Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 166 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

TsClub41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ersun Hoca ;
    Ya Karşıyaka'ya gidersin ya da Paf takıma dediğin Yusuf'u tekrar A Takıma al.Ve ona şans ver umuyorum ki seni utandırmıcaktır.Bunu da yapmıyorsan kendisini süper ligden isteyen Konyaspor , Kayserispor ve Gençlerlirliği takımlarından bitanesine ver çocuk oynasın.Söndürmeyin bu genç yeteneği.

Nereden
    Ankara

ZD, TS için az rastlanabilir bir şansla bir dönem istediği futbolcuları alma şansı elde etmişti. Onun tercihleri Ayman, Risp gibileri oldu. Dolayısıyla kadronun kalitesinden (ya da kalitesizliğinden) sorumlu odur. EY'nin bazı tercihleri beni hayal kırıklığına uğratıyor, ancak eldeki malzemeden dolayo onu kimse suçlayamaz. Hele kıytırık takımların bile 3-4 transfer gerçekleştirdiği bir dönemde henüz hiç bir transfer yapılamamasının suçu hiç.

Eleştirdiğim konu, bu takım için elzem 4 futbolcu dışındakilerin yerine 7 PAF oyuncusu koysa bile elde edilecek sonuçların farklı olamayacağını, hatta daha iyi olma ihtimalini görememesi.

Bu takımın en kötü ve karikatürize oyuncusunu görmemezlikten gelmesi iyice canımı sıkıyor.

Bir BArış'la bahar gelmez. Neredeyse takımın yarısını gençlerden kuran GS'de mi örnek olmuyor?

Birde altyapıdan sanki çok oyuncu gelmiş gibi kafayı Yusuf'a taktı. Çocuğu takımdan soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Hoca hala anlamadınmı kaybedeceğin bir şey yok. Bu kaşarlarla kazanacağın bir şey olamayacağı gibi.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı ozzyfast52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZD, TS için az rastlanabilir bir şansla bir dönem istediği futbolcuları alma şansı elde etmişti. Onun tercihleri Ayman, Risp gibileri oldu. Dolayısıyla kadronun kalitesinden (ya da kalitesizliğinden) sorumlu odur. EY'nin bazı tercihleri beni hayal kırıklığına uğratıyor, ancak eldeki malzemeden dolayo onu kimse suçlayamaz. Hele kıytırık takımların bile 3-4 transfer gerçekleştirdiği bir dönemde henüz hiç bir transfer yapılamamasının suçu hiç.

Eleştirdiğim konu, bu takım için elzem 4 futbolcu dışındakilerin yerine 7 PAF oyuncusu koysa bile elde edilecek sonuçların farklı olamayacağını, hatta daha iyi olma ihtimalini görememesi.

Bu takımın en kötü ve karikatürize oyuncusunu görmemezlikten gelmesi iyice canımı sıkıyor.

Bir BArış'la bahar gelmez. Neredeyse takımın yarısını gençlerden kuran GS'de mi örnek olmuyor?

Birde altyapıdan sanki çok oyuncu gelmiş gibi kafayı Yusuf'a taktı. Çocuğu takımdan soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Hoca hala anlamadınmı kaybedeceğin bir şey yok. Bu kaşarlarla kazanacağın bir şey olamayacağı gibi.
    Fena halde katılıyorum...
    Ama altını çizdiği yerin tam da bu şekilde olduğuna ben inanamıyorum...
    Sonrasına is tüm kalbimle

Nereden
    Kocaeli

Thumbs up

Alıntı ozzyfast52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben sabahtan beri bu konuyu arkadaşlarla paylaşmak için canla başla mücadele ediyorum.Güzel bi konuya değindin yüreğine sağlık biladerim..

Nereden
    Kocaeli

Ersun Hoca'ya ulaşabileceğim bi mail adresi var mı arkadaşlar?

Nereden
    Kocaeli

Kral seni çok özlüyoruz...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

foto çok güzel.tekkenin bu uçuşlarını gerçekten özlemişiz ya.herşeyden önce o ismi özlemişim.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gerçekten Kral'ı çok özlüyoruz çokkkk
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bassak parayı kaptanı geri alsak ama nerde. Kulüp borçtan inliyo nuri saysinde, yıldız alacakmış. Fatihi satıyor, yarısı maliyetinde bir topçu alıyor, onuda satıyor, kulübün borcu almış başını gidiyor. Eee para nerde nuri?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ucan tekke

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

çok basit bir soru.tabiki kümeye kadar gidersiniz.hatta kaçınılmaz son diyebiliriz.

tslover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artık idda ediyorum süper lig bu TS'ye malesef fazla bu oyuncuların hak ettiği yere kadar giderzi heralde o da anca 3.lig olabilir
    Umut Bulut

akgulbbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

5 tane direk oynayacak,4 tane de yedeğe ihtiyaç var...gerisi hikaye, hoca da şanssız bi insan...bu kolpa yönetime rast geldi,transfer felan da olmaz... ikinci yarı tarihimizin en kötü sonuçlarından birini alabiliriz
    bir bordo bir mavi bir de karşılıksız AŞK

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

cevap: 2. ligin sonuna kadar

öyle gözüküyor

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yok abi biz boşuna hayal kuruyoruz bu hoca ve oyuncu grubu kupa falan kazanamaz. alanyaspor gibi gelenden gidenden gol yiyen haftalardır maç kazanamayan takım bile kalemize her geldiği atağı gol yaptı.

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu futbolcularla sezon sonuna kadar gidecez mecburen. Seneye takımın %70'i değişmeli
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)