Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26
Toplam 633 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 633 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atma, Attırma, Atlama, Yakma, Yaktırma...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sahaya madde atılmasına ve oyunu bizim alehimize döndürecek her türlü etkene karşıyım.Ama
    Ben sizi anlamıyorum.Muhtemelen sayfalarca yazsam siz de beni anlamayacaksınız.
    Ne şekilde olursa olsun her türlü eleştiri olduğu için artık pek etki de etmiyorsunuz.Ne tebrik etmeyi,ne de eleştirmeyi biliyoruz.Dün tribündeydim.Bana gerizekalı diyen adam var bu sitede,maç başlığında gördüm.Geçen hafta atlet atanları kutlayan aynı adamın atlet atmanın rezilliğinde dem vurduğunu gördüm.
    Taraftarımı tebrik ediyorum.Sanırım olması gereken bu.Pek takmayacaksın.Stat orada,biletler satışta.Stadyum herkese açık.
    Dünkü atmosferde sağlam psikolojiyle kalmayı başaran,maçı klavye başındaki sağduyuyla izleyenlerden eylesin bizi yaradan.Amin.
    Konu Mehdi tarafından (07.05.2012 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.
    T R A B Z O N S P O R

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

keşke fenere gösterdiğimiz tepkiyi diğer istanbul ezıklerine de göstersek. hatta bunları trabzondada barındırmasan gitsinler rizede kalsınlar

Вы попали по адресу!

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taraftarlık nedir bilmezler..

Yönetim de taraftarın bu halini sorun etmediği müddetçe daha çok sahamız kapanır ve sadri şener'in deyimiyle de çok zarar ederiz)

taraftarımızın ezberleri vardır??

34 dakıka...??

Emre belezoğlu

58. dakıka ??

61. dakıka ???

bunun haricinde taraftarın maçla ve oyunla hiç alakaları olmamıştır bundan sonrada olmayacaktır...

taraftarlık nasıl yapılır, takım nasıl ateşlenir bilmeyen bir sürü kalabalık..

Bu taraftar profilinde futbolcu top mop oynayamaz... Biz burda söylüyoruz ya o futbolcularda kendi aralarında aynısını söylüyorlar..

ondan sebep işte.. Futbolcular bizim orda durmazlar ve gitmek isterler..

Sahada yapmadık rezillik bırakmadın, Ama 3-1 olduktan sonra centilmenletin.. adamsan sahaya iner emrenın kafasını kırardın onu da yapamadın...o halde kuru kalabalık başka birşey yok.ç.ç

takım atağa kalkarken, takımın hucumunu kesiyorsan maçı en az 15 dakka kesiyorsan bunun adı ihanettir...
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gelme arkadaş o stada, gelip de futbolcunun ayaklarını dolayacağına gelme... katkın yok köstek olma bari.. Git evinde izle...
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

İnsanımız eğitilmeli. Bir kültür edinmeli. Taraftar porfili olmalı ki bir türübin kültürümüz olsun.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çavuşoğlu denilen kişinin sözlerine itibar veya saygı gösteren insanlar değiliz ama dün söylediği tek bir doğru vardı. O da hakemin Zokora'yı oyundan atması halinde tüm stadın sahaya inme ihtimaliydi. Böyle bir durum karşısında da 3-5 maçlık kapanma 10 maça kadar çıkar, gelecek sezonun stad hasılatını şimdiden çöpe atardı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haklı olduğu davada haksız duruma düşmek için elinden geleni yapan olur olmaz yerde oyunun durmasına sebep olan taraftar profili seçi m zamanı siyasilerin alıp yandaşlarına dağıttığı kombinelerden nasiplenen kitledir.Zira parasını kendi verip maça giden adam maçı çirkinleştirmek için saçma yollara başvurmaz...
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sahaya yabanci madde atmiyoruz. Ve sadece 3 kisiyi degil bütün RAKIBI islikiyoruz!

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)