Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 276 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zeyyad Kafkas: Biz Olamazsak Sivas Şampiyon Olsun (?!!)

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok gereksiz bi beyan olmuş.Fuzuli.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'un başarısını istemeyen bi adamdan ne beklenir ki...

şuana kadar yaptığı açıklamalardan nasıl bi insan olduğu anlaşılıyor,futboldan anlamayan insanların Trabzonspor'u yönetmeye kalkışması resmen faciadır.bu ve bunun gibi insanlar daima küçük düşünmeye laikdir.nefretle kınıyorum

bıde destek cıksaydın adamlara sampuyonluk ıcın trabzondan beleş oyuncu falan verseydın guzelolurdu Zeyyad Kafkas...
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biz şampiyon olamazsak,hiç kimse olmasın
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Açıklama ne kadar gereksiz luzumsuz zamansız ve yersizse buradaki çoğunluğun düşünceleride o kadar şaşırtıcı bence ... Eğer Trabzonspor taraftarının çoğunluğu buradaki arkadaşlar gibi düşünüyorsa kusura bakmayın ama bizim "nev -i şahsına münhasır " büyüklüğümüz falan kalmamış demektir ..

sivasspor hakemler tarafından buralarda, Ve bir sivasspor yöneticisi çıkıp "hakemlerimiz çok iyi " diyor.
    Bordo + Mavi = Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öncellikle şunu söylüyeyim biz bir kez daha şampiyon olmadan hiçbir anadolu rumeli takımı ilk kez şampiyon olamaz. Ayrıca bu ligde adet olduğu üzere ilk yarı başarılı performans çizenler ne hikmetse 5. büyük naraları atmaya başlıyorlar. Hoş bunların arasında "4. büyük biziz" diyenler de var ama onlar ne hikmetse küme düşüyorlar.

Zeyyat Kafkas üzerine vazife olmayan konulara girmeyi çok seviyor ve yine aynısı yapıyor. Umarım bu son saçma sapan demeci olur. Zaten fazla da zamanları kalmadı.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıklama ne kadar gereksiz luzumsuz zamansız ve yersizse buradaki çoğunluğun düşünceleride o kadar şaşırtıcı bence ... Eğer Trabzonspor taraftarının çoğunluğu buradaki arkadaşlar gibi düşünüyorsa kusura bakmayın ama bizim "nev -i şahsına münhasır " büyüklüğümüz falan kalmamış demektir ..
    kardes bıraz daha acıklayıcı ol ben anlamadım
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yahu insanın yöneticilik kariyeri boyunca hiç mi gdüzgün açıklaması olmaz. nedir bu durup dururken sivası pohpohlamak. ne var bunun altında. yönetimi neki sözcüsü ne olsun. fb yi öven başkanın sözcüsü yapar ancak bu açıklamayı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

biz şampiyon olamadıktan sonra , kim olursa olsun önemli değil.
    Konu Nurettin Yılmaz tarafından (13.11.2007 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya

Bu forumda yöneticilik yapan 2 arkadaş harun ve berat bildiğim kadarıyla biri kırşehirli diğeri adıyaman lı ... Trabzonspor u tercih etmelerinin sebebi bizim şampiyon olmamız olamaz zira yaşları itibariyle şampiyon olduğumuz yılları hatırlamazlar ...O halde bu tercih bir duruş a tav olma halidir diyebiliriz ..ve sivas olacağına kayseri olacağına fb olsun duruşu benim bizde varolduğunu düşündüğüm kurulu düzen e muhalif duruş değildir ...(elbetteki bana göre) biz olmayacaksak sivas olsun kayseri olsun ...

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya Allah aşkına anadolu takımlarını şak şaklamaktan ne zaman vaz geçeceksşiniz bilmem bu ne demek ben olmazsam anadolu takımı olsun bu ne saçmalık eğer anaolu takımlarından herhangibiri şampiyon olursa o zaman senin hiç bir önemin kalmaz hiçbir değerin kalmaz bunu unutma eyyy pasif insan eyyy basit insan!!!!!
    [ille d' 7]

Nereden
    Sakarya

eğer anaolu takımlarından herhangibiri şampiyon olursa o zaman senin hiç bir önemin kalmaz hiçbir değerin kalmaz bunu unutma !!!!!

sana katılmıyorum ..asıl böyle düşünmeye başlamışsak hiç bir önemimiz kalmaz ...böyle düşünenlerin sayısıda arttığına göre kalmıyor zaten....

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı units Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya Allah aşkına anadolu takımlarını şak şaklamaktan ne zaman vaz geçeceksşiniz bilmem bu ne demek ben olmazsam anadolu takımı olsun bu ne saçmalık eğer anaolu takımlarından herhangibiri şampiyon olursa o zaman senin hiç bir önemin kalmaz hiçbir değerin kalmaz bunu unutma eyyy pasif insan eyyy basit insan!!!!!

o zaman efsane kadrodakilerde bundan sonra şampiyon olmamızı istememeleri çok normal...çünkü şampiyon olursak onlarında bi önemi anlamı kalmaz...

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zeyyad Kafkas yerine ulu önder Nuri Albayrak bir aciklama yapsa daha iyi olmazmiydi? zira olayli macta sivasin ba$kani bana laf sou$turmayacak yönetici gelsin dememi$miydi? Bu lafi iyi anlamadan laf sokan Kafkasa ne diyeyim ben? Yahu bu yöneticilerin yanli$ sokmalarini hep ba$kalrimi düzeltecek?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dayak yemis numarasi yap birde sampiyon yapmazlar bizi diyerek bir numara daha yap bizim süperzekali yönetimde bomba gibi bir aciklama yapsin, sanki baska söylenecek bir sey kalmamis, sivasspor bir sey söyledide bizim cevabimiz gerekdi. Eger bir cevap gerekseydi böyle olmamaliydi. Umarim aralikdan sonra böyle aciklamalardan artik kurtulur akilli insanlarlan yönetiliriz.

"TRABZONSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR"
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı esrarengiz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman efsane kadrodakilerde bundan sonra şampiyon olmamızı istememeleri çok normal...çünkü şampiyon olursak onlarında bi önemi anlamı kalmaz...
    Sence Serdar Bali bunun icin mi yirtiniyor?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bizim değerimiz başka bir anadolu takımının şampiyon olması ile değerini kaybedecek kadar "değersiz" değil.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

11 Aralık yaklaştıkça bunlara bir haller oluyor.

Biz şampiyon olamiyorsak, şampiyon umurumda değil !
    Konu ilhan tarafından (13.11.2007 Saat 18:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Bjk-Fb-Gs 'den banane.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

ben isterim istanbul takımları yerine anadıludan birinin şampiyon olmasını.... sokakta gezerken söyleyebilirim de..

lakin durup dururken bir yöneticinin bunu söyleme sebebi ne??

sana mı kaldı birilerinin şampiyon olmasını dilemek..

senin tek işin kendi şampiyonluğunu dilemek, onun için uğraş vermek..

kendi işinizden başka her işle meşgulsünüz.

biraz kendi meselelerinize dönün.

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

herkes büyük olmak ister.düşünün sivasın bursanın kayserinin şampiyon olmasını.hem taraftar kaybına.hem manevi hemde maddi kayba uğrarız.itibarımız sıfırlanır.bu arada zeyyad senin işin sivasın şampiyonluğunu ummak değil.trabzonsporu başarılara ulaştırmak.ama nerdee

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne alaka Sivas? Nerden gündeme gelir? Özrü kabahatinden büyük demezler mi adama? Sen kendi takımına ne verebildin ondan haber ver. Sana ne Sivasspor'dan?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu kadar mı camiadan kopuk bir yönetim olur.

Ah İbrahim ŞAHİN ah!
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Sakarya

Biz şampiyon olamazsak fb gs bjk olsun demek vaktiyle biz çıtayı aştık başkası gelmesin demektir ...tıpkı vaktiyle bize yaptıkları gibi ...askerde ki devrecilik gibi yani ) bana öyle yaptılar ben de size ...neticede bizim istememiz birşeyi değiştirmeyecek ama gerçek şu ki biz değişmişiz..... Eskiden Trabzonlu olmasamda Trabzonspor u tutardım derdim ve buna sürüyle gerekçe bulurdum ..şimdi Trabzonlu olduğum için Trabzonsporluyum demeliyim sanırım ..görünüşe göre başka gerekçe yok ...

Nereden
    Sakarya

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes büyük olmak ister.düşünün sivasın bursanın kayserinin şampiyon olmasını.hem taraftar kaybına.hem manevi hemde maddi kayba uğrarız.itibarımız sıfırlanır.bu arada zeyyad senin işin sivasın şampiyonluğunu ummak değil.trabzonsporu başarılara ulaştırmak.ama nerdee

Nasıl bir itibardır ki bu sivas şampiyon olunca sıfırlanıyor ... eğer öyle düşünüyorsak itibarımız falan kalmamış ....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.