Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Faruk Nafýz Özak'ýn Amacý Ne?

bence faruk özak'ýn dusuncelerý altýnda býr art nýyet dusunmemelýyýz eger izin vermýyorsa veya kanuna uygun olsun dýyorsa bý býldýgý vardýr. hýcbýr zaman haram ve hak yemeyen býr karadenýzlý insaný boyle býr tehlýkeden kurtarýyo olabýlýr.
    Bizim rahat edemediðimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayýna gider TS'li gencler.........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 yýldýr ayet olmayan deðiþtirilmesi mümkün olan ama deðiþtirilmeyen yasayý konuþuyoruz....

yok seçimde yok havalar ýsýnmadý yok bütçe baðlanmadý derken hala çýkmadý yasal olacak yasa.....

çýksýnda sonra ne olacaðýna bakarýz.... o zaman finansal olaya geçeriz. farazi arazi ve marazi olarak olasýlýklardan konuþmaktan býktýk usandýk.....

arkadaþ bizde terminalimizi beðenmiyoruz yeni bir terminal istiyoruz.. yeni turizm tesisleri yeni spor tesisleri istiyoruz. ancak bugüne kadr hep konuþuldu -cek - caklý ifadeler söylendi ...
    bu yasanýn ne zaman deðiþtirilmesi bekleniyordu??

ve araya hangi saçmalýk girdi??

meclis çalýþamaz duruma getirildi, yasa da söz verilen zamanda deðiþtirilemedi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu yasanýn ne zaman deðiþtirilmesi bekleniyordu??

ve araya hangi saçmalýk girdi??

meclis çalýþamaz duruma getirildi, yasa da söz verilen zamanda deðiþtirilemedi..
    120 sayfalýk sosyal güvenlik yasasýný bir kaç günde çýkaranlar ( sonra anayasa mahkemesinden geri döndü bazý maddeleri) bunu hemen gündeme getirmiyorlar basit bir düzenleme bu sanki Türk ceza kanununu deðiþtireceksin...

bu bahane deðil.....
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (23.11.2007 Saat 11:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Konu kýyý kanunu ise o kadar basit iþ deðil arkadaþlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

170 maddelik yasayý 15 günde çýkaranlar basit bir düzenlemeyi neden yapmazlar.....
    bunlar bahane deðil fatihcim iþine gelen yasalarý bir haftada hazýrlayýp çýkarýyorlar.....
    fazla konuþturma beni siyasete girecek çünkü.....
    bak güzel abicim..
    bu mecliste yasa sýrasý bellidir.

ama öncelik denen birþey vardýr..

c.baþkanlýðý seçimi sürecinde meclisin öncelikleri deðiþti, anayasa deðiþiklikleri gündeme geldi, ardýndan da seçim girdi..

meclisten bahsediyoruz..

trabzonsporun talebi ile ilgili bir yasa bir þekilde sýraya sokulur..
    ama o sýrada gündem bu hale gelirse o yasayý bahsettiðin þekilde iþleme sokamazsýn.
    çünkü memleket önceliði deðildir.

meclis trabzonsporun önceliðine göre iþlemiyor....

ama düzenleme sýrada ise gün olur 1 saatte çýkar. 170 madde de çýkar...
    öncelikli mesele ise öne de alýnýr.

ama trabzonsporun kýyý kanununda istediði deðiþiklik öncelikli bir mesele deðil.
    uðraþlarla yasama sýrasýna sokulmuþ bir mesele, bir þekilde memleket gündemi karýþýp o sýradan kalkarsa tekrar sýraya koymak da zaman alýr..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Özkan Sümer istifa ettiðinde,þehirde kýyamet koptuðunda,seni Ankara'ya gönderenlerin vekili olamadýðýn gün benim için hiçbirþey ifade etmiyordun,bugünde.

Avni Aker bize yeter.Hem de artar.

Kimseden bir kýyak beklemiyorum.

Tarlayý iyi iþleyelim þu 3 yýl.

Gerisi gelecektir.

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

sayýn faruk özak trabzon halký seni vekil yaptý bakan yaptý sen trabzona ne yaptýn adalet arayan yanlýþ yerde arýyo seyrantepe adaletmi saraçoðlu adaletmi her iki sýdat g s nin ve f b nin 100 yýlýný kurtardý bize denizimi çok görüyor trabzon halký açsýn gözünü dostlarýmýzý görsün dürüstlük trabzona mamalar istanbula seçimde herkeze haddini bildirelim istanbulla mücadeleden evvel kendimizle mücadele ediyoruz

Nereden
    Trabzon

Arkadaþlar Faruk ÖZAK a yakýþan "yasa deðiþikliði için çalýþma yapýyoruz" açýklamasýdýr. Baþbakan takip ediyor baþbakan istiyor nasýl bir açýklamadýr. Faruk ÖZAK destek olsun da býrakýn Albayrak sözünü tutamasýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

faruk bey e kýzýlan bir yer varsa burasý..

eðer yapýlmasý imkânsýz birþey ise, baþbakan trabzona miting e gelirken onu bilgilendirirsin.
    bu yasa çýkarýlamaz. böyle bir vaatte bulunmamalýyýz diye uyarýrsýn.
    sýradan vekil deðilsin. bakansýn..

baþbakanýn bu vaadi vereceðini ben bile tahmin etmiþken faruk beyin bundan habersiz olmasý mümkün mü??
    tabii ki mümkün deðil.

baþbakan bu vaadi verirken yanýnda alkýþlayýp sonra da medyay "bu iþ olmaz" diyemezsin.

ya bu vaadi vermesine engel olacaksýn, ya da arkasýnda duracaksýn.

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

F.N. Ozak hayat tecrubesiyle ve konumu itibatiyla ne dedigini gayet iyi bilir. Internetspor`daki yazarin Ozak`a karsi siyasi nedenlerden dolayi boyle bir sey ortaga attigi inancindayim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

ben hala faruk özak ýn bu demeci verdiðinden þüpheliyim. önceden de söyledim..
    bulunduðu kabinenin baþbakanýnýn verdiði vaadi yalanlayacak bir bakan???

aðzýndan duymadan da þüphem geçmez.

yukardaki yorumlar söylediði varsayýlarak yapýldý..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    44

Bunun gibi adamlar ellerini trabzonspordan çekmedikçe biz sittin sene þampiyon olamayýz.Bu gibi adamlarýn isimlerinni trabzonsporla anýlmasý tiksindirici

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne tur bunun gibi adamlar ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben hala faruk özak ýn bu demeci verdiðinden þüpheliyim. önceden de söyledim..
    bulunduðu kabinenin baþbakanýnýn verdiði vaadi yalanlayacak bir bakan???

aðzýndan duymadan da þüphem geçmez.

yukardaki yorumlar söylediði varsayýlarak yapýldý..
    sevgili arkadaþým sadece bir gazetede yazsa dediðin haklý ama hem spor gazetelerinde hem yerel gaztelerde hemde yerel tvlerde bu açýklamalarý okumuþ dinlemiþ birisi olarak hepsi gerçektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

sevgili arkadaþým sadece bir gazetede yazsa dediðin haklý ama hem spor gazetelerinde hem yerel gaztelerde hemde yerel tvlerde bu açýklamalarý okumuþ dinlemiþ birisi olarak hepsi gerçektir.
    ben bu memlekette ayný anda ayný yalaný yazan çok gazeteye þahit oldum.
    sonra da piþkin piþkin 15 sene sonra o yalaný itiraf ettiklerini de gördüm...

bu doðruysa faruk özak ýn aðzýndan duyarýz zaten..

yok doðru deðilse, medya gene þaklabanlýk yapmýþ demektir..

tekrar ediorum,
    bu güçteki bir baþbakanýn vaadini bir bakanýn yalanlamasýna inanmam için aðzýndan duymam lazým..

aðzýndan duyarsak o koltukta da ne kadar oturur hep birlikte izleriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

o zaman televizyonlardada fotomontaj yapmýþlar.......

onun aðzýndan ve sesinden muhalefet ettirmiþler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

sayýn özak'ýn albayrak'a çok kýzgýn olduðu belli.hem yönetimini beðenmiyor hem bu projeye çok sinirleniyor.projeyi uçuk buluyor o tesisleri yapma sözüde verilmemiþti sadece seçim yatýrýmý olarak dolgu yapýlacaðý söylendi.özak projeyi gerçekçi bulmuyor ve taraftarýn aldatýlmasýna kýzýyor tahminim.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Yaþ
    44

Alýntý TheRapZoNe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne tur bunun gibi adamlar ?
    bunun gibi, futbol takýmýna siyaset sokanlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

ben tv izlerim faik abi..
    televizyonda bu proje olmaz dediðini duymadým.

albayrak a muhalefet ettiðini ben de duydum..

ama bu proje yapýlamaz, hayaldir laflarýný duymadým.
    varsa bi link atýn ben de izleyeyim..

zor birþeyden bahsediyorsun abi..
    çok zor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

arkadaþým tv zilersin ama Trabzon ticaret sanayi odasýnýn genel kurulunun toplantý haberi normal tvlerde olmaz takdir edersin. o meþhur konuþma bu toplantýda yapýlmýþtýr.

yerel kanallarla irtibata geçersen yardýmcý olurlar sanýrým.....

ofluhalit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ya benim anlamadýðým hadi tamam trabzonspor stad yapmasýn peki bu olimpiyatlar için yapýlmasý gereken stadý nereye yapacak bu devlet bunun hakkýnda bilgisi fikri olan varmý?

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o alana stad kurulmasýndan tuhaf biþe yoktur orda stad olmaz... denize stadmý olur ya.. faruk özakta bir yanlýþtan döndürme amacýnda ve trabzonlu olarak ne kadar gereklidir bilmem ama yalakalýk yapmýþ gibi görünmek istemiyor. Trabzonu satan baþbakan sözünü tutacak ve o stadý oraya yaptýrtacak ama orda stad çok kötü olur. bu arada bazý arkadaþlar diðer klüplerin çaldýðýný söylyor, iyide hýrsýz hýorsýzlýk yaptýysa sende mi yapacan gereken ne ise onu yapacaksýn...
    [ille d' 7]

Alýntý *sadegold* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    buraya kaynaðý yazamayacaðým.fakat r.tayyib erdoðanýn off record yaptýðý bir konuþmaydý.

yabancý bir devlet adamýnýn karþýlandýðý bir dost meclisinde yapýlan konuþmayý kýsaca size aktarýyorum.

gs her konuda yardýmcý olduk.þu anki stadýn yapýmýnda en çok bize teþekkür etmeliler.o sýrada fbli bir iþadamý 'haksýz rekabet deðilmi sayýn baþbakaným dediði zaman

fb yede yardýmcý olduk.stadýn yanýndaki okulu istediler.onlarada orayý verdik.bu sýrada bjkli olan bir iþadamý o zaman sadece bize yardýmcý olmadýnýz baþbakaným lafýna cevap

en çok bjk ye yardýmcý olduk.þu anki fulya projesindeki bütün sýkýntýlarý biz kaldýrdik.

bu yazýyý okuyunca konuyu siyasete çekmek gibi olmasýn ama iyi bir ak partili olmama raðmen aklýma birden faruk özakýn açýklamalarý geldi.niye bu kadar iþ bilmez bir lobimiz var dedim.þu anki bizim sahip olduðumuz lobi istanbul takýmlarýnda olsaydý türkiyeyi parsellemiþlerdi diye düþündüm.bizim trabzonspor lobisine aþaðýda yazacaðým sözü birisi anlatmasý lazým.

ADALETÝN OLMADIÐI YERDE ADALETLÝ OLMAK APTALLIKTIR SAYIN BAKANIM

onun için lütfen göstermek istediðiniz doðrucu davut menkýbelerini lütfen trabzonspor üzerinden deðilde ülkenin her tarafýnda herkesin gördüðü yolsuzlýklar üzerinden yapýn.
    Bak Guzel Kardesim Ben sunu diyeyim bunu bir kose yazarinin bir gazetecinin veyatda hergangi tv programinin soylentisi degil onlar cikarlarini son saniyeye kadar koruyacaklardirlar.
    bu cesit haberlere gerek yok gecmise bakdiginda her sey ortada Turkiyede nelerin dondugunu cok net gore biliriz simdi ben bunu cok yazilarimda arkadaslarla konusmalarimda soyledim gene soyluyorum Turk takimlarinin hic birinde para mara yok devlet yardim etmedigi an isleri sokak basina kadar , kadikoy stadi yuzde yuz devlet tarafindan yapildi ortbaz bir kac sirket ismi soylendi yazildi okadar besiktas in butun projeleri gene devlet gs nin yapilan yapilacak butun projeleri devlet tarafindan kayseride yapilan stad gene sagolsun devlet gene devlet ben ak ci makci kart kortcu degilim ben Turkiyeyeliyim onun icinde biz kaybediyoruz ya Trabzonspor lobbysi is basina diyoruz ama Ts Lobbysi bizim gibi oldugundan namus seref devlet vatan sevdasi dusunceleriki devletin parasini her hangi bir iki kurusluk klublere hazrcamiyorlar.... cunku fb de gs de bjk da kayseride iki kurusluk klubler her sey ortada duzeni kurmuslar malida parayida serefide namusuda ortadan yok edercesine spor yonetmeligi yapiliyor. allah bizi bu syhniyet ve imansizlardan kurtarsin (cc ,Allah korkusu olmuyan her seyi yapar.)

bence Özak'ýn imani var allah korkusu var milletini devletini vatanini mi soycakda stad veuayda Trabzonspora bir seyler kazandirmak icin ugrascak lafin kisasi hirsizlik yapacak ve Trabzonspora verecek gercekci olalim allah bize en hayirlisi neyse onu versin biz bizans li degiliz .
    Konu zeleka tarafýndan (23.11.2007 Saat 14:11 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konu kýyý kanunu ise o kadar basit iþ deðil arkadaþlar.
    Konu kýyý kanunu ise, çok basit iþ... Kýyý kanunu kýyý þeridinden itibaren 100 m'lik bir þeritte yapýlaþmaya izin yok der, Trabzon bu þerit üzerine kuruludur yahu ) "Kamu Yararý" diye bir þey çýkartýrsýn, rekreasyonel etkinlik alaný oluþturursun, bir kaç su sporu için antrenman ve barýnma alaný oluþturursun, bitti. "Bunlar yapýlmalý" demiyorum. Bunu demem için öncelikle ÇED'i görmem lazým. Belki de ekolojik bir yaklaþýmla yapýlmamalý. Ama yapýlmasý kanuni açýdan zordur kýsmýna katýlmýyorum. Kamu kurumlarýnýn neredeyse tümünün bölge müdürlükleri sahil boyu kuruludur. Bir çok büyük özel þirketin de.

Bu proje uygulamaya konulursa baþta üniversite ve çevreci kuruluþlar, STK'lar olmak üzere çok tepki gelir, doðru. Ama o kadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

faruk özakýn amacý ne olursa olsun sonuc itibariyla zarari ceken trabzonspor ve trabzonspor camiasý oluyor...

neyin rantý kari pesinde olduklarini kestirmek zor.. ya da kime karsi guc gosterisinde bulunuyor bilemiyorum...

3 istanbul kulubu yillardan beri devlete zarar veriyor ancak trabzonspor yonetimi bir stat icin arazi istiyor cok goruyorlar..

yarin obur gun dhmi tesislerimize dayandiginda ne yapacaðýz? yaylada mi oynaycaðýz..

faruk ozaktan "evet trabzonspor milyonlarca taraftarý olan turkiyeye mal olmus bir kulup ben de bu kulubun baskanlýgýný gururla yaptim. simdi trabzonspor icin elimizden geleni yapariz. kimse merak etmesin" demesini beklerdim ...

ama nerdeeeeeeeeeee....

zaten bu anlayis olmasaydi simdi cok farklý yerlerde olurdu trabzonsporum..

bu sebepten ben artik trabzonsporlu isadamlarini samimiyetsiz buluyorum..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)