Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolcularýn Vurdumduymazlýðýna Tepki Gösterelim!

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

suratlarina tukursek hakliyiz okadar para aliyolar ama futbola bak gerci maci seyretmedim am anasil oynadiklarini biliyorum!
    Ýnsan ol evlat!

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

arkada$lar kac tane ba$lik oldu...?
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

buyukkaptan
    Ziyaretçi

ne kadar çok olursa baþlýk yönetimin gözüne o kadar fazla girer

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý buyukkaptan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne kadar çok olursa baþlýk yönetimin gözüne o kadar fazla girer
    Daha maça gelmeyen yönetim tutup da bizim yorumlarýmýzý mý okuyacak.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

Standart rezalet

Ben bir takýmýn baþýna yeni gelen ve oynadýðý 6 maçýn 5 ini kaybeden bir teknik direktör ilk defa görüyorum.

lige verilen 15 günlük bir arada dahil takýmý biraz olsun motive edemeyen adam teknik direktör olamaz

ersun yanal'da hikaye arkadaþlar adam azýcýk akýllý olsa ziya doðanýn defans takýmý ile hücum futbolun oynanmayacaðýný bilir. bu söylediklerimin ne kadar gerçek olduðunu yakýnda anlayacaksýnýz.

benim yapacaðým bir þey yok 2 devre baþlayana kadar benden bir þey beklemeyin diyen bir adam'dan ne bekleyeceðimizi düþünmeden edemiyorum. .sen bu þekilde konuþursan bu futbolculardan ne hayýr görürsün .devre arasýnda alacaðýn maksimum 2 adamlamý bu takýmý baþarýya taþýyacaksýn.

1,5 senedir maça çýkmayan ve futbolu unutmuþ bir adamý sahaya sürerken ne düþündün acaba

ben adnanýn adýna son 15 dakika boyunca sadece 2 kere duydum.

benim için ziya doðandan ne farký kaldýki !

2 haftadýr söylüyorum yine söyleyeceðim.

bu takýmýn þuanyenebileceði bir takým yok

Ömer rýza , tayfun coro,tolga seyhan,umut bulut,ayman gibi adamlarla biz ancak küme düþmemeye oynarýz.

Bu takýmý bu hale getiren ve bu kadar deðerli taraftarý üzen gelmiþ geçmiþ en kötü baþkan

Albayrak dilerim Allahýn'dan bulursun.

senin deðil yüzünü görmek artýk adýný bile duymak istemiyorum.

birazcýk þerefin varsa bu takýma artýk aday olmayý düþünme

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Kalmasýn gönlümde ondan bir eser
    Izdýraptan baþka ne verdi bana
    Bütün duygularým isterse bitsin
    Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin

Beni aðlatmaya kimin hakký var
    Beni sýzlatmaya kimin hakký var

Yaþantým sanki ecel yanýmda o varken
    Acýlar bitmez dertler tükenmez o varken
    O varken, o varken, o varken

Severken sevmeyi çok gördü bana
    Mutluluk istedim dert verdi bana
    Birgün güldürmedi çok gördü bana

Yaþantým sanki ecel yanýmda o varken
    Acýlar bitmez dertler tükenmez o varken
    O varken, o varken, o varken

Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bizden olmayan insanlar bizim gibi düþünemez... onun için ÖZE DÖNÜÞ ÞART..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

ya bence abartmayýn, ikinci yarý bu takým toparlar, bu takým bu haldeyse taraftarýn yüzündendir. Albayrak ý baþýmýza bela ettiniz, Ziyayla sezona baþlanýr mý, bu adam geçen sene arka arkaya 8 hafta yenilmiþ, ondan sonra arada Ersunu getir kurtarsýn seni, yok ya..... Ama ben hala Ersuna güveniyorum, devre arasýnda gerekli transferler yapýlsýn, Ersun bu takýmý uçurur, bundan þüphem yok...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

milyonluk eþþekler eþþoðlueþþekler diye bir tezahurat vardý hatýrlayanlara...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

valla o tezahurat taa 90,91 yýllarý arasýnda ilginçtir sadri þener baþkanlýðý dönemimde çýkmýþtý
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Rahim.K - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Merhaba Arkadaþlar,
    Atay Aktugun hatalarý bunlar.Onun zamanýnda Futbolculara ücret iyileþtirmesi yapacagýz dediler.Takýmýn en dandik oyuncusu bile 600 700 bin almaya basladý.EE bu futbolcudan ne beklersin.Arkadaþ adam futbol oynarsa verirsin parasýný.Niye zoraki iyileþtirme yapýyorsunki?Hem kulübü karýþtýrdý hemde borç yapýp gitti Atay Aktug.Yazýklar olsun

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    milyonluk eþþekler eþþoðlueþþekler diye bir tezahurat vardý hatýrlayanlara...

birsonraki maç A.Aker'de, keþke o maçta bu tezahuratla heryer ÝNLESE!

Rahim.K - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý uðurlu2000 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bir takýmýn baþýna yeni gelen ve oynadýðý 6 maçýn 5 ini kaybeden bir teknik direktör ilk defa görüyorum.

lige verilen 15 günlük bir arada dahil takýmý biraz olsun motive edemeyen adam teknik direktör olamaz

ersun yanal'da hikaye arkadaþlar adam azýcýk akýllý olsa ziya doðanýn defans takýmý ile hücum futbolun oynanmayacaðýný bilir. bu söylediklerimin ne kadar gerçek olduðunu yakýnda anlayacaksýnýz.

benim yapacaðým bir þey yok 2 devre baþlayana kadar benden bir þey beklemeyin diyen bir adam'dan ne bekleyeceðimizi düþünmeden edemiyorum. .sen bu þekilde konuþursan bu futbolculardan ne hayýr görürsün .devre arasýnda alacaðýn maksimum 2 adamlamý bu takýmý baþarýya taþýyacaksýn.

1,5 senedir maça çýkmayan ve futbolu unutmuþ bir adamý sahaya sürerken ne düþündün acaba

ben adnanýn adýna son 15 dakika boyunca sadece 2 kere duydum.

benim için ziya doðandan ne farký kaldýki !

2 haftadýr söylüyorum yine söyleyeceðim.

bu takýmýn þuanyenebileceði bir takým yok

Ömer rýza , tayfun coro,tolga seyhan,umut bulut,ayman gibi adamlarla biz ancak küme düþmemeye oynarýz.

Bu takýmý bu hale getiren ve bu kadar deðerli taraftarý üzen gelmiþ geçmiþ en kötü baþkan

Albayrak dilerim Allahýn'dan bulursun.

senin deðil yüzünü görmek artýk adýný bile duymak istemiyorum.

birazcýk þerefin varsa bu takýma artýk aday olmayý düþünme
    Aynen katýlýyorum.Bu takýma hiçbiþey verememiþ ersun yanal.Kendini teknik direktör sanýyor.Bu takýma yazýk ya.Adam gibi hoca olsa inanýn su kötü dedigimiz takýmý baþarýya götürür.Sivasýn elinde yýldýz futbolcumu varda adamlar baþarýlý?

Nereden
    Trabzon

Alýntý Lokosuave Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba Arkadaþlar,
    Atay Aktugun hatalarý bunlar.Onun zamanýnda Futbolculara ücret iyileþtirmesi yapacagýz dediler.Takýmýn en dandik oyuncusu bile 600 700 bin almaya basladý.EE bu futbolcudan ne beklersin.Arkadaþ adam futbol oynarsa verirsin parasýný.Niye zoraki iyileþtirme yapýyorsunki?Hem kulübü karýþtýrdý hemde borç yapýp gitti Atay Aktug.Yazýklar olsun
    http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5043

zamanýnda ilgili bir baþlýk açmýþtým... bana göre çok önemli bir etken oldu bu para meselesi

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Taraftar,cebindeki son harcligini feda eder her maca gider...

susmaz, destek verir...

Kulübe destek icin Lisansli Ürün alirlar....

ya onlar ne yaparlar?...milyarlari, milyonlari doldururlar ceblerine !!!

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

Merak etmeyin ersunun'da ziyadan farký kalmaz oda 8-9 maç üsüste maðlup olup rekoru egale eder.

Arkadaþlar devre arasýnda hiç bir takým tepeden týrnaða yenilenmez

bu iþler sezon baþýnda yapýlýr.

bu yüzden herkes görecekki alacaðýmýz oyuncu 2 kiþiyi geçmeyecek

þuanki mevcut kadro ile devam etmek zorunda kalacaðýz.

mevcut kadronun motivasyonu bitmiþ durumda

bu takýma tarabzonun öz evlatlarý sahip çýkmalý

baþarý ancak ozaman gelir

( yýldýz alacaðým dedin tüm yýldýzlarýný sattýn

Fatih tekke,stepanov,marçelinyo,eller,ersen martin

kaçan musamba ve deliren symek

( SEN BU TAKIMA GELMÝÞ EN KÖTÜ BAÞKANSIN )

defol albayrak

nuri albayak sen bu takýma gelmiþ en rezil baþkansý

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

çýkarýn o formayý ruhsuzlar ordusu bu takýmýn bir ruhu vardýr baþkaldýrýþý vardýr sizin yüzünüzden insan içine çýkamýyoruz neyse devre arasýna az kaldý nede olsa hepinizi þutlicak ersun hoca
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

no NAME - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

size bir savaþ gemisi hikayesi anlatayým .
    Deniz kuvvetleri komutaný savaþa bir uçak gemisi hazýrlar. Gemiye tayfa ve silah almasý için bildiði eski bir amiral görevlendirir . Bilmezki ki amiral sandýðý bu adam bir andaval . O andavalda savaþa giderken savaþmasý için bildiði bütün eski andavallarý gemiye doldurur. Sonra kaðýttan gemiyi dahi yüzdüremeyecek , askerleriyle konuþmaktan bihaber, liderlik vasýflarý asla olmayan, taktik deha düþmaný bir adamý gemiye kaptan yapar.Bu arada kendini geminin kralý sanýp buralar benden sorulur edalarýndaki önceki kaptan zorla tayin ettirmiþtir kendini gemiden . onun en sevdiði kankasý; gemide istediði gibi takýlýyoR. Ýþ olduðunda, caný isterse en iyisini yapýyoR ama caný isterse. Arada bir geminin dibini delmesiyle bazende düþman gemisine gitmek istemesiyle ünlüdür bu adam. Bu kadarda deðil, yýllarca durduðu bu gemideki atýþ talimlerinde karavana atmasýyla ünlü olmasýna raðmen her tatbikattaki en kritik atýþlarda mitralyözün baþýna anlýyormuþ hep gibi o geçer. aslada ona niye oraya çýktýðýný sormazlar. Gemiye iyi bir amiral gelincede amiralin kuyusunu kazmaya çalýþýr. Çünkü gemide kendinden daha fazla meþhur biri olsun istemez bu gemi ona baðlý olmak zorundadýr. Deniz kuvvetleri komutaný gemisine kaliteli olduðu düþünülen saldýrý ve bombardýman uçaklarý alýr. Ama andaval, bu uçaklara ya zehir uçaðý muamelesi yapmýþ veya onlarý kaðýttan uçakmýþ gibi kendi istediði þekilde uçurmuþ yada hangara çekmiþ bu uçak uçmaz demiþtir. Saldýrý uçaklarýndan siyah boyalý olanýný sesten yavaþ uçmasý konusunda ikna edemediði için ona genellikle uçma izni çýkatrmaz. Uçtuðu zamanda yakýtýný az koyar. ama bu uçaðýn pilotuda az deðil motoru bazen çalýþtýrýp iyi iþler çýkarýyo ama genelde motoru öksürtüyo yada kendisine verilmeyen rotalara keyif gezileri düzenliyo. komutan geminin diðer tarafýnada uçak almaya kalktýysada andaval amiralimiz buna fýrsat vermez. en kötüsüde bu uçak gemisini saldýrmaktan daha çok savunma amaçlý kullanmaya çalýþýr.Saldýrý ve bombardýman uçaklarý yerine gemiye helikopterler doldurur. üstelik modern helikopterleri pek tercih etmez alýnanlarýný satar yerlerinede kendinin en modern uçak bildiði hazerfen ahmet çelebi'nin balmumu kanatlarýyla doldurur. Bu kanatlarla koruyacaktýr koca uçak gemisini bu andaval. Balmumu kanatlarý takýp savunma amacýyla uçmaya çalýþan bu tayyareler uçmayý bilmedikleri için "umarým "uçmayý bilmiyosan niye" diye devam eden fýkrayý biliyorsunuzdur" þeyde yapamamaktadýrlar. geminin diðer tayfalarýný anlatacak olursak onlarý boþverin. Onlar ya körebe oynarlar yada denize alýþmadýklakrý için küpeþteye dayanmýþ içlerini çýkarmakla meþgulllerdir. gemiyle savaþla iþi olmaz onlarýn. Donanma komutaný çoktaaaaaaaan yapmasý gereken deðiþikliði yapmaya karar verir. Andavalý kovar gemiden. ama ufak bir aptallýkla. deðiþikilik gemi limana yaklaþmýþken deðil denizin ortasýndayken yapýlýr.Gemiye helikopterle götürülür yeni amiral. gemideki andavallarý ve andavallýklarý bilmediði için ve gemisi denizin ortasýnda savaþta olduðu içinde gerekli düzeltmeleri yapabilme þansýna sahip deðildir. Savaþa böyle devam edecektir.
    Þimdi kendinizi bu amiralin yerine koyun. NE YAPARDINIZ
    selam ve hürmetle.

not: SÜRÇ-Ý LÝSAN ETTÝYSEK AFFOLA
    Konu no NAME tarafýndan (01.12.2007 Saat 00:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    .

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

futbolcular in da sucu yok degil ama asil suclular su anki yönetimdir.bu futbolcu kadrosunu olusturan bu yönetim degil mi?balik bastan kokar.sen oynamayan bir futbolcuya bile(cagdas) bir trilyona yakin para veriyorsan bu isi bilmiyorsun demektir.bu futbolcularada devre arasina kadar sabretmek gerekir.önümüzde kazanabilecegimiz 2 mac var.bu futbolcularla mi derseniz bu biraz zor.ersun yanalin devre arasina kadar nesteri vurmasi gerekiyor.önümüzdeki hafta kadroda bir revizyon gerekiyor.

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý ÖzGüReisEsenler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    takimi sabote eden topcular oldugu ap acik belli. sanirim yonetim degisirse onlarda degisir.
    Eline, yüreðine klavyene saðlýk...

Takýmda bazý futbolcular sýrf yönetimi göndermek için takýmý sabote ediyor. Capello gelsin o futbolcular deðiþmez. Sadece kendi istedikleri baþkan gelirse top oynamaya baþlarlar. Bunu görmek bu kadar zor olmamalý.

Yazýk benim TRABZONSPORuma... Yazýk...
    FxY

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu kadar sorumsuzluk bu kadar vurdumduymazlýk bu kadar þeref sizlik ben baþka bir takýmýn oyuncularýnda görmedim.

iki pasý yapamayan rakip takým defansýna çekildiði zaman saldýrýyormuþ gibi görünen.

defansý - ortasahasý - forveti nerede belli olmayan

oyuncularý sanki her hafta sadece top oynuyormuþ gibi uyumsuzluk içerisinde ve içerisinde ne oldðu belli olmayan insancýk taklitleri..

bunlara ne desek az ne yapsak az.

bu camiaya bu milyonlarca taraftara bu acýyý - utancý - rezaleti yaþatan bir takýmýn oyuncularý affedilebilir mi? hala bu takýmda barýndýrýlabilir mi soruyorum size?

þu anda hangi takýmla oynarsýnýz oynayýn bu takýmýn galibiyet þansý yüzde 50nin altinda.

görünen köye kýlavuz mu gerekir? bu takýmdan þampiyonluk deðil 4.lük bile beklenir mi?

ayýp - yazýk - günah...

susmayalým! zamaný geldi turkcelli digiturku dize getirdik biz... þimdide baskýmýzý yapalým kulübe de þu þerefsizlerin yerine TRABZONUN evlatlarýný izlemeye razýyým. o zaman hiç olmazsa kendi kendimize yenildik deriz...
    Sorunda burda zaten topcu alýþmýs nasýl olsa hoca gider bana biþi olmaz iki uc mac kaybeT ziya doðan istifa ersun istifa yonetim istifa ÝSTÝKRAR ÝSTÝKRAR ÝSTÝKRAR

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Þu haberi okumanýzý istiyorum. Tarih 12/12/2005

Halilhodziç: Beni bitirmeye çalýþýyorlar

Trabzon'un hocasý maçtan sonra çýldýrdý: "Bu sonuç tam bir skandal. Kariyerimle oynayanlar var".

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, alýnan bu yenilgi sonrasý oyuncularýný kýlýçtan geçirdi; istifa sinyali verdi. Bu maçýn yorumunun yapýlmayacaðýný belirten Halilhodziç resmen çýlgýna döndü: "Bu sonuç tam bir skandal. Trabzonspor aðýr bir hasta. Bazýlarý bu kulübün itibarý ve taraftarýn siniriyle oynuyor. Kariyerimde böyle bir maçý ilk kez görüyorum. Burada ne iþim var diye düþünmeye baþladým. Buraya kariyerimi yitirmek ve dalga geçilmek için gelmedim."

FxY

Nereden
    Ýstanbul

basta yönetim diyorum..sezon sonunda büyük baskan nuri bes kurus harcamadi transfere..gitti bonservisi elinde olan tenekeleri topladi ..sen ki kos koca Trabzonspor'un baskanisin , bu kadro'nun yetersiz oldugunu ben görüyorumda sen görmüyomusun..sonra futbolcular tabii bu kadar kötü oynanmaz yukarda belirtildigi gibi ne defansimiz defans ne orta sahamiz orta saha forvet zaten yok.. degil firtina rüzgar bile olamayiz bu kadroyla ve bu YÖNETIMLE

Selçuk Demircioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

trabzon paf takýmýyla çýksýn sahaya...en fazla yeniliriz...rezil olmayýz..
    Trabzon hersene þampiyon olsaydý bu kadar çok sevemezdim

blacksea35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Ogün Temizkanoðluna saygýsýzlýk yapan deðerli þahsiyetler, o bizim evladýmýz olduðu için bu yanlýþ davranýþla karþýlaþtý, peki ya bugünküleri ne etmeli hadi konuþsanýza....
    Bi de Ziya daha konuþma artýk kapa çeneni Trabzonun kapýsý sana bir daha kapanmýþtýr, konuþtukça asla da giremeyeceksin. Hep senin kýrýntýlarýn bunlar temizle temizle bitmiyor. Serkan Çalýk ý kapýlar da bekletmiþsin yazýklar olsun sana sus artýk ziya sus. Sen gittin sýra Albayrakta ..... bekle o da geliyor. az kaldý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)