Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 276 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zeyyad Kafkas: Biz Olamazsak Sivas Şampiyon Olsun (?!!)

buyukkaptan
    Ziyaretçi

Angry Zeyyad Kafkas: Biz Olamazsak Sivas Şampiyon Olsun (?!!)

bu talihsiz açıklamadan dolayı zeyyad kafkası kınıyorum ne çabuk unuttunuz ligin ilk haftasındaki maçı koskoca 1 senemizi çaldılar yazık değil mi bize sivasın şampiyon olması en son istiycem şey bile olamaz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Geçmişte de benzer tartışmalar çok oldu. Yine eski muhabbetlere benziyor bu konu. Asıl tartışılması gereken şey ise, "Sivas veya başka bir takıma bu ülkede şampiyonluğu bırakırlar mı?" sorusudur.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Zeyyad Kafkas bu adama gıcık oluyorum...yiğidoşlar şampiyon olsunmuş onlar ilk 4 gireceklermi acaba!!!Hızlı at misaliistanbulun ezikleri şampiyon olsun anadolunun kalleşleri olacağına!!!

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu zeyyad kafkasın kendi düşüncesi olabilir ama çoğunluk adına konuşması yanlış Trabzonspor sahipsiz değildir kendi kendine bunun açıklamasını yapamazsın siz yönetici olduğunuz kadar bizde taraftarız ve emin olun sizden daha çok düşünüyoruz takımı bence talihsiz bir açıklama bu kendi içinden gelenleri söylemiş olarak kabul ediyorum bunu bir çoğumuzda kabul göreceğini pek sanmıyorum böyle bir anlayış içinizde olabilir ama sırf bunu basın yoluyla ulaştırmak laf olsun diye konuşmak bence saçma bir demeç bu...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Neresinden bakılırsa bakılsın Trabzonspor gerçekleri ile örtüşmeyen,

''Yalandan anadolululuk'' kokan popülist bir açıklama.

Uzun sürer tartışmak.

Bu yüzden tarihe geçti bu yönetim.Hep kötü hep kötü.

Allah kimseyi alternatifsiz bırakmasın.

Sivas'ın aldığı 3 puanla yazdıklarımın en küçük bir alakası yoktur.Bilginize.

Nereden
    İstanbul

Biri Cem Papila'yı över, biri Sivas'ı över, biri feneri över... Bir de utanmadan bizim takımı yönetiyorlar.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Z K: Biz sampiyon olamazsak sivas sampiyon olsun..

Durup dururken neden boyle bir sey acikliyorsun ki?
    Birisi bir yerini mi durttu.

Bu adami zaten basiretsiz birisi olduguna inandigim icin sevmiyordum. Gereksiz ve bos olan cokca aciklama yapiyor kendileri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

saçmalamış gene artık şaşırmıyorum.demir örenin gayse şampiyon olsun bizde kupayı alalım açıklaması kadar aptalca.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Bu açıklamayı yapan şahsiyetin, daha önce yapmış olduğu düzgün, gittiği yer belli ve doğru olan, makam ve yetkisine yakışır bir tane açıklamasını kimse gösteremez zaten...

Dolayısıyla kime, neye, nasıl ve niçin tepki göstereceğiz...

Açıklamalarda 1. yetkili konumda olan Basın Sözcüsü nasıl konuşacağını, niçin konuşacağını hiç bilmedi ki zaten..

Körler sağırlar birbirini ağırlar misali, mevcut yönetimin uyum içerisinde en iyi yaptığı icraat'de facia niteliğindeki açıklamalardır...

Söyleyecek bir şey yok...

Yine, yeni, yeniden Yazıklar Olsun Albayrak, Mevcut Yönetim ve Zeyyat Kafkas...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zeyyad üstad(!) bu açıklamaları yaparken ne düşünmüş acaba.Sivas ile aramızda ne gibi bir yakınlık,bağ,iyi yönde ilişki veya dostluk görmüşki bu kadar iyimser.Hala Anadolu Kardeşliği zırvasını savunanlardan olmak neye hizmet.Bize kümeye diye bağıranlardan biri de Zeyyad Kafkas'ın ''biz olamıyorsak onlar olsun'' dediği takım değilmi.
    Kusura bakmasın.Bu ligde ilk 10u dördüncü büyüklük ilan eden görmemiş Anadolu takımlarından birinin şampiyon olduğu taktirde takınacağı havayı tahmin etmek bile istemiyorum.

Ve bu benim şahsi düşüncemdir.
    Biz olamıyorsak gs,fb,veya bjk olsun.Ben 5inci büyük veya 5 büyükler lafzını kaldıramam.Sivas-Trabzon maçını derbi olarak görmekten Allaha sığınırım.
    Konu Mehdi tarafından (13.11.2007 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.
    T R A B Z O N S P O R

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neresinden bakılırsa bakılsın Trabzonspor gerçekleri ile örtüşmeyen,

''Yalandan anadolululuk'' kokan popülist bir açıklama.

Uzun sürer tartışmak.

Bu yüzden tarihe geçti bu yönetim.Hep kötü hep kötü.

Allah kimseyi alternatifsiz bırakmasın.

Sivas'ın aldığı 3 puanla yazdıklarımın en küçük bir alakası yoktur.Bilginize.
    Haklısın dostum.. Ama bir şeyler daha ekleyeyim..

Bırakın şampiyonluğu iki yıl ilk beşe oynadı diye Kayserispor ile dahi büyüklük mücadelesine sokulduğumuz şu hazımsız ortamda bir de Sivas şampiyonluk yaşarsa, bizim zaten hiç kabullenilmek istenmeyen ve hafızalardan tamamen silinmeye çalışılan büyüklüğümüzün yerinde kavak yelleri estirirler..

Tabii ki Anadolu takımlarınn başarısından rahatsızlık duymamamız lazım. Ama hangi Anadolu Takımı çıkıp da "Üç Büyük takım yerine Trabzon şampiyon" olsun demiş de biz duymadık..

Popülizmi aşıp adeta yalakalık kokan bir demeç bu. O da değilse cehalet.. Başka bir şey değil..

Bu arada aynı anda yazdığımız için şimdi farkettim..

Kutadgu ve Mehdi' nin de görüşlerine katılmamak elde değil..
    Konu Great White tarafından (13.11.2007 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sana ne Sivas dan....
    Sen kendi klübünün başarısı için neler yapmalıyız diye düşünsene....
    olumlu bir beyanatını göremedim Sayın Kafkas
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ilk olarak ISTANBUL takimi $ampiyon oalcagina onlar olsun ama TS yöneticisi olarak bunlari söylemeye gerek yok sen kendi i$ine bak neden $ampiyon olamadigina ve neden sivas okadar yüksekde olduguna bak...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

durup dururken niye böyle açıklama yaptı bnde anlamadım amaa bncede biz olmasak sivas olsun...veya bi başka anadolu takımı hiç farketmez...

Nereden
    Samsun

tamamen saçma sapan bi ifade , senin hakkını terbiyeszice gasp eden uyuz uyuz bi ifadede bulunan bir kulüp için şampiyonluğunu istemeleri abesle iştigal bir açıklama ! saane sivastan bilmem neden sen kendine bak , koskoca adamsın düşme böyle tuzak sorulara !!!
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bakıyorum da çoğu arkadaş sivasın şampiyonm olmasını istemiyor...çünkü bugün anadoludan bir takım şampiyon olursa bizim yerimizin değişeceğinden korkuyorlar bence...hiç kafanıza takmayın arkadaşlar bence değil sivas başka bir anadolu takımı şampiyon olamaz

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

sivas taraftarımı bu adam nerden çıktı bu şimdi bir an önce kulüple ilişkisi kesilmeli bunlar küçük zihniyetli küçük adam görüşleri bunlar bari yönetimde pasifsin bari ağzın dursun be adam.....

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakıyorum da çoğu arkadaş sivasın şampiyonm olmasını istemiyor...çünkü bugün anadoludan bir takım şampiyon olursa bizim yerimizin değişeceğinden korkuyorlar bence...hiç kafanıza takmayın arkadaşlar bence değil sivas başka bir anadolu takımı şampiyon olamaz

olur demiyoruz zaten olursa sivas olsun diyoruz...

ha bide unutmadan şunuı da söyliyeyim unutmaki bizde anadolu takımıyız sn tuttuğun takımın şampiyon olacağına inanmıyomusn???

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bırakın sivasın şampiyon olmasını herhangibir anadolu takımının şampiyonluğunu bile istemem,nasıl bir mantıkdır ilerde 5. büyük denmesinimi istersiniz,ben şahsen değil sivas başka takımı bile istemem onlarin yerine fener olsa bile daha çok sevinirim
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

İzmir İl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bİz Olamazsak HİÇ Kİmse Olmasin !
    BMN İZMİR

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya bırakın bu sivası yüceltmeyi,adamlar top falan oynamıyor,şansa karambole attıkları gollerle bu seviyeye geldiler,liglerde en kötü futbolu oynayan trabzonspora karşı bile bir tek pozisyon bulamadılar,,2.3 hafta sonra görürsünüz dibe doğru çöküş başlar ,en büyük başarısıda en fazla 3. bitiri ligi
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı esrarengiz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur demiyoruz zaten olursa sivas olsun diyoruz...

ha bide unutmadan şunuı da söyliyeyim unutmaki bizde anadolu takımıyız sn tuttuğun takımın şampiyon olacağına inanmıyomusn???
    anadolu takımları dediğimde hangi takımları kastettiğim belli....şampiyon olmamış takımlar...

Nereden
    İstanbul

benimde şöyle bir dileğim var Zeyyad Kafkas; keşke bizde yönetici olacağına, sivasta yönetici olsaydın. O zaman o engin! yöneticilik vasıfların ve tecrübenle eminim sivası şampiyon yapardın!!!

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

3 uncu bi ti re mez! Ama farzedelim ki sampiyonluk yarisindan hic kopmadilar... Bu bizden aldiklari 3 puan batmaz mi istanbul kluplerine? Neyse konumuz o degil , cok anlamsiz cahilce bir aciklama..
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu YÖNETİMİN basın sözcüsü zaten bu kadar olur!!yeter artık Zeyyat Kafkas bir sus artık!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.