Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31
Toplam 770 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 770 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Albayrak Aday Olmuyor

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aman albayrak...

tavsiyelerinide,benzininide,petrolünüde al git...

yeterki git daa...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Bu baslikta tarihe karisacak.. Az kaldi..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ögrtmn Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayrak'tan yeni yönetime tavsiyeler!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Akyazı'da yapılması planlanan, Trabzonspor Spor ve Kültür Kompleksi'nin takipçisi olacaklarını söyledi. Kulübün rant kapısı olmaktan çıkması gerektiğini söyleyen Albayrak, yeni yönetime de tavsiyelerde bulundu.Yarın başlayacak olan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu öncesi Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, Akyazı'da yapılması planlanan Trabzonspor Spor ve Kültür Kompleksi projesinin takipçisi olacaklarını belirterek, "Bu proje Trabzonspor'un önüne açacak olan bir projedir. Galatasaray yeni stadyumu yapmak için 10 yıldır uğraş veriyor. Çeşitli prosedürleri aşmak için uğraştı. Ama biz 6 ayda bu proje için izin aldık. İnşallah bizden sonra gelecek olan yönetim bu işin takipçisi olur ve bunu bitirmek için çaba gösterir. Nuri Albayrak olarak ben Trabzonspor için bu projenin takipçisi olacağım" dedi.

Trabzon'nun çok değişik bir yapısı olduğunu belirten Albayrak, "Trabzon, diğer illere göre çok farklı bir yer. Yapılan bir ankette Trabzon halkının yüzde 85'inin saha sonuçlarına önem verdiği ortaya çıktı. Yüzde 15'inin ise projelere önem verdikleri belirlendi. Trabzonspor çağın gereklerine ayak uydurabilmesi için projelerle birlikte hedeflerine ulaşmayı kendine yol çizmeli. Büyüme dönemlerinde sancılar olacaktır. Trabzonspor, büyüklüğü gereği bunun üstesinden gelecek güce sahip bir camiadır. Trabzonspor'un sağ duyulu insanları ortaya çıkmalı, bu kulübe gerçekten seven insanlar Trabzonspor'u artık bir rant kapısı olmaktan çıkarmalı" dedi.

Trabzonspor'da görev alacak olan yönetimin istikrarlı bir duruş sergilemesi gerektiğini belirten Albayrak, "Ben başkanlık görevine seçilmeden önce, Atay Aktuğ ve yönetiminin gitmemesi gerektiğini söyledim. Kendisinin aday olması halinde başkanlığa adaylığımı koymayacağımı ifade ettim. Bana aday olmayacağını söyledi ve biz de ekibimizle seçimlere girdik. Trabzonspor'un tarihine baktığınız zaman yılları kongreler yaparak geçirmiş. Bunun da kulübe çok büyük zararları olmuş. İnşallah göreve gelecek olan yönetim görev süresini tamamlar" diye konuştu.

Trabzonspor'un 15-16 Aralık'ta yapılması planlanan ancak ertelenen kongrenin ardından insanların kendisinin tekrar aday olacağı yönünde bir düşünceye kapıldığını ifade eden Albayrak, "Aday olmama kararımı geçtiğimiz sezon oynanan ve 1-0 kaybedilen Ankaragücü maçı sonrası verdim. Bunu kimseyle paylaşmadım. Çünkü insanların tutumları ve davranışları beni çok etkiledi. Bu işin bize göre olmadığına karar verdim. Çünkü başkaları gibi senin yüzüne farklı, diğerinin yüzüne farklı konuşacak veya farklı bakacak yapıda bir insan değilim. Trabzonspor'u dürüst bir şekilde yönettik. Gerçekleri ve doğruları insanların yüzüne söyledik. Kırıcı olmamaya çalıştık" açıklamasında bulundu.

Kongrenin ertelenmesinin ardından bazı kesimlerin kendisinin yeniden aday olacağını düşünerek tedirginliğe kapıldığını altını çizen Albayrak, "Yeniden aday olmak için kongreyi iptal etmedik. O günkü şartlar ve kulüp menfaatleri onu gerektiriyordu. Aradan geçen 1,5 aylık süre içersinde yönetim olarak borsaya para ödedik. Futbolcuların alacaklarını ödedik. Art niyetli olsaydık. Bunların hiç birini yapmaz 20 trilyonluk ödemeyi gelecek olan yönetimin bırakırdık" dedi.

Hafta sonu yapılacak kongrede başkan adaylarına aynı mesafede olduğunu belirten Albayrak, "Ben Trabzonspor'un tarafındayım. Yapılacak olan kongrede aday değilim. Başkan adaylarına da aynı mesafedeyim. Bu konu ile ilgili olarak hiç bir arkadaşıma bir telkinde bulunmadım. Benimle birlikte olan arkadaşlar istediklerini yapmakta özgürdürler. Kongrenin Trabzonspor için hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

güle güle sayın başkan sportif başarı "0" olsada akyazı projesi için duacıyız... tarihimizi değiştirecek inş...
    ayrıca bundan sonra sporda yonetiminde onemli oldugunu anlamıssındır sayın baskan... tekrar bulusacağımıza eminim...
    Önce TRABZONSPOR

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Eminmisin Aday olmayacaksın Değilmi ?? madem aday olmayacaktın Kongreyi neden İptal ettirdin Yeni Transferlerin önünü kestin...
    Temiz Futbol istiyoruz !!! İnadına TrabZonSpor İnadına Şampiyon !!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 gün sonra bayram Allah bir daha seni ve senin gibi başkanı bu güzelim kulübe göstermesin

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

ayrıca bundan sonra sporda yonetiminde onemli oldugunu anlamıssındır sayın baskan... tekrar bulusacağımıza eminim...
    Siz buluşun tabii ki..

Bizim için sorun değil..

Ama Trabzonspor çatısı altında olmayacağı kesin o buluşmanın..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

malum aday olmuyor bu albayrak mazallah gider büyükşehir belediyenin başkanı olur gene yzık düşürür onları. sadece bize değil hiçbir yere aday olmasın.
    taraf

Alıntı Ahmet Karaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malum aday olmuyor bu albayrak mazallah gider büyükşehir belediyenin başkanı olur gene yzık düşürür onları. sadece bize değil hiçbir yere aday olmasın.
    Düsünsene sampiyon oluyorlarmis bir de

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gölge etme başka bişi istemiyoruz.Paranıda almışsın zaten tamam.Sen Trabzonspor a bu takımda Sana uzak dursun yeter.Yapacağın en büyük iyilik budur.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senden kurtuluyoruz nuri büyük gün geldi. 100 yılın en kötü başkanı sensin heralde dünya çapında. Gerçi sana başkan demeyede dilim varmıyor hiç o koltuğa yakışmadın, ne suratın nede icraatların o kolduğa yakışmadı nuri. Defol git fabrikalarını batır.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allahın pintisi yyıldız transfer edecekmiş kimin parasıyla kime kimi transfer ediyosun aldın işte paranı defol. Şehit ailelerine yaptığın iyilik bile ts'nin cebinden çıkıyor. Pinti nuri çek git aç karnını doyur adam gibi giyinip kuşanmasını öğren. Biraz paraya kıyıp o şekilsiz dişlerini yaptır bidaha kim bilir kaç para verdin hangi doktora gittinki ucuz diye, yüzene bakılmıyor o dişlerden.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı hakantpl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eminmisin Aday olmayacaksın Değilmi ?? madem aday olmayacaktın Kongreyi neden İptal ettirdin Yeni Transferlerin önünü kestin...
    Tahsilat ve Ulusoy olabiler mi acaba sebep
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Mertcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allahım sana şükürler olsun yarrabim..ne diyim başka..
    ''Trabzonspor''

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu başlığı gördükçe deliye dönüyorum zaten bi de aday olsaydı tabi olmicak yaa :@
    Yaşamak Direnmektir!

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başlığı görünce gülüyorum açık dursun iyi olur
    7-7-7-7-7-7-7

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı LigtvyehayıR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyon OFSPOR İnsallah Albayrak 2.Ligde takım satın alır şampiyon ola ola Süper Lig de zirveye oturur !
    Zeyyad Kafkas : " Biz Sampiyon olamazsak OFSPOR sampiyon olsun "

Nereden
    Konya

Geln gideni aratır deeermişim

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Albayrak İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bıraktı adamlar 1. lige çıktı ve takır takır top oynuyorlar.
    Şimdi bizden de gittiğine göre artık bizim de Trabzonspor gibi oynamamamız için bir neden kalmadı demektir.

Bu arada "Albayrak aday olmuyor" ifadesi bence net değil, yılın en başarısız yöneticileri, yılın takımının maçına en az giden yöneticileri, yılın en çok bedava bilet dağıtarak az küfür yemeye çalışan yöneticileri kategorilerinde adaylıkları var diye biliyorum ben. Ödül töreni de limanda olacakmış.

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tekrar bulusacağımıza eminim...
    Bundan sonra bulussaniz bulussaniz ancak Mahkeme kapilarinda bulusursunuz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlık kapatılmaktadır.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)