Sayfa 51 Toplam 723 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 ... SonuncuSonuncu
Toplam 18068 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadri Şener | 10. Başkan

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Question

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soner açıklamaları yukarıda var
    E okudum..

Seni hangi açıklamaları rahatsız etti, söyler misin
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Gazete Manşeti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Ali Yılmaz, Katar’ı transferi son anda gerçekleşmeyen Yattara’yı yönetimin satmak istediğini ileri sürdü.
    Şimdi şu manşete bakarak yorum yaparsanız tabii ki yanılırsınız..

Oysa ki haberin içeriğinde Sn. Yılmaz' ın açıklamaları tamamen farklı..

Elbette ki Sn. Şener' i hatasız göstermeye çalışır tarzda samimiyetsiz ve subjektif bir tavrı yok ama aksi yönde bir iması ya da Yönetim' e dair bir suçlaması da yok..

Gazete rating açısından her zamanki taktiği kullanmış ve röportaja sivri bir başlık atmış; hepsi bu..

Nasılsa yurdum insanının bir çoğu gazetesini salt manşetlerden takip etmeyi pek sever

Alıntı Haberin içeriği Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    “Yönetim, taraftarın Yattara’nın gitmesinden dolayı göstereceği tepkiyi azaltmak için Yattara’yı “gitmek istiyorum” diye konuşturup, “ne yapalım oyuncu gitmek istiyor biz de satıyoruz” şeklinde düşündü ve böyle yaptı. Yönetim, kendini korumak için böyle bir yol izledi. Bu olaylar yaşandıktan sonra transfer gerçekleşmiyorsa ‘kamuoyunda Yattara ile yönetim arasında sorun var’ değerlendirmesi her zaman olacaktır. Bu da huzrsuzluk yaratır. Yönetim bu transfer olayında her şeyi gizli tutmalıydı. Menajerler yönetimi yanılttı."

“Artık transferler çok yüksek komisyonlarla yapılıyor. Çok sayıda menajer var. Menajerler ile iş birliği yapan teknik direktör ve yöneticiler var. Çok para kazanmanın yolu nasılsa o yolların hepsi deneniyor. O yüzden çok dikkatli olmalı kulüpler. Şunu da belirteyim, Yattara’ya teklif edilen para çok büyüktü.”
    Konu Great White tarafından (17.10.2008 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

GW

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onursal başkan ın da tıpkı Nuri bey gibi kötü danışmanları var. Yada danışman kullanmıyor. Belliki Trabzonspor camiasınının gündeminden haberi yok. Gündemi geç takip ediyor. Bu günlerde görmüyorum sevgili magicyattara abi buralarda yok sanırım. Tam da bunları söylemiştim. Ben daha erken bekliyordum açıklamayı ama takım galip geldikçe açıklama gecikti haliyle. Sonunda onursal ımız da baktıki takımın yenileceği yok dayanamadı böyle zamansız laflar etti. Oynana futbol kötüymüş. Çok anlar başkanımız futboldan Allah var şimdi. Türkiyenin en iyi kadrosunu yok pahasına dağıtıp yerlerine Recepleri Fetileri Bülent Uygun ları getirdiğinde bu hükmü vermiştim zaten....

Hani sussan be başkan sussan.... sadece sussan geçmişte yaptığın azıcık da olsa birşeyler adına saygıda kusur etmeyecek bu camia. Ama Allah aşkına sus. Sus zira inan bize bu camia artık değişti. Dünya değişti. Yeni kuşağı " şampiyonluğu fb ye sattılar" yalanlarına inandırman zor artık o yüzden lütfen sus ve belki diye sıranı bekle...
    Erdal hocam,Benlik ne var burda anlayamadım.

Bu olayın böyle cereyan ettiğini sağır sultan bile duymuş.Adamlar iyi para verince bizim yönetim satmak istemiş,Yattarayada gidermisin demişler,o da siz satarsanız giderim demiş.
    Tekrar başa dönmek istemem ama şahsen Yattaranın yerindede olmak istemem.Neticede yeni imzalanan 3 yıllık bir anlaşma,verilen takım kaptanlığı en önemliside oluşturulan iyi bir kadroyla üst sıraların hedeflendiği bir dönemde bana git deselerdi,kendi kendime sorardım en azından;bu yapılanlar kandırmacamıydı diye

May konusunda fikrim değişmez:Trabzonspordan uzak olsun yeter.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal hocam,Benlik ne var burda anlayamadım.

Bu olayın böyle cereyan ettiğini sağır sultan bile duymuş.Adamlar iyi para verince bizim yönetim satmak istemiş,Yattarayada gidermisin demişler,o da siz satarsanız giderim demiş.
    Tekrar başa dönmek istemem ama şahsen Yattaranın yerindede olmak istemem.Neticede yeni imzalanan 3 yıllık bir anlaşma,verilen takım kaptanlığı en önemliside oluşturulan iyi bir kadroyla üst sıraların hedeflendiği bir dönemde bana git deselerdi,kendi kendime sorardım en azından;bu yapılanlar kandırmacamıydı diye

May konusunda fikrim değişmez:Trabzonspordan uzak olsun yeter.
    Abi ben bir ara sizin bizzat Onursal Genel başkan olduğunuzu düşünmüştüm
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Sakarya

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E okudum..

Seni hangi açıklamaları rahatsız etti, söyler misin
    Sen bir kere daha oku Soner. Hem hocanın elinde geniş bir kadro var diyeceksin hem niye bu kadar transfer yapıldı diyeceksin. Sonrada yeni transferler göz doldurmuyor diyeceksin. Egemen ne yapıyor Allah aşkına...Yattara nın satışı konusnda Ogün ve Abdullahın satışı geldi aklıma danışıklı olsa yine iyi futbolcuları haberleri yokken satılmıştı...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onursal Başkan'ın TS üzerinden gerçekleştirilecek bazı hedefleri var:

Takımın başına yeniden geçip sükse yapıp tekrar siyasete atılmak gibi...

Son başkanlığı döneminde çevresinde kümelenip ihya olan yalaka takımını yeniden ihya etmek gibi...

"Böcek gibi ezmeyi" unuttuğu ya da vakit bulamadığı için ihmal ettiği kişileri ezmek gibi...

Elinde sigara ile hırkasını omuzlarına atıp TV ekranlarında bir mafya babası edasıyla ruh sağlığı hakkında şüphe uyandıracak şekilde yerli yersiz gülmek gibi...

Yeni Ogün'ler, Abdullah'lar, Ünal'lar satmak yeni Feti'ler, Recepler, Ramazan'lar almak gibi...

O yüzden TS'da kendisi dışında hiçbir başkanın başarılı olmasını istemiyor. Önce transferleri yetersiz bulan, ardından "şampiyonluğun transferle olmayacağını,delikanlılık ve karizma gerektirdiğini" iddia eden -kimi kastediyorsa-açıklamasıyla arzı endam etti ama kamuoyunda pek yankı uyandıramadı.Bir süre sustu. Takım iyi gittiği için bugüne kadar bekledi. GS maçı öncesi ilk hamlelere başladı.
    Olası bir kötü sonuçta müteakip hamleler de gelecektir. Bütün bunlar olmazsa cebinden para verip aldığı 400 kombine bileti dağıttığı kitle harekete geçer. Artık sahaya atlayan mı olur, tesislere saldırı mı bilinmez.

Komplo teorisi mi?
    Adına çek yazdırıp kulübü icraya vermeye kalkan "duayen" bir "onursal başkan" böyle şeyler yapmaz diye düşünebilirsiniz ama ben kendisinden her şeyi beklerim.

Başında olmadığı süre zarfında Trabzonspor yararına hangi hayırlı teşebbüsü olmuş, hangi yaraya merhem sürmüş, hangi desteği göstermiş, TS'a yöneltilen saldırılardan hangisine göğüs germiş muhterem?

"Duayenleri", "onursalları" ve "öz evlatlarından" çektiği kadar hiçbir şeyden çekmedi bu cânım camia...
    Konu poetricus tarafından (17.10.2008 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ömer hocam kavgada söylenmez
    Hadi eyvallah..

Nereden
    İstanbul

Cool

Sen bir kere daha oku Soner. Hem hocanın elinde geniş bir kadro var diyeceksin hem niye bu kadar transfer yapıldı diyeceksin. Sonrada yeni transferler göz doldurmuyor diyeceksin. Egemen ne yapıyor Allah aşkına...Yattara nın satışı konusnda Ogün ve Abdullahın satışı geldi aklıma danışıklı olsa yine iyi futbolcuları haberleri yokken satılmıştı...
    Genelde okuduğumu bir kerede anlarım ama laf M. Ali Yılmaz' dan açıldığında adeta şartlı refleks geliştiren bir gözle senin hatırına tekrar okudum gene de öyle kayda değer muhalif ve art niyetli ifadeler göremedim

Adam orada "Yattara' yı kulüp satmak istedi ya da onu pazarlamaya kalktılar" falan demiyor. Gelen teklif çok yüksek olduğu için bu fırsatı kaçırmak istemediklerini belirtiyor. Sonunda da açık ve net bir şekilde menajerlerin oyununa geldiklerini söylüyor..

Transferler konusundaki fikirlerini de objektif bir açıdan değerlendirmek lazım..

Takımımıza katılan toplam 20 küsür futbolcudan şu an itibarı ile katkı sağlayanlar Song, Egemen, Cale ve Selçuk' dan ibaret. Gökhan ve Colman ise hala istenilen seviyede olmamalarına rağmen en azından benim için üğmit verici adamlar..

Ancak diğer yaklaşık 15 kişilik transfer konusunda şimdilik de olsa beklediğimizi bulamadığımız da biliyoruz..

Yani ben hala Sn. Sadri Başkan' a karşı burada adeta şartlı refleks haline gelmiş bir paranoya içerisine girilircesine eleştiri geldiğini düşünmüyorum, Sn. Yılmaz tarafından..

Hatta Sadri Başkan' ın da bu röportaj karşısında şurada gösterilen tepkinin onda birini göstereceğine de inanmıyorum

Sadri Şener' i bir çoğumuz çok seviyor ve kendisine de güveniyoruz lakin bu sevgimizi de belirtirken şu kulübe ciddi katkıları yadsınmayacak eski başkanlarımıza karşı da bu kadar acımasız davranmayalım..

Bana da "Şener mi yoksa Yılmaz mı" diye sorsalar ben de düşünmeden Şener derim ama bu Yılmaz' dan nefret ettiğim için değil, daha uygun ve kalifiye gördüğüm içindir..

Sonuçta muhalif görüşler her zaman olacaktır ve normaldir de ama ben yukarıdaki röportajı o sınıfa dahi koymuyorum açıkçası

GW

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sadri Şener ' e Daima Güveniyoruz...

En Azından Yüzümüz gülmeye başladı
    klüp,futbolcular,projeler vb..
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eski yönetimle kiyasladigimda bu yönetim bize ilac gibi gelmistir.
    Hata yapmadilar mi yaptilar ama hatasiz kul olmayacagi icin anlayisla karsilamak lazim.
    Baskanimizin vakurlu durusu bir yana diger yöneticilerimizde su ana kadar cok iyi bir durus sergiliyorlar.
    Adamlarda bir Trabzonsporluluk durusu var,bunu hemen hemen her aciklamalarinda anlayabiliyorsunuz.
    Ben sadri sener ve ekibinden su ana kadar cok memnumum.
    Yönetimin bu uyumu devam ettigi sürece sportif basarida kendiliginden gelecektir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir de "Kötü niyetle" bakalım:

“Artık transferler çok yüksek komisyonlarla yapılıyor. Çok sayıda menajer var. Menajerler ile iş birliği yapan teknik direktör ve yöneticiler var. Çok para kazanmanın yolu nasılsa o yolların hepsi deneniyor. O yüzden çok dikkatli olmalı kulüpler. Şunu da belirteyim, Yattara’ya teklif edilen para çok büyüktü.”

Kötü niyetle söylenmiştir elbette demiyorum ama bakın böyle de yorumlanabiliyor, camia böyle de yorumlayabilir. Onun için böyle anlamsız bir zamanda, bu tür önemli yönetimsel meseleleri, işin içyüzüne hakim olmadan, hele ki medyaya taşıması hatadır. Bu kadar tecrübeli bir başkanımızın bunu bilmesi lazımdı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Trabzon

Alıntı poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cebinden para verip aldığı 400 kombine bileti dağıttığı kitle ..
    Hocam varmı böyle bir kitle gerçekten.

Kimmiş bunlar?
    Taraftar grubuysa hangileri?

Yoksa serseri mayın gibi tribünleremi dağılmışlar.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onursal Başkan'ın TS üzerinden gerçekleştirilecek bazı hedefleri var:

Takımın başına yeniden geçip sükse yapıp tekrar siyasete atılmak gibi...

Son başkanlığı döneminde çevresinde kümelenip ihya olan yalaka takımını yeniden ihya etmek gibi...

"Böcek gibi ezmeyi" unuttuğu ya da vakit bulamadığı için ihmal ettiği kişileri ezmek gibi...

Elinde sigara ile hırkasını omuzlarına atıp TV ekranlarında bir mafya babası edasıyla ruh sağlığı hakkında şüphe uyandıracak şekilde yerli yersiz gülmek gibi...

Yeni Ogün'ler, Abdullah'lar, Ünal'lar satmak yeni Feti'ler, Recepler, Ramazan'lar almak gibi...

O yüzden TS'da kendisi dışında hiçbir başkanın başarılı olmasını istemiyor. Önce transferleri yetersiz bulan, ardından "şampiyonluğun transferle olmayacağını,delikanlılık ve karizma gerektirdiğini" iddia eden -kimi kastediyorsa-açıklamasıyla arzı endam etti ama kamuoyunda pek yankı uyandıramadı.Bir süre sustu. Takım iyi gittiği için bugüne kadar bekledi. GS maçı öncesi ilk hamlelere başladı.
    Olası bir kötü sonuçta müteakip hamleler de gelecektir. Bütün bunlar olmazsa cebinden para verip aldığı 400 kombine bileti dağıttığı kitle harekete geçer. Artık sahaya atlayan mı olur, tesislere saldırı mı bilinmez.

Komplo teorisi mi?
    Adına çek yazdırıp kulübü icraya vermeye kalkan "duayen" bir "onursal başkan" böyle şeyler yapmaz diye düşünebilirsiniz ama ben kendisinden her şeyi beklerim.

Başında olmadığı süre zarfında Trabzonspor yararına hangi hayırlı teşebbüsü olmuş, hangi yaraya merhem sürmüş, hangi desteği göstermiş, TS'a yöneltilen saldırılardan hangisine göğüs germiş muhterem?

"Duayenleri", "onursalları" ve "öz evlatlarından" çektiği kadar hiçbir şeyden çekmedi bu cânım camia...
    M.ali yilmaz in kisiligini özetleyen cok güzel bir yazi,tebrik ediyorum sizi.
    M.ali yilmaz sadri sener i elestirmek icin önce zamaninda yapamadigi transferlerin hesabini verecek.
    Öyle ,transferler yapildi ama katki yapamiyorlar safsatasi ile insanlari yanlis yönlendirmeyecek m.ali yilmaz.
    Kendisi önce victo shaaka nin,feti nin,takoz recep in,gordon milne nin hatta ve hatta kevin campbell gibi bir oyuncuyu beceriksizce harcamanin hesabini versin de ondan sonra sira sadri sener e gelsin.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Trabzon

Abi ben bir ara sizin bizzat Onursal Genel başkan olduğunuzu düşünmüştüm
    Erdal hocam,seni anlamakta güçlük çekiyorum inan
    Aslında komplo teorilerilerine pek inanmam ama;
    Yattarayı karalama kampanyasını,transfer haberlerinden hemen önce m.a.y.'nin sahibi olduğu karadeniz gazetesi başlatmıştı.Durup dururken Yattaranın sakat olmamasına rağmen bilerek bjk maçında oynamadığını yazdılar.Bir gün sonra jeep olayını ortaya atıp Yattara ile Song'un arasını açmaya çalıştılar.Bu haberler 3-4 gün daha devam etti.
    Trabzonda çıkan bütün gazetelerin spor sayfaları birbirinin kopyasıdır,birini okudunuzmu diğerlerini okumaya gerek kalmaz.
    Yerel medyada sadece 1 gazete neden böyle bir haber yapsındı.

Açıkça bir Yattara antipatisi yaratılmaya çalışıldı.Dur bakalım ne çıkacak bu işin içinden demeye kalmadan,Yattaranın Katardan transfer teklifi aldığı ve gitmek istediği haberleri ortalığı kapladı.
    Yaratılan bu antipati işe yaradı ve taraftar Yattarayı dışladı.Satışın önündeki en önemli engel halledildi.Buna ön ayak olanda Onursal Başkanın sahibi olan gazeteydi.

Yollar nasılda kesişti değilmi
    Al sana komplo teorisi.

Nereden
    Sakarya

Ne yazıkki yerel medyayı takip edemiyorum Bülent abinin Reha bey in yazılarını takip etmeye çalışıyorum sadece. Onursal başkan ın sezon başı açıklamalarını daha önce yine size yönelik kopyalamıştım. Göle maya çalmak demişti mesela transferler için. Şimdi de bir yandan çok geniş kadro var deyip hocaya vuruyor sonrada ...Neyse be abi yinede benim için Trabzonsporlu Mehmet Ali Yılmaz dır. Ben sadece biraz daha sesizlik rica ediyorum o cenahten dinleyen varsa tabi

Nereden
    Trabzon

Ne yazıkki yerel medyayı takip edemiyorum Bülent abinin Reha bey in yazılarını takip etmeye çalışıyorum sadece. Onursal başkan ın sezon başı açıklamalarını daha önce yine size yönelik kopyalamıştım. Göle maya çalmak demişti mesela transferler için. Şimdi de bir yandan çok geniş kadro var deyip hocaya vuruyor sonrada ...Neyse be abi yinede benim için Trabzonsporlu Mehmet Ali Yılmaz dır. Ben sadece biraz daha sesizlik rica ediyorum o cenahten dinleyen varsa tabi
    Sessizlik rica ediyorsunuz ama ilk fırsattada sessizliği bozuyorsunuz hocam

Sizde biraz dikkat edin lütfen.

Aslında eleştirecek o kadar çok şey varki.Ben yazacak değilim.Kim yazarsa yazsın.

Nereden
    Kocaeli

Kelime haznem etkileyici bir başlık için yeterli olmadığı için ben açamıyorum vede merak ediyorum şu başlığı kim açacak.

NEDİR BU YEREL MEDYANIN SIKINTISI.TAKIM ÜZERİNDEN ÇEKİN ŞU ELLERİNİZİ

Lütfen böyle bir başlık açılsın vede özellikle Trabzondaki arkadaşlarımız görüşlerini bu başlıkta yoğunlaştırsın
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

seyyah61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

M.A.Yilmaz'in yaptigi tüm aciklamalarda artniyet ariyorum acikcasi.
    Bunun suclusu ben degilim, zira böyle düsünen bircok kisi biliyorum.
    Bunun sebebi kendinin disinda kimsenin Trabzonspor'un basinda sampiyon olmasini istememesidir.
    Neden istemiyor diye sorarsaniz sebebi bellidir.
    Eger baska birisi 25 yil aradan sonra Trabzonspor'u sampiyon yaparsa M.A.Yilmaz'in ne onursal baskanligi kalir ne de söylediklerini kale alan.
    Cünkü onursal baskanligi hak ederek degil para ile satin almistir kendisi.
    Bu da yetmemis gibi, pek de paraya ihtiyaci olmadigi halde, Trabzonspor'un borc icinde yüzdügü bir zamanda, kulübü icraya verip baskanligini yaptigi kulüp ile mahkemelik olmustur.
    Ben bunda iyi niyet aramam.
    Bu isler gönül isleridir, oraya parayi verdiysen arkasini sormayacaksin.
    Kulüp ne zaman düze cikar o zaman anlasir alirsin parani.
    Sezon basinda da bir aciklama yapmisti ve yine laf salatasi ve gündem olusturma adina birkac bir sey zirvalamisti.
    Neyse ki kaale alan olmadi.
    Simdi son aciklamaya bakalim.
    Ne diyor orda "Ersun Hoca'nin elinde genis bir kadro var ve basarisiz olma sansi yok"
    Peki sonra ne diyor? "O kadar transfer yapilmis ama kadro dar"
    Iki tespinden biri dogru olabilir ama ikisinin ayni anda dogru olmasi mümkün degil.
    Yani hem yönetime giydiriyor "O kadar transfer yaptiniz ama kadro genis degil, dogru transfer yapamadiniz" diyor hem de olasi basarisizlik durumunda Ersun Yanal'in o genis kadroya ragmen basarisiz olacagini ima ediyor.
    Daha sonra da Yattara'nin transferinden yöneticilerin, hatta ve hatta teknik direktörün pay alacaklari yüzünden satmak istediklerini ima ediyor ki cok cirkin bir iftira, zira Sadri Sener iflas ettiginde kendisi gibi kulübü icraya vermemis, milyonlarca dolari hibe etmistir ve lafini bile etmemistir.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kış işedikleri denizlere/Yazın yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Nereden
    İstanbul

Wink

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattarayı karalama kampanyasını,transfer haberlerinden hemen önce m.a.y.'nin sahibi olduğu karadeniz gazetesi başlatmıştı.Durup dururken Yattaranın sakat olmamasına rağmen bilerek bjk maçında oynamadığını yazdılar.Bir gün sonra jeep olayını ortaya atıp Yattara ile Song'un arasını açmaya çalıştılar.Bu haberler 3-4 gün daha devam etti.
    Şu yazının hemen altında devam eden "Komplo teorisi" ni yorum olarak değerlendirdiğim için alıntılamadım..

Ama yukarıda vermiş olduğun bilgiler yorum değil doğruluğu kesinleşmiş bir gerçekse aşağıdaki teori de hiç mantıkız gelmiyor..

Ama hal böyle olunca da iş tamamen farklılaşıyor

O zaman da "Sadri Başkan ve Yılmaz elele verip bu transferin senaryosunu yazdılar" şeklinde bir sonuç ortaya çıkıyor..

Hadi bakalım buyur burdan yak şimdi

GW

Nereden
    Sakarya

Soner, Okuduklarını anladığına eminim. Sadece seçerek ayıklıyorsun. Onursal başkanımızın sezonun hemen başında açıklamaları var yukarıdakileri onlarla birleştirip tefsir yapmak lazım belki vakıa vakıa

Nereden
    İstanbul

Cool

Bu arada şunu da belirtmekte fayda var..

Bir futbolcudan menajerler vasıtası ile zimmetine para geçirebilmen için futbolcunun gitmesi değil gelmesi gereklidir..

Mesela 6 milyonluk Gökhan transferi için bizim cenahtan birilerinin ceplerini doldurduğu şeklinde bir iftira atılabilir. Zira ortada ödenen bir para ve teknik direktörün kendi menfaati doğrultusunda istediği bir futbolcu var. (İftira atıyoruz ya )

Oysa ki burada Yattara takımdan ayrılan bir oyuncu durumunda. Bu ortamda Ersun Hoca' nın nemalanabilmesi mümkün mü yahu? Olsa olsa Katar' ın Brezilyalı antrenörü ya da menajerler nemalanabilir

Ama Yönetim' e bir iftira varsa, (ki ben öyle kesin bir ifadeye rastlayamadım) elde delil olmadığı sürece çok çirkin bir davranış olacaktır..

Bu arada Yönetim bu açıklama karşısında bir cevap verdi mi? Ya da verme gereği hissetti mi? Öyle ya; madem bu denli açık bir saldırı var, cevapsız kalmaması gerekir

Soner, Okuduklarını anladığına eminim. Sadece seçerek ayıklıyorsun. Onursal başkanımızın sezonun hemen başında açıklamaları var yukarıdakileri onlarla birleştirip tefsir yapmak lazım belki vakıa vakıa
    E baştan öyle desen o gözle okurdum

Ben sadece yukarıdaki röportaj hakkında yorum yaptım..

Bu arada biraz daha yazarsam sen beni de "Yılmazcı" yapacaksın, ondan tırsıyorum

Ayrıca, Magicyattara' nın yukarıdaki Komplo teorisi hakkında sen ne düşünüyorsun?

Vallahi çok ilginç..

Ben o haberleri yayan gazetenin Yılmaz' a ait olduğunu şu ana dek bilmiyordum bile
    Konu Great White tarafından (18.10.2008 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: erdal için ekleme yapıldı

GW

Nereden
    Sakarya

Yok onlar ciddiye almıyorlar. Ama Onursal başkanımızın ciddiye alınmaması üzüyor beni. Bu arada farkındamısın bilmem dünyada karizmatik kodumu oturtan lider tipi bitiyor

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada şunu da belirtmekte fayda var..

Bir futbolcudan menajerler vasıtası ile zimmetine para geçirebilmen için futbolcunun gitmesi değil gelmesi gereklidir..

Mesela 6 milyonluk Gökhan transferi için bizim cenahtan birilerinin ceplerini doldurduğu şeklinde bir iftira atılabilir. Zira ortada ödenen bir para ve teknik direktörün kendi menfaati doğrultusunda istediği bir futbolcu var. (İftira atıyoruz ya )

Oysa ki burada Yattara takımdan ayrılan bir oyuncu durumunda. Bu ortamda Ersun Hoca' nın nemalanabilmesi mümkün mü yahu? Olsa olsa Katar' ın Brezilyalı antrenörü ya da menajerler nemalanabilir
    Niye? Oldu ya Yattara gitti hocaya. Hoca süper teklif var. Sen beni isteme ben de seni göreyim dedi. Hoca gitti yönetime Yattara işime yaramaz iyi teklif gelirse satın dedi... Komplo teorilerinde, teorik iftiralarda son nokta
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Cool

Yok onlar ciddiye almıyorlar. Ama Onursal başkanımızın ciddiye alınmaması üzüyor beni. Bu arada farkındamısın bilmem dünyada karizmatik kodumu oturtan lider tipi bitiyor
    Açıkçası bence Sadri Başkan da o sınıfa rahatlıkla girer

Hatta benim en beğendiğim yönlerinden birisidir o..

Kendisini "haklı olarak" yukarıda gören (ne olsa TS başkanı) hazırcevap, zeki ve karizmatik bir başkan Sadri Şener..

Mesela Faruk Özak da mükemmel bir insandı ama "kodumu oturtamıyordu" işte

Başkan dediğin adamda biraz karizma olacak. Futbolcu sahada ona doğru baktığında "Bizim başkan hakkımızı asla yedirmez" diye düşünecek. Öyle noter memuru gibi bir kenarda oturup maç izlemeyecek

GW

Nereden
    İstanbul

Wink

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye? Oldu ya Yattara gitti hocaya. Hoca süper teklif var. Sen beni isteme ben de seni göreyim dedi. Hoca gitti yönetime Yattara işime yaramaz iyi teklif gelirse satın dedi... Komplo teorilerinde, teorik iftiralarda son nokta
    Ikına sıkına o kadar zorladıktan sonra bırak Ersun Hoca' yı sen ben bile gideriz gümbürtüye

GW

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)