Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 147 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doðan'ýn açýklamalarý!..

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ben varken 9 maçta 1 yenilgimiz vardý ben gittim 5 te 4 dedi. Otelul Galati maçlarýný da es geçmiþ.

Ama þöyle bir geriye dönüp baksa, ilk aylarýnda aldýðý mükemmel sonuçlarý hatýrlasaydý meslektaþýna yaptýðý ayýbýn farkýna varýrdý. Kendisinin oluþturduðu o yeteneksiz kadro ile baþkalarýný yargýlamak ne kadar adamlýk.

30/10/2006 Trabzonspor 0 - 1 Çaykur Rizespor

04/11/2006 Sakaryaspor 1 - 0 Trabzonspor

12/11/2006 Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

19/11/2006 Sivasspor 1 - 0 Trabzonspor

26/11/2006 Trabzonspor 1 - 2 Fenerbahçe

01/12/2006 Bursaspor 2 - 1 Trabzonspor

Alýntý Turgut Altun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben varken 9 maçta 1 yenilgimiz vardý ben gittim 5 te 4 dedi. Otelul Galati maçlarýný da es geçmiþ.

Ama þöyle bir geriye dönüp baksa, ilk aylarýnda aldýðý mükemmel sonuçlarý hatýrlasaydý meslektaþýna yaptýðý ayýbýn farkýna varýrdý. Kendisinin oluþturduðu o yeteneksiz kadro ile baþkalarýný yargýlamak ne kadar adamlýk.

30/10/2006 Trabzonspor 0 - 1 Çaykur Rizespor

04/11/2006 Sakaryaspor 1 - 0 Trabzonspor

12/11/2006 Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

19/11/2006 Sivasspor 1 - 0 Trabzonspor

26/11/2006 Trabzonspor 1 - 2 Fenerbahçe

01/12/2006 Bursaspor 2 - 1 Trabzonspor

þeytan aytýntýda gizlidir demekten kendimi alamýyorum.
    ......mutedil dalgalý..
    fýrtýna ihtilal efsane

Bulut61-34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne diyor ki, "bir konuþursam"dan baþka?

Hiç kusura bakmayýn, belki ben haksýzým, abartýyorum. Ama 9 yaþýmdan beri bana dünyada bir lig, bir takým ve bir numara söyleseniz o adamýn seceresini dökerdim. Nefret ettim futboldan. BMN olmasa çoktan eskrimle falan ilgileniyor olacaktým. Ben tribünün kapýsýndan içeri girerken o çimi görünce heyecandan karný aðrýyan adamdým. Tek bir maça gitmek gelmez mi insanýn içinden? Gelmedi... Bezdim futboldan, nefret ettim... Hep Marcel'i bir kez olsun serbest oynarken göremediðim, Szymek'i adam gibi bir kadro ile sahada göremediðim için. 9 ayda hazýr olamayan Musampa'ya karþý 99 saatte hazýr olan Celalettin'i seyretmek zorunda kaldýðým için.

Olmaz yani... Ben Ziya Doðan'ýn söylediklerinden birþey anlayamýyorum. Dediðim gibi, belki benim anlayýþsýzlýðým... En azýndan umarým öyledir.
    Hepsine katýlýyorum ve benim de futbola böyle ilgisiz oluþumu hayretle karþýlýyorum. Fakat bir farkla bunlarýn sorumlusu Ziya Doðan deðil Albayrak yönetimidir. Ziya Doðan'dan önceki dönemi de hatýrlamaya çalýþalým. Örneðin Halilhodziç dönemini, bizi çoþturan bir takým mý vardý? Takýmýmýzdn ve kulübümüzden utanýr hale geldik. Bu kadar ilkesizlik, bu kadar tutarsýzlýk Ziya Doðan'ýn suçu deðil. Hiç bu kadar fifalýk olmadýk, hiç bu kadar futbolcu kaçýrmadýk, hiç bu kadar baþarýsýz olmadýk. Gurur duyulacak biþey býrakmadýlar Trabzonsporda.
    Þimdi bunlarý söyleyince daha önceki yazýlarýmý okumamýþ olanlar beni Ziya Doðan savunucu sanacaklar. Oysa Ziya Doðan getirildikten sonra bu forumlarda sevinç çýðlýklarý atan çoðunluðun arasýnda tepkisini koyan nadir kiþilerdenim. Hala o düþüncedeyim ama bugün kü durumumuzun teþhisini doðru koyalým arkadaþlar. Yoksa benzer konuþmalarý Ersun Yanal için de yapcaðýmýzý hatýrlatýrým. Ersun Yanal'ý da onaylamýyorum ama baþarý için ilk ve en önemli þartýn iyi bir yönetim olduðuna inandýðýmdan dolayý hoca çok da önemli deðil.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanýcý adý : Tslidrist

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Szymkowiak ý oynatacakmýþ??? yahu onun zamanýnda bu adamý 18 e almadý ya. bu ne saçmalýyor. baþarýlýymýþ ne baþarýsýndan bahsediyorsun sen ya. takýma 4 sað bek 1 tane sol bek oyuncusu aldýðýn yada öyle býraktýðýun için mi?? yaptýrmýþ olduðun transferlerde bu sene hepsi defansif oyuncular. takýmýn bütün dengesini bozdun. Ziya doðan a ben orda olsaydým sorardým Celalettin i Nüfusuna geçirdi mi diye? Bir insana babasý olsa bu kadar kýyaðý dokunmazdý çünkü. Aralarýnda bi bað olduðu kesin. Bir daha yüzünü avniakerde görmemek üzere.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

gene kizacaksiniz ya ben gene degisik bir ustluple bu basliga kilit dersem ne olur .

ziya dogan'dan en sonunda kurtulduk ama sacma sapan gazete ve tv lerde veridigi demeclerden kurtulamadik ve de Bm.n de durmadan bu adami tartisir olduk ziya allah askina agzini kapat da kime Yar olursan ol, zaten bir kere seni iki kere Trabzonsporun basina getirende hata var sende degil sen sence en iyisini yaptin cunki bildigin bu kadardi hani bir cocuga bir lolipop veririsin ve o cocuk dunyanin en lezetli lilipop ve tek lolipopu kendisindedir sanar ya sende oyle dusunuyorsun cunku baska bir sey gormemisin.

basliga kilit ve de kurtulalim bu ziyadan ve arkadaslarda gaza gelipde gene bu adamin her hangi basindaki aciklamasini buraya baslik etmesinler..ben ziya yazmakdan bikdim sizde bikmadinizmi halen.... adam gibi adam olsaydi alt yapidan en azindan bir futbolcu takima kazandirirdi ya arkadaslar bjk lidan ne bekliyorsunuz Turkiyede ve avrupada ne yapmislar da bu saatden sonra yapacaklar ne alt yapi var ne ust yapi gecmisleri yalan soylemez istatiklerde hicmi hic yalan soylemez....
    Konu zeleka tarafýndan (06.12.2007 Saat 16:20 ) deðiþtirilmiþtir.

TSigalko - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    34

Alýntý esrarengiz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

"ORTAM ÇOK SAÐLIKLI DEÐÝLDÝ!.."

"ÇOK ÇALKANTILI BÝR DÖNEM YAÞADIK!.."

"TRABZONSPOR'DAKÝ EMEKLERÝMÝZE BÝRÝLERÝ 'DUR' DEDÝ!.."

"KENDÝMÝ ÇOK BAÞARILI OLARAK GÖRÜYORUM!.."

"TRABZONSPOR'DA AZ PARAYLA BÜYÜK ÝÞLER BAÞARABÝLÝRDÝK!.."

"BÝRÝLERÝNÝN ÇIKARLARINA TERS GELDÝÐÝM ÝÇÝN DEDÝKODULARA MARUZ KALDIM!.."

"ÞU AN ÇOK MUTLUYUM!.."

Bu bomba gibi röportajýn tüm detaylarý saat 19:45'te LÝG TV'de...
    Ya Arkadaþ El insaf be.. Madem böyle bi ortam vardý, emeklerine biri dur dedi. "Neden daha önce istifa etmedin?"..Kendini Baþarýlý olarak mý görüyosun? Bakalým sýradaki takýmýn hangisi olacak. Malatyaspor'mu? Gümüþhanedoðanspor mu? Büyük parayla iþ yapamadýn,küçük parayla iþ yapacaktýn öyle mi? Madem böyle diyorsun be adam Ne diye medyanýn önüne çýkýp "Fb-Gs-Bjk nin bütçesinin 3te1i olsa bu takýmý þampiyon yapardým.Herþey O kadar kolay deðil" diye demeç veriyosun?= Bu saatten sonra seni ancak Marco Paþa dinler..
    Konu TSigalko tarafýndan (07.12.2007 Saat 18:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Yeryüzü boþaldý habersiz miyiz ?
    Güneþe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kýsakürek

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

kendi gibi karakterinide düþürdü...
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gündemde kalmak adýna daha fazla ts nin adýný kullanma doðan.sus artýk...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hocam, sevgi subjektif bir þey. Son derece "objektif" olan saha sonuçlarý kýsmýna hiç girmeyeceðim. Yani Þenol Hoca'yý severim, Ziya'dan hiç haz etmem. Bunun Þenol Hoca'nýn herhangi bir özelliði ile iliþkili olmasý gerekmez. Küçükken bayraðý dikdörtgen deðil diye Nepal'i de severdim mesela. Gidince baktým pek ki bir numarasý yokmuþ. Ama hala severim iþte

Amaaaaa, haydi diyelim ki hocalýklarýný da karþýlaþtýrýyoruz. Yani, göz var nizam var. Etme kurban olayým hocam yahu...
    Benim demek istediðim þu: Sevmenize karþý çýkamam. Ama Þenol Hoca da "Bir konuþursam..." deyip koskoca klübü ve þehri töhmet altýnda býraktýðýnda hiç eleþtirmiþ miydiniz (sevginizi saklý tutarak)?

Hocalýklarýný karþýlaþtýrmaya gelince:

Ziya Doðan'dan yana artýk bir korkum yok. Ama öbürü her an gündeme gelebilir, ondan korkuyorum. Güney Kore Ligi gibi "Dünyanýn Sayýlý Zorlu Liglerinden biri"nde, Seoul takýmýna kazandýrdýðý eþsiz baþarýdan sonra.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

gördüm sinirlerim bozuldu . ne yüzle çkýyor hala anlamýyorum.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

ya hortlatmayýn þu baþlýðý valla gördükçe sinirleniyorum
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Thumbs down

Þu topiðin hala faal olmasý, bu idiotun hala ciddiye alýndýðýnýn göstergesidir..

Silin lütfen þu adamý forumun databesinden..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet bu adamýn adýný duymak istemiyorum silinmesini talep ediyorum bu topicin

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

konusursam olay olur diyo buyuk biseler diyecegi kesin bekliyorum..

Tevfik Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sayýn ZD konuþtukça batýyorsun lütfen sus artýk.

Benim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

adam kendisi kadar konuþmuþ iþte

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý Cyzio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim demek istediðim þu: Sevmenize karþý çýkamam. Ama Þenol Hoca da "Bir konuþursam..." deyip koskoca klübü ve þehri töhmet altýnda býraktýðýnda hiç eleþtirmiþ miydiniz (sevginizi saklý tutarak)?

Hocalýklarýný karþýlaþtýrmaya gelince:

Ziya Doðan'dan yana artýk bir korkum yok. Ama öbürü her an gündeme gelebilir, ondan korkuyorum. Güney Kore Ligi gibi "Dünyanýn Sayýlý Zorlu Liglerinden biri"nde, Seoul takýmýna kazandýrdýðý eþsiz baþarýdan sonra.
    Kurban olsun diðer bütün hocalar Þenol Güneþ'e. Ve evet Þenol Hocayý da ayný konuda suçlu buluyorum. Konuþun yaw Allah aþkýna, ne olacaksa olsun. Konuþmamak Trabzonspora daha mý faydalý oldu sanki.
    Sizde ki Þenol Güneþ antipatisini de anlamýþ deðilim. Kendi insanýmýza karþý hep çok acýmasýz olan bir toplumuz. Cesaretlendirmek ve artlarý öne çýkartmak yerine hep olumsuz yönleri anýmsatan bir yapýmýz var. Bunu kendi hayatýmda da hep yaþýyorum. Ama belki de bu daha baþarýlý olmazmýzý saðlayan bir özelliktir. Baksanýza Türkiyede ki hep önde giden baþarýlý kiþiler bizim aramýzdan çýkmýþtýr.
    Taraftarin iyisi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Ýlave olarak konuþacak tabi ki adam. Olaya tek bir açýdan bakmayýn arkadaþlar. Herkesi dinleyip, anlayýp ona göre karar vermeliyiz. Bu kadar zaman bu camianýn içinde kalmýþ bir adam varsa bildiði eksikleri anlatsýn tabi.
    Taraftarin iyisi

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hala bu adamý kaale alýp konuþturuyolar yaw.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tslidrist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kurban olsun diðer bütün hocalar Þenol Güneþ'e. Ve evet Þenol Hocayý da ayný konuda suçlu buluyorum. Konuþun yaw Allah aþkýna, ne olacaksa olsun. Konuþmamak Trabzonspora daha mý faydalý oldu sanki.
    Sizde ki Þenol Güneþ antipatisini de anlamýþ deðilim. Kendi insanýmýza karþý hep çok acýmasýz olan bir toplumuz. Cesaretlendirmek ve artlarý öne çýkartmak yerine hep olumsuz yönleri anýmsatan bir yapýmýz var. Bunu kendi hayatýmda da hep yaþýyorum. Ama belki de bu daha baþarýlý olmazmýzý saðlayan bir özelliktir. Baksanýza Türkiyede ki hep önde giden baþarýlý kiþiler bizim aramýzdan çýkmýþtýr.
    Ne tesadüf ki hatýrladýðým son yýllarda üç kere þampiyonluða oynadýk ikisinde baþýmýzda Þenol hocamýz vardý ve oynattýðý futboldan zevk alýyorduk,milli takýmýmýz dünya üçüncüsü oldu ne tesadüfdür ki baþýnda yine Þenol hocamýz vardý..
    ama o baþarýsýz

erol-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne tesadüf ki hatýrladýðým son yýllarda üç kere þampiyonluða oynadýk ikisinde baþýmýzda Þenol hocamýz vardý ve oynattýðý futboldan zevk alýyorduk,milli takýmýmýz dünya üçüncüsü oldu ne tesadüfdür ki baþýnda yine Þenol hocamýz vardý..
    ama o baþarýsýz
    son derece haklýsýn ama ÞENOL HOCA TRABZONDA deðilde istanbulda top oynamýþ olsaydý dillere destan bir adamdý malesef medyanýn TRABZON a karþý inadý diyim artýk

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

giydiðim kýyafet bile trabzonspor ürünü ya da bordo mavi renkli olmasýna dikkatedecek kadar fanatikken trabzonsporun maç günü bilerakibinin kim olduðunu bilmez hale geldim kelin yüzünden
    kurtulduk derken adam hala gündem yaratýyor kafayý yiyecem
    kelden kurtulduk birde nuriyeden kurtuluyoz deyme keyfimize bu iki isme beynimden resetleyerek silmek mümkün olsada silsek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)