Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 209 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 209 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Euro 2008'de Rakiplerimiz Belli Oldu! | Portekiz - Ýsviçre - Çek Cumhuriyeti

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Umarým çok aksi sonuçlar almayýz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Isvicre-Cek.Cum maci berabere bitse super olurdu.
    Ama son 10 dk. Cekler onde.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

CanÝlker - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

fatih tekkeyi takýma almazsan olacaðý budur. ilerde 1 tane kafa topu alamadýk, ilerde top tutan bir tane adam yok. ne diyim ben sana fatih terim

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Ýlerde top alcak adamýmýz yok.Gökdeniz dururken Kazým'ý oynatmaya devam etsin.Ligde 11 golü de Kazým attý zaten.

abbas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Emre Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlerde top alcak adamýmýz yok.Gökdeniz dururken Kazým'ý oynatmaya devam etsin.Ligde 11 golü de Kazým attý zaten.
    Açýkçasý Mehmet ile Kazým maçýn en iyileriydi. Ama Tuncay a nasýl tahammül etti bende anlamadým. Mecburi yapýlan deðiþiklik rol oynadý sanýrým. Çok þanssýz bir gol yedik en azýndan berabere kalabilirdik bence...
    sürmene

Cem Zýrýh - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

11 golu 60 golu birak ustat allah belami versin sabri gibi bi oyuncuyu orta sahaya alip da ondan orta vs bekleyen bi adama ben futboldan anliyor demem :@ gokdenizin ve trabzonlu adamlarin daha ne yapmasi lazim gereken ilgiyi gormeleri icin anlamiyorum lanet olsun yha nedir bu trabzon dusmanligi ne damgasidir bu anlamiyorum :@
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasýn ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur "

Þenol Güneþ

Cem Zýrýh - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

Alýntý abbas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Açýkçasý Mehmet ile Kazým maçýn en iyileriydi. Ama Tuncay a nasýl tahammül etti bende anlamadým. Mecburi yapýlan deðiþiklik rol oynadý sanýrým. Çok þanssýz bir gol yedik en azýndan berabere kalabilirdik bence...
    mehmet kazim ve servet oynadi sadece emre nin futbol kabiliyetinden yoksunlugu herkes tarafindan goruluor :@ ama terim gormuyor gs nin yalakasi :@ tuncay ne yaptida oynadi anlamiyorum adam ayaginin altinda topu tutamiyor :;@
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasýn ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur "

Þenol Güneþ

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

böyle milli takým olmaz hakan balta neden oynar uður borla ardayý neden oynatmýyor defans evlere þenlik biz bu gruptan puan alýrsak çok iyidir bence yine 0 puan çekeriz

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý macka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    böyle milli takým olmaz hakan balta neden oynar uður borla ardayý neden oynatmýyor defans evlere þenlik biz bu gruptan puan alýrsak çok iyidir bence yine 0 puan çekeriz
    aynen sana katýlýyorum hakan balta cok sýrýtmadý bence ama tuncay illallah ettirdi. bir milli takým hocasýnýn bu kadar yanlý olmasýna nasýl göz yumuyorlar anlamýyorum ya.. fatih terimde sadece galatasaraylýlýk da yok. kendi adamlarýný belirlemiþ onlarý oynatýyor. bunu amatör kulüp sahipleri bile yapmaz yapamazken bizim milli takým hocamýz yapabiliyor. uður boralý sol beke koy vücudu da güclü ezilmezdi de önünede at ardayý.. hadi yine bu kadroyla cýktýn. ee görmüyormusun be adam ayaðýmýzda top tutamýyoruz alsana ardayý.. gökhan zan sakatlanýyor gidip emre güngörü alacaðýna nerde ne yaptýðý belirsiz olan emre aþýðý oyuna alýyor. bi mehmetle kazým iyiydi onlarada hoca ne taktik verdiyse 2 calým atýp nihata mevlüte hava topu þiþiriyolar orta yapmaya calýsýyolar. ben bu kadar MOTÝVASYONDAN YOKSUN milli takým izlememiþtim.. Tüm Bu Rezilliðinde Tek Sorumlusu Fatih Terimdir. Umarým Tez Zamanda 0 Çeker Döneriz de Bu Adamý Afaroz Ederler!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)