Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 18 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 428 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: M. Ali Ylmaz'n Aday Olmasn ster misiniz?

Ahmet Karaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Standart M. Ali Ylmaz'n Aday Olmasn ster misiniz?

evet sadri ener bu kulbe ok hizmet etmi nemli bir ahsiyet. kendisini ok sever ve sayarz. ancak tek bana sadri ener ismi yetmez. bu yzdendir ki ynetiminin netlemesini bekledik. tam bir hayal krkl. bu kadar zayf bir ynetim kurulu ile sadri enerin baarl olacan zannetmiyoruz.
    btn camiay bir araya getirebilecek tek isi var o da onursal bakanmz mehmet ali ylmaz. kulbn iine dt bu duruma kaytsz kalmamal onursal bakanmz. mehmet ali ylmazn oluturaca liste daha kaliteli ve gl liste olur. ahmet aaolu- ali aaolu- bozolu- hacosmanolu- gibi kulbe hem zaman hemde paras verebilecek olan gl adamlar.
    nceki dnem bakalndaki baarszlklarn temel sebebi ynetim kurulunu kendisine yalakalk yapan insanlar oluturmas. imdi gl bir liste ile efsane bakanmz onursal bakanmz greve aryoruz.
    taraf

Samet Berber - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.05.2007
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    31

neden olmasn ama ...

mehmet ali ylmazn bunu yapacan sanmyorum ...

tff bakanln istiyor sanrm ...

asikaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

grevi hakeden yapsn isteyen yapsn bireyler kazandracak olan yapsn klp yol geen hanna dnd ya yeter akyaz oyuncak dkkan m buras

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

nasl bir liste bekliyordunuz? trabzondaki btn ar toplarn topland bir liste mi? yle bir liste ancak hayal...

may gelecekte ne olacak? hala ondan umut bekleyenlerin olduuna aryorum.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50

bende atay aktugun aday olmasn istiyorum...bende balk asamm!!
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

faruk zak camiadaki btnln sadece bu isimlerle olacan zannediyorsan yanlyor. trabzonspor byle zayf bir ynetim kurulundan kat kat daha fazla gl bir ynetim kurulu ekillendirebilir. bunuda ancak mehmet ali ylmaz gibi isim baarabilir. faruk zak deil. m. ali ylmaz. ibrahim cevahir gibi isimlerin gr alnmmdr diye ok merak ediyorum.
    taraf

Trabzonspor Kongre yesi

Serdr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Mehmet Ali Ylmaz aday olur mu?
    Gzler Trabzonspor Onursal Bakan Mehmet Ali Ylmaz'a evrildi.

Trabzonspor Bakan Nuri Albayrak'n yeni dnemde Trabzonspor Kulp Bakanlna aday olmayacan aklamasnn ardndan gzler Trabzonspor Onursal Bakan Mehmet Ali Ylmaz'a evrildi.

Trabzonunsesi sitesindeki habere gre Sadri ener'in ynetim kurulu listesine tepki gsteren bir ok genel kurul yesi Trabzonspor Onursal Bakan Mehmet Ali Ylmaz'n bakan olmasn istiyor. Trabzon'da nemli bir grubun Mehmet Ali Ylmaz adna imza toplayaca ve Ylmaz' aday genel kurulda aday gsterecei renildi.

Ayn haberdeki iddialara gre Mehmet Ali Ylmaz'n Trabzon'daki kurmaylar Ylmaz'n adayl iin almalara balad. Mehmet Ali Ylmaz'n aday olmas durumda Nuri Albayrak'n da Ylmaz'a destek verecei renilirken, brahim Hacosmanolu'nun da Ylmaz lehine adaylktan ekilebilecei konuuluyor.
    Byk Takm Byk Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

onursal baskanimiz kac aydir nerdeydi.biz trabzonspor icin kendi ayagina gelinmesini beklemeden kulbe sahip cikan bir onursal baskan istiyoruz.m.ali yilmaz denenmistir basarili olamamistir.bu saaten sonra hicbir baskan adayini kabul etmiyorum.ahmet agaoglu olsa bile.bu kulpte baskanlik yapabilmek icin hizmet aski olmalidir.isimler hic nemli degildir(haciosmanoglu)aylardir calisacak ,digerleri de tepeden inme gibi son dakikada baskan adayi olacaklar ylemi?bu devir geride kalmistir.trabzonspora hizmet etmek isteyen cikip adayligini coktan aciklamaliydi.

yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Alnt Atalay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bende atay aktugun aday olmasn istiyorum...bende balk asamm!!

internet sitelerine byle bir haber dt iin atm bu bal. ayrca iyi bir listeyle sadri enerin bakan olmasnda isterim. ancak bu liste tam bir hayal krkl. bunun ad birleme deil.
    taraf

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Onursal Bakan istirahate devam etsin...Kulbn iini tekrar boaltmaya gerek yok.

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

iyi bir listeyle girmesini isterim.ancak bu saatten sonra ok ge heralde
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Ya yazmcam yazmcam diyorum insan dinden imandan karacaksnz bir ts sevdals bu kadarda tahrik edilmezki yaa MAY kim yaaaa la havle yarappiimm.. Bir gn umutlu bir ekilde yasta bamz koyamicaz dimi? lla biyerden sokacaksnz o kara omaklarnz..
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

sadri enerin listesini bende beenmedim ama Allah akna may demeyin ya bi sadri enerin brakt kadroya bakn bide may n bakanla seildii dnemdeki kadroya ve ayrlrken brakt kadroya bakn
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

arkadalar bu forumda birok kii may a kar.eer zahmet edip neden byle dndklerini anlatsalarda bizde bilsek ki aynl m yapyoruz yoksa bizim dncemizlemi uyumuyo anlasak bizde
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Alnt madheart61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sadri enerin listesini bende beenmedim ama Allah akna may demeyin ya bi sadri enerin brakt kadroya bakn bide may n bakanla seildii dnemdeki kadroya ve ayrlrken brakt kadroya bakn

biz taraftarlarnda beenebilecei ve de hereyden nemlisi kulb ayaa kaldrabilecek gce sahip bir ynetim kurulunu ancak mehmet ali ylmaz oluturabilir. mehmet ali ylmaz isimi birok kiiyi bir arayta getirebilir.
    iyi bir liste ile ortaya ksa sadri bakanmz byle bir ihtiya domazd ancak da fare dourdu. faruk zak tan da kaynaklanan bir sorun bu sanrm.
    taraf

verep - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Arkadalar May son dnemi Albayraktan farklmyd.Ne abuk unuttunuz.Ayrca kulbe yanl hatrlamyorsam sahte imza ile 18 trilyon icra vermiti.Daha sonra inkar tazminat Trabzon almaya hak kazanmt ama zkan Smer davay geri ekmiti.Allah iin May Trabzon'a ne verdi?Trabzon May 'e ne verdi?Kesinlikle paral deil ii bilen bakan.Trabzon olmasa MAy daha basna kar m?May de bizim iin felaketti.Hele son dnemi ve kulbe haciz gndermesi...

Murat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Alnt Sleyman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Onursal Bakan istirahate devam etsin...Kulbn iini tekrar boaltmaya gerek yok.
    bisey kalmadi niye gelsin ki artik?

yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Alnt verep Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar May son dnemi Albayraktan farklmyd.Ne abuk unuttunuz.Ayrca kulbe yanl hatrlamyorsam sahte imza ile 18 trilyon icra vermiti.Daha sonra inkar tazminat Trabzon almaya hak kazanmt ama zkan Smer davay geri ekmiti.Allah iin May Trabzon'a ne verdi?Trabzon May 'e ne verdi?Kesinlikle paral deil ii bilen bakan.Trabzon olmasa MAy daha basna kar m?May de bizim iin felaketti.Hele son dnemi ve kulbe haciz gndermesi...

doru sylyorsun. ancak o zaman ki ynetim kurulu hatrlarsan trabzonda ne kadar yalaka varsa ynetimdeydi. bizim armz gl bir ynetim kurulu ile beraber mehmet ali ylmaz. zaten byle bir listeyi bir araya getirebilecek tek isim onursal bakanmz. aaolu-hacosmanolu-bozolu vs. vs. bunun gibi isimler mehmet ali ylmaz ad altnda tek atda toplanabilir. ve bence baarlda olunabilir.
    taraf

Mert Zaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2006
    Nereden
    Zonguldak

hak eden kazansn yine albayrak gibi birisi gelmesinde
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 brahima Yattara

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

may gl biri ama bu iten anlamyor, ok kt dnemler geirdik onunla. yanna ok etkili isimler alrsa belki baarl olur. Halbuki Atay Aktu iten de anlayan ama paras olmad iin taraftar tarafndan eletirilne biri. Taraftar istedii bakana u an sahip, neden bu seim yaplyor anlamyorum. Ayn eski seim gibi hala paral bakandan sz ediliyor, bana gre Ersun iini yapt gibi severek iini yapacak bakan ve yneticiler gerekir. Ayrca ynetimde oturup kalkmasn bilen, fkralara konu olabilecek yapda insanlar olmamaml. Ersenin gidii tam bir fkradr, daha nele var neler... Paral bakan acaba kaybettirdii paralarn hesabn verecek mi, merak ediyorum? Ayp ya, valla ayp... Yeni dinamik adamlar gerekiyor ama ben maalesef gremiyorum, hep karc insanlar var gibi geliyor bana, in. yanlyorumdur ama allah akna paral falan diye kendinizi kandrmayn, kimse cebinden para vermiyor. Paral deil, akll bakan diyorum ben....
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Ahmet Karaman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    doru sylyorsun. ancak o zaman ki ynetim kurulu hatrlarsan trabzonda ne kadar yalaka varsa ynetimdeydi. bizim armz gl bir ynetim kurulu ile beraber mehmet ali ylmaz. zaten byle bir listeyi bir araya getirebilecek tek isim onursal bakanmz. aaolu-hacosmanolu-bozolu vs. vs. bunun gibi isimler mehmet ali ylmaz ad altnda tek atda toplanabilir. ve bence baarlda olunabilir.
    yanlz bu sylediin kiiler ancak ve ancak birbiri icinde cekime olmazsa ie yarar.ben mayn altnda birleirlerse byle bie yapamcaklarna inanyorum.ama bu saatten sonra ne bu liste olur nede may seime girer.
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Alnt yaranozlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    may gl biri ama bu iten anlamyor, ok kt dnemler geirdik onunla. yanna ok etkili isimler alrsa belki baarl olur. Halbuki Atay Aktu iten de anlayan ama paras olmad iin taraftar tarafndan eletirilne biri. Taraftar istedii bakana u an sahip, neden bu seim yaplyor anlamyorum. Ayn eski seim gibi hala paral bakandan sz ediliyor, bana gre Ersun iini yapt gibi severek iini yapacak bakan ve yneticiler gerekir. Ayrca ynetimde oturup kalkmasn bilen, fkralara konu olabilecek yapda insanlar olmamaml. Ersenin gidii tam bir fkradr, daha nele var neler... Paral bakan acaba kaybettirdii paralarn hesabn verecek mi, merak ediyorum? Ayp ya, valla ayp... Yeni dinamik adamlar gerekiyor ama ben maalesef gremiyorum, hep karc insanlar var gibi geliyor bana, in. yanlyorumdur ama allah akna paral falan diye kendinizi kandrmayn, kimse cebinden para vermiyor. Paral deil, akll bakan diyorum ben....

kulbn uanda iinde bulunduu ekonomik durumu gz nne alrsak kesinlikle ekonomik olarak son derece gl bir ynetime ihtiyacmz var. genel anlamda gzl bir ynetim kurulu ve de bakan stne bir de ersun yanaln birikimi bizi baarya gtrebilir bir ka sene ierisinde.
    taraf

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

bizim gibi bir camia yoktur sanirim.baska adayi olmak istemeyen agaoglu,sadri sener ve m.ali yilmaza zorla baskanlik yaptiracagiz.hadi sadri sener e birlestirici aday olarak teklif gtrld buna amenna.m.ali yilmaz i baskan olarak istemenin mantigi nedir.biz gordon milne leri,recep,feti.shaaka transferlerini,aldigi yabanciyi hakarete varircasina elestiren onursal baskani unutmadik.hele bir de ogn ve abdullahi fenere toplam 2.5 milyon dolara peskes cekenleri ise hic unutmayacagiz.

irfanb - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.01.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    52

Gnl Fenerde olup ta Trabzonsporlu gecinenleri de asla unutmayacagiz.

verep - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Albayrak =May rnek Onun dneminde takmdan gidenler Ogn ,Apo,Tolunay,ota,nal Aklma daha gelmedi.hele bir Campell olay var ki tam facia bir matan sonra Bir yamyam aldk o da oynamyor dedi adam soluu ngiltere de ald.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)