Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allahım ya çıldırmamak elde değil.. Bu takım hangi oyunculara kaldı artık bizi rezil etmekten başka birşey yapmıyorlar.. Takıma ihanet ediyorlar diyecem yanlış düşünmüş olurum çünkü bunlar DANDİK futbolcu olduğundan kapasiteleri bukadar...Trabzonspor'umu sırtlayan futbolcular bunlar olamaz..
    Ey yönetim Binlerce insanın ahını alıyorsun seni Allaha havale ediyorum..
    T R A B Z O N S P O R

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Serkan, Trabzonspor'un plaka numarası olan 61 numaralı formayı giymesini ailesinin istediğini belirterek, ''Babam her zaman 61 numarayı giymemi istiyordu. Bu formayı giydiğim için mutluyum. Ama profesyonel düşünmeliyiz. Galatasaray'da oynuyorum ve elimden geleni Galatasaray için yapmak zorundayım. Ailem Trabzonsporlu. Ben Galatasaray'a geldikten sonra Galatasaray'ı da tutuyorlar'' şeklinde konuştu.
    Çok önemli bir maçı galibiyetle geride bıraktıklarını ifade eden Serkan Çalık, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Ağabeylerimiz 'Trabzon'da deplasmanda maçlar zor oluyor' diyorlardı. Öyle de oldu. Bugün Trabzon'da ilk maçımdı. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Hoca bana bugün şans tanıdı. Ben de elimden geleni yapmaya çalıştım. Tabii hepimiz oynamak istiyoruz. Erken çıkış bulmadım. Bu sezon UEFA, kupa ve lig maçlarıyla 20 maç geride kaldı. Demek nasip bugüneydi. Mutluyum

sezon başında bu futbolcuyu ziya doğan istemedi ve alınmadı gitti galatasayara. geçen sene aymana 1 milyon euro para verip alan ve de bu futbolcuyu bedavaya almayan zihniyete yazıklar olsun. yazıklar olsun ziya doğana yazıklar olsun albayraka...
    taraf

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolga benden ağır, tayfunu hiç kimse savunmasın ben bu futbolcunun Trabzonspor forması giymesini istemiyorum, maç boyunca topu 5-10 m2 lik alana sıkıştırdık durduk hiç ters tarafa uzun top vuracak bir adamımız yok mu? çağdaşın maçtaki tek olumlu hareketi Barış'ın kafasına attığı tokat, yattara bitmiş, ceyhunu artık ben bile savunamıyorum, ayman-hüseyin ikilisi beş para etmez, umutun gol atma umudu bile kalmamış, gökdeniz kötü, serkan ondan kötü, hoca ayıp olmasın diye bi iki kişiyi oyuna alsaydın bari, bu takımın baştan yenilenmesi lazım, diğer arkadaşların da dediği gibi gidenlere bakıyorum da, kel ziya ve nuri Allahınızdan bulun, ne futbolcuları yolladınız bize de bıraktıklarınıza bakın,
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fazla değişikliğe gerek yok. bugünkü maçta savunmadaki tolga-tayfun yerine neyaptığını bilen öyle çok kaliteli olmayan 2 stoper olsaydı; ve ayrıca ayman yerine gene aynı şekilde, öyle yıldız değil, hüseyin kadar oynayabilsin yetecek bi adam olsaydı bugünkü skor çok daha farklı olurdu.
    VERENA (KIRANKAŞ)

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

başkası açmasa ben açardım bu konuyu.iyi futbol iyi butbolcuyla oynanır.ve maalesef bizde o iyi futbolculardan çok az var.olanları da sattık zaten.yattara bile döküldü bugün.inanamıyorum bu futbolculara.buna rağmen biraz dikkatli olsak maçı alabilirdik.

GTWorld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

!!!iyi aksamlar sizlerle birsey paylasmak isterim!!!
    Serkan Calik (61) almanyanin 3.Lig takimlarindan Rot Weiss Essende bu sene Galatasaraya transfer oldu bu transfer haberleri cikmadan önce Trabzonspor Yöneticilerine haber göndermis ama bizim bu Yönetimden cevap gelmemis... ve bundan 4 gün önce kendisiyle görüsdüm ve ona TS macinda goll atacaksin demisdim ve öylede oldu malesef bir andan üzüldüm bir andanda sevindim cünkü kendisini tanitim icin ve kendisinin iyi isler yapacani inandim icin...

Farkina vardinizmi goll atikdan sonra hic sevinmdi?Takim arkadaslari geldi onu havaya kaldirdi ama o yinede sevinemedi, belki takimi GS ama icinde yine TrabzonSpor sevdasi var... simdik soruyorum size yazik degilmi böyle oyunculara? ve gecende Gazetelere bakiyorum Baris Özbek ve Serkan Caliki alamadilar diye pismanlarmis... bence cok yazik ben yinede serkan caliklan görüsüyorum o Profösenel baksada bu ise ben yinde anliyorum onun Trabzon ayni zamanda Trabzonspor sevdalisi oldunu ama o ne yapsin Yönetimden haber gelmediyse.. gercekden bu ilk degil aynisi Ali Bilgin´de (F.Bahce) oldu ve olmayada devam ediyor ne yaziki... ne yaziki ben bir Trabzonspor taraftari olarak bikdim öyle bikdimki sinirimden agliyorum simdiye kadar gelen Yönetimleri ben kiniyorum gercekden kiniyorum TS icin birsey yapdiklari yok kendi cpleri icin yapiyorlar....
    Ordumuz, Türk Birliginin Türk Kudret ve Kabiliyetinin Türk Vatanseverligin Celiklesmis ifadesidir... K.Atatürk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kizmak yok ama ziya dogan bu kadro ile 15 puan bir araya topluya biliyorsa ersun hoca neden 4 macdir 1 puan toplaya bildi ayni kadro ile cok dusundurucu degilmi yoksa secimler geliyor diye Trabzonspor ustunde oynanan oyunlara ersun hocayidami katmamiz lazim..
    hepsi dusundurucu degilmi.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Karaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sezon başında bu futbolcuyu ziya doğan istemedi ve alınmadı gitti galatasayara. geçen sene aymana 1 milyon euro para verip alan ve de bu futbolcuyu bedavaya almayan zihniyete yazıklar olsun. yazıklar olsun ziya doğana yazıklar olsun albayraka...
    Ziya Doğan ın istemediği serkan değil mehmet Akgün idi.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gökdenize takan arkadaslar, zaten bizi karsi takimin durdurmasi icin birtek gökdenizi tutmalari yetiyor. 3 kisi gökdenizi tuttumu, 2 kisi yattara, 1 kiside ceyhun olay bitmistir. zaten baska futbolcumuz yok. diger kalan 5 futbolcularida gol atmaya yetiyor zaten.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Sahaya çıkan kadromuza bakıyorum..

Yattara hariç tek bir yabancı futbolcumuz yok..

Yerli statüsünde oynayan Ayman' ı da saymazsak tabii ki..

Bir de FB' ye bakıyorum..

İlk onbirde neredeyse tek bir yerli oyuncu yok ve tarihlerinde ilk kez Avrupa' da bile iddialı bir duruma geldiler..

Öncelikle kaliteli yabancıların katılımı için uğraşıp didinmeyi, kupkuru bir mantık ile "Yabancı hayranlığı" olarak algılamadan iyice bir irdelemek lazım..

Kaliteli yerlileri zaten İstanbul takımları aralarında pay ediyorlar.. Bizi kurtaracak tek yol henüz tam olarak keşfedilmemiş yabancı oyuncuları bulup bu takıma kazandırmaktır..

Shota, Yattara, Vugrinec, Stephanov ve Aurelio gibi örnekleri arttırarak özlediğimiz başarıya tekrardan ulaşabiliriz belki..

Sırf Trabzonlu oldukları için bu takımda çöreklenen Tayfun, Hasan, Hüseyin ve Ergin gibi adamlar ve en az yarım düzine gereksiz yerli yabancı transferler ile daha çok pösteki sayarız bu ligde..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de FB' ye bakıyorum..

İlk onbirde neredeyse tek bir yerli oyuncu yok ve tarihlerinde ilk kez Avrupa' da bile iddialı bir duruma geldiler..

fb de Kırma olan önder ve deniz i saymazsak sadece kaleci Volkan Türk
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu futbolcuların çoğuyla devre arasına kadar gitmek zorundayız ondan sonra Sürmenespor a mı satarız Siirt köy hizmetlerine Zekat olarak mı veririz Bilinmez. Ama 4 hafta daha bu futbolcuları (istisnalar hariç) izleyeceğiz.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bi de şöyle bişey var ıkına tıkına 4 ofansif oyuncuyla çıkıyoruz birisi sakatlansa bu beğenmediğimiz 4lünün yerine koyacak adam da yok takımda

Rahim.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle ersun yanalı hiç savunmayın arkadaşlar.Bakın yeni bir takıma giden her teknik direktör mutlaka takıma moral verip elindeki kadronun kapasitesi dogrultusunda takım kuruyorlar.Ersun yanal bu işi bilmiyor.Şu takımda kötü futbolcu var dogrudur ama yinede türkiyedeki hangi takımda 12 tane iyi futbolcu varki?Ya 2-3-4 tane iyi futbolcu vardır ve takım onların etrafında kurulur veya kendi becerisiyle takım sürükleyenler vardır.Bizim takımda öyle.Sezon başı lazaroniye 3 maç dayanamadık.Niye?O 3 maçlık periyodda Trabzonspor canla başla güzel futbol oynuyordu.Sonuç olarakta olumlu bişeyler olsaydı,takım iyi biryerlere gelebilirdi.Birde forumda türkiyenin morınho su diyorlar ersun yanala.Yapmayın lütfen.Mourinho'nun kaç kupası ve başarısı var ersunun sıfır.Asla karşılaştırılamanaz bunlar.Allahın izniyle seçimlerde herkes kuvvetli bir başkanın etrafında toplanırda,trabzonspor şu kabusta uyanır inşallah.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar görüyoruz ki futbolcularımızın çoğu birinci ligte ikinci ligte takım bulmaları zorken bizim gibi bir takımda mücadele ediyorlar.

Oynadıkları futbolun F'sini görmekte zorlanıyoruz.

Futbol zekaları sıfırların altinda gezmekte. İki pası bir şutu zor gördüğümüz onlarca dakika ve defanstan orta sahaya ortasahadan ileriye top taşımak neredeyse İMKANSIZ...

Trabzonspor gibi bir takıma yakışmayan bir çok futbolcu ceplerini doldururken 13 maçta ve bundan onceki sezondaki bir çok maçta gösterdikleri pervasız - sorumsuz - ruhsuz oyun anlayışıyla ne kadar rezil oldukları ortada.

Ancak bu futbolcuların futbol kapasitesi ortada. bu adamların geliştirilmesi ve istenen duzeye gelmesini görmeye ne bizim ömrümüz yeter ne de bu futbolcuların ömrü yeter.

Ayrıca takımda lider diyebileceğimiz bir şey yok. Sorumluluk alma olayı hiç yok .Bugün bunun en güzel örneğini istanbul takımının futbolcusu köşe vuruşu atmaya gittiği sırada kendisine yabancı maddeler atıldı. Bu durumda bir futbolcu gidipte sakin olun demedi. Bu durum bazılarımız için önemsiz olabilir ama bunu anlayan bir çok arkadaşımız da var.

Her neyse. Bu futbolcuların adam olacakları yok. Ersun hocanın vereceği futbol sisteminede ayak uyduramayacak kadar futbolu zekasız oynayan bir sürüden farkları olmadığını anladık bu maçta.

Lam lum diyebileceğimiz amaçsız - topu vurayim da gitsin - aman bana pas atma - uff kime taç atacağım - ... gibi neredeyse futbolu oynamadan bana paramı verin de başka bir şey istemem tarzında MEMUR gibi yaşıyorlar...

Onların oynadıkları futbolu idmanocağı da oynar.. Buna eminim.

Futbolcularımız suçludur ve burada tek sorumlu onlardır. şimdi yönetimin getirdiği futbolculardan yönetim sorumludur ancak şu anda bunu düşünecek hal yok...kalmadı..

!

Aynen katiliyorum. Uzun zamandır takimdaki topculara(!) antipati kaptim.
    Aldiklari cuvalla para karsisinda verdikleri : rezillik ve husran.. Yazik yani cidden yazik. Bence hepsine toplu olarak ceza verilmesi lazim

kuzeylim28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Artik bu pervasizliga,bu ruhsuzluga bir nester gerekiyor,yazikki takimda takim ruhu sifir.ustelik takimi ateslemesi gereken kaptanin kendisi sahada gezinmekle mesgul,verdigi her pas rakipte korler,sagirlar birbirini agirlar bir takim.Sifir ruh ile nereye kadar.Bu kadar vasat bir GS yi yenemiyorsan sampiyon olsak ne yazacak.Ileriye yonelik,oturmus bir kadro ve takim ruhunu fitilleyecek iyi bir oyun kurucu sart,yoksa sifir zevk ile bir takim seyretmeye devam edecegiz.

tbs1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maalesefki futbolcular bitmiş.
    maçta mücadele eden hiç kimse yok
    bu futbolcular ile gitmez bu iş.ersun hocaya laf atanlara soruyorum.kimi getirmek istersiniz bu takımın başına

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Arkadaşlar, Ziya Doğan denilen akıl fikir yoksunu, bu takımı öyle bi hale getirdi, öyle bi topçularla doldurduki bu kazık 10 yıl zor çıkar....
    alayı dümdüz topçu, beğenmediği kadroya almadığı steponov portoda harika, eller ispanyada keza aynı, marche almanyada koca takımı tek oynatıyo..
    dikkat edin ziya denilen çok bilmiş adam bunlar bana yaramaz dedi...e, kim yarar: ayman, ceyhun, tolga, erdinç...uzun uzun..bunların en belirgin ortak yanları ne: dümdüz topçular..orta halli yedek olurlar...umut denilen arkadaşım: bi insana bu kadar şans verilipte bu kadar kötü olabilinirmi ya...hemde bu yaşta hemde trabzonda...hepsi öyle hepsi..bu kadro ersunun kadrosu değil..bunların alayı satılmalı...
    bu bize ziya doğanın en büyük kazığıdır...takım sıradanlaştı..bunun sebebide sıradan bile olmayan ziyadır..
    aklımdan gelen bütün iyi niyetlerimi her aklıma geldiğinde yolluyorum ziyaya..
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

stephanov porto da tayfun cora trabzonspor'da oynuyor!!!!
    Hayat bir gündür o da bugündür.

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

abi bu ara ayağım taşa takılıp düşsem ziayadan bilicem..
    okadar psikolojimi bozduki sormayın..
    trabzonsporun rahat bir 10 yılını yedi...
    ne kadar aylak tekdüze sıradan topçu varsa kucak açtı..
    bizi satan tolgayı, bizim sattığımız erdinçi geri aldı..
    futboldan başka herşeyi oynayan ayman...
    topu uzaklaştarmasından haberi olmayan tayfun...
    futbolu çalım sanan ceyhun...
    seni varya seni ziya...
    bize neler çektirdiğini biliyomusun...
    senin yatacak yerin yok....
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbolcular yetenek yoksunu futbol cahiliyse bunun sorumlusu da ziya dogan degildir. Futbolculari gereksiz yere sahiplenmenin alemi yok. Bu futbolcular Trabzonspor formasini hak etmiyor hepsi bu!!

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ey gidi Ziya Doğan.. Allah seni bildiği gibi etsin. Takımı öyle bir hale getirdin, takımdan öyle adamlar gönderdin ve takımda öyle kişileri bıraktın ki... Hala izlerini silemedik. 9 Büyüklüğünde deprem desek, senin için yeridir.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

karayamayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Karaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan, Trabzonspor'un plaka numarası olan 61 numaralı formayı giymesini ailesinin istediğini belirterek, ''Babam her zaman 61 numarayı giymemi istiyordu. Bu formayı giydiğim için mutluyum. Ama profesyonel düşünmeliyiz. Galatasaray'da oynuyorum ve elimden geleni Galatasaray için yapmak zorundayım. Ailem Trabzonsporlu. Ben Galatasaray'a geldikten sonra Galatasaray'ı da tutuyorlar'' şeklinde konuştu.
    Çok önemli bir maçı galibiyetle geride bıraktıklarını ifade eden Serkan Çalık, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Ağabeylerimiz 'Trabzon'da deplasmanda maçlar zor oluyor' diyorlardı. Öyle de oldu. Bugün Trabzon'da ilk maçımdı. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Hoca bana bugün şans tanıdı. Ben de elimden geleni yapmaya çalıştım. Tabii hepimiz oynamak istiyoruz. Erken çıkış bulmadım. Bu sezon UEFA, kupa ve lig maçlarıyla 20 maç geride kaldı. Demek nasip bugüneydi. Mutluyum

İyi ki almamışız, bırak ilk 11'i, 18'e giremezdi, çocuğa da yazık olurdu...

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Bize gol atan 61 Nolu Uşağu alalım (Serkan Çalık) , Ayrıca Özer Hurmacıyıda alırsak 2.yarıda Belki üstlere tırmanırız Bizim için Lig bitti Tek hedefimiz Türkiye kupası olmalı
    Kazimişi gzas vorert

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sorunun cevabı "kümeye kadar" olabilir...

Aklimdan geceni yazmissin. Degisim olmaz ise olacagi budur. En iyi netice bu Takim ile 10. olur herhalde
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)