Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Faruk Nafz zak'n Amac Ne?

Ahmet Karaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    42

Standart Faruk Nafz zak'n Amac Ne?

Sayn zak;

Elbetteki anayasal bir dzenle ynetilen rejimlerde tek rehber yasalardr. Soruna bu adan baknca, sizin mevcut yasadan yana tavr koyup, Trabzon iin hayati nem tayan bir projeye bile kar koymanz anlamaya alrdk. Sonuta siz “yasa yapclardan” birisiniz ve bu tavrnzn anlalmaz hibir yan yoktur. Ama maalesef anlalmaz olan baka eyler var:
    Mesela;
    Fenerbahe
    Stad’nn “kaak inaat” olduunu herkes bilir, konuurken, eletiri getirenlerden biri de keke siz olsaydnz da, biz de sizi daha kolay anlayabilseydik saynzak!
    Mesela;
    Beikta
    mraniye’deki tesislerini 2b orman arazisi zerine ina ederken de sesinizi karabilseydeniz keke, ki, sizi daha kolay anlayabilseydik
    Mesela;
    Galatasaray
    Seyrantepe ve Riva “indira gandi”lerini eitli manevralarla yasal zemine kavuturup haksz kazan ampiyonu olurken de sesini karanlardan biri siz olabilseydiniz keke , ki sizi daha kolay anlayabilseydik sayn Bakan
    Trabzonspor’un rakipleri devlet olanaklaryla heyula gibi byr geliirken sesinizi duyan olmayacak, konu Trabzonspor Stad olunca birden “yasa koruyucu drst adam” olacaksnz..Evet iki yanltan bir doru kmaz elbet, ama bu fotoraftan da "iyi niyet" zor kar. Burada durmal imdi…

Trabzonspor’dan ve Trabzon’dan baka kaygs olmayan, kulb ve kenti hibir anlamda “beslenme” kaps olarak grmeyen hesapsz Trabzon gnldeleri sizden doyurucu ve ikna edici olmas umut edilen bir aklama bekliyor sayn zak.
    Konu Ahmet Karaman tarafndan (23.11.2007 Saat 02:00 ) deitirilmitir. Sebep: aratrlyor..
    taraf

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Cool

Konu nemli ama bu konuya siyasetten uzak bir yorum yapabilmek neredeyse imkansz

O yzden ben es geeyim en iyisi
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

yelik tarihi
    15.07.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

buraya kayna yazamayacam.fakat r.tayyib erdoann off record yapt bir konumayd.

yabanc bir devlet adamnn karland bir dost meclisinde yaplan konumay ksaca size aktaryorum.

gs her konuda yardmc olduk.u anki stadn yapmnda en ok bize teekkr etmeliler.o srada fbli bir iadam 'haksz rekabet deilmi sayn babakanm dedii zaman

fb yede yardmc olduk.stadn yanndaki okulu istediler.onlarada oray verdik.bu srada bjkli olan bir iadam o zaman sadece bize yardmc olmadnz babakanm lafna cevap

en ok bjk ye yardmc olduk.u anki fulya projesindeki btn skntlar biz kaldrdik.

bu yazy okuyunca konuyu siyasete ekmek gibi olmasn ama iyi bir ak partili olmama ramen aklma birden faruk zakn aklamalar geldi.niye bu kadar i bilmez bir lobimiz var dedim.u anki bizim sahip olduumuz lobi istanbul takmlarnda olsayd trkiyeyi parsellemilerdi diye dndm.bizim trabzonspor lobisine aada yazacam sz birisi anlatmas lazm.

ADALETN OLMADII YERDE ADALETL OLMAK APTALLIKTIR SAYIN BAKANIM

onun iin ltfen gstermek istediiniz dorucu davut menkbelerini ltfen trabzonspor zerinden deilde lkenin her tarafnda herkesin grd yolsuzlklar zerinden yapn.
    TRABZONSPOR DNYANIN EN BYK EHR TAKIMIDIR

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

hazr olan bir stada ekleme yapmak ok farkl bir olay...

ky kanununu hie sayarak inaat yapmaya almak farkl bir olay.... karltrmamak lazm...

hem sayn zak sadece o konuda konumad dier baarszlklarda irdeledi. onlarda dikkkatle okumak lazm....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.09.2007
    Ya
    46

adamn biri ahirette nce cenneti gezmi,sonra cehennemi geziyor...cehennemde bir sr kuyu var,her kuyunun bandada bir zebani....zebaniler kuyudan kmaya alanlar aaya geri itiyorlar...en dipteki bir kuyudan ne kan var nede banda zebani...adam yanndaki zebaniye soruyor ;

*dier kuyularda zebani var bu kuyuda niye yok...

zebanide;

*dier kuyularda her memleketten insanlar var ,cennete kmaya alyorlar... zebanilerde onlar kmasn diye aaya geri itiyorlar....bo olan kuyudada trkler var...onlar yukarya kanlar aaya kendileri ektikleri iin o kuyunun banda zebaniye gerek yok diyor...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    11.08.2006
    Ya
    55

Standart sevdamizin icin cikar icin deil

selam usaklar anlamakda zorluk cekmiyorum amac baskalarina hizmet etmek dir
    dekrar haluk ulusoyu trabzonspor klbne kazandirmakdir yeni baskan adayimizin yaninda dir bilmem anladinizmi bunlar hepsi karalamadir ama artik bir gercegi grmemiz lazim trabzonspor klbnn sayesinde bazilari bir yerlere gelmek isdiyor aday her kes olur bos laflara karnimiz dok artik ne gedirecek ve ne gdrecek bizler icin nemli olan budur suandaki yenedimin hatalari olmusdur bunlarida kabulleniyorlar ama baskanimiz diyorsa bu projeyi hayata gecirecegim bizler secimimizi konrede iyi yapmaliyiz cikar icin oy kullanmayalim ltf en trabzonspor un gelecegi icin oylarimizi kullanalim saygilarimla ,,,

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Ne ilgin deil mi ? srasyla kulp Yneticiliini, kulp bakanln, milletvekilliini, Bakanln Trabzonspor'a borlu olan birisinin bu ekilde karlk vermesi..

Neden ekiniyor Sayn Faruk Nafiz zak ?

Trabzon'daki arazi stanbul'daki emsallarine gre 5 yada 6 kat daha fazla deerli (!) olmal. Hakl bence, inanlmaz bir rant var. Hele hele doup byd topraklara hizmet etme riski var ki aman aman Allah muhafa diyoruz.

stanbulda malumlar trilyonluk arsalar yok pahasna alsnlar deerine deer katsnlar. Trabzon'da biz denize toprak dkemeyelim. Neden ? aman birileri birey der deil mi sayn bakanm.

Vazgetim Trabzon'dan en ufak birey istemiyorum.

Malumlarn ald artlarda stanbul'da arazi istiyoruz sayn bakanm. Kadky'n orta yerinde arazi isteyecek kadar acmasz deiliz tabi. Biz sadece hani bazlarnn toplanp Saryer'de Orhanl'da aldklar gibi birey olursa iyi olur. Yok canm "haberim yok" demeyin imar iznini kltr bakanl vermiyor bu lkede. hele de bunlar sizin tandnz olduunu dnnce izin alma ii daha bir kolay oluyor ha bakanm.
    Konu Klnkolu tarafndan (23.11.2007 Saat 10:22 ) deitirilmitir.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

yelik tarihi
    15.07.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

burada kimse ya drstlk yapt.kanunlar byle diyor diye demagoji yapmasn.yukardada dediim gibi adaletin olmad yerde adaletli olmak en byk aptallktr.

uyann beyler.istanbul takmlarnn bize oranla bykl 5 sene nce ne kadard.imdi ne kadar.5 sene sonra ne kadar olacak.

bu kadar fark ok iyi ynetildiklerinden veya ok iyi futbolcu satlarndan olmuyor.

beikta her sene fulya projesinden 20 milyon para kazanyor.

galatasaray bu konuda zaten mal hamuduyla gtrd.

fenerbahenin kadkyn orta yerinde ald kenan evren lisesi yerinin deerini kadkydeki arkadalar daha iyi bilir.,

kanun byle diyen arkadalarada unu derim;

bu kanun denen ey kuran kerim deildir.

elinde imkann vardr deitirirsin.helede bu olay bakalar iin haksz bir kazan olmusa bunun deimesi artk bizler iin bir haktr.

eer konu siyasetse takiyye yapmadan sylyorum en fanatik ak partili benim.

yani demek istediim udur.bu yazdan kimse siyasi bir rvan manas karmasn
    TRABZONSPOR DNYANIN EN BYK EHR TAKIMIDIR

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Maalesef Faruk zak'n ne yapmaya altn anlamyorum. Trabzonspor'u yakndan ilgilendiren konularda brakn yardmc olmay stne bir de muhalefet yapyor. brahim Hacosmanolu'ndan pek haz etmesemden dorular konuan biri olduu iin zak hakkndaki yorumlarna tamamen katlyorum. yle sanyorum ki Albayrak aday olduu zaman zak'n destekledii skender nal kazanamaynca Albayrak ynetimine tavr koydu. Albayrak ise stat projesi konusunda kendisine danmad. Bir anlamda onu bu iten soyutlamak istedi. zak, bu duruma iyice ayar oldu. Babakann bile yalanc durumuna drd. Ne yapmaya altn anlayamadm. stanbul kulplerine yardmc ol, sz konusu Trabzon olunca yok yasal deil, yok zor bir proje bilmem ne. Bu millet seni niye seti bu ehre hizmet edesin diye. Proje zaten yasal deil kimsenin bu proje yasaldr dedii yok, bakann da bunu dile getirmesi kadar sama bir ey yok. Yasal deilse, yasal zemine oturtulmas iin yaplan almalara destek ver ki iyi niyetini grelim. Ancak anladm kadariyle bu bizim camiada kiisel hesaplamalar acayip derecede fazla ve bu hesaplamalar Trabzonspor zerinden yaplyor. Zarar gren de Trabzonspor oluyor.
    Konu Emorfo tarafndan (23.11.2007 Saat 11:04 ) deitirilmitir.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Birde u boyutu var olayn ky kanunu deiti diyelim.... Btn Trkiye de ky yamas iin yeni bir klf olumayacakm.. bize bir stadyum yapalm derken evremize ne byk zararlar vericez onuda hesaba katalm......

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Faruk zak n szn ettii mesele maddiyattr,mevcut btceyle bu stadn yaplamayacan beyan etti,ama ne olursa olsun bu tarz konumalar yapmamal,hatta yaplmas iin elinden gelen btn destei vermeli, maddi manevi...
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Bizim yaptmz yorumlara eletirilere klf bulmak kolay dsiyasidir deyin gein...

Sayn zak aynen bizimde sylediimiz gerekleri deklere ediyor. Adam sizden biri neden sizden yana olmasnki. Nedenmi nk gerekelri en tepede birisi olarak daha yakndan gryor...

projenin ne gibi zorluklar olduunu biliyor.

finanasman dardan salanacak deniyor nk Trabzonspor asla byle bir ykn altndan kalkamaz ama her ne hikmetse bizden baka kimse ama kimse ihaleye girmiyor.

Art dier baarszlklar var. onlarda sylyor ve insanlarn gznde sulu duruma dyor. ne yani bunlar isteseler 500 bin ikiilik stad yaparlar ayman dnyann en iyi transferimidir mi demesini bekliyordunuz anlamadm....

Ryalar gerkletirmenin ilk yolu ryadan uyanmaktr. uyann beyler uyann...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

herey mevcut yasalara gre yaplacak olsa zaten meclise gerek yok.

belirli durumlarda, yasal deiiklik yaparak gerekli yasal zemine oturtmak yasama dediimiz eyin grevi.

yasal eksiklii, ak brakp yamaya izin vermeyecek ekilde dzenleyeceksin.

iin ne??

i adamlar geliyor, sendikalar geliyor, yabanc yatrmclar geliyor yasa deiiklii istiyor. bunun fark ne??
    bu sefer de trabzonspor istiyor..

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Faruk zak, Atay Aktu, Sadri ener, ne bileyim, Nizamettin Algan ve daha pek oklar... Hata yapabilirler, hata insana mahsustur, ama "yanl" yapmazlar. Bu kiiler konu Trabzonspor olduklarnda kiisel ihtiraslardan syrlmay bilirler. Bu anlamda sayn bakann Trabzonsporluluunu tartmay ok anlaml bulmuyorum. ok daha net bir ifadeyle yle syleyeyim... Ben kim oluyorum da Trabzonspor'da futbolculuk, kaptanlk ve bakanlk yapm birinin Trabzonsporluluu ile ilgili laf konuuyorum? Fikirlerine katlmamak baka bir ey. Bence de Sedat Tunal'nn hakl olduu ok nokta var, bence de sayn bakan bu kadar hassas bir dnemde keke Trabzonspor'a uzun vadede yarar salamas kesin olan aklamalar yapsayd. Ama insanz... Zaman zaman basiretimiz balanr. Sayn bakan da en fazla hata yapm olabilir. Artniyet aramak artniyetli davranmaktr diye dnyorum. Atay Aktu ve Faruk zak'n bir kez bile ayn aday zerinde uzlatklarn sanmam. Ama bir kez olsun birbirlerinin Trabzonsporluluklar hakknda laf ettiklerini duyan var m? Tartlan detaylarn neminin farknda olmak lazm. Ben Faruk zak'n destekledii adaya avantaj salamak iin Trabzonspor'un projesine ta koyacana inanmam. Daha nce belirttiim gibi, en fazla basiretinin baland bir anda hata yapmtr. Sre baladnda en byk destein ondan geleceine de adm gibi eminim. Gelmeyecekse de kapatalm zaten "tkkan", ne iimiz var Sper Lig'de?

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Faik olaylara ok bodozlama bakyorsun.
    Getiimiz gnlerde yaplan ihalede tabi ki Trabzonspor tek bana girecekti. Ordaki arazi Trabzonspor'a tahsis edilecek. Yani biz bu ihaleyle burda araziyi doldurup kullanma iznini aldk. Dolgu ihalesi ise gerekli imzalar atldktan sonra yaplacak. Byk ihtimalle de Albayrak kendi irketine doldurtacak buray. Hem denizden gemilerle hem karadan dozerlerle buras ksa srede doldurulur. Hereye bir bahane uydurmayalm nk yok yle bir ey.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Faik olaylara ok bodozlama bakyorsun.
    Getiimiz gnlerde yaplan ihalede tabi ki Trabzonspor tek bana girecekti. Ordaki arazi Trabzonspor'a tahsis edilecek. Yani biz bu ihaleyle burda araziyi doldurup kullanma iznini aldk. Dolgu ihalesi ise gerekli imzalar atldktan sonra yaplacak. Byk ihtimalle de Albayrak kendi irketine doldurtacak buray. Hem denizden gemilerle hem karadan dozerlerle buras ksa srede doldurulur. Hereye bir bahane uydurmayalm nk yok yle bir ey.
    u anda dolgu yaplacak yer ky kanununa gre devlete ait.... devlete ait olan bir yer hakknda kanun d yaplan ihale geerlimidir.... hem alnan izin deil n izindir....

ihalye zaten tek firma katlm... ya bu ite arkadamn karadeniz oyunlarnda 3. olmasna benziyor.....

onun skletinde 4 kii katlm. bir kii arkadan kan yard iin diskalifiye olmu oda 3. olmu.....

ksa srede dldurulur ona lafm yok ama hangi para ile yaplacak ve hangi kanunla ikiside hazrsa lafm yok.....

ancak bu n izin giriimi ii kongre iin yaplm ucuz bir numara gibi grnyor.....
    ii bo tenekenin sesi ok kaca gibi ii bo projeninde sesi gr karlyor

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt EmrahYalnalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Faruk zak, Atay Aktu, Sadri ener, ne bileyim, Nizamettin Algan ve daha pek oklar... Hata yapabilirler, hata insana mahsustur, ama "yanl" yapmazlar. Bu kiiler konu Trabzonspor olduklarnda kiisel ihtiraslardan syrlmay bilirler. Bu anlamda sayn bakann Trabzonsporluluunu tartmay ok anlaml bulmuyorum. ok daha net bir ifadeyle yle syleyeyim... Ben kim oluyorum da Trabzonspor'da futbolculuk, kaptanlk ve bakanlk yapm birinin Trabzonsporluluu ile ilgili laf konuuyorum? Fikirlerine katlmamak baka bir ey. Bence de Sedat Tunal'nn hakl olduu ok nokta var, bence de sayn bakan bu kadar hassas bir dnemde keke Trabzonspor'a uzun vadede yarar salamas kesin olan aklamalar yapsayd. Ama insanz... Zaman zaman basiretimiz balanr. Sayn bakan da en fazla hata yapm olabilir. Artniyet aramak artniyetli davranmaktr diye dnyorum. Atay Aktu ve Faruk zak'n bir kez bile ayn aday zerinde uzlatklarn sanmam. Ama bir kez olsun birbirlerinin Trabzonsporluluklar hakknda laf ettiklerini duyan var m? Tartlan detaylarn neminin farknda olmak lazm. Ben Faruk zak'n destekledii adaya avantaj salamak iin Trabzonspor'un projesine ta koyacana inanmam. Daha nce belirttiim gibi, en fazla basiretinin baland bir anda hata yapmtr. Sre baladnda en byk destein ondan geleceine de adm gibi eminim. Gelmeyecekse de kapatalm zaten "tkkan", ne iimiz var Sper Lig'de?
    Emrah arkadam aynen sylediklerine katlyorum. Faruk zakn sylediklerinde art niyet aramak yerine sylediklerinden gereken dersi karmak lazm.....

ancak dost ac syler.baz arkadalarnn beenmemesi normaldir....

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Ben konu ne olursa olsun Trabzonspor isminin yasal olmayan olaylarla bir arada anlmasndan rahatsz oluyorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

deitirirsin yasay yasal olur..
    ne var bunda?

yasa = ayet deil..

gne ve artlara gre deitirilir bunlar.

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Alnt m_fatih_y Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ne var bunda?

yasa = ayet deil..

O zaman yasalm olur diyorsun yani

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Alnt LazanisT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O zaman yasalm olur diyorsun yani
    meclis ne i yapar abi??

yasalar deitirmek etik d bir ise, meclisin temel grevi ahlakszlk demektir.

bu nasl bir mantk??

yasalar taleplere gre deitirilir..

her sene binlerce kanun deitiriliyor.

yenisi getiriliyor, olan kaldrlyor.

niye??

ahlakszlk olsun diye mi??

ihtiyaca gre.

meclisin ii bu zaten..

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt blackseastorm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    u anda dolgu yaplacak yer ky kanununa gre devlete ait.... devlete ait olan bir yer hakknda kanun d yaplan ihale geerlimidir.... hem alnan izin deil n izindir....

ihalye zaten tek firma katlm... ya bu ite arkadamn karadeniz oyunlarnda 3. olmasna benziyor.....

onun skletinde 4 kii katlm. bir kii arkadan kan yard iin diskalifiye olmu oda 3. olmu.....

ksa srede dldurulur ona lafm yok ama hangi para ile yaplacak ve hangi kanunla ikiside hazrsa lafm yok.....

ancak bu n izin giriimi ii kongre iin yaplm ucuz bir numara gibi grnyor.....
    ii bo tenekenin sesi ok kaca gibi ii bo projeninde sesi gr karlyor
    Faik anlamyorsun herhalde, gzel kardeim bu dolgu alan arazisi Trabzonspor'a tahsis edilecek. Alnan izin de gerekli imzalar atldktan sonra yaplacak olan dolgu iznidir. O izinlerin ardndan bu yerin doldurulmasna her hangi bir engel yok. Sahil yolu nasl yapld sanyorsun. Ancak daha sonra bu dolgu alanna projede yer alan yaplar ina edebilmek iin ky kanununda ufak bir deiiklik yapmak gerekiyor. Olayn ne olduunu bilmiyorsun yine her zaman ki gibi atp tutuyorsun. Bir eyleri savunacam diye olaylar arptmann alemi yok. haleye Trabzonspor tabi ki tek katlacakt baka firma girip izni o mu alsayd. Samalyorsun kusura bakma.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt m_fatih_y Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ne var bunda?

yasa = ayet deil..

2 yldr ayet olmayan deitirilmesi mmkn olan ama deitirilmeyen yasay konuuyoruz....

yok seimde yok havalar snmad yok bte balanmad derken hala kmad yasal olacak yasa.....

ksnda sonra ne olacana bakarz.... o zaman finansal olaya geeriz. farazi arazi ve marazi olarak olaslklardan konumaktan bktk usandk.....

arkada bizde terminalimizi beenmiyoruz yeni bir terminal istiyoruz.. yeni turizm tesisleri yeni spor tesisleri istiyoruz. ancak bugne kadr hep konuuldu -cek - cakl ifadeler sylendi ...

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

avni aker'in yeri dururken uralan eye bak.ilk proje bize yeterdi.bunlara da hi girilmezdi.ama 100 yln projesi tabi tabi.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

100 yln en byk yalan...
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)