Sayfa 1 Toplam 31 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 770 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Albayrak Aday Olmuyor

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Albayrak Aday Olmuyor

Haber61.net Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Aydınlı Trabzonspor'un eski başkanı Mustafa Günaydın, ile konuştu.
    Günaydın, çok çarpıcı açıklamalar yaptı.
    1967 Trabzonsporlular Derneği Tarafından Merter'deki Greenpark Otel'de dayanışma ve bütünleşme gecesi (birlik bütünlük yemeği) düzenlendi.

ALBAYRAK KESİN ADAY DEĞİL
    Yemeğe katılan Trabzonpor eski başkanı Mustafa Günaydın, Nuri Albayrak'ın kesin aday olmayacağını söyledi.

TRABZONSPOR'UN BAŞINA KALİTELİ YÖNETİCİ GELMELİ
    Günaydın, başarılı, başarısız sonuçların neticesini kongreler tayin ettiğini belirterek,”Trabzonspor'da 6 bin kişinin oy kullanacağı bir kongrede herhalde vatandaş iyiyi seçecek, iyi yönetici arkadaşları Trabzonspor'un başına getirecek. O bakımdan kongre süreci başlamış durumda, adaylar da belli. İnşallah Trabzonspor için hayırlısı olur” dedi.

Günaydın, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın başkanlık için kararsız olup olmadığına ilişkin bir soru üzerine Günaydın şunları söyledi:

ALBAYRAK'IN ADAY OLMAYACAĞI KESİNLEŞTİ
    Nuri Albayrak, kararsız değil, kesinlikle aday değil. Albayrak'ın aday olmayacağı kesinleşti. Diğer adayların ne olacağı önemli. Trabzonspor'a aday olacaklar kongreye iki gün kalarak, pat diye çuvaldan çıkmış gibi ortaya çıkmamalı. Daha önceden bir planı, programı olmalı, kulübün ekonomisine, geleceğine bakar, eksiğini, artısını görür, ona göre aday olur, yoksa son gün, son haftada çıkacak adaylarda bu işin rengini değiştirir”

Günaydın, Sadri Şener'in adaylığı konusunda ne düşündüğü sorusu üzerine de şöyle konuştu:

SADRİ BEY BİLEĞİNE, YÜREĞİNE GÜVENİYORSA BUYURSUN GELSİN…
    TRABZONSPOR DENEME TAHTASI OLMAKTAN ÇIKTI
    Sadri Bey'in kendi bileğine güveniyorsa, parası, sıhhati, zamanı varsa buyursun gelsin. Ama öyle bir bakanın desteğiyle, daha önceki bir bakanın desteğiyle Trabzonspor'un nerelere gittiğini 6 futbolcunun nasıl elinden kaçtığını gördük. Malatya kurtardı, Rize düştü, 6 futbolcumuz Malatya'ya verildi de yok bir bakan para verecekmiş de…Trabzonspor'u böyle ayaklar altına almanın anlamı yok .Ben son derece yanlış görüyorum ama eğer bileğine, parasına, sıhhatine, yüreğine, güveniyorsa buyursun gelsin, hep destekleyelim. Trabzonspor deneme tahtası olmaktan çıktı. Ben bunları ciddi bulmuyorum.

Nuri albayrak'ın Trabzonspor'a bir küskünlüğü var mı? sorusu üzerine Günaydın, şunları kaydetti:
    ALBAYRAK DÜRÜST BİR ŞEKİLDE BU İŞİ YAPAMADIĞINI SÖYLÜYOR.
    Nuri Albayrak'ın bu işi yapamadığını kabulleniyor, dürüst bir şekilde ben bu halimle aday olamam diyor, aday olursam saygısızlık olur diyor. Buna saygı duymak lazım. Kendisi bu işi yapamadığını açık açık söylüyor”

Bakan Faruk Özak'ın Akyazı Projesi''nde Albayrak'ı desteklememesi konusundaki bir başka soruya ise Günaydın, şu yanıtı verdi:

TRABZONSPOR'U AMAÇLARI İÇİN ARAÇ OLARAK KULLANIYORLAR
    Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç olarak kullanıyor. Akyazı Projesini Bakan Özak'ın onaylamaması mümkün mü? Böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Bir defa bu projenin ihalesi oldu. Ayın 20.sinde ihalesi de var, neyi kabul etmiyor, anlamış değilim. O zaman meclisten, hükümetten uzak bir adam demek, nasıl Akyazı Projesini kabul etmiyor, 800 milyon dolarlık projeyi Faruk Özak, neden kabul etmiyor. Bunun sebebi ne, Trabzon'a mı yakışmıyor bu proje, yoksa yapılamaz mı, Başbakan projeye evet diyor. 24 saat çalışacak bir stadyum, 2 tane 5 yıldızlı otel, benzin istasyonları orada yapılacak. Faruk Özak, bunu kabul etmiyor, neden kabul etmediğini de bir türlü anlamış değilim. Bunlar çok yanlış şeyler. Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç kullanıyorlar.

Kaynak : Haber61.net

Ziya Dogan`in gidisinden sonra duydugum en güzel haber.Insaallah dogrudur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendi ağzından duymadığım sürece inanmam.. bence hala Sadri Şenerin aday olup olmama durumuna göre bekliyor....

o olursa olmayacak ama olmazsa aday olacak diye düşünüyorum....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aday olsa ne olacak ki.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boşuna olmasın nasıl olsa seçilemeyecek.

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazılanlar doğru ise, Albayrak erdemli açıklama yapmış...
    Beceremedim demek öyle kolay bir meziyet değil, hele bizde hiç değil...

Şimdi Şenerde aday değilim anlaşamadık der, Kalırız Hacıya artık...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

güle güle yolun açık olsun aday olup boyunun ölçüsünü alsan daha iyi olurdu ...
    Konu Erkut Ay tarafından (05.12.2007 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

ahh cok uzuldum secılemıcegını bılıyordu ondan oldu rezıl olmamak ıcın
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vah Vah halbuki ihtiyacımız vardı ona daha satılmamış bir kaç topçu kalmıştı yarım bıraktı işlerini yarım..

tstafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

albayraga en cok kızanlardanım ama bak bu kongreye gırsın albayrak baskanlıkta cekısmesse bende en adıyım.akp ıcınde herkes boyle dıyodu noldu sonra gorduk ıste bu nurının ısıde akp gıbı olcak zaten onun adamı.trabzonsporuma asla sıyaset karıstırmak ıstemem ama karısmıs bır kere oda bu nurısın yuzunden ıste trabzonsporuma sıyasetı karıstıranlar ALLAH ımdan bulsınlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1967 Trabzonsporlular Derneği Tarafından Merter'deki Greenpark Otel'de dayanışma ve bütünleşme gecesi (birlik bütünlük yemeği) düzenlendi.
    Gelde inan bu dayanışma gecesine...Ne hikmetse böyle geceler hep seçim zamanları çoğalıyor.Bence dayanışmadan ziyade; kulis faaliyetleri ve dedikodu geçesi olmuştur.

Birlik bütünlük yemeği adı altında bu yemeğe kimler katılmış?kimler davet edilmiş? bende merak ettim şimdi!...Yıllardır bu yemekler yapılıyorda camiamızda ne hikmetse hala daha birlik, bütünlük sağlayamıyoruz! Her kongrede parçalara ayrılıyoruz.Eziklerde bizim dururmumuza bir tarafları ile gülüyorlar.Çünkü birlik, beraberlik içerisinde bir Trabzon; onlar için kabus demektir.Birlik beraberlik içerisinde olamadığımız içinde adamlar bayram yapıyorlar.Ve dikkat edin Trabzon'la ilgili tek bir kelime dahi etmiyorlar.Çünkü bizim bu halde olmamız onları ziadesi ile memnun ediyor.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bu gecenin adı dayanışma ve bütünleşme gecesi değilde 1967 derneğine yardım gecesi olsa daha mantıklı olurdu.Bıraksınlar artık Trabzonsporun adını kullanmayı.

Alıntı LazanisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gecenin adı dayanışma ve bütünleşme gecesi değilde 1967 derneğine yardım gecesi olsa daha mantıklı olurdu.Bıraksınlar artık Trabzonsporun adını kullanmayı.
    Trabzonspor, 1967 ruhunu arıyor
    Son şampiyonluğunu kazandığı 1983-1984 sezonundan bu yana 9 başkan ve birçok kez de yönetim kurulu değiştiren Bordo-Mavililerdeki sık kongre süreçleri istikrarsızlığın göstergesi gibi. Artık eski günlerine dönmek isteyen taraftarların beklentisi ise 1967'de dışarıdan baskı sonucu gerçekleşen Trabzonsporluluk ruhunun tekrar gelmesi.

Sezon başından beri gerek saha dışı olaylar gerekse ligde aldığı başarısız sonuçlarla çalkantılı günler yaşayan Trabzonspor camiasında gözler tamamen yaklaşan kongreye çevrilmiş durumda. 8 Aralık'ta gerçekleşecek olan seçimli kongre Trabzonspor'un 40 yıllık tarihindeki 55. kongresi olacak. Son şampiyonluğunu kazandığı 1983-84 sezonundan bu yana 9 kez başkan ve birçok kez de yönetim kurulu değişikliğine giden Trabzonspor'da yaşanan sık kongre süreçleri adeta istikrarsızlığın göstergesi gibi. Öte yandan kulübün tüzüğü gereği olağan kongrelerin kasım-aralık ayları arasında yapılması, futbolcular ve teknik kadronun motivasyonu açısından olumsuz bir etken olarak gösteriliyor .
    Kongreye 1 aydan kısa bir süre kala şimdilik 3 isim adaylıklarını açıklamış durumda. Bunlar; Nuri Albayrak yönetiminde 2. başkanken istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu, Hacı Yıldız ve Prof. Dr. Yakup Aslan. Görev süresinin bitimine kısa bir süre kalmasına rağmen Ersun Yanal'la anlaşarak yeniden aday olacağının sinyalini veren Nuri Albayrak henüz kararını açıklamış değil.
    Diğer taraftan camianın kulağı son günlerde iyice sıklaşan birleşme toplantılarında. Eski başkanlardan Sadri Şener'e aday olması yönünde camianın hemen her kesiminden baskılar var. Özellikle Sadri Şener-
    Faruk Özak görüşmesi sonucu belirleyecek gibi görünüyor.
    derin Trabzon toplantıları
    Geçtiğimiz hafta sonu Trabzon'a gelen Şener, şehirde camianın ileri gelenleri ile bir dizi görüşmelerde bulundu. Yapılan toplantıların hedefi tüm camianın özlemi olan birleşmenin sağlanması ve kongreye herkesin desteklediği tek adayla girilmesi. Trabzon kamuoyunda 'derin Trabzon' toplantıları olarak nitelendirilen toplantılardaki hararetli konuşmalar ve bir türlü somut sonuç alınamaması, Trabzonspor'un kuruluş yıllarındaki sancıları hatırlatır nitelikte.
    1962'de başlayan her ilde bir futbol takımı kurulması seferberliğinin en zorluk çekilen ilidir Trabzon. O güne kadar şehirde var olagelen ezeli İdmanocağı-İdmangücü rekabeti öyle boyutlara varmıştır ki, her iki taraf da Türkiye liglerinde şehri temsil hakkının kendinde olduğunu iddia eder. Bu iki kulübün birleşmesi yönünde neredeyse her gün toplantı yapılır; ama netice alınamaz. Bu sırada futbol federasyonunun tanıdığı sürenin de sonuna yaklaşılır. Nihayet İdmanocağı, Martıspor ve Yıldızspor'u bünyesine katıp sarı-kırmızı renklerle şehri temsil hakkını kazanır. Ancak bürokratik bir hatadan dolayı İdmanocağı'nın 2. Lig'de oynaması durdurulur. Bu kez hamle sırası İdmangücüne geçer. İdmangücü, Karadenizgücü, Martıspor ve Yolspor birleşerek kırmızı-beyaz renklerle Trabzonpor'u oluştururlar. Çok geçmeden İdmanocağı, Danıştay'da açtığı davayı kazanır ve yürütmeyi durdurma kararı aldırır. Trabzon futbolu kaosa sürüklenirken zamanın beden terbiyesi genel müdürü, her iki kulübe de birleşmemeleri halinde, her ikisinin de milli lige alınmayacağını bildirir. Bu son derece ciddi tehdit karşısında taraflar mecburen ikna olur ve 2 Ağustos 1967'de Trabzonspor kurulur.
    Sancılı ve uzun bir süreçten sonra kurulabilen Trabzonspor 1. Lig'e çıktıktan 1 yıl sonra 1975-76 sezonunda ilk şampiyonluğunu kazandı. Ardından da 1980'lerin ortalarına kadar Trabzonpor fırtınası dinmedi. Başlangıçtaki İdmanocaklı-İdmangüçlü çekişmesi zamanla yerini ilçe veya siyasi görüş eksenli çekişmelere bıraktı. Yine de 2000'lere kadar hemen her kongreye üzerinde uzlaşılmamış olunsa da tek adayla gidildi. 2000 yılından beri yapılan 4 kongrede birden fazla adayın yarıştığı oldu. Kuruluş aşamasında kulübün renklerine karar verebilmek için bile Trabzon'da 5 toplantı yapıldığı göz önünde bulundurulacak olursa, birleşme görüşmelerinin son güne kadar sürebileceğini düşünmek mümkün. Artık eski günlerine dönmek isteyen Trabzon taraftarının beklentisi ise 1967'de dışarıdan baskı sonucu gerçekleşen birleşme ve ardından oluşan Trabzonsporluluk ruhunun tekrar geri gelmesi. Trabzon gibi, oyun oynamak için bile 4 kişiyi bir araya getirmenin zor olduğu söylenen bir şehirde bunu sağlamak pek kolay değil. Ancak bu kez de en az 1967'deki kadar ciddi bir tehdit Trabzonspor camiasını birleşmeye zorluyor: Gücünüzü birleştirin, yoksa "büyük" kalamazsınız.
    not:renkli kısım alıntıdır

bence olay TS menfaati ile ilgili değil tamamen şahis çıkar güden insanların ibret tablosu.Medyayı çok fazla takip etmeyen insanlar bile bunu çok rahat anlayabailirler.TS u masaya yatırmışlar ve etrafında ne kadar aç kurt varsa ondan ne kadar kopartırım düşüncesinde.Kesin olan bir şey varsa O DA ŞUDURURİ ALBAYRAK bu zaman kadar aslan payını fazlasıyla aşmıştır o yüzden aday olmayacaktır.

Küllübün basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın da 'arkasındayız' söylemleri ortalığı kızıştırmaktan başka hiçbirşey değildir.
    Akl-ı selim insanların bu duruma 'DUR' demesini sabırla ve metanetle bekliyorum.
    Konu Fatih Efe tarafından (05.12.2007 Saat 15:19 ) değiştirilmiştir.
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Albayrak:Kararımı vermedim05 Aralık 2007 15:04Albayrak, Genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söyledi. Albayrak:Kararımı vermedim
    Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, bu ay içerisinde yapılacak olağan genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söyledi.
    Albayrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adaylığı konusunda bir açıklamasının bulunmadığını belirterek, ''Olumsuz baktığımı söylüyorum. Olumsuz düşündüğümüz için çevredekiler olmayacağım yönünde beyanda bulunuyorlar. Henüz kararımı vermedim. Büyük bir ihtimalle bu hafta kararımı vereceğim'' diye konuştu.
    Spor 61..
    kongreyle geldim kongreyle giderim diyo yani........

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Aday olup olmamak kendi tasarrufundadır,benim korkum bundan önceki dönemlerde olduğu gibi gelenlerin gidenleri aratması...İnşAllah böyle bir durumla karşılaşmayız.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Büyük başkan bırakma bizi daha satılacak oyuncularımız vardı Gökdeniz,Yattara neden gidiyon...

forza61ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yok bide olsaydı aday töbe töbe
    bir SEVDADIR trabzon.......

forza61ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FcTRABZONSPOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük başkan bırakma bizi daha satılacak oyuncularımız vardı Gökdeniz,Yattara neden gidiyon...
    ironi.
    bir SEVDADIR trabzon.......

Obi-Van
    Ziyaretçi

nuri albayrak Trabzonspor camiasına küskünmüş oyuncağını elinden aldılar ya nasıl küskün olmasın

LazanisT tarafından yazılan

Arkadaslar bu geceye benim yakin arkadasimda katildi organizenin ne amacla yapildigini bilmiyorum 1967 ruhunu ariyoruz vs vs vs ibrahim can, seyfettin cakiral turan sahin, onay sahin vardi diye yazdi bana, ehh artik yardimlasmami yoksa dernege katki saglamakmi orasini bilemem..
    insallah guzel bir gece olmusdur vede bol bol horon tepilmisdir..

Albayraga gelince gene kendi dusuncemi soyluyorum nuri albayrak efendi stad projesinden gelecek milyarlari kimseye kaptirmaz zaten bosuna Trabzonspor baskanligina gelmedi bir soyle siralarsak yaptiklarini ozaman acik ve net sunu gore biliriz.

bol bol futbolcu sayila bilecek kim varsa satdi.
    klub borcunu 5 katina cikardi.
    ben gidersem 20 milyon dolar klub'den alacagim var onuda alirim diyor.

simdi kendi kendime soruyorum bu baskanlik yapan sahis'a almadi satdi ,vermedi aldi.....
    ve en sonundada 20 milyon alacagim var diyor, birde simdi boyle bir zihniyetli bir kisi stad projesinden gelecek milyarlari niye baskalarina kaptirsin anlamis degilim ha belki gercekdende cok iyi niyetli ama istanbulda kaldigindan klubun icinde neler donuyor vs leri bilmiyor ozaman albayraga tek sorum var abicigim sen kendi sirketini nasil yonetiyorsun sen boyle isen senin sirketin bir gunde batar gider ayni Trabzonsporu batirdiginiz gibi.

Trabzonsporu kendilerine, yuzde yuz bin rand edinen bazi taraftar grublari yonetimleri calisanlarin'dan kurtulmadikca ne Trabzon nede Trabzonspor bir adim ilerler yil 2007 ve bizler halen kendi kendimizle ugrasip duruyoruz.

bazi arkadaslar var ya abi su gune kadar ali veli sari sicmeli mehmet aga dusunmedide bizmi Trabzonsporun gelecegini dusunecegiz diyorlar bizde olsak bizde ortama gore adim atar ve bizde mali mulku ceplerimize indirirdik diyorlar ehh pes yani sonrada cikiyoruz her hangi forumlarda Trabzonsporu destkleriyoruz , yazilarimiz tam ona gore ayarlanmis yazilar kimselere kul yedirmez sekilde ama Trabzonsporum bir adim ileri gitmiyor.

Ozan Arif bir turkusunde soyle diyor, korkum yok korkum yok korkum yok sizdennnnn..

arkadasim tek tuk goruntuler yapmis ve you tube eklemis onay sahinden geliyor tara sacini tara... 1976 dernegi gecesinden...

Konu zeleka tarafından (05.12.2007 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.

@zeleka
    Arkadaslar bu geceye benim yakin arkadasimda katildi organizenin ne amacla yapildigini bilmiyorum 1967 ruhunu ariyoruz vs vs vs ibrahim can, seyfettin cakiral turan sahin, onay sahin vardi diye yazdi bana, ehh artik yardimlasmami yoksa dernege katki saglamakmi orasini bilemem..
    insallah guzel bir gece olmusdur vede bol bol horon tepilmisdir..

gecenin güzelliğine şüphemiz yok o zaman.Çünkü zikrettiğiniz şahıslar baya baya eğlence dünyasının ikonu haline gelmiş saygın kişiler.yakınen tanıumamış olsam böyle bir yorumda zaten bulunmam.ama olayın derinliği hakkında hala bir muamma var düşüncesindeyim
    medyada yeni bir kavram oluştu:dERİN TRABZON
    alla alla
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber61.net Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Aydınlı Trabzonspor'un eski başkanı Mustafa Günaydın, ile konuştu.
    Günaydın, çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

ALBAYRAK KESİN ADAY DEĞİL
    Yemeğe katılan Trabzonpor eski başkanı Mustafa Günaydın, Nuri Albayrak'ın kesin aday olmayacağını söyledi.

TRABZONSPOR'UN BAŞINA KALİTELİ YÖNETİCİ GELMELİ
    Günaydın, başarılı, başarısız sonuçların neticesini kongreler tayin ettiğini belirterek,”Trabzonspor'da 6 bin kişinin oy kullanacağı bir kongrede herhalde vatandaş iyiyi seçecek, iyi yönetici arkadaşları Trabzonspor'un başına getirecek. O bakımdan kongre süreci başlamış durumda, adaylar da belli. İnşallah Trabzonspor için hayırlısı olur” dedi.

Günaydın, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın başkanlık için kararsız olup olmadığına ilişkin bir soru üzerine Günaydın şunları söyledi:

ALBAYRAK'IN ADAY OLMAYACAĞI KESİNLEŞTİ
    Nuri Albayrak, kararsız değil, kesinlikle aday değil. Albayrak'ın aday olmayacağı kesinleşti. Diğer adayların ne olacağı önemli. Trabzonspor'a aday olacaklar kongreye iki gün kalarak, pat diye çuvaldan çıkmış gibi ortaya çıkmamalı. Daha önceden bir planı, programı olmalı, kulübün ekonomisine, geleceğine bakar, eksiğini, artısını görür, ona göre aday olur, yoksa son gün, son haftada çıkacak adaylarda bu işin rengini değiştirir”

Günaydın, Sadri Şener'in adaylığı konusunda ne düşündüğü sorusu üzerine de şöyle konuştu:

SADRİ BEY BİLEĞİNE, YÜREĞİNE GÜVENİYORSA BUYURSUN GELSİN…
    TRABZONSPOR DENEME TAHTASI OLMAKTAN ÇIKTI
    Sadri Bey'in kendi bileğine güveniyorsa, parası, sıhhati, zamanı varsa buyursun gelsin. Ama öyle bir bakanın desteğiyle, daha önceki bir bakanın desteğiyle Trabzonspor'un nerelere gittiğini 6 futbolcunun nasıl elinden kaçtığını gördük. Malatya kurtardı, Rize düştü, 6 futbolcumuz Malatya'ya verildi de yok bir bakan para verecekmiş de…Trabzonspor'u böyle ayaklar altına almanın anlamı yok .Ben son derece yanlış görüyorum ama eğer bileğine, parasına, sıhhatine, yüreğine, güveniyorsa buyursun gelsin, hep destekleyelim. Trabzonspor deneme tahtası olmaktan çıktı. Ben bunları ciddi bulmuyorum.

Nuri albayrak'ın Trabzonspor'a bir küskünlüğü var mı? sorusu üzerine Günaydın, şunları kaydetti:
    ALBAYRAK DÜRÜST BİR ŞEKİLDE BU İŞİ YAPAMADIĞINI SÖYLÜYOR.
    Nuri Albayrak'ın bu işi yapamadığını kabulleniyor, dürüst bir şekilde ben bu halimle aday olamam diyor, aday olursam saygısızlık olur diyor. Buna saygı duymak lazım. Kendisi bu işi yapamadığını açık açık söylüyor”

Bakan Faruk Özak'ın Akyazı Projesi''nde Albayrak'ı desteklememesi konusundaki bir başka soruya ise Günaydın, şu yanıtı verdi:

TRABZONSPOR'U AMAÇLARI İÇİN ARAÇ OLARAK KULLANIYORLAR
    Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç olarak kullanıyor. Akyazı Projesini Bakan Özak'ın onaylamaması mümkün mü? Böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Bir defa bu projenin ihalesi oldu. Ayın 20.sinde ihalesi de var, neyi kabul etmiyor, anlamış değilim. O zaman meclisten, hükümetten uzak bir adam demek, nasıl Akyazı Projesini kabul etmiyor, 800 milyon dolarlık projeyi Faruk Özak, neden kabul etmiyor. Bunun sebebi ne, Trabzon'a mı yakışmıyor bu proje, yoksa yapılamaz mı, Başbakan projeye evet diyor. 24 saat çalışacak bir stadyum, 2 tane 5 yıldızlı otel, benzin istasyonları orada yapılacak. Faruk Özak, bunu kabul etmiyor, neden kabul etmediğini de bir türlü anlamış değilim. Bunlar çok yanlış şeyler. Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç kullanıyorlar.

Kaynak : Haber61.net

Ziya Dogan`in gidisinden sonra duydugum en güzel haber.Insaallah dogrudur.
    zaten bi kaç gün önce aday olmuyacağını açıklamadımı bu adam.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

bu başlık dedikodu sürecine girmeye başladı bile
    aha şimdi zabıtalar gelir
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nuri albayrak sevabıyla günahıyla görev süresini doldurmak üzere. Hatta daha ço günahıyla Nuri Albayrak'ı eleştirmek ayrı şey belden aşağı vurmak ayrı şey. Elma ile armutları karıştırmayalım. En azından yanlış yaptığını biliyor. Bana kalırsa başka birisinin yönetim kuruluna girip daha sonra başkanlığa soyunsaydı çok daha iyi olurdu. Bundan iki sene önce bende dahil olmak üzere naralar atıyorduk burda heyt bee Nuri Albayrak başkan oldu daha sırtımız yere gelmez diye. İşbilmezlik ve tecrübesizlik birleşince günümüz durmuna düşmemiz kaçınılmazdı, başlı başına ersen martin olayı bile bana kalırsa bir yönetimin gitme sebebidir. Bundan sonra kendisi ve Trabzonspor için hayırlısı neyse Allah onu nasip etsin.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Alıntı FcTRABZONSPOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten en büyük yanlışlarından bir tanesi de onları göndermemek oldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Trabzon'u bu hale Ulusoy düşürdü
    A.A. 5 Aralık 2007
    Nuri Albayrak, Trabzonspor'un üst üste aldığı kötü sonuçların 1 numaralı sorumlusunun Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy olduğunu söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, bu ay içerisinde yapılacak olağan genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söyledi. Albayrak, adaylığı konusunda bir açıklamasının bulunmadığını belirterek, “Olumsuz baktığımı söylüyorum. Olumsuz düşündüğümüz için çevredekiler olmayacağım yönünde beyanda bulunuyorlar. Henüz kararımı vermedim. Büyük bir ihtimalle bu hafta kararımı vereceğim” diye konuştu. Yaşamı boyunca hep dürüst davrandığını ifade eden Albayrak, “Başarılı olduk veya olmadık, ama burada olduğumuz sürece ilkeli ve herkese adam gibi davrandım” dedi.

En güçlü şeyin adalet olduğunu ve herkesin gücünü adaletten alması gerektiğini kaydeden Albayrak, şöyle devam etti: “İlhan Cavcav, Haluk Ulusoy desteklediği için sonuna kadar Ulusoycu. Neden? Düşme hattında verdi ona iyi bir hakem. Penaltı, kartlar, onu kayırdığı için Ulusoycu oldu. Bunların hepsi menfaatçi. Seçim esnalarında, mali genel kurullarda, kongrelerde nasıl davrandıklarını, nasıl 'U' dönüşü yaptıklarını gördüm. İnsanlar bir günde dönüyor. Bir gün oraya, bir gün buraya. Biz ilk gün 'Haluk Ulusoy'un arkasındayız' dedik. Haksızlıkları, adaletsizlikleri gördüğümüz zaman da 'yokuz' dedik. En güçlü şey adalettir. Herkesin gücünü adaletten alması lazım.”

Ligin ilk haftasında olaylı Sivasspor maçının ardından aleyhlerine yaşanan gelişmelerin Trabzonspor'un şu anki konumunu etkilediğini ifade eden Albayrak, “Trabzonspor, şu anda 25 ile 28 puan arasında ya ikinci ya üçüncü olurdu. Bunların bir numaralı müsebbibi şu anki federasyon başkanı Haluk Ulusoy'dur. Cem Deda ile mahkemelik oluyoruz, Sadık Deda'yı maçımıza gözlemci gönderiyorlar. Bu haftaki derbi maça federasyon hakem bulamıyor. Neden? Federasyonun yapmış olduğu şaibeli işlerden dolayı. Derbi maça hakem bulamıyorsun sen. Bu konuma kadar geldi. Yarın yurt dışından hakem getirecekler. Bu işin sonu nereye gidecek” diye konuştu.

Trabzonspor'un aleyhine bir sürü hakem hatalarının olduğunu kaydeden Albayrak, “Bu işlere bir anlam veremediğim için bu camiada olmak istemiyorum. Dürüst adamın bu camiada yaşaması zor. Bizim ahlak yapımıza uygun değil bazı şeyler. Bu işin boyutları çok büyük. Rant büyüyünce, bu işin kirlenme boyutu o kadar büyüyor” dedi.

“ÖNCE BAŞIN DÜZELMESİ LAZIM”

Albayrak, Haluk Ulusoy'un şu anda arkasında kulüp bulunmadığını öne sürerek, şöyle devam etti: “Önce başın düzelmesi lazım. Haluk Ulusoy orada olduğu müddetçe Trabzonspor'un yüzü gülmez. Bütün olumsuzluklara rağmen bu takım başarılı oldu. Sezon başı kaoslar yaratmaya çalıştılar. Onun sonucunda bu durum ortaya çıktı. Amaç takım başarılı olmasın.”

Trabzonspor'da kulüp başkanlığı yapmanın da zor olduğunu ifade eden Albayrak, “Trabzon gibi bir şehir yok. Herkes bir yerden kemiriyor. Trabzonspor'un üzerinden siyaset ve ticaret yapmaya çalışanlar var. En büyük handikabımız bu” dedi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)