Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 524 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonlu Olmayan Trabzonsporlular

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Trabzonlu Olmayan Trabzonsporlular

Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular

Aslen Ankara dogumluyum dogma büyüme..

Anne - baba Artvinli.. Trabzonsporluyuz... !.. Tüm teklifleri geri cevirdim cocukken bile. Kaykay alan mi , tüm forma alt üst esofman takim, ayakkabi alan mi bizans takimimi tutmam için çocukken bile kanmamisim..
    Konu ilhan tarafından (12.10.2009 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

trabzonlu olmak hakikatten büyük gurur herkez trabzonlu olamaz trabzonlu olmak çok zordur çünku biz trabzonu sevinmek için sevmedik kimse bizim gibi memleket takimi tutamaz allahin karslisi geliyo fenerbahçeliyim diyo sikiyosa kendi memleketinin takimini tutsun

o kadar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Panther Nickli Üyeden Alıntı

Aslen Ankara dogumluyum bogma büyüme..

Anne - baba Artvinli.. Trabzonsporluyuz... !.. Tüm teklifleri geri cevirdim cocukken bile. Kaykay alan mi , tüm forma alt üst esofman takim, ayakkabi alan mi bizans takimimi tutmam için çocukken bile kanmamisim.. ..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Alıntı Panther Nickli Üyeden Alıntı

Aslen Ankara dogumluyum bogma büyüme..

Anne - baba Artvinli.. Trabzonsporluyuz... !.. Tüm teklifleri geri cevirdim cocukken bile. Kaykay alan mi , tüm forma alt üst esofman takim, ayakkabi alan mi bizans takimimi tutmam için çocukken bile kanmamisim.. ..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ula bende öyle kaç kisiye forma verdim de olmadilar en sonunda taktigimi dayak olarak degistirdim[img]smileys/smiley36.gif[/img]Bundan sonra forma yok dayak var[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizim aileden babam almanya,ben ve 4 yasindaki kardesim ankara dogumluyuz TRABZONSPOR luyuz[img]smileys/smiley27.gif[/img][img]smileys/smiley20.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzonspor gibi bir büyük kulübün baska sehirlerde dogan taraftarlarinin olmasi kadar normal birsey olamaz.Edited by: tigin

Hollanda dogumluyum babam ve dedemGumushane, kelkitdogumlu ve Trabzonsporu tutar ve taaaabiiiii beeeendeeee![img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ankara dogumluyum..

Trabzon sehriyle hiç bir baglantim yok.

Hür irademle TRABZONSPORLUYUM...

GURURLUYUM!!![img]smileys/smiley1.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Annem babam Çankiri'li ailece Istanbul dogumluyuz.Nufus cüzdanimdaki aile sirano 54. 13 besiktasli,22 galatasarayli ve 19 fenerbahçeliarasinda,bordo-mavi asil renkleri tasiyan tek Trabzonsporlu olarak bu istanbul arenasinda davami sürdürüyorum[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Annem babam Çankiri'li ailece Istanbul dogumluyuz.Nufus cüzdanimdaki aile sirano 54. 13 besiktasli,22 galatasarayli ve 19 fenerbahçeliarasinda,bordo-mavi asil renkleri tasiyan tek Trabzonsporlu olarak bu istanbul arenasinda davami sürdürüyorum[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Yürü be Harunum....

Sorumluluk artiyor. Simdi senin yanilgiya düsen büyük çogunluga dogru yolu göstermen gerekiyor. Gazan mübarek olsun kardesim....

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Sen neymissin be Harun abi [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Annem-babam Sivasli.Ankara dogumluyum.Rahmetli babama ben 18 yasindayken Trabzonspor kadrosunu ezberletmistim.Senol-Turgay-Necati deyip devam ediyor.Iskender Günen'le bitiyor.Sivas'li oldugumdan dolayi sonsuz gurur duyuyorum.Biliyorsunuz Sivas'a Yigido diyorlar.Aslimi hiçbir zaman inkar etmedim.Trabzonspor'u çok seviyorum.Trabzonspor'lu olmak gerçekten bir ayricalik.Soruyorlar bana Allah'in Sivasli'si neden Trabzonspor'u tutuyorsun diye.Onlar anlayamazlar bu sevgiyi.1967 dogumluyum.Kibris Baris Kupasindan bu yana yaklasik 30 yildir Trabzonsporlu'yum.Ali Kemal'i seyretmek nasip oldu.BORDO MAVI SAMPIYON TRABZONSPOR

Almanya´da dogdum.
    Annem- Babam amasyali.
    yani harbi amasyaliyim...
    Tabi ki birde harbi TRABZONSPORLUYUM...!!!

TRABZONSPORLU olmak ayricaliktir...!!!

ben aslen gumushaneliyim ama kendimi bildim bileli ankarda yasiyorum.

trabzonspor sevgisi nasi basladi bilmiyorum ama galiba babam sagladi cunku kendisi fenerbahceli[img]smileys/smiley36.gif[/img]cok tesekkurler baba.bana verebilecegin en guzel hediye bu olsa gerek

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ZEKAI Nickli Üyeden Alıntı

ben aslen gumushaneliyim ama kendimi bildim bileli ankarda yasiyorum.

trabzonspor sevgisi nasi basladi bilmiyorum ama galiba babam sagladi cunku kendisi fenerbahceli[img]smileys/smiley36.gif[/img]cok tesekkurler baba.bana verebilecegin en guzel hediye bu olsa gerek

Ziya Hocanin hemsehrisi. Tüm netteki arkadaslar bilsinki benden daha çok Trabzonsporludur..... Sanada kocaman bir alkis Zekaim.

Adindan belli zaten. Zeki çocuk.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Samsun

Ben dogma büyüme istanbul dogumluyum!bu konuyu 'neden Trabzonspor' basliginda anlatmistim ama bi daha burada anlatmaktan büyük seref duyarim!

babam sürmeneli annem ardesenli!benim TRABZONSPORLU olmami babama borçluyum Allah ondan Razi Olsun!tabi bi de insanin içinde olacak yani kaninda olacak,nasi ki kemençe sesini duyunca insanin içi kipir kipir oluyor aynen öyle TRABZONSPOR kelimesini duyunca içim öyle tuhaf olur!benim dogup büyüdügüm yerde Trabzonspor Taraftari yok denecek kadar azdi(istanbul-esenler) ancak simdi bakiyorum oradanda arkadaslar var ne kadar güzel!benim zamanimda bulundugumuz yerin yarisi fenerli yarisi besiktasliydi!okulda hep tek kalirdim,bu kosullarda dahi içimde ki TRABZONSPOR sevgisinden ufacik azalma olmadi nedeni babamdir!beni her maça götürürdü;topkapidan eski dolmuslar kalkardi 'maça,maça,maça...'....kendisi de eski fanatiklerden kendi gruplari varmis istanbulda Trabzonsporumuzun pesine her yeri dolasmislar,neyse!ben çogu zaman takimimi konusacak dertlesecegim Trabzonsporlu arkadas bulamadim çünkü yoktu,o nedenle bu foruma inanilmaz saygi ve sevgi duyuyorum!tek kaldigim zamanlar çok kavga ettim takimima küfreden itlerle!uzun lafin kisasi bu...bana nerelisin diye sorduklarinda bir kere agzimdan çikmamistir istanbulluyum diye ben her zaman TRABZONLUYUM!!!

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ben belçika dogumluyum, anam babam dedelerim nenelerimsakarya, zaten toplasan 150 kisilik sulaleden, dayilar amcalar, halalar,teyzeler ve bunlarin herbirinin çocuklari arasinda bi TRABZONSPORLU olan ben ve kardeslerim, hattaezik kuzenler hernekadarkardeslerimi kandirmaya çalistiysada zamaninda mudaheleyle hayatlarini kurtardim,ALLAHIMA BINLERCE SUKURLER OLSUN, yoksa n'aapardim ben ezik olsaydim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

agzindan yel alsin ne ezigi agantha[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

benim de annem babam rizeli ( findikli ) ama dogup büyüdügüm yer olan trabzon ve trabzonspor sevdasi bende çok büyük...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1968 Ordu dogumluyum (asil 1967) Trabzonsporla ayni yilda dogdugum için o benim çocukluk askim.ilk okul 3 e giderken Orduspor dan Trabzonspora terfi ettim o yilda sampiyon olduk o gündür bu gündür Trabzonsporluyum.Trabzonsporun bütün sampiyonluklarini,Kuapalarini bu gün gibi hatirliyorum.Insallah Allah bu senede Trabzonsporumuzun sampiyonlugunu görmemis kardeslerimize nasip eder.Ben inaniyorum ki Bir kez sampiyon olabilsek bunun sonu gelecek ve en az 10 yilda 2 sampiyonluk aliriz.uzun zamandir sampiyon olamamanin verdigi stres.Iç çekismeler vs vs bizim basarimizi engelledi.

Ordu nun Trabzonspor lulugu bir baskadir.Ordu merkezde,Ünyede Trabzonspor dernekleri var.Ben iddia ediyorum Ordunun en az yarisi Trabzonsporlu.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nickimden ne oldugumu anlamayan yoktur herhalde Aslen arnavutum dogma büyüme Istanbulluyum kütükte manisa akhisarliyiz(fazla düsünmeyin kafaniz karisir) Karadenizle tek baglantim dayi kizi amasyali biriyle evlidir baska baglantim yok bizim peder ve ev halkida ezikbahçelidir zamaninda bu yüzden az dayak yemedik [img]smileys/smiley11.gif[/img]hala da kabullenmis degiller.

sadece sülalemde degil arkadas çevremdede tek TS benim tek basima hepsine yetiyorum harun aile sira nosunu 54 diye yazmissya benim aile sira no 275 aile esrafini yazsam sayfalar yetmez sadece annemler 8 kardes hepsinin 3 ve 5 çocuklari var torununun çocuklari sünnet olan var ve içinde futbol hastasi olmayan yok herkes fanatik gerisini siz düsünün

burdab pedere bir mesaj yüzüne söyleyemiyorum burdan yazayim

EZIK OLARAK YASAMAKTANSA TRABZONSPORLU OLARAK ÖLÜRÜM DAHA IYI

Nereden
    Amasya

bende marmarisliyim ufakdan beri fanatik bi ts liyim yeni dogan cusenimide tsli yabdim saten amcamda ts li [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı ARNAVUT61 Nickli Üyeden Alıntı

Nickimden ne oldugumu anlamayan yoktur herhalde Aslen arnavutum dogma büyüme Istanbulluyum kütükte manisa akhisarliyiz(fazla düsünmeyin kafaniz karisir) Karadenizle tek baglantim dayi kizi amasyali biriyle evlidir baska baglantim yok bizim peder ve ev halkida ezikbahçelidir zamaninda bu yüzden az dayak yemedik [img]smileys/smiley11.gif[/img]hala da kabullenmis degiller.

sadece sülalemde degil arkadas çevremdede tek TS benim tek basima hepsine yetiyorum harun aile sira nosunu 54 diye yazmissya benim aile sira no 275 aile esrafini yazsam sayfalar yetmez sadece annemler 8 kardes hepsinin 3 ve 5 çocuklari var torununun çocuklari sünnet olan var ve içinde futbol hastasi olmayan yok herkes fanatik gerisini siz düsünün

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] Ölümüne..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gümüshane kelkit dogumluyum.ziya hoca'nin yakin köylüsü[img]smileys/smiley1.gif[/img]kelkit'li birinin trabzonsporum'u çalistirmasi da ayri bir gurur kaynagi.

benim trabzonsporlu olusum 5-6 yaslarimdayken ali samiyen stadinin açilis maçinda(lig maçi idi)oldu. babam beni gs-ts maçina götürmüstü. 2-1 yenilmistik. ama o gün bugün trabzonsporluyum.

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ARNAVUT61 Nickli Üyeden Alıntı

sana HELAL olsun

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)