Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Faruk Nafýz Özak'ýn Amacý Ne?

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Standart Faruk Nafýz Özak'ýn Amacý Ne?

Sayýn Özak;

Elbetteki anayasal bir düzenle yönetilen rejimlerde tek rehber yasalardýr. Soruna bu açýdan bakýnca, sizin mevcut yasadan yana tavýr koyup, Trabzon için hayati önem taþýyan bir projeye bile karþý koymanýzý anlamaya çalýþýrdýk. Sonuçta siz “yasa yapýcýlardan” birisiniz ve bu tavrýnýzýn anlaþýlmaz hiçbir yaný yoktur. Ama maalesef anlaþýlmaz olan baþka þeyler var:
    Mesela;
    Fenerbahçe
    Stadý’nýn “kaçak inþaat” olduðunu herkes bilir, konuþurken, eleþtiri getirenlerden biri de keþke siz olsaydýnýz da, biz de sizi daha kolay anlayabilseydik sayýnÖzak!
    Mesela;
    Beþiktaþ
    Ümraniye’deki tesislerini 2b orman arazisi üzerine inþa ederken de sesinizi çýkarabilseydeniz keþke, ki, sizi daha kolay anlayabilseydik
    Mesela;
    Galatasaray
    Seyrantepe ve Riva “indira gandi”lerini çeþitli manevralarla yasal zemine kavuþturup haksýz kazanç þampiyonu olurken de sesini çýkaranlardan biri siz olabilseydiniz keþke , ki sizi daha kolay anlayabilseydik sayýn Bakan
    Trabzonspor’un rakipleri devlet olanaklarýyla heyula gibi büyür geliþirken sesinizi duyan olmayacak, konu Trabzonspor Stadý olunca birden “yasa koruyucu dürüst adam” olacaksýnýz..Evet iki yanlýþtan bir doðru çýkmaz elbet, ama bu fotoðraftan da "iyi niyet" zor çýkar. Burada durmalý þimdi…

Trabzonspor’dan ve Trabzon’dan baþka kaygýsý olmayan, kulübü ve kenti hiçbir anlamda “beslenme” kapýsý olarak görmeyen hesapsýz Trabzon gönüldeþleri sizden doyurucu ve ikna edici olmasý umut edilen bir açýklama bekliyor sayýn Özak.
    Konu Ahmet Karaman tarafýndan (23.11.2007 Saat 01:00 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: araþtýrýlýyor..
    taraf

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Konu önemli ama bu konuya siyasetten uzak bir yorum yapabilmek neredeyse imkansýz

O yüzden ben es geçeyim en iyisi
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

buraya kaynaðý yazamayacaðým.fakat r.tayyib erdoðanýn off record yaptýðý bir konuþmaydý.

yabancý bir devlet adamýnýn karþýlandýðý bir dost meclisinde yapýlan konuþmayý kýsaca size aktarýyorum.

gs her konuda yardýmcý olduk.þu anki stadýn yapýmýnda en çok bize teþekkür etmeliler.o sýrada fbli bir iþadamý 'haksýz rekabet deðilmi sayýn baþbakaným dediði zaman

fb yede yardýmcý olduk.stadýn yanýndaki okulu istediler.onlarada orayý verdik.bu sýrada bjkli olan bir iþadamý o zaman sadece bize yardýmcý olmadýnýz baþbakaným lafýna cevap

en çok bjk ye yardýmcý olduk.þu anki fulya projesindeki bütün sýkýntýlarý biz kaldýrdik.

bu yazýyý okuyunca konuyu siyasete çekmek gibi olmasýn ama iyi bir ak partili olmama raðmen aklýma birden faruk özakýn açýklamalarý geldi.niye bu kadar iþ bilmez bir lobimiz var dedim.þu anki bizim sahip olduðumuz lobi istanbul takýmlarýnda olsaydý türkiyeyi parsellemiþlerdi diye düþündüm.bizim trabzonspor lobisine aþaðýda yazacaðým sözü birisi anlatmasý lazým.

ADALETÝN OLMADIÐI YERDE ADALETLÝ OLMAK APTALLIKTIR SAYIN BAKANIM

onun için lütfen göstermek istediðiniz doðrucu davut menkýbelerini lütfen trabzonspor üzerinden deðilde ülkenin her tarafýnda herkesin gördüðü yolsuzlýklar üzerinden yapýn.
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hazýr olan bir stada ekleme yapmak çok farklý bir olay...

kýyý kanununu hiçe sayarak inþaat yapmaya çalýþmak farklý bir olay.... karýltýrmamak lazým...

hem sayýn Özak sadece o konuda konuþmadý diðer baþarýsýzlýklarýda irdeledi. onlarýda dikkkatle okumak laýzm....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

adamýn biri ahirette önce cenneti gezmiþ,sonra cehennemi geziyor...cehennemde bir sürü kuyu var,her kuyunun baþýndada bir zebani....zebaniler kuyudan çýkmaya çalýþanlarý aþaðýya geri itiyorlar...en dipteki bir kuyudan ne çýkan var nede baþýnda zebani...adam yanýndaki zebaniye soruyor ;

*diðer kuyularda zebani var bu kuyuda niye yok...

zebanide;

*diðer kuyularda her memleketten insanlar var ,cennete çýkmaya çalýþýyorlar... zebanilerde onlarý çýkmasýn diye aþaðýya geri itiyorlar....boþ olan kuyudada türkler var...onlar yukarýya çýkanlarý aþaðýya kendileri çektikleri için o kuyunun baþýnda zebaniye gerek yok diyor...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    59

Standart sevdamizin icin cikar icin deil

selam usaklar anlamakda zorluk cekmiyorum amac baskalarina hizmet etmek dir
    dekrar haluk ulusoyu trabzonspor külübüne kazandirmakdir yeni baskan adayimizin yaninda dir bilmem anladinizmi bunlar hepsi karalamadir ama artik bir gercegi görmemiz lazim trabzonspor külübünün sayesinde bazilari bir yerlere gelmek isdiyor aday her kes olur bos laflara karnimiz dok artik ne gedirecek ve ne gödürecek bizler icin önemli olan budur suandaki yöenedimin hatalari olmusdur bunlarida kabulleniyorlar ama baskanimiz diyorsa bu projeyi hayata gecirecegim bizler secimimizi konrede iyi yapmaliyiz cikar icin oy kullanmayalim ltf en trabzonspor un gelecegi icin oylarimizi kullanalim saygilarimla ,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ne ilginç deðil mi ? sýrasýyla kulüp Yöneticiliðini, kulüp baþkanlýðýný, milletvekilliðini, Bakanlýðýný Trabzonspor'a borçlu olan birisinin bu þekilde karþýlýk vermesi..

Neden çekiniyor Sayýn Faruk Nafiz Özak ?

Trabzon'daki arazi Ýstanbul'daki emsallarine göre 5 yada 6 kat daha fazla deðerli (!) olmalý. Haklý bence, inanýlmaz bir rant var. Hele hele doðup büyüdüðü topraklara hizmet etme riski var ki aman aman Allah muhafa diyoruz.

Ýstanbulda malumlar trilyonluk arsalarý yok pahasýna alsýnlar deðerine deðer katsýnlar. Trabzon'da biz denize toprak dökemeyelim. Neden ? aman birileri birþey der deðil mi sayýn bakaným.

Vazgeçtim Trabzon'dan en ufak birþey istemiyorum.

Malumlarýn aldýðý þartlarda Ýstanbul'da arazi istiyoruz sayýn bakaným. Kadýköy'ün orta yerinde arazi isteyecek kadar acýmasýz deðiliz tabi. Biz sadece hani bazýlarýnýn toplanýp Sarýyer'de Orhanlý'da aldýklarý gibi birþey olursa iyi olur. Yok caným "haberim yok" demeyin imar iznini kültür bakanlýðý vermiyor bu ülkede. hele de bunlarý sizin tanýdýðýnýz olduðunu düþününce izin alma iþi daha bir kolay oluyor ha bakaným.
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (23.11.2007 Saat 09:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

burada kimse ya dürüstlük yaptý.kanunlar böyle diyor diye demagoji yapmasýn.yukarýdada dediðim gibi adaletin olmadýðý yerde adaletli olmak en büyük aptallýktýr.

uyanýn beyler.istanbul takýmlarýnýn bize oranla büyüklüðü 5 sene önce ne kadardý.þimdi ne kadar.5 sene sonra ne kadar olacak.

bu kadar fark çok iyi yönetildiklerinden veya çok iyi futbolcu satýþlarýndan olmuyor.

beþiktaþ her sene fulya projesinden 20 milyon para kazanýyor.

galatasaray bu konuda zaten malý hamuduyla götürdü.

fenerbahçenin kadýköyün orta yerinde aldýðý kenan evren lisesi yerinin deðerini kadýköydeki arkadaþlar daha iyi bilir.,

kanun böyle diyen arkadaþlarada þunu derim;

bu kanun denen þey kuraný kerim deðildir.

elinde imkanýn vardýr deðiþtirirsin.helede bu olay baþkalarý için haksýz bir kazanç olmuþsa bunun deðiþmesi artýk bizler için bir haktýr.

eðer konu siyasetse takiyye yapmadan söylüyorum en fanatik ak partili benim.

yani demek istediðim þudur.bu yazýdan kimse siyasi bir rövanþ manasý çýkarmasýn
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maalesef Faruk Özak'ýn ne yapmaya çalýþtýðýný anlamýyorum. Trabzonspor'u yakýndan ilgilendiren konularda býrakýn yardýmcý olmayý üstüne bir de muhalefet yapýyor. Ýbrahim Hacýosmanoðlu'ndan pek haz etmesemden doðrularý konuþan biri olduðu için Özak hakkýndaki yorumlarýna tamamen katýlýyorum. Öyle sanýyorum ki Albayrak aday olduðu zaman Özak'ýn desteklediði Ýskender Önal kazanamayýnca Albayrak yönetimine tavýr koydu. Albayrak ise stat projesi konusunda kendisine danýþmadý. Bir anlamda onu bu iþten soyutlamak istedi. Özak, bu duruma iyice ayar oldu. Baþbakanýný bile yalancý durumuna düþürdü. Ne yapmaya çalýþtýðýný anlayamadým. Ýstanbul kulüplerine yardýmcý ol, söz konusu Trabzon olunca yok yasal deðil, yok zor bir proje bilmem ne. Bu millet seni niye seçti bu þehre hizmet edesin diye. Proje zaten yasal deðil kimsenin bu proje yasaldýr dediði yok, bakanýn da bunu dile getirmesi kadar saçma bir þey yok. Yasal deðilse, yasal zemine oturtulmasý için yapýlan çalýþmalara destek ver ki iyi niyetini görelim. Ancak anladýðým kadariyle bu bizim camiada kiþisel hesaplaþmalar acayip derecede fazla ve bu hesaplaþmalar Trabzonspor üzerinden yapýlýyor. Zarar gören de Trabzonspor oluyor.
    Konu Emorfo tarafýndan (23.11.2007 Saat 10:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Birde þu boyutu var olayýn kýyý kanunu deðiþti diyelim.... Bütün Türkiye de kýyý yaðmasý için yeni bir kýlýf oluþmayacakmý.. bize bir stadyum yapalým derken çevremize ne büyük zararlar vericez onuda hesaba katalým......

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Faruk Özak ýn sözünü ettiði mesele maddiyattýr,mevcut bütceyle bu stadýn yapýlamayacaðýný beyan etti,ama ne olursa olsun bu tarz konuþmalar yapmamalý,hatta yapýlmasý için elinden gelen bütün desteði vermeli, maddi manevi...
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bizim yaptýðýmýz yorumlara eleþtirilere kýlýf bulmak kolay dsiyasidir deyin geçin...

Sayýn Özak aynen bizimde söylediðimiz gerçekleri deklere ediyor. Adam sizden biri neden sizden yana olmasýnki. Nedenmi çünkü gerçekelri en tepede birisi olarak daha yakýndan görüyor...

projenin ne gibi zorluklarý olduðunu biliyor.

finanasmaný dýþardan saðlanacak deniyor çünkü Trabzonspor asla böyle bir yükün altýndan kalkamaz ama her ne hikmetse bizden baþka kimse ama kimse ihaleye girmiyor.

Artý diðer baþarýsýzlýklar var. onlarýda söylüyor ve insanlarýn gözünde suçlu duruma düþüyor. ne yani bunlar isteseler 500 bin ikiþilik stad yaparlar ayman dünyanýn en iyi transferimidir mi demesini bekliyordunuz anlamadým....

Rüyalarý gerçkleþtirmenin ilk yolu rüyadan uyanmaktýr. uyanýn beyler uyanýn...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

herþey mevcut yasalara göre yapýlacak olsa zaten meclise gerek yok.

belirli durumlarda, yasal deðiþiklik yaparak gerekli yasal zemine oturtmak yasama dediðimiz þeyin görevi.

yasal eksikliði, açýk býrakýp yaðmaya izin vermeyecek þekilde düzenleyeceksin.

iþin ne??

iþ adamlarý geliyor, sendikalar geliyor, yabancý yatýrýmcýlar geliyor yasa deðiþikliði istiyor. bunun farký ne??
    bu sefer de trabzonspor istiyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Faruk Özak, Atay Aktuð, Sadri Þener, ne bileyim, Nizamettin Algan ve daha pek çoklarý... Hata yapabilirler, hata insana mahsustur, ama "yanlýþ" yapmazlar. Bu kiþiler konu Trabzonspor olduklarýnda kiþisel ihtiraslardan sýyrýlmayý bilirler. Bu anlamda sayýn bakanýn Trabzonsporluluðunu tartýþmayý çok anlamlý bulmuyorum. Çok daha net bir ifadeyle þöyle söyleyeyim... Ben kim oluyorum da Trabzonspor'da futbolculuk, kaptanlýk ve baþkanlýk yapmýþ birinin Trabzonsporluluðu ile ilgili laf konuþuyorum? Fikirlerine katýlmamak baþka bir þey. Bence de Sedat Tunalý'nýn haklý olduðu çok nokta var, bence de sayýn bakan bu kadar hassas bir dönemde keþke Trabzonspor'a uzun vadede yarar saðlamasý kesin olan açýklamalar yapsaydý. Ama insanýz... Zaman zaman basiretimiz baðlanýr. Sayýn bakan da en fazla hata yapmýþ olabilir. Artniyet aramak artniyetli davranmaktýr diye düþünüyorum. Atay Aktuð ve Faruk Özak'ýn bir kez bile ayný aday üzerinde uzlaþtýklarýný sanmam. Ama bir kez olsun birbirlerinin Trabzonsporluluklarý hakkýnda laf ettiklerini duyan var mý? Tartýþýlan detaylarýn öneminin farkýnda olmak lazým. Ben Faruk Özak'ýn desteklediði adaya avantaj saðlamak için Trabzonspor'un projesine taþ koyacaðýna inanmam. Daha önce belirttiðim gibi, en fazla basiretinin baðlandýðý bir anda hata yapmýþtýr. Süreç baþladýðýnda en büyük desteðin ondan geleceðine de adým gibi eminim. Gelmeyecekse de kapatalým zaten "tükkan"ý, ne iþimiz var Süper Lig'de?

Nereden
    Ýstanbul

Faik olaylara çok bodozlama bakýyorsun.
    Geçtiðimiz günlerde yapýlan ihalede tabi ki Trabzonspor tek baþýna girecekti. Ordaki arazi Trabzonspor'a tahsis edilecek. Yani biz bu ihaleyle burda araziyi doldurup kullanma iznini aldýk. Dolgu ihalesi ise gerekli imzalar atýldýktan sonra yapýlacak. Büyük ihtimalle de Albayrak kendi þirketine doldurtacak burayý. Hem denizden gemilerle hem karadan dozerlerle burasý kýsa sürede doldurulur. Herþeye bir bahane uydurmayalým çünkü yok öyle bir þey.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faik olaylara çok bodozlama bakýyorsun.
    Geçtiðimiz günlerde yapýlan ihalede tabi ki Trabzonspor tek baþýna girecekti. Ordaki arazi Trabzonspor'a tahsis edilecek. Yani biz bu ihaleyle burda araziyi doldurup kullanma iznini aldýk. Dolgu ihalesi ise gerekli imzalar atýldýktan sonra yapýlacak. Büyük ihtimalle de Albayrak kendi þirketine doldurtacak burayý. Hem denizden gemilerle hem karadan dozerlerle burasý kýsa sürede doldurulur. Herþeye bir bahane uydurmayalým çünkü yok öyle bir þey.
    Þu anda dolgu yapýlacak yer kýyý kanununa göre devlete ait.... devlete ait olan bir yer hakkýnda kanun dýþý yapýlan ihale geçerlimidir.... hem alýnan izin deðil ön izindir....

ihalye zaten tek firma katýlmýþ... ya bu iþte arkadaþýmýn karadeniz oyunlarýnda 3. olmasýna benziyor.....

onun sýkletinde 4 kiþi katýlmýþ. bir kiþi arkadaþýn kaþýný yardýðý için diskalifiye olmuþ oda 3. olmuþ.....

kýsa sürede dldurulur ona lafým yok ama hangi para ile yapýlacak ve hangi kanunla ikiside hazýrsa lafým yok.....

ancak bu ön izin giriþimi iþi kongre için yapýlmýþ ucuz bir numara gibi görünüyor.....
    içi boþ tenekenin sesi çok çýkacaðý gibi içi boþ projeninde sesi gür çýkarýlýyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faruk Özak, Atay Aktuð, Sadri Þener, ne bileyim, Nizamettin Algan ve daha pek çoklarý... Hata yapabilirler, hata insana mahsustur, ama "yanlýþ" yapmazlar. Bu kiþiler konu Trabzonspor olduklarýnda kiþisel ihtiraslardan sýyrýlmayý bilirler. Bu anlamda sayýn bakanýn Trabzonsporluluðunu tartýþmayý çok anlamlý bulmuyorum. Çok daha net bir ifadeyle þöyle söyleyeyim... Ben kim oluyorum da Trabzonspor'da futbolculuk, kaptanlýk ve baþkanlýk yapmýþ birinin Trabzonsporluluðu ile ilgili laf konuþuyorum? Fikirlerine katýlmamak baþka bir þey. Bence de Sedat Tunalý'nýn haklý olduðu çok nokta var, bence de sayýn bakan bu kadar hassas bir dönemde keþke Trabzonspor'a uzun vadede yarar saðlamasý kesin olan açýklamalar yapsaydý. Ama insanýz... Zaman zaman basiretimiz baðlanýr. Sayýn bakan da en fazla hata yapmýþ olabilir. Artniyet aramak artniyetli davranmaktýr diye düþünüyorum. Atay Aktuð ve Faruk Özak'ýn bir kez bile ayný aday üzerinde uzlaþtýklarýný sanmam. Ama bir kez olsun birbirlerinin Trabzonsporluluklarý hakkýnda laf ettiklerini duyan var mý? Tartýþýlan detaylarýn öneminin farkýnda olmak lazým. Ben Faruk Özak'ýn desteklediði adaya avantaj saðlamak için Trabzonspor'un projesine taþ koyacaðýna inanmam. Daha önce belirttiðim gibi, en fazla basiretinin baðlandýðý bir anda hata yapmýþtýr. Süreç baþladýðýnda en büyük desteðin ondan geleceðine de adým gibi eminim. Gelmeyecekse de kapatalým zaten "tükkan"ý, ne iþimiz var Süper Lig'de?
    Emrah arkadaþým aynen söylediklerine katýlýyorum. Faruk Özakýn söylediklerinde art niyet aramak yerine söylediklerinden gereken dersi çýkarmak lazým.....

ancak dost acý söyler.bazý arkadaþlarýnýn beðenmemesi normaldir....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ben konu ne olursa olsun Trabzonspor isminin yasal olmayan olaylarla bir arada anýlmasýndan rahatsýz oluyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

deðiþtirirsin yasayý yasal olur..
    ne var bunda?

yasa = ayet deðil..

güne ve þartlara göre deðiþtirilir bunlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne var bunda?

yasa = ayet deðil..

O zaman yasalmý olur diyorsun yani

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý LazanisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman yasalmý olur diyorsun yani
    meclis ne iþ yapar abi??

yasalarý deðiþtirmek etik dýþý bir iþse, meclisin temel görevi ahlaksýzlýk demektir.

bu nasýl bir mantýk??

yasalar taleplere göre deðiþtirilir..

her sene binlerce kanun deðiþtiriliyor.

yenisi getiriliyor, olan kaldýrýlýyor.

niye??

ahlaksýzlýk olsun diye mi??

ihtiyaca göre.

meclisin iþi bu zaten..

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu anda dolgu yapýlacak yer kýyý kanununa göre devlete ait.... devlete ait olan bir yer hakkýnda kanun dýþý yapýlan ihale geçerlimidir.... hem alýnan izin deðil ön izindir....

ihalye zaten tek firma katýlmýþ... ya bu iþte arkadaþýmýn karadeniz oyunlarýnda 3. olmasýna benziyor.....

onun sýkletinde 4 kiþi katýlmýþ. bir kiþi arkadaþýn kaþýný yardýðý için diskalifiye olmuþ oda 3. olmuþ.....

kýsa sürede dldurulur ona lafým yok ama hangi para ile yapýlacak ve hangi kanunla ikiside hazýrsa lafým yok.....

ancak bu ön izin giriþimi iþi kongre için yapýlmýþ ucuz bir numara gibi görünüyor.....
    içi boþ tenekenin sesi çok çýkacaðý gibi içi boþ projeninde sesi gür çýkarýlýyor
    Faik anlamýyorsun herhalde, güzel kardeþim bu dolgu alaný arazisi Trabzonspor'a tahsis edilecek. Alýnan izin de gerekli imzalar atýldýktan sonra yapýlacak olan dolgu iznidir. O izinlerin ardýndan bu yerin doldurulmasýna her hangi bir engel yok. Sahil yolu nasýl yapýldý sanýyorsun. Ancak daha sonra bu dolgu alanýna projede yer alan yapýlarý inþa edebilmek için kýyý kanununda ufak bir deðiþiklik yapmak gerekiyor. Olayýn ne olduðunu bilmiyorsun yine her zaman ki gibi atýp tutuyorsun. Bir þeyleri savunacam diye olaylarý çarpýtmanýn alemi yok. Ýhaleye Trabzonspor tabi ki tek katýlacaktý baþka firma girip izni o mu alsaydý. Saçmalýyorsun kusura bakma.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne var bunda?

yasa = ayet deðil..

2 yýldýr ayet olmayan deðiþtirilmesi mümkün olan ama deðiþtirilmeyen yasayý konuþuyoruz....

yok seçimde yok havalar ýsýnmadý yok bütçe baðlanmadý derken hala çýkmadý yasal olacak yasa.....

çýksýnda sonra ne olacaðýna bakarýz.... o zaman finansal olaya geçeriz. farazi arazi ve marazi olarak olasýlýklardan konuþmaktan býktýk usandýk.....

arkadaþ bizde terminalimizi beðenmiyoruz yeni bir terminal istiyoruz.. yeni turizm tesisleri yeni spor tesisleri istiyoruz. ancak bugüne kadr hep konuþuldu -cek - caklý ifadeler söylendi ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

avni aker'in yeri dururken uðraþýlan þeye bak.ilk proje bize yeterdi.bunlara da hiç girilmezdi.ama 100 yýlýn projesi tabi tabi.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

100 yýlýn en büyük yalaný...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)