Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

murseltaskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu futbolcularla ancak futboldan anlayan bir yönetim gelene kadar diyorum.

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

CANIM KARDEŞİM;
    bu topçular Trabzona uzaydan gelmediki...
    ziya özellikle istedi..
    bunlar benim sistemimin adamı dedi..
    marche, step, şimek, kaç maç yedek soyundu kadroya alınmadı biliyosun.
    eller geri döndü kadroya giremedi...
    ve bu adamlar bana yaramaz dedi çok büyük hoca ziya...
    kendi adamlarını doldurdu takıma..risp, ceyhun, ayman, toga, musa, erdinç...
    helede toga seyhanın tekrar dönmesini unutamıyorum...
    bizim ilk rum takımına elenmemizin başlıca sebebidir tolga..
    üç kuruş paraya kaçtı gitti rusyaya, savunmanın dengesi bozuldu...
    ondan sonrada zaten ayar tutmadık...
    şimek, marche, tekke, stepanov, eller li kadro sence geçen yıl şampiyon olamazmıydı...
    adam hepsine futbolu unutturdu ..
    yazık..
    gitti trabzonun bir 10 yılı daha..
    Trabzonsporun değil, Trabzonun 10 yılı...

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcular yetenek yoksunu futbol cahiliyse bunun sorumlusu da ziya dogan degildir. Futbolculari gereksiz yere sahiplenmenin alemi yok. Bu futbolcular Trabzonspor formasini hak etmiyor hepsi bu!!
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Alıntı zeki gursoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    helede toga seyhanın tekrar dönmesini unutamıyorum...
    bizim ilk rum takımına elenmemizin başlıca sebebidir tolga..
    Amacım Tolga' yı savunmak ya da senin tezini çürütmek değil kesinlikle Zaten diğer yazdıklarının da tamamına katılıyorum..

Ama Rum faciasının baş sorumluları bu takımdaki en değerli gördüğüm oyuncu olan Yattara ve hala defansımızda bizlere saç baş yolduran Tayfun' dur. Hatta ilk sorumludur Tayfun..

Maç orada 1-1 iken Eller' in yerine oyuna girdi ve inanılmaz iki servis ile rakibe 2 gol birden hediye etti. Bu takımda bir şekilde hala oynuyor; o da ayrı..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

buyuk bır ıhtımalle kumeye gıderız ama gıtmemıze uzulmeyın orda kesın sampıyon oluruz ve bu sayade benım gıbı ts'nın sampıyonlugunu gormemıs kardeslerımde gormus olur
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üzüntüden ne dediğinizi bilmiyorsunuz sanırım...
    Trabzonspor formasını çıkarsa sadece sahaya 5. bitirir bu ligi...
    Yine öyle olacak ilk beş içinde olacağız ve asıl üzücü olanda bu radikal kararlar almamızı engelleyecek ilk beşte olmamız...
    Sonra yeniden ümitlenip yeniden hayal kırıklıkları başlayacak..
    20 yıldır aynı senaryo...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bu takım bu futbolcularla maç kazanması çok zor. Takımın her yerine adam lazım. Bunu Ersun hocada biliyor, devre arasında ona göre takviye isteyecektir bu kesin. Bence devre arasına kadar paf takımdan( oynayabilecek varsa) ilk onbire takviye yapılmalı,en azından sahadakiler kadar başarılı olurlar,gençlerimizi kazanmış oluruz.

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

katılıyorum...
    paf takımını yukarıya ağır ağır alıştırmalı artık..
    bu saatten sonra bize "oyunundan utanan" topçu lazım..
    profosyonellik bitmiş...
    bu takımda tayfun, ayman, çağdaş, umut v.s... oynayabiliyorsa paf tanda aday vardır...
    deli dana gibi koşan değil, topu ayağına aldığı zaman aklından ne yapacağına dair bişeyler geçen futbolcu istiyorum...
    aklına ilk gelen " la benden gitsinde ne olursa olsun " diye düşünen topçu değil...
    baam güüüm ..başka bişe yok..
    ziya işte..
    bıraktığı, oluşturduğu takım bu...

Alıntı körfezli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takım bu futbolcularla maç kazanması çok zor. Takımın her yerine adam lazım. Bunu Ersun hocada biliyor, devre arasında ona göre takviye isteyecektir bu kesin. Bence devre arasına kadar paf takımdan( oynayabilecek varsa) ilk onbire takviye yapılmalı,en azından sahadakiler kadar başarılı olurlar,gençlerimizi kazanmış oluruz.
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

gkdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ersun hocayıda yakacak bu kaabiliyetsizler ona yanıyorum.benim korkum bu kadar beceriksiz sürüsü bir aradayken ersun hocanın da taktiği belli defansif futbolu fazla iyi uygulatamazken tarihi bir skorla karşılaşmamız bu dönemde.

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

FATİH ARTIK FENERLİ

Rusya'nın Sport gazetesine konuşan Zenit Başkanı, Fatih Tekke için F.Bahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'yla anlaştıklarını söyledi. Fener, Fatih için Zenit'e Kezman+1.5 milyon euro verecek
    St.Petersburg'da yayınlanan Sport Gazetesi'ne konuşan Rus Başkan, Fatih'e sözüm vardı. Şampiyon olduk onu Türkiye'ye gönderiyorum. Görüşmeleri Mahmut Uslu ile yapıyoruz dedi.

İmza Ocak'ta atılacak
    Fatih Tekke artık Fenerbahçeli. Bu iddia Zenit Başkanı Sergei Fursenko'ya ait. St. Petersburg'da yayınlanan Sports Gazetesi'ne konuşan Başkan Fursenko, Şampiyon olmamız halinde Fatih'i Fenerbahçe'ye göndereceğine dair söz vermiştim. Kendisi de bunu çok istiyordu. Verdiğim sözü tuttum. Asbaşkan Mahmut Ulsu ile görüşmeler sürüyor. Fenerbahçe bize Kezman ve 1.5 milyon euro verecek. Biz de Fatih'i vereceğiz. Bu konuda prensipte anlaştık açıklamasını yaptı.
    Kezman da istiyor
    Başkan Fursenko, Teknik Direktör Advocaat'ın Kezman'ı çok istediğini belirterek, "Eski öğrencisi. Bu nedenle transfer etmemizi istedi" dedi. Bu arada Kezman'ın da Zenit'in önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olması nedeniyle transfere sıcak baktığı, takımda bulunan iki Sırp oyuncu nedeniyle de yalnızlık çekmeyeceğini söylediği öğrenildi. Rus yöneticilerin iddialarına göre ocak ayının ilk haftasında imzaların atılacağı belirtildi.
    Türkspor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bu futbolcularla 2. lig b kategorisine kadar.Ancak orada bunlarla başarılı sonuçlar alabiliriz.Düşünsenize bir celaleddin, bir keçeli, bir tomas jun hangi 2. lig b kategorisi takımında var.

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu takımla mecburen ilk yarıyı bitireceğiz,2.yarıda aynı futbolcular olursa gideceğimiz yer 1.lig...
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Foruma Giriş yapıp Başlığı Okuyan Nuri Albayrak Cevabı Patlattı

Mezara kadar
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonsporumuzun kutsal formasını giyen bu arkadaşlara sesleniyorum: "Sizler ve başkanınız bile bu takımın ligden düşmesini başaramayacaksınız."
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ersun Yanalın işi gerçekten çok zor. Adam takımdakilere top oynamayı öğretmeye çalışıyor. Bomboş pozisyonda topu rakibine veren, şut çekeceği belli adamın yanında kortej gibi eşlik eden, fubol zekaları sınırlı olan bu oyuncularla ne yapsın. Bu oyuncularla haftaya kadar ancak arkadaş... Dönem sonuna kadar bile zor...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu sorunun cevabini ersun yanal dünkü mactan sonra ve bugünkü aciklamasinda verdi.gelecek olan yönetim onaylarsa bir kismiyla devre arasinda bir kismiyla da sezon sonunda yollarin ayrilmasi gerektigini söyledi.yeniden yapilanmanin sart oldugunu acikca ifade etti.bizim kurtulus recetemiz ersun yanalin elinde.ona uzun vadede sans verirsek basari ancak o zaman gelir.o trabzonspor un sorunlarini ve cözüm yollarini cok iyi biliyor.kendimizi ona teslim etmemiz lazim.gerisi hikaye.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu futbolcuları takasta bile kullanamayız biz yaaa

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ersun hoca genclere yönelecegizd emis
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Bayramm61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ersun Hoca iyi hos ve güzelde, bizim palyacodan farkli birsey yapmiyor. Umut 90 dakka sahada yok, yaw laf olsun diye koy Jun u..Bi sans...Ben hala iddia ediyorum, Intertotoda izledigim Yusuf, bu takimda rahat ilk 11 de oynar..Yani bunlar oynayabiliyorsa o hadi hadi oynar...Ersun Hoca simdiden bunlara sans vermeli...öylede böylede yeniliyoruz, bari bakarsin tesadüf yani hani belki bi yildiz adayi cikar....denemede fayda var...
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

gerçekçi olmak lazım.kaç tanesini satabiliriz bu topçuların.pardon satabiliriz de(o yetenek mükemmel) kaç tane topçu alabiliriz.(iyisinden).trabzon artık herşeyiyle yenilenmelidir.seyirci,yönetim anlayışı,oyuncu profili.yapılacak çok şey var çok.

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kalavara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekçi olmak lazım.kaç tanesini satabiliriz bu topçuların.pardon satabiliriz de(o yetenek mükemmel) kaç tane topçu alabiliriz.(iyisinden).trabzon artık herşeyiyle yenilenmelidir.seyirci,yönetim anlayışı,oyuncu profili.yapılacak çok şey var çok.
    evet çok doğru.sokaktaki 8 yaşındaki bir trabzonsporlu çocuğa sorsan bu tip şeyler söyler sana.trabzonun başındakiler de son 3-4 yıldır aynı şeyleri söylüyo ama giden var gelen yok,çöküş var icraat yok!..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu fubolcularla mezara kadar. Bu adamı hasta eder, çıldırtır, öldürür ve mezara kadar yollar. Allah muhafaza etsin.

Kaan Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu futbolcularlan ancak ikinci lige gideriz..
    bunlara her maglubiyet ve beraberlikten sonra para cezasi vereceksin ama nerde bunu uygulayacak insanlar..
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makamı, millet tarafından ehli olmayan kimseye saltanat tahtı yapılıp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya harbiden bukadar takimin macini izledim, ama bukadar salak bir futbolcu kitlesi görmedim...

fark ettiyseniz, bizim futbolcularimiza birakin 3 ezikleri, hatta diger süperlig takimlarini, 2 lig takimlarindan bile teklif gelmiyor.

eeeee tabik simdi bende kalkip tipik kücük takim futbolcularini doldurursam takima, mesela celil gibi, yada ankaragücünün orta sahasi, ne bilim gaziantepin defansi gibi, tipik kücük takim olur

ah trabzonum ah!!!

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

anladın sen nereye kadar
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

vatandas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bonservisi elinde futbolcu ararsan takimda böyle olur. riske girmeyen kazanamaz, biz hersene yok bu pahali, yok bu gelmez dersek takimda böyle cöplük olur.
    sec adam gibi fitbolculari ver catir catir parayi, borca mi gireceksin ne yaparsan yap. borc öylede böylede var, bari bi ise yarasin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)