Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ltfen Protesto Organizasyonu Dzenlensin ''DZENLEND''

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Standart Ltfen Protesto Organizasyonu Dzenlensin ''DZENLEND''

Artik buramiza kadar geldi. Kimseden ses seda cikmiyor Trabzon'da. Bugn yenildik 2-3 Gn burda birbirimizi zeriz birbirmize bagrip cagririz ama Haftaya yine ayni hsrana ugrayacagimiz simdiden belli. nlem almamiz gerek.

LTFEN Trabzon'da oturan Arkadaslar bir Org. dzenlesin. Futbolcular kimin icin oynadigini grenmesi lazim. Bukadar rezil kepaze bir Takim grmedim kimse sorumluluk almiyor. Nede olsa ay sonu Banka'ya hesabina para takir takir geliyor. Bizlerde burda kafayi yiyoruz.

Sakin olalim sabirli olalim diyoruz ama nereye kadar...

Trabzon'da yasayan yelerimiz ltfen ayaklanin...
    Konu FANATIK61 tarafndan (30.11.2007 Saat 23:56 ) deitirilmitir.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Keske Kardesim keske.

Havaalanina gidip Protesto etsinler!
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

tstafi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Ben Dunden Hazirim Ama Bi Konusan Anlasan Yokki Anca Burda Yazisiriz Istee Ey Gidi Trabzonlular

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

O Trabzondaki arkadalar ancak rakip takma kfr etmeyi yabanc cisim atmay haluk ulusoy posteri amay dnrler ben daha adam akll iki sezondur bu ynetime tepki koyduklarn grmedim siz grdnzm birazck olsun lgnlar gurubu hari!!ama bele bilete takla atarlar o saylmaz!!
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Hani Nerde Trabzonda Yasayanlar
    1-tayfun

TS-Tiryaki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2007
    Nereden
    Giresun
    Ya
    31

nerdesiniz aloooooooooo. hicmi degeri yok TRABZONSPORUN sizde. yazik cok yazik. Takim gn gectikce eriyor. biz ise agzimizda cekirdek sinema filmi gibi izliyoruz.
    onurluyum, gururluyum nk TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Cezal ye
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

trabzonda olcaktm ah orda olcaktm

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Birbirimizi yedigimiz Konular'da sabaha kadar yazariz ama nemli olan Konular'a kimse bakmaz. O yzden bu hale geldik maalesef

DERIN TRABZONSPOR

turphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Evet bir ekilde takm protesto edilmeli...Futbolcular gibi maalesef bizim de zerimize l topra serpilmi.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Alnt Atalay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O Trabzondaki arkadalar ancak rakip takma kfr etmeyi yabanc cisim atmay haluk ulusoy posteri amay dnrler ben daha adam akll iki sezondur bu ynetime tepki koyduklarn grmedim siz grdnzm birazck olsun lgnlar gurubu hari!!ama bele bilete takla atarlar o saylmaz!!
    yle deil mi?

trabzondaki 1milyon insan hep bunu yapyor. ben niye grememiim...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Ancak iyi Gnn dostu oluruz.

DERIN TRABZONSPOR

yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

yaa suraya baksana
    1-tayfun
    baska yok sze helal olsun yaa baska bsey demyorrum

yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

nerde bu devlet ner de bu trabzon halk heps msl msl uyuyo herhalde uyuyun bakalm nereye kadar.bu kadar sorumsuz b taraftar gormedm bz bu kadar aczz steee

Onur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    34

En byk tepki maa gitmemektir. Ama anlayacak olanlar birey anlamaz nk ilerine gelmez.

Ha birde ne olacan syleyim, protesto balad. Sper devam ediyor, derken 5 gol attk. Ve ma 5-0 bitti. Herkesin syleyecei tek ey "AMPYON TRABZON" olur...
    FxY

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Bu protesto ii yle 5 kiiyle 10 kiiyle olmamal.Tm taraftar dernekleri ortak hareket
    ederek bir organizasyon gerekletirmeli.Bakn bakalm o zaman Trabzon da yer yerinden oynamyor mu.Ayrca
    Trabzonda ki taraftarlar nerdesiniz,ekirdekisiniz,.. gibi yaktrmalar yapmayn ayp oluyor.
    dediim gibi ncelikle i taraftar derneklerinde biter.Onlar bir iaret aksnlar tm Trabzon o tesisi balarna ykmasn bilir.
    Ama baz taraftar gruplarn hari tutarak,galiba byle bir protesto dzenlemek ilerine gelmiyor benim anladm kadaryla.
    Sen alat biz severiz seni...
    Akn rengi:BORDO-MAV
    ts_mania

TS-Tiryaki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2007
    Nereden
    Giresun
    Ya
    31

Alnt ts_mania Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu protesto ii yle 5 kiiyle 10 kiiyle olmamal.Tm taraftar dernekleri ortak hareket
    ederek bir organizasyon gerekletirmeli.Bakn bakalm o zaman Trabzon da yer yerinden oynamyor mu.Ayrca
    Trabzonda ki taraftarlar nerdesiniz,ekirdekisiniz,.. gibi yaktrmalar yapmayn ayp oluyor.
    dediim gibi ncelikle i taraftar derneklerinde biter.Onlar bir iaret aksnlar tm Trabzon o tesisi balarna ykmasn bilir.
    Ama baz taraftar gruplarn hari tutarak,galiba byle bir protesto dzenlemek ilerine gelmiyor benim anladm kadaryla.

kime diyorsun ki bunlari gzel kardesim? milletin umrunda degil. gz gre gre CKYORUZ!!!!!
    onurluyum, gururluyum nk TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Ercan DEMR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2007
    Nereden
    Trabzon

Protesto iin ge kaldk 15 gn daha bekleyip sonra tekrar dnlebilir bu konu.

NAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.09.2007
    Nereden
    Ankara

Arrow

Alnt ts_mania Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anlamyorlar m....?Ne takmlara ba kaldran Trabzonspor imdi drt byklerden saylmyor!!!!Altn iziyorum saylmyor!Bu laflar nasl yediriyoruz !ok ge kalmadan ltfen!

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

kardeim protesto iine herzaman hazrz. ama bu byle 10 20 kiiyle olacak i deil. derneklerin n ayak olmas gerekir.
    eer bir protesto yaplacaksa bende hazrm.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

coskun0661 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

trabzondaki gruplar neden protesto etsnler ki.. adamlar ne guzel bedava bilet alp maca gidiyolar ... yars bagryo yarsda macn izleyp evne donuyor...ble olduktan sonra kmse protesto iine bakmaz..biz ankaradan geyse macna geldk gelene kadar yollarda sesmz ksld..biletmzde aldk maca girdik. baz kendn bilmez gruplar kme kars tavr alyolarsa.. oturup maclarn izledler.. ne gzel hayat .. ne gerek var onlar iin protestoya.... ankaradan byle bir protesto dnlrse listenn en basnda ben varm... bu arada bu bedava blet olaynn kalkmas taraftarym
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

tuncii - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Ya
    33

ya trabzonda adam toplamaya ne gerek var sokaga cksan protesto etsen zaten yanna hemen gelmeye baslarlar trabzon halk bu ble yeter yonetm cn lla br cens capta organzasyona gerek ble yok eger edstek lazmsa herturlu desteg vermeye hazrm
    Bizim rahat edemediimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayna gider TS'li gencler.........

tuncii - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Ya
    33

Alnt coskun0661 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    trabzondaki gruplar neden protesto etsnler ki.. adamlar ne guzel bedava bilet alp maca gidiyolar ... yars bagryo yarsda macn izleyp evne donuyor...ble olduktan sonra kmse protesto iine bakmaz..biz ankaradan geyse macna geldk gelene kadar yollarda sesmz ksld..biletmzde aldk maca girdik. baz kendn bilmez gruplar kme kars tavr alyolarsa.. oturup maclarn izledler.. ne gzel hayat .. ne gerek var onlar iin protestoya.... ankaradan byle bir protesto dnlrse listenn en basnda ben varm... bu arada bu bedava blet olaynn kalkmas taraftarym
    yanlslar gormemek cn lla menfaatc olmak gerekyor. eger oyle se onlar yaptg rusvet yemek oluyor. ii valla beles bilet var dye sesn ckarma zaten gtmennde b anlam yok her yenldgn macdan ne zevk alyorsun k
    Bizim rahat edemediimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayna gider TS'li gencler.........

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.09.2007
    Ya
    46

bence byle bir protesto gsterisi dzenlenecekse, Trabzon daki taraftarlarmz nce zeletiri yapp bu protestoyu kendilerinden balamaldrlar. sonra sra haliyle kendilerini futbolcu sanan topularmza gelir....

UZLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Kars
    Ya
    50

Bekleyin bekleyin, biz bayramda memlekete gelelim, sizin yerinize biz gider gereini yaparz byk insan!!!, baarl idareci!!!!, heykeli dikilesi varlk!!!!! Bakan ve avanesine, ne diyeyim, 37 yandaym, byle bir ynetim ve uyuturulmu taraftar kitlesi grmedim, yatn orada, nasl olsa bakannzn "megola ideas" olan Trabzonspor'u ligden drp Ofspor'u yeni karadeniz frtnas yapma senaryolarnn ilk admnn gerekletirilmesine az kald, sattn oyunculara bak, aldn 2.ligde oynayamayacak (artk komisyonmu aldnz ne halt ettiniz bilemem bu elemanlar alrken, gnah boynunuza) oyunculara bak, klb soktuun borca bak, her gn kymal yese tm slaleniz bu bor olumaz be Nuri'cim : )))
    hesap soran da yok, dr bakalm takm ligden, bu kentin onuruna da bu yakr, sana katlanmak yakr..., bize de susmak yakr, bu apsz oyunculara "la havle" ekerek avel avel bakmak yakr..

bu rezillik buralarda yazp egolarn tatmin ederken tribnde ona katlananlarn hanesine yakr,
    kaln salcakla....

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    33

Alnt Ghetto Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Protesto iin ge kaldk 15 gn daha bekleyip sonra tekrar dnlebilir bu konu.
    Hi de le deil.. 30 bin kii yryp tepkilerinin net bir biimde ortaya koyarsalar o zaman iin daha verimli olur...
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan lgn Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)