Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

Arkadaşlar görüyoruz ki futbolcularımızın çoğu birinci ligte ikinci ligte takım bulmaları zorken bizim gibi bir takımda mücadele ediyorlar.

Oynadıkları futbolun F'sini görmekte zorlanıyoruz.

Futbol zekaları sıfırların altinda gezmekte. İki pası bir şutu zor gördüğümüz onlarca dakika ve defanstan orta sahaya ortasahadan ileriye top taşımak neredeyse İMKANSIZ...

Trabzonspor gibi bir takıma yakışmayan bir çok futbolcu ceplerini doldururken 13 maçta ve bundan onceki sezondaki bir çok maçta gösterdikleri pervasız - sorumsuz - ruhsuz oyun anlayışıyla ne kadar rezil oldukları ortada.

Ersun Yanalı getirdik ki ziya doğanın bu takımı başarılı bulmasına dayanamadık. Ersun yanalın futbolu en azından bu futbolculardan çok daha iyi bildiğine adım gibi eminim.

Ancak bu futbolcuların futbol kapasitesi ortada. bu adamların geliştirilmesi ve istenen duzeye gelmesini görmeye ne bizim ömrümüz yeter ne de bu futbolcuların ömrü yeter.

Bizim kaderimiz iki üç oyuncunun İYİ GÜNÜNDE OLMALARI olmamalı!

O gününü denk geldiği maçlar ayda bir kez bilemedin 5 haftada bir kaç ortaya çıkar.

Benim bahsettiğim futbolcuları herkes biliyor ve izliyor. Utançla izlediğimizi de biliyoruz. Çileden çıktığımızı da ve bu sürünün nasıl trabzonsporumuzun milyonlarca dolar zarar soktugunu da.

Şimdi sesleniyorum size.

Son Türkiye kupasını aldığımız kadrodan bu yana ne oldu da takımımız bu hale geldi.

Ayrıca takımda lider diyebileceğimiz bir şey yok. Sorumluluk alma olayı hiç yok .Bugün bunun en güzel örneğini istanbul takımının futbolcusu köşe vuruşu atmaya gittiği sırada kendisine yabancı maddeler atıldı. Bu durumda bir futbolcu gidipte sakin olun demedi. Bu durum bazılarımız için önemsiz olabilir ama bunu anlayan bir çok arkadaşımız da var.

Her neyse. Bu futbolcuların adam olacakları yok. Ersun hocanın vereceği futbol sisteminede ayak uyduramayacak kadar futbolu zekasız oynayan bir sürüden farkları olmadığını anladık bu maçta.

Lam lum diyebileceğimiz amaçsız - topu vurayim da gitsin - aman bana pas atma - uff kime taç atacağım - ... gibi neredeyse futbolu oynamadan bana paramı verin de başka bir şey istemem tarzında MEMUR gibi yaşıyorlar...

Onların oynadıkları futbolu idmanocağı da oynar.. Buna eminim.

Futbolcularımız suçludur ve burada tek sorumlu onlardır. şimdi yönetimin getirdiği futbolculardan yönetim sorumludur ancak şu anda bunu düşünecek hal yok...kalmadı..

Futbolculara ayaklarını denk almalarını söylüyorum! sonra bana ne oldu demesinler!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

buraya kadar... gokdenizden baska adam yok takimda...... YOK !
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sorunun cevabı "kümeye kadar" olabilir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

gökdenizinde iyi olduğu günleri maç günlerine denk getirtmek için futbol federasyonuna başvuru yapsak kabul ederler mi acaba.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Geride kalan 21 hafta boyunca bu futbolcuları izleyecek olmak hayli canımı sıkıyor. Beceri, kabiliyet, kapasite bu kadar. Kendilerini zerre kadar geliştiremiyorlar.

Dile kolay 21 hafta!.. Umarım Ersun hoca devre arası bazı çözümler bulur.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Futbolcularin kapasitesi bu Kadar.. daha fazlasini bekleyemeyiz..

Biz Gercek Takimimizin banko oynayan Futbolcularini hep sattik..
    su anki ilk 11imize bakarsak 1-2 yil önceki kadronun yedek Kulübsesinde oturan futbolcular..

Bu Takima Transfer Sart.. yeni gelecek olan Yönetimin cok isi var
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Ersun hoca devre arası bazı çözümler bulur.

İnşallah...

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

barış memiş kaç yaşındaydı yaaa....o adamdan ümitliyim....
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Devre arasina kadar diyorum. Yeni Yönetim gelsin bakalim kim tutunabilecek bu Takim'da. Futbolu bilen Baskan lazim bize o zaman isteksiz oynayan Futbolcular gönderilecektir elbet.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bulacak ancak maliyeti fazla olur ... eğer istiyorsakta katlanacağız. bu takımdan 12 futbolcu gidecek...

ceyhun artık çalım yapmadan pas atmayı öğrensin ...

umutun yanına bir partner yok koca takımda...

gökdeniz bazı maçlarda geziniyor. bu maçta öyle bir maçtı ... bazı maçlardada gaza geliyor. istikrarsız ...

yattaraya 45 dakika boyunca yüklenirseniz sol kanadınızda bu arada teyzeler kara lahana ekiyorlar adam yorulur biter...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yanal son olarak sözlerini "Trabzonspor hedeflerine uygun bir plan yapmak zorunda. Şu an ki kadroyla gelinen nokta belli bu da bize gösteriyor ki farkli bir kadroyla yolumuza devam etmeliyiz" diyerek tamamladı.

Hoca da farkında.

Bu kadroyla nereye kadar ? Devre arasına kadar diyorum.

Ya da devre arasına kadar paf takımla çıkalım maçlara.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kongreye kadar
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    İstanbul

Devre arasında kaliteli transfer yapmak zorken bizim en az 5 tane kaliteli adama ihtiyacımız var. Anlayacağınız işimiz çok zor...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcularin kapasitesi bu Kadar.. daha fazlasini bekleyemeyiz..

Biz Gercek Takimimizin banko oynayan Futbolcularini hep sattik..
    su anki ilk 11imize bakarsak 1-2 yil önceki kadronun yedek Kulübsesinde oturan futbolcular..

Bu Takima Transfer Sart.. yeni gelecek olan Yönetimin cok isi var
    Richtig diyorsun hemserim
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

defansta: fabiano eller (athletico madrid), milan stepanov (fc porto)
    orta saha: miroslav szymkowiak (kacti), marcelinho (vfl wolfsburg), kiki musampa (az alkmaar), lee-eul yong (fc seoul)
    forvet: tomas jun (sans verilmiyor)

bu oyuncularin hic birinden ne yazikki yaranamadik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ben yöneticilere ve başkan adaylarına da pek güvenmiyorum.
    güven vermiyorlar ne yazikki..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bundan soraki maçlara paf takımıyla çıkalım hiç deilse onları kazanmış oluruz galibiyet almamız önemli deil,

blacksea35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

[quote=burnaklioglu;1028885]Nytre agzina saglik... ve Allah yardimcimiz olsun...
    tek kisilik tiyatro ceyhunla baslayalim mesela... ceyhun calim atmadan pas verdiginde kendisinde inanilmaz bir eksiklik hissediyor. ne bileyim, sanki pasini calimdan once yapsa egosu onu bogazlayacak diye dusunuyor olmali.

Umut Bulut. Sana bu kadar tahammul gosteren o `trabzonlu` taraftarlarin ayni tahammulun yarisini Mehmet Yilmaz`a gostermediler nedense... yazik... cok yazik... bir insan kendini kanitlamak icin birseyler yapar. ama yok, o da yok.

Burnaklioğlu kardeşim çok doğru söylüyosun u Umut ta Ümit yok artık. Bizden bir sitede Umut u geçen yılın en iyi oyuncusu seçtiler, beni isyan ettirdiler böyle golcü olmaz gol atsada arasıra olmaz. Ancak iyi bir yedek olur o da arasıra oynatırsan. başka birşey olmaz. İşimiz çok zor zorr. Ben Ersun hocaya inananlardanım. Transfer yaparsa bu takımı toparlayacaktır. Bu un şeker vs ile bu kadar oyun oluyor.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu futbolculardan ne cacik olur ne salata. Ilk yari bittiginde acil en azindan 4 transfer lazim 1 kaleci 2 defans 3 10 nr 4 forvet birde yeni yönetim gerekli aslinda 4 taneden fazla oyuncu lazim ama basta en azindan bu 4 almalilar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Devre arasında daha beterleri gelecek merak etmeyin

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ALLAHTAN BUL ZİYA D. Bu kadar kalası bu tamıma sen istedin diye aldılar ve bu işin SANATKARLARINI DA (gerçi işlerine de öyle geldiği için) sen istemiyorsun diye yolladılar. ALLAH'INDAN BUL EMİ ZİYA.

Şuna bir bakın yahu:
    ELLER = A. Madrid
    MARCELİNHO= Wolfsburg
    STEP= PORTO
    SYZMEK = ÇILDIRDI
    ERSEN= R.Huelva

Bir de elde kalanlara bak.

Bu futbolcularla nereye kadar sorusunun cevabı içinde zaten : BURAYA KADAR
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

taaa amatör kümeye kadar...

Nereden
    İstanbul

albayrak ne kadar onursuz bir adamsın hala başkan adayı olacağını söylüyorsun

takımı bitirdin . bizim için sende bittin albayrak defol

bize onurlu başkanlar lazım sizin gibi sahtekarlar değil

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Heba oldu güzelim kadro sığ bir zihniyetin (k)elinde.. mümkün olan en iyi 11 le sahaya çıkılsa da sonuç bu maalesef.. şimdi yedek kulübesine bakıyoruz girse maçı çevirebilecek bir adam var mı diye.. ne tuhaftır ki önceden de yedek kulübesine bakardık rastgele seçtiğimiz bir adam girse de oyuna biraz zevk gelse diye.. Musampa,Şimek,Yattara,Ersen ve Stepanov'un yedek kulübesinde oturduğu günleri gördük yahu!
    Neyse biri çıkıp da nihayet sormuş bu adamlarla nereye kadar diye.. görünen köy 2. Lige kadar...
    Bir de önerim var bu futbolculara laktak maktak ıvır zıvır bir sürü test yapıyorlar biri de çıkıp zeka testi yapsın yahu.. futbol zekası testi... 30 kişilik kadrodan 3 kişi belli bir seviyesi geçerse ben de hiç anlamıyorum bu işten!
    #7 King of Kings

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sepetteki çürükleri ayıklamazsan diğerlerine de sirayet eder. Biz aksine sağlamları atıp çürük eklemek için yarıştık. Ne olacak şimdi? Ruhsuz bencil sorumsuz bezgin bir kadro. At çöpe. Yazık değil mi?
    Konu Travelair tarafından (26.11.2007 Saat 00:26 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)