Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 128 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke: Keþke bu Þampiyonluðu Trabzon'da yaþasaydým

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Halamý bu adam tartýþýlýyor ? Ýlginç !

Elbet bzde birgün Trabzonspor taraftarý olarak bizi satýp gidenlere deðil önümüze bakmayý öðreneceðiz.
    Sabýr !

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence söylemek istediklerimi anlamamýþsýnýz. Ya da bir mesaja bakarak "heyecan" yapmýþsýnýz.

Fatih zaten "ben profesyonelim" dese ortada sorun falan kalmayacak. Ama o zaman þimdi burda "Fatiiiiihhhh Tekkeeeeeeeeeee" mesajlarý yazanlarý kaybedecekti. Para için, heyecan için gitti. Ben þimdi para ve heyecan için fb'li olamam mesela. Niye? Çünkü Trabzonsporluluk heyecan ve paranýn üzerinde birþey benim için. Profesyonel deðilim yani. Fatih'in fb'de oynamasý "þerefsizlik" deðil ki, gitse kim ne diyecek? Ama eðer "Trabzonsporluyum" deyip gideceðini açýklayarak Trabzonspor'u sezonun sonunda sap gibi ortada býrakýyor ve pazarlýk gücünü de elinden alýyorsan ortada bir sorun var demektir.

Ayrýca Fatih Tekke Trabzonsporlu falan da deðildir. Gökdeniz de deðil. Ya da ben Trabzonsporlu deðilim. Ben hem Trabzonsporlu olup hem fb fomasý giyemem mesela. Onlar giyer. Ama sözleþme imzalýyorken profesyonel, ayrýlýyorken Trabzonsporlu olunuyorsa bilgimiz olsun. Sene sonunda Trabzonsporlu olarak kalýr, artýk þampiyon kim olursa bir de onun formasýyla gezer þampiyonluk tatmýþ da oluruz. Ýkisi birden mümkün oluyor madem...

Yahu kaçýrmýþým bunu )

Emrah bence de ben seni anlamamýþým. Soruyu þöyle sorayým : bir profesyonel futbolcu profesyonel hayatýnýn dýþýnda takým tutamazmý? Yani Fatih hem fb formasý giyip hem Trabzonspor lu olamazmý ? Bu mantýkla ( zorluyorum farkýndayým ) Trabzonspor lu bir öðretmenin fb li öðrencilere ders vermemesi, Ts li bir gazetecinin baþka takým yazmamasý uzat uzatabildiðin kadar. Eðer baþka takým ,daha özelinde fb bjk formasý giymiþ birinin Trabzonsporlu olmaya hakký yok ise Ziya Doðan ýn anlattýðý Ali Kemal Denizci hikayesini nereye koyacaksýnýz. Trabzonspor da forma giymiþ, giderken de kulübe para kazandýrmýþ bir futbolcu ben Trabzonsporluyum diyor ise en az Emrah Yalçýnalp ve Erdal Hoþ kadar Trabzonsporludur....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Konu Türk ve Dünya Futbolu baþlýðýna taþýnmýþtýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)