Sayfa 103 Toplam 723 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 603 ... SonuncuSonuncu
Toplam 18068 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadri Şener | 10. Başkan

Nereden
    Konya

Sadri başkan takımımızın ağırlığını bazı çevrelere hissettirip,hakkımız koruyabilen bi başkan..Bu yüzden umarım uzun yıllar görevine devam eder..

ofluoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır
    XXX

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri bana bu işin 1 ay sonra gerçekleşmesinin muhtemel "zararlarını" anlatabilirmi?...
    Abi seçim meçim derken en az 3-4 ay geçer......

Ondan sonrada Meclisin yapısı bneo lur ne olmaz...

Sadri Başkan bir daha gelirmi...... Çok kırıldı çünki... Yani git gel çocuk oyuncağı değilki bu.....

Hadi yine istedi diyelim mesela 4 ay sonra oldu bu iş... senede en az 1 milyon doalr kazanacaktık yani 1.7 trilyon. Yani yaklaşık aylık 140.000 Tl.

4 ile çarpalım.... en az 560.000 tl kaybımız var...

Tabi bu rakam en az rakam.....

Üç-beş koltuk sevdalısı yüzünden giden paraya bak....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık çok yazık
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Harun Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu şeker gibi adamı üzmüyorlarmı öldüresim geliyo alayını yahu adam daha ne yapsın ne etsin

He ben şunu anlıyorum o halde bunlar klübün iyi durumda olmasını borçsuz olmasını var olan borçlarını karşılayabilmesini istemiyorlar demekki

Başkan sen bitanesin her zaman YANINDAYIZ...
    HAMSİ
    Dünyanın gördüğü en büyük başarı önce bir hayaldi, en büyük çınar önce bir tohumdu, en büyük kuş, bir yumurtada gizliydi.

Nereden
    Trabzon

Sırtlanlar – çakallar yine ortaya çıkmaya başladı bu aciz hayvanlara bu vadide yer yok Büyük Başkan Sadri Şener bunlara hiçbir zaman yılma 8 milyon Trabzonspor taraftarı bordomavi ordu hep yanında ve seninle

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

NEREDEYSE SIRADAN BİR ANADOLU TAKIMI HALİNE GELEN TRABZONSPOR U ALIP BURALARA GETİREN SADRİ ŞENER'İ KIRAN SİYASİLERİN PARTİSİNE OY VERECEK OLAN TRABZONDAKİ TRABZONSPORLULARA YAZIKLAR OLSN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İktidar partisi il meclis başkanı sayın İsmail Kemerkaya'nın açıklamalarını okudum bugün. Sözde Mahmut Aksu'ya cevap vermiş ama malesef açıklaması gereken şeyleri açıklamadan kaçınmış. '2Niye toplantıya iştirak etmediniz'' diyoruz dünden beri. Ama çıkıpta bir ALLAH'ın kulu bir açıklama yapmıyor. Üstelik Trabzonspor asbaşkanı sayın Hacısalihoğlu'na söz verenler. ''katılacağız'' diyenler malesef toplantıya iştirak etmediler.

Sayın Kemerkaya, sizin açıklayamadığınızı ben söyleyeyim isterseniz. ''Kuyruk acımız, oy kaygımız var'' var deyin. Sizin söylemekten kaçtığınız şeyleri biz biliyoruz. Oysa bu alanı Adıgüzeller'e pohpohlarken mensubu olduğunuz parti nasılda bir çırpıda kıyı kanununda değişiklik yapmıştı.

Esnaf Odalarını karşısına almaktan çekinenler ne acıdırki her zaman üst kimliğini kullanmaktan utanmadıkları Trabzonsporu ve onun milyonlarca gönül verenini karşısına almıştır. Fazla uzun sürmez meraklanmayın. Sonuçlarını mutlaka göreceksiniz.

Ne demiş büyüklerimiz; ''Karamanın koyunu, sonra çıkar oyunu''
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

KUTADGU
    Ziyaretçi

Yağma yok genel seçimler öncesi meclise gelmeyenleri halka şikayet edip "mağdur" rolü oynayacaksın. Bu kabul edilecek.
    Sonra yerel seçimler öncesi meclise gelmeyeceksin, "bir ay sonra olsa ne olur" diyeceksin.
    "Yeni meclis karar versin" diyeceksin.

Sizin adamlığınıza da, Trabzonsporluğunuza da!

Nereden
    Trabzon

Şimdi konuşacağım malum partinin sempatizanları forumda siyaset yapma diyecekler.

Malum parti ve Trabzonspor problemlerini saymaya kalksam 5-6 tane sıkıntı rahatlıkla ortaya çıkar ama forumda siyaset yasak

Akyazı ne oldu haberi olan var mı Pardon ya siyaset yasaktı

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Daha önce yine bu konu altında yazmıştım ama Forum Trabzon'un açılışı esnasında sayın başbakanın söylediği sözler manidar Malum 35 bin esnaftan bahsediyordu sayın Kemerkaya birden aklıma geldi bu açıklama

"Türkiye’nin ihtiyacı olan heyecandır, motivasyondur, birliktir, beraberliktir, dayanışmadır. Öyle gelip de engeller koymak değil, estek köstek değil, ‘ben de bir ağaç diktim bu ülke için’ demektir, bunu söylemektir”

Demek ki neymiş?

RANT > İLKE
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

KUTADGU
    Ziyaretçi

Onu bunu anlamam Trabzon siyasetini de yerim Trabzon Belediyesi'ni de, İl Meclisi'ni de.
    Trabzonspor benim aidiyetimin temel noktası. Başkası yok.

Birilerine laflarını yedirmek vaktidir.
    Her türlü siyasi düşünceden uzak, Trabzonspor için düşünmek vaktidir.
    Düşündüklerimizi Trabzonspor için dillendirmek vaktidir.

Ortada basitçe, ahmakça ve adice bir oyun oynanmakta.
    Oyuncularda figüranlar da, adamlıktan almadıkları nasiplerini sergiliyorlar.
    Aklım almıyor.
    Şehirden de adamakıllı bir ses çıkmıyor.

Bu kadar mı düştük yahu?
    Bu kadar mı?

Nereden
    Trabzon

Alıntı KUTADGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bunu anlamam Trabzon siyasetini de yerim Trabzon Belediyesi'ni de, İl Meclisi'ni de.
    Trabzonspor benim aidiyetimin temel noktası. Başkası yok.

Birilerine laflarını yedirmek vaktidir.
    Her türlü siyasi düşünceden uzak, Trabzonspor için düşünmek vaktidir.
    Düşündüklerimizi Trabzonspor için dillendirmek vaktidir.

Ortada basitçe, ahmakça ve adice bir oyun oynanmakta.
    Oyuncularda figüranlar da, adamlıktan almadıkları nasiplerini sergiliyorlar.
    Aklım almıyor.
    Şehirden de adamakıllı bir ses çıkmıyor.

Bu kadar mı düştük yahu?
    Bu kadar mı?

Sen Trabzon içindeki partizanlıklardan haberdar değilsin sanırım

Trabzonspor'un o partizanlık karşısında bir önemi yok. Hatta o kişiler tarafından olmuş veya olmamış konumundadır. Böyle bir zihniyetin yüksek kademelerini soldurup şehire yön verdiğini düşünecek olursak tepki beklememiz pek akıl karı olmayacaktır.

Aslında tarihi bir fırsat var önümüzde. Madem üst kimliğimiz Trabzonspor. Sadri Şener çıkacak işaret edecek üst kimliklerini önemseyenler başkanın dediklerini uygulayacak. Böyle bir olay oladuktan sonra kimse Trabzonsporun menfaatleriyle oynamaya cesaret edemez...

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı Uzunoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Trabzon içindeki partizanlıklardan haberdar değilsin sanırım

Trabzonspor'un o partizanlık karşısında bir önemi yok. Hatta o kişiler tarafından olmuş veya olmamış konumundadır. Böyle bir zihniyetin yüksek kademelerini soldurup şehire yön verdiğini düşünecek olursak tepki beklememiz pek akıl karı olmayacaktır.

Aslında tarihi bir fırsat var önümüzde. Madem üst kimliğimiz Trabzonspor. Sadri Şener çıkacak işaret edecek üst kimliklerini önemseyenler başkanın dediklerini uygulayacak. Böyle bir olay oladuktan sonra kimse Trabzonsporun menfaatleriyle oynamaya cesaret edemez...
    Mesele benim şu an ki Trabzon siyasetinden ve de partizanlığından haberdar olup olmamam değil.

Mesele Trabzonspor'un kaybedecek 1 dakikasının dahi olmamasıdır.
    Mesele destek beklerken, Trabzonspor'un köstekle cevaplandırılmasıdır.
    Mesele herkesin Trabzonspor'dan pay kapmaya çalışması, sırası gelince Trabzonspor'a yardımcı olmamasıdır.

Ben burda kendi siyasi düşüncemi ifade etmeye çalışmıyorum. Buna da ihtiyacım da yok zaten. Siyasi en ufak bir amaç güderek yazıyorsam bu satırları namerdim.

Diyorum ya önceliğim Trabzonspor.
    Herkesten de böyle davranmasını bekliyorum.
    Ya böyle olacak ya da böyle olacak diyorum.
    Olmalı diyorum.
    Ama bu forumda dahi cılız tepkiler görünce, şehirde suskunluğu görünce, sinirleniyorum.
    Midem bulanıyor açıkcası.
    Bu kadar kolay olmamalı.
    Ajitasyon, ajitasyon, sonrasında palavra üstü palavra.
    Sonra tak kaşkolu boynuna, giy formayı sırtına.
    Maskaralıklasa en büyük maskaralık bu.
    Yazıklar olsun!!!

Nedir ulan bu?

Nereden
    Trabzon

Mesele benim şu an ki Trabzon siyasetinden ve de partizanlığından haberdar olup olmamam değil.

Mesele Trabzonspor'un kaybedecek 1 dakikasının dahi olmamasıdır.
    Mesele destek beklerken, Trabzonspor'un köstekle cevaplandırılmasıdır.
    Mesele herkesin Trabzonspor'dan pay kapmaya çalışması, sırası gelince Trabzonspor'a yardımcı olmamasıdır.

Ben burda kendi siyasi düşüncemi ifade etmeye çalışmıyorum. Buna da ihtiyacım da yok zaten. Siyasi en ufak bir amaç güderek yazıyorsam bu satırları namerdim.

Diyorum ya önceliğim Trabzonspor.
    Herkesten de böyle davranmasını bekliyorum.
    Ya böyle olacak ya da böyle olacak diyorum.
    Olmalı diyorum.
    Ama bu forumda dahi cılız tepkiler görünce, şehirde suskunluğu görünce, sinirleniyorum.
    Midem bulanıyor açıkcası.
    Bu kadar kolay olmamalı.
    Ajitasyon, ajitasyon, sonrasında palavra üstü palavra.
    Sonra tak kaşkolu boynuna, giy formayı sırtına.
    Maskaralıklasa en büyük maskaralık bu.
    Yazıklar olsun!!!

Nedir ulan bu?

Hassasiyetlerimiz aynı noktada.

Bizler artık uyanık olmak zorundayız. Bir siyasi görüşle anılmamalıyız. Trabzonsporumuza kim kibrit çöpü kadar katkı sağlıyorsa takdir etmeliyiz ama kim kibrit çöpü kadar zarar veriyorsa ona öyle bir tepki göstermeliyiz ki ( demokratik çerçevede) bir daha hiç kimse aklına dahi getiremesin böyle bir düşünceyi. Bu kadar insanız burada. Ortak ve yararlı bir tepki göstermek zor olmasa gerek. Birazcık kafa yorsak yeterli...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uzunoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hassasiyetlerimiz aynı noktada.

Bizler artık uyanık olmak zorundayız. Bir siyasi görüşle anılmamalıyız. Trabzonsporumuza kim kibrit çöpü kadar katkı sağlıyorsa takdir etmeliyiz ama kim kibrit çöpü kadar zarar veriyorsa ona öyle bir tepki göstermeliyiz.
    Mesele de bu zaten. Katkılar kibrit çöpü kadar ama verilen zarar o kibrit çöpünün çıkaracağı yangın kadar oluyor.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Kafa yormak için istemek lazım değil mi?
    Neyi istedik bugüne kadar?

"Kendin çal kendin oyna" bir grup Trabzonsporperver var ortalıkta.
    Sadri Şener ve onun gibilerini kastediyorum.

Sonra'da tüzük tadilatı gerçekleşeceği zaman - ki bence Trabzonspor'un büyük yararına- değişeceği zaman
    100.000 üye kampanyasına darbe vurulmuştur diye ortalık çalkalanıyor.
    Ama meclis toplantısına bir grup blok olarak, kasti ve de siyasi amçalı katılmıyor.
    Ses yok.

Nefret etmeye başladım, açıkcası.
    Nefret!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Benim yıllardır ifade ettiğim konu var.Trabzonda Trabzonsporlu görünüp ama aslında Trabzonspor için zerre kadar kalpleri çarpmayan belkide İst. takımlarının taraftarı olan içimizdeki düşmanlar var.Seçim uğruna, oy uğruna, koltuk uğruna Trabzonspor yine sırtından vurulmuştur.Liman olayı zaten hafızalarımızda yerini koruyor.Daha sonra o kişi takıma başkan yapılıp neredeyse küme düşmeye kadar geldik. 25 yıldır neden şampiyon olamadığımız gün gibi ortadadır.Trabzonspor sahipsizdir. Meclis toplantısına katılmayan üyelerin isimlerinin basına çarşaf gibi verilip onların bir daha A.Aker stadı etrafına bile yaklaştırılmaması lazım çünkü onlar içimizdeki Trabzonspor düşmanlarıdır.Ben Trabzonlu değilim ancak Trabzon şehrini hepsinden daha çok düşünüyorum. Yuh olsun onlara ki Trabzonspor'umu hançerledikçe mutlu oluyorlar.
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yıllardır ifade ettiğim konu var.Trabzonda Trabzonsporlu görünüp ama aslında Trabzonspor için zerre kadar kalpleri çarpmayan belkide İst. takımlarının taraftarı olan içimizdeki düşmanlar var.Seçim uğruna, oy uğruna, koltuk uğruna Trabzonspor yine sırtından vurulmuştur.Liman olayı zaten hafızalarımızda yerini koruyor.Daha sonra o kişi takıma başkan yapılıp neredeyse küme düşmeye kadar geldik. 25 yıldır neden şampiyon olamadığımız gün gibi ortadadır.Trabzonspor sahipsizdir. Meclis toplantısına katılmayan üyelerin isimlerinin basına çarşaf gibi verilip onların bir daha A.Aker stadı etrafına bile yaklaştırılmaması lazım çünkü onlar içimizdeki Trabzonspor düşmanlarıdır.Ben Trabzonlu değilim ancak Trabzon şehrini hepsinden daha çok düşünüyorum. Yuh olsun onlara ki Trabzonspor'umu hançerledikçe mutlu oluyorlar.

haklısın aynı ciddiyetle tekrar söylüyorum başkanımızı ve biz taraftarı üzen siyasilerin partisine oy verecek olan TRABZONDAKİ TRABZONSPORLULARA YAZIKLAR OLSN

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ama meclis toplantısına bir grup blok olarak, kasti ve de siyasi amaçlı katılmıyor.
    Ses yok.
    O toplantıya kimse katılmadı.Bir grup diyerek olayı bir tarafa çekmeyelim.

Ne Akp'liler ne de Chp'liler bu toplantılara katılmadılar.

Yani Trabzonspor ne iktidarın ne de muhalefetin umurunda.
    Herkese Merhaba

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O toplantıya kimse katılmadı.Bir grup diyerek olayı bir tarafa çekmeyelim.

Ne Akp'liler ne de Chp'liler bu toplantılara katılmadılar.

Yani Trabzonspor ne iktidarın ne de muhalefetin umurunda.
    Paşam, anlamak istediğini anlıyorsun.
    Olayı bir yöne çekmek istemiyorum.

Evet Trabzonspor ne iktidarın ne de muhalefetin umurunda!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor'un siyaset için kullanıldığını söyleyerek bir siyasi duruşa karşı duruş sergilemek ve ona giydirmeye çalışmak da en az ilki kadar yakışıksız ve ayıptır. Trabzonspor siyasetin içinden çıkartılamaz. Çünkü siyasetin çalışma alanı Trabzonspor'un da içinde bulunduğu "kamu" ve "kamu yararı"dır. Benim için bu şehre stadın yapılması mesela, en az üniversite kadar sosyal ve kültürel açıdan önem taşır ve benim oyumu "tavlar"! Bunu yapacak şey de -itiraf etmeliyim ki iflah olmaz bir liberal olmama karşın mevcut ekonomik göstergeler içinde- siyasi iradedir. Eğer siyaset Trabzonspor'a girmesin diyorsanız o halde Avni Aker'de maç seyretmeye devam etmeye de razı olmalısınız. Gerçi orası da siyasi bir irade ürünü ya, neyse...

Meclis toplantısına gelince... Evet, bence de bir siyasi irade başka bir siyasi iradeye bu kadar zamandır hiç bir şey yapmamışken gider ayak "vole" vurdurmamıştır. Öte yandan, Nuri Albayrak yönetimi kongre yapılamamışken kaldığında, yeni oluşacak yönetimi de bağlayıcı kararlar alınıyorken veryansın edenlerin şimdi bu tavır karşısında böyle protest takılmalarını da anlamlı buluyorum. Bu şehirde Trabzonspor aleyhine tek bir karar alınmaz. Alası olan da anasının ağlayacağını bildiğinden almaz. O yüzden, HES alınıyorken müdahil olmasından rahatsız olunmayan siyasi iradeye "herif" olan o zaman da söz söyleyecek, "niye karışıyorsun kardeşim, bırak da HES'i iyi olan alsın" diyebilecek. Yoksa, bu başlık zaman zaman yapıldığı gibi "dur hazır fırsat varken bir tane de ben gömeyim" edebiyatı ucuz kaçıyor. Ya da benzer biçimde sezon başında 10 günde 2 koca tribün yapıldığında diyeceksin "yahu kardeşim siyaset bu işe niye karışıyor, bırak da biz tribünü 10 ayda yapalım kendi kendimize..."

Eğer ben bu başlıkta yazmış kişilerin %80'inin hangi partiye sempati duyduklarını kolayca tahmin edebiliyorsam bu başlık doğru yolda değil demektir. Evet, bu forumda siyaset olmasın. Ama hiç bir suretle olmasın. Trabzonspor da ise olsun, daima olsun. Siyaset Trabzonspor'un hizmetinde olsun ve bu şehre iyilik yapmanın en önemli bileşenlerinden birinin Trabzonspor olduğunu da iyi bilsin. İsteyen de istediği partiye oy versin, kime ne?

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ben de Emrah niçin hala yazmadı diyordum.
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben Trabzonspor için nefes alan ve yaşayan biriyim.Sahte Trabzonsporluları içimizden dışlamaya davet ediyorum.
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un siyaset için kullanıldığını söyleyerek bir siyasi duruşa karşı duruş sergilemek ve ona giydirmeye çalışmak da en az ilki kadar yakışıksız ve ayıptır. Trabzonspor siyasetin içinden çıkartılamaz. Çünkü siyasetin çalışma alanı Trabzonspor'un da içinde bulunduğu "kamu" ve "kamu yararı"dır. Benim için bu şehre stadın yapılması mesela, en az üniversite kadar sosyal ve kültürel açıdan önem taşır ve benim oyumu "tavlar"! Bunu yapacak şey de -itiraf etmeliyim ki iflah olmaz bir liberal olmama karşın mevcut ekonomik göstergeler içinde- siyasi iradedir. Eğer siyaset Trabzonspor'a girmesin diyorsanız o halde Avni Aker'de maç seyretmeye devam etmeye de razı olmalısınız. Gerçi orası da siyasi bir irade ürünü ya, neyse...

Meclis toplantısına gelince... Evet, bence de bir siyasi irade başka bir siyasi iradeye bu kadar zamandır hiç bir şey yapmamışken gider ayak "vole" vurdurmamıştır. Öte yandan, Nuri Albayrak yönetimi kongre yapılamamışken kaldığında, yeni oluşacak yönetimi de bağlayıcı kararlar alınıyorken veryansın edenlerin şimdi bu tavır karşısında böyle protest takılmalarını da anlamlı buluyorum. Bu şehirde Trabzonspor aleyhine tek bir karar alınmaz. Alası olan da anasının ağlayacağını bildiğinden almaz. O yüzden, HES alınıyorken müdahil olmasından rahatsız olunmayan siyasi iradeye "herif" olan o zaman da söz söyleyecek, "niye karışıyorsun kardeşim, bırak da HES'i iyi olan alsın" diyebilecek. Yoksa, bu başlık zaman zaman yapıldığı gibi "dur hazır fırsat varken bir tane de ben gömeyim" edebiyatı ucuz kaçıyor. Ya da benzer biçimde sezon başında 10 günde 2 koca tribün yapıldığında diyeceksin "yahu kardeşim siyaset bu işe niye karışıyor, bırak da biz tribünü 10 ayda yapalım kendi kendimize..."

Eğer ben bu başlıkta yazmış kişilerin %80'inin hangi partiye sempati duyduklarını kolayca tahmin edebiliyorsam bu başlık doğru yolda değil demektir. Evet, bu forumda siyaset olmasın. Ama hiç bir suretle olmasın. Trabzonspor da ise olsun, daima olsun. Siyaset Trabzonspor'un hizmetinde olsun ve bu şehre iyilik yapmanın en önemli bileşenlerinden birinin Trabzonspor olduğunu da iyi bilsin. İsteyen de istediği partiye oy versin, kime ne?
    Konuyu Trabzonspor'un siyasete alet edilmesi olarak algılıyorum ben.
    Siz bunu neden yanlış anlıyorsunuz?
    Ben de bunu anlamıyorum.

Söylediğim gayet açık ve net değil mi?

Diyorum ki;
    "Trabzonspor, Trabzon için bir üst kimliktir. Zaten Trabzon'da siyaset yapanların da ortak söylemi bu değil mi?
    Hal böyle iken Trabzon siyasetinin, Trabzonspor lehine -ve kamu vicdanını sekteye uğratmadan- alacağı kararlardan niye rahatsız olalım?
    Ben dahil hiç kimse bundan rahatsız olmamalı"...

Benim asıl şikayetçi olduğum olay, Meclis'in yapması gerekeni yapmamasıdır.
    Nedir, yapması gereken?
    Görev süresi içerisinde katılması gerekli olan Meclis toplantısına katılmak.
    Katıldılar mı?
    Hayır.
    Niye katılmadılar?

Bana birileri cevap versin.
    Basitce cevap versin.

Bu toplantı neden yapılmadı?
    Bu toplantıya katılması gerekenler niye bu toplantıya katılmadı.

Bunun cevabı verildikten sonra diğer aşamaya geçelim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)