Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'u Sevenler Göreve

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Trabzonspor'u Sevenler Göreve

arkadaslar herkesin malumudur ki kulübümüzün icinde bulundugu durum icacici degil.büyük bir borc tablosu var ve devre arasinda takimda operasyon gerektigi gün gibi ortada.sadece yöneticilerimizin veya isadamlarinin katkisiyla bu isin altindan kalkacagimiza inanmiyorum.bu sebepledir ki trabzonspor taraftarlari arasinda bir yardim kampanyasi gerektigini düsünüyorum.eger bu takimi seviyorsak,maglubiyetlerinde kahroluyorsak ,bordo-mavi net yöneticilerinin organize edecegi kulüp tarafindan verilen hesap numarasina herkes kendi imkanlari cercevesinde yardim yapabilir.ben kendi adima misal olarak bir 50 euroyla katilabilirim.yaklasik 500000 kisinin ortalama 25 euro civarinda yardim yapacagini düsünürsek 15 milyon civarinda bir para olur.en kötü ihtimalle 5 milyon euro toplayamaz miz?yöneticilerimizden elini tasin altina sokmasini istiyorsak bizde elimizi cebimize atmaliyiz.ne düsünüyorsunuz?

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar herkesin malumudur ki kulübümüzün icinde bulundugu durum icacici degil.büyük bir borc tablosu var ve devre arasinda takimda operasyon gerektigi gün gibi ortada.sadece yöneticilerimizin veya isadamlarinin katkisiyla bu isin altindan kalkacagimiza inanmiyorum.bu sebepledir ki trabzonspor taraftarlari arasinda bir yardim kampanyasi gerektigini düsünüyorum.eger bu takimi seviyorsak,maglubiyetlerinde kahroluyorsak ,bordo-mavi net yöneticilerinin organize edecegi kulüp tarafindan verilen hesap numarasina herkes kendi imkanlari cercevesinde yardim yapabilir.ben kendi adima misal olarak bir 50 euroyla katilabilirim.yaklasik 500000 kisinin ortalama 25 euro civarinda yardim yapacagini düsünürsek 15 milyon civarinda bir para olur.en kötü ihtimalle 5 milyon euro toplayamaz miz?yöneticilerimizden elini tasin altina sokmasini istiyorsak bizde elimizi cebimize atmaliyiz.ne düsünüyorsunuz?
    iyi hoş düşünmüşsünde arkadasım bu borçlar trilyonlardan bahsediyorz.öyle bizim 3-5 toplamamızla olmaz bu iş.en basitinden ben öğrenci adamım ve nekadar yardımım dokunabilirki?bu işi yönetim halledicek.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

cakir28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güzel olur..ne demis adalarimiz..damla ya damlaya göl olur..bizim vercemiz üc besi kücük görmeyelim..herkes kendi imkanlariyla ne verirse olur..bende 100 euro veririm...
    Avrupada Bordo Mavi Aski...herzaman ve her yerde...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı alix_1967_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi hoş düşünmüşsünde arkadasım bu borçlar trilyonlardan bahsediyorz.öyle bizim 3-5 toplamamızla olmaz bu iş.en basitinden ben öğrenci adamım ve nekadar yardımım dokunabilirki?bu işi yönetim halledicek.
    öğrenci adam bile senelik 30 lirayı elbet biriktirir, hatta bırakın seneyi 2 ayda bile çok rahat biriktirir. Biz de öğrenciyiz hem de gurbette . Böyle birşey olsa ve herkes katılsa borçlar 4 senede çok rahat kapanır. Ama akıllı yönetim lazım bunun için. Haa bedava bilet için birbirini yiyenler bu kampanyaya ne kadar destek verir onu bilemem

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Borç olarak 50 milyon YTL den bahsediliyor. Bu da 28 milyon Euro civarı bir para yapıyor. 10 milyon Euro civarı para biz taraftarlardan çıksa fena mı olur? Ben de Cafer kardeşimin yaptığının benzeri bir hesap yapıldığında 40 YTL (22.5 Euro) x 500.000: 20 milyon YTL. Borçların %40'ı. Bence yapabiliriz.

Benden de 100 Euro derhal çalışır...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu düşünceyi Albayrak gittikten sonra icaraata dökelim...paralarımızın çar-çur edilmesinden korkuyorum... abartısız 8 milyon veya daha fazla seyircimiz var...cafer abinin verdiği ortalamara bakarsak bu paranın üzerine bile çıkabiliriz...

Nereden
    Ankara

Alıntı A.FARUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öğrenci adam bile senelik 30 lirayı elbet biriktirir, hatta bırakın seneyi 2 ayda bile çok rahat biriktirir. Biz de öğrenciyiz hem de gurbette . Böyle birşey olsa ve herkes katılsa borçlar 4 senede çok rahat kapanır. Ama akıllı yönetim lazım bunun için. Haa bedava bilet için birbirini yiyenler bu kampanyaya ne kadar destek verir onu bilemem
    valla arkadaşlar ben takımım için hertürlü fedakarlığa razıyım.böyle bi organizasyon düzenlenirse tabiki elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışırım.ama ne denli faydalı olur bilemem.inş amacımıza ulaşırız.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben de yeni yılda böyle bir girişimin yapılması gerektiğini düşünüyorum. Sadece Trabzon'da cuma namazlarında Trabzonspor için para toplansa bile bu borç temizlenir...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Almanya

bu isin herkesce yapilabilecek yönü bir kereligine mahsus verilecek olmasidir.üyelik gibi baglayici bir durumu yok.onu icin mümkün bence.trabzonsporumuzun ayaga kalkmasini istiyorsak biz de bir katki yapmaliyiz.sanirim g.saray da eski futbolcularina olan borcunu ödemek icin böyle bir yardim kampanyasi düzenlemisti ve gerekli para kisa sürede toplanmisti.

Nereden
    Ankara

bu isin herkesce yapilabilecek yönü bir kereligine mahsus verilecek olmasidir.üyelik gibi baglayici bir durumu yok.onu icin mümkün bence.trabzonsporumuzun ayaga kalkmasini istiyorsak biz de bir katki yapmaliyiz.sanirim g.saray da eski futbolcularina olan borcunu ödemek icin böyle bir yardim kampanyasi düzenlemisti ve gerekli para kisa sürede toplanmisti.
    şuan için gs nin durumunda değiliz iikide.umarım ilerde çok büyük sıkıntı yaratmaz bu borçlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her kötü sonuç sonrası başlık yağmuru devam ediyor..
    Yardım etmek isteyen kulübe üye olsun,bundan büyük yardım yok...

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok düşüncelisiniz arkadaşlar.bu taraftarın eşi yok.yemez içmez verir parasını bu taraftar hiç kuşkum yok.ama trabzonun başındakiler bu fedakarlığı hiç haketmiyor..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

bu forumu acan arkadaşım.trabzonsporun senelik 40 milyon dolar geliri var.trabzonsporun öyle paraya ihtiytacı olmadığını iyi bilmek gerek.fatih tekke marcelinho stepanov ellerden toplanılan rakam 20 milyon dolar kadar.karşılığında takıma katılan futbolcuların maliyeti bu meblağın üçte biri kadar.trabzona yönetici lazım.para değil.adam gibi taşın altına sokacak adamlar lazım.

Nereden
    Almanya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolayciliga kaciyorsunuz.kötü sonuclar halinde veryansin ediyorsunuz.ama is eylem yapmaya gelince ortalikda yoksunuz.sözüm kisisel olarak sana degil.böyle bir kampanya ya karsi cikanlara.bunun üye olmakla ne alakasi var.üyelik baglayici bir durum ,bu ise bir kerelik.buna karsi cikmanin anlami ne.trabzonsporu seviyorsak böyle bir durumda neden üc.bes kurus bagislamayalim.bir futbolcunun da bonservis bedelini biz aramizda toplasak fene mi olur?

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben OKULA giden birisiyim ama hafta sonlari calisirim ve ordan verebildigim kadar vermek isterim ister 25 olsun ister 50 olsun...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Almanya

Üye olamsi tabiki katki...Dergiyide abone olunmali..ama böyle bi katki daha yapa bileceksek burdada olmak lazim

Nereden
    Almanya

herkesin yüksek miktar vermesi geremez ..elinden ve gönlün ne koparsa derim

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Para toplamak iyi fikir.Ama kulübe üye oluğ her ay aidatı düzenli olarak yatırmak kulüp için daha kârlı olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kimse güvenip de parasını vermez . oda uçar gider ne olduğunu anlamadan.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kolayciliga kaciyorsunuz.kötü sonuclar halinde veryansin ediyorsunuz.ama is eylem yapmaya gelince ortalikda yoksunuz.sözüm kisisel olarak sana degil.böyle bir kampanya ya karsi cikanlara.bunun üye olmakla ne alakasi var.üyelik baglayici bir durum ,bu ise bir kerelik.buna karsi cikmanin anlami ne.trabzonsporu seviyorsak böyle bir durumda neden üc.bes kurus bagislamayalim.bir futbolcunun da bonservis bedelini biz aramizda toplasak fene mi olur?
    Koca kulüp senin benim 3-5 kuruşumla değil akıllı yönetimlerle ayağa kalkar..Akıllı yönetimleride bilinçli delegeler seçer.Bundan dolayı tek yol kulübe üye olmak..
    Burda olmayacak işleri tartışmaktansa kulübe üye olmak daha mantıklı ve kolay bir çözüm..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Koca kulüp senin benim 3-5 kuruşumla değil akıllı yönetimlerle ayağa kalkar..Akıllı yönetimleride bilinçli delegeler seçer.Bundan dolayı tek yol kulübe üye olmak..
    Burda olmayacak işleri tartışmaktansa kulübe üye olmak daha mantıklı ve kolay bir çözüm..

Nereden
    Almanya

Talking

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para toplamak iyi fikir.Ama kulübe üye oluğ her ay aidatı düzenli olarak yatırmak kulüp için daha kârlı olur.
    Kardes Aiydat lar senelik dir..

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cakir28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes Aiydat lar senelik dir..
    O zaman senelik öderiz

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz bağış yapalım bizim parayıda Nuri yesin Yok öyle şey.. Başkan Cimri ise biz napalım her maç sonrası paramı akıtalım. Güldürmeyin Adamı Ben Bu Takımın renklerine aşığıyım Gerisini Yetkililer düşünsün
    Kazimişi gzas vorert

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)