Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Karaborsann nne Nasl Geilir? Karaborsaclar Allah'a Havale Ediyorum!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Karaborsann nne Nasl Geilir? Karaborsaclar Allah'a Havale Ediyorum!

Yine bir derbi ma yine bilet krizi!...

Karaborsaclar bir ylda 3 kere olan bu olay drt gzle bekliyorlar. Btn hazrlklarn yapp herhalde biletlerin satlaca gnn sabah gielere ylp biletleri ceplerindeki sermayeyi bitirene kadar alyorlar.

Sonrada senin karna geip pimi kelle gibi "kalearkasi 80ytl ama ma gn 100e alirsin" diyorlar...

Ey ahlaksiz insanlar ve sizi koruyan kanunlari koyan kendini bilmezler...!

Ben "almam" merak etme! O kadar enayi deilim!... Beni ve benim gibi bir cok insani bu hale dusuren sorumlular Allah'im bildigi gibi yapsin.

Karaborsadan nasil kurtuluruz... Bu ise nasil bir son veririz. Bu isi yapanlara verilen ucuz cezalar ve kanun olmasna ramen herkesin elini kolunu sallayarak kanun koruyucu (!) polislerin onunde satlarna devam etmesi BU SEREF SZLER YUZUNDEN MACA GREMEYEN TRABZONSPORLULARIN ENAY YERNE KOYULMASINDAN BAKA NEDR?

ben bu mata karaborsacilarin yine ortalii bir bcek gibi istila edip bir cok insani yuzustu birakacaklarini biliyordum. bu adilik bu duzenbazlikla para kazaniyorlar.. bu firsatilik reva mi onlara?

Ynetimin fiyatlari dusuk tutmasnn zararlar m diyelim bu ise?

Hem inaniyorum ki su stat 50.000 kisilikte olsa bu mata dolardi. Bu ongoruden yoksun yoneticilerimiz hem de sehit ailelerine bagslanacak hasilati yuksek tutmak icin ucretleri daha yukarya cekebilirdi.

Ama kapasitesiz insanlardan bu kapasiteyi beklemek onlara yapilan bir hakarettir...

Emniyet glerinin bu konuda yapacai olay sadece o karaborsaclar goz altina alip para cezasi vermek ve sonra serbest birakmak. bari bu yapin. hi olmazsa bu haksiz kazanlarndan edin onlari

Karaborsacilii yapanlarda Trabzonlu ve Trabzonsporlu... Enayi yerine koyulan da Trabzonlu ve Trabzonsporlu...

Ne Mutlu Bize...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

herey ynetim ile ilgili daha dorusu ynetememe ile ilgili.u man bilet fiyatlar bu mudur allah akna.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    11.04.2007
    Ya
    35

Haklsn ama yaplacak bie Gvenlik Grevlileri bile bie yapamadktan sonra !!!!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    11.04.2007
    Ya
    35

Alnt hekimolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    herey ynetim ile ilgili daha dorusu ynetememe ile ilgili.u man bilet fiyatlar bu mudur allah akna.
    Vallahi ya maraton 10 ytl ayp valla...Bide burdan gelecek para ehit Ailelerine gidecek!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

ehit ailelerine saygszlk diye dusunuyorum bu fiyatlari...

bence olmasi gereken fiyatlar

kalearkasi : 10

maraton: 20 maraton zel diye bir yer : 30

kapal : 40

....
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Emniyet Taraflarla uramak yerine gstere gstere karaborsa yapanlarla urasn.

iin ilgin yan Dnyann heryerinde karaborsa gizli kuytu kelerde yaplr Trabzonda ise eline desteyi alan stadn nnde turlar
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bilet alp karaborsaclarla muhattap olmayan ansl kiilerdenim...ama her zman ans olmuyo tabiki...bu ie biri artk dur demesi lazm...

bu ite ynetimin de byk suu var...bedava bilet veriyolar baz tribn gruplarna mata barmalar iin onlarda biletlerin ounu karaborsada satyo ne yazk ki...

Trabzonspor Kongre yesi

Fatih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

karaborsaclarla turnikede alan baz zat' muhterem arkadalar birlikte hareket ediyo bizzat ahit oldum ama nne geemiyosun yneticiler bii demedikten sonra olaca bu
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Yahu arkadalar her eyi sorun haline getirmenin de alemi yok... ehit ailelerine saygszlktan karaborsaya kadar hereyle uraacaksak geriye hangi enerji kalacakta maa konsantre olacaz. Girip biletix'ten biletinizi aln. Sonra da paa paa gidip aln biletinizi. Vereceiniz 1-2 YTL hizmet creti. Kredi kart olmayana ben alrm, 5 bilet hakkm var, farklarn da ben derim. Ne edelim yani imdi... Karaborsa diye birey var. zmek de gvenlik glerinin ii.

Sonra 3-5 neyse artk, verdik gitti ehit ailelerine... Niye saygszlk olsun ki? Dnene helal olsun. imdi bakan kp "kabahat balayanda" dese bence hakl... Hereyde de ikayet edilmez ki. Topluca "huysuz irin" olduk.

The Legend - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2005
    Nereden
    Trabzon

"Btn hazrlklarn yapp herhalde biletlerin satlaca gnn sabah gielere ylp biletleri ceplerindeki sermayeyi bitirene kadar alyorlar."

ben byle olduunuda zannetmiyorum. bence kulpten baz kiiler vastasyla direk alyorlar.
    elbet bir gn toprak olup gideceiz...
    TRABZONLU DODUK TRABZONSPORLU LECEZ...
    legends never die ...

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Misina Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Emniyet Taraflarla uramak yerine gstere gstere karaborsa yapanlarla urasn.

iin ilgin yan Dnyann heryerinde karaborsa gizli kuytu kelerde yaplr Trabzonda ise eline desteyi alan stadn nnde turlar
    Byle birey yok yanlz.stanbul'da da karaborsa stadlarn nnde gayet ak bir ekilde yaplr.En azndan nn'de byle olduunu biliyorum

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

bu konu hakknda az nce 1-2 kiiyle konutum hatta ileirnden bazlar 10-20 bilet alp bugn satmlar (bunlarn yaptnn adn siz koyun)

klp iindeki baz ibirlikiler araclar kullanarak bakan adaylar adna yzlerce bilet almlar ve bunlar datmlar diye syleniyor...

bu biletleri alanlarn hepsi heralde maa gitmek iin kullanmam ve karaborsa iin kullanmlar. Klpteki zaafiyetmi? yoksa oradaki insanlar korkudanm byle birey yaptlar acaba ?..

biletixte sadece kapal ve vip ' ye bilet kald. oy toplamak iin ya da irin grnmek iin bu hareketlere girecek adamlar uanda belli. adlarn vermeye gerek yok. Burada konutuum insan kuzeninin klpten bir tand araclyla 20 nilet aldpn syledi artk bu adam 20 bilet alyorsa daha byk adamlar allah bilir ka bilet almlardr?

benim duyumlarim bunlar. bu tur olaylar daha oncede basimiza geldi. ancak bir onlem alinmazsa devam etmeye devam edecek...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    35

duzenli olarak essek sudan gelinceye kadar dovulurse bir sekilde onune gecilir. sirf bu derbi maclari icin sehir sehir dolasip karaborsa yapanlar var. sanirim iki sene onceydi yenildigimiz bir fener maci oncesi stat cevresinde karaborsacilara temiz bir dayak cekmistik. ama biz adamlari bulana kadar biletlerin hepsini satmislardi. 3 karaborsacidan 20 bilet cikmisti.

hersey emniyetin goz yummasi yuzunden oluyor. hicbirsey yapilmiyorsa al adamlari vergi kacirmaktan tik iceri. haksiz kazanc bi sekilde.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

"""""""""... bo adam deiller ...benm kuzen istedii an 50 tane bilet alyor da..koskoca baskan 2 bin bilet alamyacakm """"""""

bu lafi ben demiyorum...

ne kadar dusundurucu degil mi...

bu ekonomik sartlarin bu kadar kotu oldugu bir ilde derbi maci oncesi eline gecen biletlerle maca gitmek yerine satip para kazanmak isteyecek kac kisi olur sizce?

KUTADGU
    Ziyareti

Asacan bir ka tanesini meydan parkna. Bak ondan sonra yapyorlar m?
    Diye balayan bir sr sz var..

Lakin
    Polisin, ynetimin, yetkililerin nnde bu kadar akca yaplan bir olayn nne nasl geilir bilemiyorum.

Nasl bir zm?

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

stenirse kulp zel gvenlii bile bu ii engeller. Neden engellemiyorlar?
    Kanunlar karaborsa iin arlatrld biliyorum ama yine bir deiiklik yok
    Taraftar yanmzda olsun diyorlarsa taraftar srtndan baklatmasnlar yle deil mi?
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

bu kadar uzun aradan sonra bilet fiyatlarinin daha yksek tutulmasi gerektigi grsndeyim.ayrica karaborsacilara karsi ciddi nlemler alinmiyor.mesela toplu bilet satilmasinin nne gecilmeli.biletler de cok gec satisa cikmaya basladi.buda ynetimin eksikligi.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Kimse karaborsaclardan bilet almasa bu sorun zlr.Bunun bilet fiyatlaryla alakas yok.
    Ynetim maraton 20,maraton zel 30 diye bilet fiyatlarn aklasayd yine karaborsa olucak.
    En gzeli bu adamlardan her ne olursa olsun bilet almamak,aldrmamak.
    Sen alat biz severiz seni...
    Akn rengi:BORDO-MAV
    ts_mania

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

adi herifler
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Bir zamanlar bu tip akallarla ugraanlar vard imdi ibirligi yapanlar...Trabzonda istenilsin bu akallar bir gnde temizlerler..!! ama dedigim gibi istenilsin!!
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bu iler gvenlik glerinin gzleri nnde yaplyorsa buna daha ne denilebilir ki?

bu karaborsa heryerde...

Canlker - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2006
    Nereden
    Erzincan
    Ya
    36

ya polisin nnde yapyorlar bu ii gzlerimle grdm. emniyet bie yapmadka biz ne yapalm, adama demezlermi koskoca emniyet bie demiyoda sen kim oluyosun. ayrca kk ocuklara para verip sokuyolar sraya ufak olduklar iin aradan syrlp ne geiyolar ve alyolar 5 tane bilet getirip veriyolar adama. bunlar hep olan eyler. kombinenin tek iyi zellii bu zaten bilet derdi yok

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

ben de bilet alan ansllardanm arkada sradayken bikakii pepee gelip her biri 50 bilet alyor var m byle biey bi kiiye 50 bilet verilir mi ayptr en azndan bi kiiye en fazla 5 bilet verin bunu da beceremiyosanz zaten helal size ne diyelim..

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

bu haberi yenilemek istedim karanlar iin

Galatasaray PAF ma YAVUZ SELM SAHASI !!!!!!!!!!!!!!!!!

PAF takmmzn Galatasaray ile oynayaca 13. hafta karlamasnn program belli oldu. Buna gre ekibimiz rakibiyle 25 Kasm Pazar gn saat 16.00'da Yavuz Selim Sahas'nda karlaacak.

Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    29

Barcelona da bile yapiliyo siz ne diyosunuz ya ama yine de zafer abinin dedigi gibi

adi herifler
    Saldrn Seferoullar
    Bordo Mavi . Net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)