Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hürriyet Gazetesini Protesto Ediyoruz!!!

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arrow

hürriyet gayet normal yazı yazmış o o çocuklarından nasıl yazı bekleyelim o gazetenin ismi bile bu siteye yakışmıyo bu konuyu kapatalımki kendilerini bir b zanmasınlar en kıralı çölaşan olan gazeteden ne beklenirdi

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Programı ben de dinledim Bence medeni bir şekilde küfüre mahal vermeden bir sonraki maçta güçlü bir şekilde " Hürriyet özür dileyecek" şeklinde tezahurat yaparak kamuoyunun dikkatini çekebiliriz. Böylece daha dikkatli haber yapar tüm medya, en azından yüzü olanların yüzü tutmaz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aydin doganin yalan makinelerinden birisi olan hurriyet yine yapmis yapacagini. Gazetede yalandan ve iftiradan baska hic bir sey yok maalesef. Turkiye"ninde en cok satan gazetelerinden birisi. Halimizi dusunun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tEpkimizi mail yoluyla bildirdik.Ancak yeterlimi?bizim gösterdiğimiz bu hassasiyeti Yönetim de göstersin.Avni Aker e Hürriyet gazetesi çalışanlarını almasın idmana sokmasın,yazı tekzib edilene kadar ben bu konuyla ilgili bir mailde resmi sitemize atacağım.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılanları okudum.

Yorum yaptığım her yazıyı enine boyuna okurum ve okuduğumu da çok iyi anlarım

Buradaki bakış açısı da önemli tabii ki.. Hürriyet' in bizi çok sevdiğini söylemek zaten imkansız..

Bak yavaş yavaş mevzuyu anlamaya başladın...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Arkadaşlar az önce Hürriyet Gazetesi spor müdürü Esat Yılmaer'le teleonda görüştüm.

Olayın gerçekte nasıl meydana geldiğini izah ettikten sonra bu tip olaylar yüzünden Trabzonspor taraftarının hürriyet gazetesinden nefret ettiğini ve satın almamayla ilgili kampanyala düzenlendiğinden bahsettim.Kendisi bu haberi Ali naci'nin yaptığını benim söylediklerim karşısında çok şaşırdığını (hatta böyle birşey nasıl olur dedi)bununla alakalı olarak ona gerekli cezayı vereceğini söyledi.(ceza olmaz ama ciddi bir uyarı alacaktır.

Tepkilerinizi bize yakışan DÜZGÜN bir uslupla eyilmaer@hurriyet.com.tr adresinden direk kensinie yollayabilirsiniz.Esat abi bu tepkilere tepkisiz kalmayacaktır.Teşekkürler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teşekkürler Süleyman ama sürekli Hürriyet aynı hataları tekrarlıyor o konuda Hürriyetin sabıkası kabarık, derleyip uzun bir yazı yazacaktım ama vazgeçtim. İlgi alakan için tekrar teşekkürler.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

peki Süleyman kardeşim , tepkilerimizi bu ali Naciye yazsak olmaz mı?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lazanist teşekkürler Tsyd başkanı bildiğim kadarıyla. Sorumlu davranacağını umuyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LazanisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar az önce Hürriyet Gazetesi spor müdürü Esat Yılmaer'le teleonda görüştüm.

Olayın gerçekte nasıl meydana geldiğini izah ettikten sonra bu tip olaylar yüzünden Trabzonspor taraftarının hürriyet gazetesinden nefret ettiğini ve satın almamayla ilgili kampanyala düzenlendiğinden bahsettim.Kendisi bu haberi Ali naci'nin yaptığını benim söylediklerim karşısında çok şaşırdığını (hatta böyle birşey nasıl olur dedi)bununla alakalı olarak ona gerekli cezayı vereceğini söyledi.(ceza olmaz ama ciddi bir uyarı alacaktır.

Tepkilerinizi bize yakışan DÜZGÜN bir uslupla eyilmaer@hurriyet.com.tr adresinden direk kensinie yollayabilirsiniz.Esat abi bu tepkilere tepkisiz kalmayacaktır.Teşekkürler
    Süleymancığım,

Seni çok iyi anlıyorum ama burada bizim yapmak istediğimiz aslında Hürriyet gazetesinin direk kendisine bir protesto değildir.Ama gazete yöneticileri, spor editörleri bu haberi gazetelerde yayınlarken önce bunun doğru olup olmadığını iyice bir araştırmaları gerekir.Ayrıca bu Ali Naci Küçük'ün geçmişte yapmış olduğu yalan haberler neticesinde Galatasaray kulübü tarafından antremanlara bile alınmadığını, ayrıca takımla birlikte aynı uçak'da olamayacağını Hürriyet gazetesine Galatasaray kulübü bildirmiştir.Esat bey neden şaşırıyorki?Asıl biz şaşırıryoruz! kendi çalıştırdığı elemanın geçmişine bir baksa bu tip yalan haber yapabileceğini anlaması lazımdır.Anlaşılan o ki; bu çocuk Galatasaray kulübü tarafından 2007 sene sonuna kadar cezalı olduğundan, Galatasaray'a yalakalık yapıyor.

Sonuç itibari ile Bu haberi yapan Ali Naci Küçük, yalan haber yapmıştır.Bunuda dün akşam lig radyoda Yavuz Saltık ve Nevzat Aydın'ın yapmış olduğu ''öteki Trabzon'' adlı proğrama canlı bağlanan uçak yolcularından Ömer kalay adlı kişinin anlattıklarından anlıyoruz.Hatta aynı uçak'da seyehat eden Oğuz Tongsir'de bu olaylara şahitmiş...

Biraz önce Yavuz Saltık ile yaptığım telefon görüşmesinde Esat bey ile görüştüğünü ve Ali Naci Küçük'ü çağırıp kendisi ile konuşacağını söylemiş!...Artık sonucu bekleyip göreceğiz.

Great White, bu haberin Ali Naci Küçük tarafından ard niyetle yapılmadığını iddia ediyorsan ve her okuduğunuda anlayabiliyorsan...

Kamuoyuna Duyuru

2 Nisan 2006 Pazar günü Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan ''Karşılıksız Çek Çıldırttı'' başlıklı haber, muhabir Ali Naci Küçük'ün gerçekleri yansıtmayan bir gazetecilik örneğidir.

Galatasaray Spor Kulübü, profesyonel futbolcusu Rigobert Song'a 300 bin dolarlık bir çek vermemiştir. Dolayısıyla hayal ürünü bu çekin karşılıksız çıkması da söz konusu değildir.

Galatasaray Spor Kulübü, 1 Nisan 2006 Cumartesi günü resmi internet sitesinde, profesyonel futbolcusu Rigobert Song hakkında, Galatasaray camiası ve spor kamuoyuna gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır.

Ali Naci Küçük imzasıyla yayınlanan bu haber, emin adımlarla şampiyonluğa yürüyen Galatasaray'ın önüne çıkarılmak istenen engellerden biridir. Ancak bu türden haberler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kulübümüzü hedeflerinden alıkoyamayacaktır.

Hürriyet Gazetesi muhabiri Ali Naci Küçük'ün ürettiği haberlerin, son dönemde gerçeklerden uzak ve hayal ürünü olması dikkat çekicidir. Adı geçen medya mensubunu söz konusu haberi ispat etmeye davet ediyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

__________________________________________________ ___________________

Zorunlu Açıklama: Hürriyet Gazetesi

Bugün yayınlanan Hürriyet Gazetesi'nde Ali Naci Küçük imzasıyla yayınlanan haberde teknik direktörümüz Karl-Heinz Feldkamp ile röportaj yapılmış izlenimi verilerek yine hayal mahsülü bir haber yayınlanmıştır.

Daha önce bildirdiğimiz gibi bu tip yalan haberlere kamuoyunun itibar etmemesini diliyoruz.

Sözkonusu haberde imzası olan Ali Naci Küçük için 2007 yılı sonuna kadar Futbol Takımımızın antrenmanlarına alınmayacak, takımla birlikte seyahat etmesine izin verilmeycektir.

Galatasaray Spor Kulübü
    İletişim Koordinatörlüğü

__________________________________________________ ___________________

İki sallama transfer haberini yapan gene o

Cimbom'da rota Camargo

Bu sezon Belçika Ligi’nde 4 gol atarak dikkatleri üzerine çeken sambacı için menajer Doğan Ercan’ın raporu bekleniyor. Sarı kırmızılıların listesinde yer alan bir diğer oyuncu ise 1.92’lik stoper Abdülkerim Öcal.

28 Ekim 2007 09:20

__________________________________________________ ______________

Otelde transfer pazarlığı

Ali Naci KÜÇÜK
    28.04.2006

G.Saraylı Tomas, Adela Otel'de bir araya geldiği G.Antepli yöneticilerin "900 bin Euro artı prim" teklifine yeşil ışık yaktı. F.Bahçe'nin şampiyon olacağını iddia etti.

GALATASARAY'da şok gelişme... Sarı kırmızılı takımın Hırvat yıldızı Tomas, dün akşam Gaziantepsporlu yöneticilerle bir araya geldi. Adela Otel'de kırmızı siyahlı takımın genel menajeri Ali Doğan ile gizli bir görüşme yapan Tomas, G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl ile de telefon görüşmesi yaparak, pazarlık masasına oturdu.

İşte Ali Naci Küçük denen muhabirin yapmış olduğu gazeteciliği bu kadar.Şimdi ben derimki: bu arkadaş bu mesleği gerçek gazetecilere, haber emekçilerine bıraksın...Onun içinde Ali Naci Küçük ya görevden alınsın ya da çıksın adam gibi Trabzonspor camiasından özür dilesin...Sizler tepkilerinizi Süleymanın verdiği adrese yazmaya devam edin...eyilmaer@hurriyet.com.tr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayın Badaloğlu yaptığınız araştırmalardan dolayı teşekkürler...

Keşke Hürriyet gazeteside kendi bünyesi altında çalışan görevlisini sizin gibi etüd edebilseydi.Ne diyeyim vurun abalıya....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Şimdi bir faks hazırlayıp direk Ertuğrul Özkök'ün kendisine faksına göndereceğiz.Bu iş ARTOS'a kadar gider

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam sanırım sallama haber yapmayı benimsemiş durumda
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adam hakkaten paranoyakmış bee
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir faks hazırlayıp direk Ertuğrul Özkök'ün kendisine faksına göndereceğiz.Bu iş ARTOS'a kadar gider
    O fax ertuğrul Özköke hiç bir zaman ulaşmaz Bu arada artos

Neyse bence bu konu fazla uzamasa tam süper olacak.Zaten gerekli yerlere gerekli tepki gösterildi bence artık bu başlık kapatılsın
    Konu LazanisT tarafından (28.11.2007 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

O fax ertuğrul Özköke hiç bir zaman ulaşmaz Bu arada artos

Neyse bence bu konu fazla uzamasa tam süper olacak.Zaten gerekli yerlere gerekli tepki gösterildi bence artık bu başlık kapatılsın
    Sen öyle san Sülo, bak bakalım o faks Ertuğrul Özkek'e gidiyor mu gitmiyor mu?Artos'u anlatmaya gerek yok herhalde.Gazetedeki en tepedeki adam ARTOS'dur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Ana sayfadaki ters duran hürriyet yazısını artık düzeltsek diyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Talking

Ana sayfadaki ters duran hürriyet yazısını artık düzeltsek diyorum.

Düzeltmesi kolay, önce haberi bir düzeltelim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haber Hürriyetin sitesinden kaldırılmış sanırım.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...d=211&sz=72123

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Hurriyet gazetesimi allah bizi kurtarsin bu serefsiz gazeteden tam bir vatan dusmani gazete mansetleri bol bol hava siva yalan ve sirf ve sirf irkcilikla dolu muslumanlara dusmanlik besliyen nerde bir jahudi var onun reklamini bol bol yapmak vs vs vs boyle bir gazete bir ne alirim nede okurum Trabzonspora karsi mutlaka buyuk bir dusmanlik besliyorlar vede her seferinde bunu disari dogru belirtiyorlar ne demeli alma degil bir Turkiye gazetesi olduklarindan dolayi cok ozuluyorum israile gitsinler orda yazilarini yassinlar..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Sadri Şener kendi cikari icin cocuklara yalvarmasi beni uzun ikinci bir tarafi isinizmi vardi sadri bey ne o bizler olsaydik karakolada mahkemeyede hapisede cikartirdiniz galiba!!! ben olsaydim o genclerin yaninda hic bir zaman davamdan vaz gecmezdim bir hem kufur yiyecem iki hemde dayak sonrada sadri beyler gelecek aman benim cok islerim var istanbulda usaklar ne olur davanizdan faz gecin oylemi yaziklar olsun ne diyeyim yaziklar olsun...

ve sadri bey sagolsun onun cocuklara yalvarmasi vede davalarindan vaz gecdirmesi hurriyete boyle yansir yaziyi yazanda suc aramak sizce dogrumu yoksa o cocuklardan davalarindan vaz gecdiren sadri beydemi aramamiz lazim bu vaz gecdirme olmasaydi galiba hurriyetde buna benzer bir haber yayinlamazdi ehh nede olsa sen hakli yerde hakkini aratmiyorsan hurriyetde adama boyle gecirir sagolasinnn sadri bey tlefoonlarla is gordun ve turkiyemizi soyle bir kac sene gene geri goturdun abilik dayilikla islerin oldugu bir ulke oldugumuzu gene bana kanitladiniz sagolun var olun.
    Konu zeleka tarafından (30.11.2007 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Alıntı bordobluex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber Hürriyetin sitesinden kaldırılmış sanırım.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...d=211&sz=72123
    Bence bizde kaldıralım

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

bence bir özür diletilmeli artık bi çeki düzen alınmalı tepki vermedikçe ipin ucu kaçtı
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Tadzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Protesto ede ede bıktık sanki tüm ülke bize karşı
    öyle zaten gözükmüyor mu
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tadzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Protesto ede ede bıktık sanki tüm ülke bize karşı
    Evet, ozellikle aydin dogan"in kartel medyasi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)