadan dolayı kulüp zarara uğramamalı. Gereken yapılmalı.
    • Son 3-4 yıldaki para savurganlığının önüne geçilmeli.
    • Ankaragücü maçı ve ondan sonraki maçlarımız Lig TV tarafından verilmez ise hiç bir maçta Lig tv kameralarının stada alınmaması.
    • Trabzonspor Futbol Okulunun açılması. (Anaokulundan - Üniversiteye kadar)
    • Eldeki iyi futbolcuların kesinlikle bırakılmamalı.
    FxY

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    durum o kadar mı kötü

inan valla trabzonda kongre sürecini ve oy kullanma tecrübesini ilk kez yaşadım ve kapıda duayen (!) diye anılan kişilerin seviyesizce konuşmaları beni son derece rahatsız etti ve bu umutsuz duruma sevketti..

Trabzon Trabzon olalı böyle zulm görmedi ne rus işgali bu kadar uzun sürdü, nede seller depremler doğal afetler çernobilden bile beterdi bu dönem... Allahım bin şükür kurtulduk yoksa kanser oluyoduk ! Yeni yönetimden tek isteğim yapılan hatalardan ders alsınlar Öncelik hep TRABZONSPOR umun olsun önce o gelsin , bizde gurbet ellerde başımız dik gezelim eskisi gibi , fırtına eskisi gibi esmeye başlasın , efsane yeniden canlansın ! Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın!
    Fırtına olarak başladı, sahici bir ihtilâl e dönüştü, uzun zamandır “sadece” bir efsane...
    Trabzonspor, bu fetret döneminden çıkmasa, artık başka hiçbir şey yapmasa bile, Türkiye’nin futbol tarihinde ayrı bir başlık, ayrı bir konudur: “İstanbul Dükalığını” deviren ilk ve -şimdilik- tek takım olarak…

Nereden
    Trabzon

Trabzon' un o asi ruhunu yaşatsınlar yeter

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni yönetimden lütfen dürüst kaliteli hizmet istiyoruz artik sampiyonluk özlemimize son vermek istiyoruz artik sabrimiz kalmadi, lütfen eski yönetimler giib yapmayin verdiginiz sözleri tutun ozaman hem siz kazanirsiniz hem biz kazaniriz.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim beklentilerimden Birisi Eski beceriksiz Yöneticileri Fedarasyon delegeliğinden almaları idi Bu yapıldı.
    2.beklentim.Zeyyat Kafkası Federasyon yönetimine sokmamak olmalı.
    Trabzonsporu Kötü hallere düşürüpte birde pişkin pişkin.Para benim ne karışıyorsunuz diyenlerden hesap sorulmalı.

Trabzonspor'un yeni delegeleri
    11 Şubat 2008 Pazartesi 17:52
    Trabzonspor Kulübü'nde göreve gelen yeni yönetim kurulu, futbol federasyonu delegelerini belirledi
    Trabzonspor Kulübü'nde göreve gelen yeni yönetim kurulunun, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurul delegelerini belirlediği bildirildi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun, 14-15 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul delegelerini belirlediği belirtildi.

Olağanüstü genel kurul delegelerinin, Sadri Şener, Hayrettin Hacısalihoğlu, Necmettin Aytekin, Muammer Saka, İhsan Alioğlu, Kenan Sönmez, Süleyman Atal ve Remzi Önder Karaduman'dan oluştuğu kaydedildi.
    Kaynak:
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece samimi olsunlar.
    Özkan SÜMER

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OFFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmisinde ne yapmis Ersun Yanalda bize uygun degil? Hemde Gokdenizle ayni satirlarda bahsediyorsunuz sayin abicim pes yani..HE Gokdenizinki affediyosunuz da Ersun Yanalinkini affedemiyorsunuz? Neymis bu adamin isledigi gunah cok merak ettim simdi..Hadi diyelim sorun Ersun Hocada cozumu kim peki?Siz kimi getirirdiniz? Ozkan Sumer zamaninda anlasamadi dersek daha duzgun bir cumle kurmus oluruz ayrica..Tek bir ''a'' anlamin cok degismesine neden olabiliyor malumunuz..

Holosko,Meduna,Selcuk vb bir cok isim var onumuzde.. Kusura bakmayinda bu adamlar boru degil..
    Bjk tarihinin en pahali oyunculardan biri bu Holosko..
    Cok birseye gerek yok Ersun Hocaya guvenelim yeter..En azindan Ziya kadar..
    Hee olmadimi zaten bizim adetimiz bir sezonda 3 hoca degistirmek,en kolay is o,cok SIKMAYIN caninizi..
    Anlaşmamıştır Özkan Sümer ).
    Ersun Hoca ne yaptı şimdiye kadar ki bu kadar seviyoruz? Hiiiçç, sadece popüler olmayı başarmıştır. Sezon başlarında fırtına gibi esip kendi adının sık sık anılmasını sağlamıştır. Ankaragücünde teşvikle ilgili olayları hala açıklığa kavuşmuş değil. Milli takımda da yaptıkları ve yapamadıkları ortada. Neden bu adamı tercih ediyoruz ki, yok mu içimizden çıkan ve gerçek Trabzonsporlu olan hoca?
    Ziya Doğan'nın 2. gelişinde en büyük tepkiyi koyanlardan biriyim, aynı şeyi Ersun Hoca içinde yaptım. Yakışmıyorlar benim güzelim Trabzonsporuma.
    İstikrar konusuna katılıyorum, en kötü hocaya bile sabretmeden biletini kesmeyelim. Keşke Ziya Doğan'a gösterilen sabır Lazzaroniye de gösterilseydi.
    Yönetim Ersun Yanalla devam edecekse desteklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Ama umarım değiştirirler, değiştirmezlerse de en az 2 yıl sabretsinler.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yaşım genç ama içimizden çıkanları da gördük Yabancı bir teknik direktörün kaprislerini çekemeyen bir kulubüz. Halilhodziç gibi dobra bir adamı sevemedi kimse, ama ben hayrandım kendisine.

Yönetimin Ersun Hocanın arkasında durması çok güzel ve gelecekte umut verici.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gelecek seneyi kurtarma adina simdidenönümüzdeki sezonun kadrosunun olusturulmasi yeni yönetimden beklenen en büyük olaydir.simdiye kadar hicbir yönetim sezon basi hazirliklarina transferleri yetistirememisti.ersun yanalin istedigi futbolculari en gec temmuz ayi basina kadar kadroya katabilirseler önümüzdeki sezonda birseyler basarabiliriz.ayni sekilde sözlesmesi biten ve uzatilmasi gerek futbolcular varsa bunu yapabilmelirdiler.sanirim taraftarlarimizin en büyük beklentisi budur.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni yönetimimizden amerikayı tekrar keşfetmesini beklemiyoruz!!yapılacak şeyler çok basit..!!

1. Derhal kulübün şişkin personel sayısı azaltılmalı görev verilecel şahıslarda liyakat ve profesyonellik aranmalı!!
    2.Takım içindeki dengeler bozulmadan işe yaramayan astarı yüzünden pahalıya gelen futbolcularla derhal yollar ayrılmalı!!
    3.Ersun Yanalla devam edilmeli.
    4.Futbol şubesinin başına futboldan anlayan hayat görüşü ve duruşu ile futbolculara örnek olacak ve onlarla iletişimi saglayacak bir duayenin atanması.
    5.Stadyum projesi için bir komite oluşturulmalı ve bu komitenin stadyumdan başka hiç bir görevi olmamalı!!
    6.Derhal kulübe kulübün marka degerini artıracak ve ts clubların sayısını artıracak ürün çeşitliligi getirecek bir profesyonel atanmalı(benim önerim TUNGA)
    7.Resmi site ve derginin derhal yeniden ele alınması bu işle alakalı ya sponsorlardan yada özel şirketlerden destek alınması.
    8.100 bin üye kampanyasına işlev kazandırılması.
    9.Derhal tüm bedava bilet alan trübün guruplarının biletinin kesilmesi.
    10.Avni aker stadındaki tüm taraftar guruplarının birleştirilmesi..veya azaltılması..
    11.Alt yapının ele alınması derhal futbol akademisi kurulması.
    12.Kulübe gelir getirecek projeler yaratılmalı özelliklede büyükşehirlerde yatırım yapılması.
    13.Lig aralarında veya sezon başlamadan önce milli takımın maç yaptıgı sıralarda özellikle karadenizdeki şehirlerde ve istanbulda özel maçlar yapılması.
    14.Kombine sayısının kesinlikle artırılması.
    15.Medyada bizi temsil eden haklarımızı koruyan kişilerin artırılması.
    16. yöneticilerin bilgi birikim için her gün iki saat bmn okuması.
    Sevgilerimle.
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

konusmasınlar...!

konusup vaad vermesınler yeter bu yasıma kadar sunu oorendım bır ınsan nekadar konusuyorsa okadar yalan soluyordur
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

transfer bekliyim

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaybolan prestijimiz
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Nereden
    Trabzon

bu yönetimin önünde güzel bir örnek var arsenal 2 sene önce onlarda çok zor günler geçirdiler takımda bir tane yıldız kalmamıstı yenıden yapılanmaya gıttıler ve şimdi ıngıltere lıgınde lıderler ve bunu genç yeteneklerle yapıyorlar bizim politikamızda kendi çapımızda bu olmalı

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    • Başlatılan stad projenin tamamlanması. Ve yeni yapılacak olan stadda kesinlikle koşu pistinin olmaması.
    • Bedava biletlerin önüne geçilmesi (Canlı kanlı görmedim fakat Trabzon'da yaşayan arkadaşlarımın sözleri doğrultusunda bilgim oldu)
    • Geleceğin kadrosunu oluşturmak için transfer çalışmalarına şimdiden başlanmalı. En geç Mayıs ayının sonunda gelecek yılın kadrosu oluşturulmalı.
    • Ankaragücü maçı ve ondan sonraki maçlarımız Lig TV tarafından verilmez ise hiç bir maçta Lig tv kameralarının stada alınmaması.
    Onur çok güzel yazmışsın.İki ekleme yapayım izninle.
    1. TS TV kurulmalı.
    2. Forma ve diğer ürünlerin satışı ve pazarlanması için iyi bir ekip kurulmalı.(Trabzon dışında takımımızın ürünlerinin satış organizasyonu çok eksik)

KUTADGU
    Ziyaretçi

'En büyük Trabzon'

Trabzonspor'un çiçeği burnunda başkanı Sadri Şener, ilk kez FANATİK'e konuştu...
    12.2.2008

15 milyonluk İstanbul’un dev bütçeli ve pastadan en ciddi payı alan takımlarıyla büyüklük yarışı yapıyoruz ve bu nedenlerden en büyük biziz.
    Camianın dinamiklerini harekete geçireceğiz, herkesten faydalanacağız. Kulübün her kuruşunu kendi paramız gibi harcayacağız.
    Ekonomik problemler için sıcak para sağlayacağız. En önemlisi bu kulübe, yakın geçmişte yaşanan skandalları bir kez daha yaşatmayacağız.

Sadri Şener’e, 2. kez başkanlık teklifi götürüldüğünde, “Benim adayım var; Hayrettin Hacısalihoğlu. O da hazırlıklarını yapıyor” demiş, Hacısalihoğlu’ndan yanıt ise gecikmemişti: Mehmet Ali Yılmaz, Sadri Şener ve Faruk Özak benim vazgeçilmezlerimdir. Aday olurlarsa onlara asbaşkanlık yapabilirim... Bu açıklamayı teyit için yakın dostunu arayan Şener’e “Kabul et” baskısı da gelmişti. Ardından temaslar başladı. Hem sportif hem de ekonomik tablo kötüydü, o nedenle de öncelik parasal kaynak arayışı olmalıydı. Bu iş için siyasetçilerden yararlanmak, işin olmazsa olmaz koşuluydu. İlk kapısı çalınan tabii ki, Faruk Özak olacaktı. İlerleyen günlerde, bu girişim “İcazet alma” olarak değerlendirilecekti kuşkusuz, ama tereddüt dahi etmedi Şener. Temaslar sürdü ve nihayetinde karar verildi, Şener artık başkanlığa talipti. Pazar günkü seçim öncesi neden aday olduğunu anlattı; Siz neden buradaysanız ben de ondan aday oldum. Bunun adı Trabzonspor sevgisidir. Sonrasında oylar kullanıldı, delegeler Sadri Şener’e bir kez daha başkanlık fırsatı tanıdı. O da ilk kez FANATİK’e konuştu, herşeyi anlattı. Şimdi söz Trabzonspor’un yeni patronu Şener’de:
    ‘Skandal yaşatmayacağız’
    “Öncelikle ve özellikle söylüyorum ki, bizim dönemimizde genel kurul zamanında yapılacak. Asla medyaya bu anlamda malzeme olmayacağız, kimse bizimle dalga geçmeyecek. Her dilekçenin gereğini yapacağız, işimize göre kullanmayacağız. Bizim yönetimimizin ibra edilmemesi gibi bir durum asla söz konusu olmayacak. Her kuruşu kendi paramız gibi harcayacağız. Anadolu takımlarında bile zor oynayan yaşlı futbolcularla kadroyu şişirip kulübü borçlandırmayacağız. En önemlisi, transfer benim işim değil, ama benim arkadaşlarım asla bir Ersen Martin skandalını bu kulübe yaşatmayacaklar. Üyelerimizin, halkımızın manevi duygularını, şehit aileleri olayında olduğu gibi sömürmeyeceğiz...”
    Erteleme olayı üzerine...
    “15 yıl önce iyi anılarla ayrılmıştım, insanlar unutmuyor. Vefalıdırlar, bu nedenle onurlu ve zor görevi yeniden verdiler. Genel kurulda baktım, doğruysa 2 yılda bütçe 150 milyon YTL’yi geçmiş. Borcu tam olarak bilmiyorum. Yarışmacı kimliğimizi koruyarak dikkatli bir harcama programı yapacağız ve bu borcu eriteceğiz. İbra olayı nedeniyle verilen çeklerde sıkıntı var. Hukuki yönünü inceleteceğiz. Umarım bir şey çıkmaz, hepsi arkadaşlarımız. İbra olayında Genel Kurulu ertelemelerinin katkısı var. O meşhur dilekçenin sahibi üyemiz Seyfullah Hacımüftüoğlu ile karşılaştım, o da bana sordu, “Sayın Başkan bu genel kurul neden erteletildi?” diye. Kimse bilmiyor nedenini...
    ‘Kendi modamızı yaratacağız’
    “Transfer şansımız yok. Sezonu bu kadroyla tamamlayacağız. Ama dengesizlik belli. 5 kaleci var örneğin. Sağ tarafta fazlalık, bir çok mevkide yokluk söz konusu. Mevcutlara, teknik kadromuza güveneceğiz, onları motive edeceğiz. Her zaman şampiyonluğu konuşan bir kulübün başkanı olarak maalesef utanarak söylüyorum; ilk beşi zorlayacağız. Transferde önemli teknik adamlarımızdan yararlanacağız. Kore’den oyuncu alınacaksa Şenol Güneş’e soracaksınız, genç oyuncu alınacaksa Milli Takımlar altyapısındaki teknik direktörlerimize soracağız. Süper Lig’den Giray Bulak, Kadir Özcan ve aklıma gelmeyen diğerlerine... Onların “evet” dediği oyuncuyu izletmeyiz. Trabzon’un sosyal yaşam ve iklim koşulları başta Gürcistan’la uyum sağlıyor, Ukrayna ve Rusya ile de. Gürcistan’da milli takım hocalığı yapan Arçil’den yararlanacağız.
    Özetle hata yapmayacağız. Eskiden Yugoslav modası vardı, şimdi Brezilya. modayı izlemeyeceğiz, kendi modamızı yaratacağız...”
    ‘Tüccar zihniyetli değilim’
    “Kulübün acil ihtiyaçları için yönetim içinden bir bütçe yaptık. Birileri para alma yarışı yaparken biz verme çabasındaydık. Sıcak para sıkıntısı yaşamayız. Ama uzun vadede kaynaklar yaratacağız. Futbolcu satarak para kazanmayacağız. Olaya tüccar zihniyetiyle yaklaşan başkan değilim. Kulüben zengin olacak. Gitmek isteyen oyuncuyu ikna ederim, benimle kalırlar kimse merak etmesin. Altyapıdan eskisi gibi iyi futbolcular çıkaracağız. Trabzon’daki, hatta Karadeniz’deki tüm kulüpleri altyapımız gibi göreceğiz. Onlara devamlı ekonomik destek sağlayacağız, sadece seçim döneminde değil.”
    ‘Trabzon’da olmak
    çok önemli değil’

Şimdi herkesin bana sorduğu soruların başında Trabzon’da yaşayıp yaşamayacağım geliyor. Ama ben bunu çok önemli bir olay olarak görmüyorum. Gerekirse burada bir ev kurarım. Ancak İstanbul’da Kartal’dan Avcılar’a gideceğiniz sürede, yani 1.5 saatte Trabzon’a ulaşabiliyorum. Kaldı ki, çok iyi de bir ekibim var. Hayrettin bey, çok güvendiğim, inandığım bir isim. Onunla 15 yıl önceki gibi çok güzel işler yapacağız.
    ‘Asla siyaset yapmayacağız’
    Siyasetçilerden elbetteki yararlanacağız. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, bizim eski başkanımızdır. Bizi de sadece sportif kimliği ilgilendirir, siyasi yönü değil. Siyasal kimliğini de bizim için kullanacaktır. Volkan Canalioğlu eski futbolcu, şimdi Trabzon Belediye Başkanı. Belediyenin olanaklarından kulübe katkıda bulunacak. Her siyasetçiyle düzeyli ilişkiler içerisinde olacağız, ama asla siyaset yapmayacağız. Kulübe asla siyaset sokmam.

SERDAR-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sizden efsane yaratmanızı istemiyorum.
    YETER LAN ARTIK BİR ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM. 4-5 YAŞINDA BEBELER BİLE ŞAMPİYONLUK KUTLUYORLAR.
    LAN BİZİ BU GÜNLERE GETİRENLER BU DÜNYADA ÖBÜR DÜNYADADA RAHATA ULAŞAMASIN

Nuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

boş vaadler vermesinler bizi oyalamasınlar kandırılmaya doyduk artık kandırılmak istemiyorz gökdenize dokunmasınlar o hep oynasın haklarını versinler ki heves artsın fatih tekkenin parası nerde onu bulsunlar nuri yönetimde yaşadığımz kabusları bir daha yaşamayalım yeter az da olsa yüzümüz gülsün
    "Türklüğün vicdanı bir, dini bir, vatanı bir.
    Fakat hepsi ayrılır, olmazsa lisanı bir..."

HarekeTSİRAsi bizumdur!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gelen yönetimin ligtv geliri ve kombine gelirinden başka geliri olmayacak seneye.ligtv geliride önümüzdeki sene puan cetveline göre olacak.opet parası gitti avrupa kupaları yayın parası gitti temmettü gene verilecek futbolculara verilen çeklerin hepsini yeni yönetim ödeyecek.borç almış yürümüş nasıl olmuşsa??mali açıdan çok zor bir durumda devraldılar kulübü.bunu da gözardı etmemek gerek çok fazla beklenti içine girmeyelim.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

taner1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

derbi maçlarında beraberliğe sevinen bir takım olmaktan çıkalım!!
    Trabzonspor un eski ruhunu getirsinler!!
    Trabzonsporun büyüklüğü futbolculara anlatılsın!!
    gerisi kendiliğinden gelir.

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada konuyla alakasız ama, klüp başkanlarını şöyle bir düşünün,
    Şener gibi Babacan, gözlerinin içi gülen (maşallah) birisi var mı içlerinde.
    İnşallah icraatlarındada hep farklı olur, gözlerinin içi gülmeye, bizimde yüzümüzü güldürmeye devam eder...

Emre Çavuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

göKdeniZi yaTTarayı saTsıNLar takıma PAra kaZandıRsınLAr sonRa aZ parAyLA ikinCi ligDen adam aLsınLar oLmassa üçüNcü Ligde oLabiLir böYLE döndüRsüNLeR teKneyii yha daa ne iSteyelim demii !!! :@
    diKkat eT isTAnbuL deiL çocuguyuM TrAbZoN'un (A) (H)

Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar bunlar yapılsın yeter.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Sadri Şener: Her zaman şampiyonluğu konuşan bir kulübün başkanı olarak maalesef utanarak söylüyorum; ilk beşi zorlayacağız.

2 yılın ardına nihayet Trabzonsporlu gibi konuşan birilerinin okuyoruz.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)