Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Fatih Tekke: Keke bu ampiyonluu Trabzon'da yaasaydm

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Standart Fatih Tekke: Keke bu ampiyonluu Trabzon'da yaasaydm

Fatih Tekke'nin formasn giydii Zenit St. Petersburg, Rusya Birinci Ligi son manda Saturn' 1-0 malup ederek Spartak Moskova'nn iki puan nnde ampiyonluk ipini gsledi.
    Zenit St. Petersburg'un baarl oyuncusu Fatih Tekke ilk 11'de sahaya kt ampiyonluk mann 25. dakikasnda sakatlanarak oyundan kmak zorunda kald. Trk yldz, sakatlanmasndan sonra byk znt yaarken, gelen ampiyonlukla sevince bouldu. ampiyonluktan dolay mutluluk gzyalar dken Fatih Tekke, "Keke bu ampiyonluu Trabzonspor'da yaasaydm. Ama ksmet deilmi. ampiyonluk gurbette bile olsa ok gzel duyguymu. Byle bir cokuyu daha nce hi hissetmemitim." diye konutu. Zenit, deplasmanda oynad Saturn mana hzl balad. Tribnlerin ounu dolduran taraftarlarn desteiyle sahaya kan Zenit, 15. dakikada Radek Sirl ile 1-0 ne geti. Man son blmlerinde ev sahibi ekibin gelitirdii ataklar sonu getirmeyince Zenit, ma 1-0 kazand ve 61 puan ile 23 yl aradan sonra ampiyonlua ulat. kinci sradaki Spartak Moskova'nn Dinamo Moskova'y 2-1 malup etmesi ampiyonlua yetmedi. Son manda Hasan Kabze'nin takm Rubin Kazan' 1-0 malup eden CSKA Moskova ligi nc srada bitirdi. Son man 3-1 kazanan FK Moskova, 4. sray alarak lig tarihindeki en byk baarsna imza att. te yandan A Milli Takm'n 17 ve 21 Kasm tarihlerinde oynayaca Norve ve Bosna Hersek malarnn aday kadrosunda da olan Fatih Tekke'nin durumunun Trkiye'ye dndkten sonra yaplacak kontroller sonrasnda belli olaca belirtildi.
    brahim ahin / Moskova12 Kasm 2007, Pazartesi

Teekkrler ADMIN!!!

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

keke Fatih keke. Ne muhteem olurdu. Fatih Tekke seslerini uan duyar gibiyim.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

kivancpehlivan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Antalya
    Ya
    36

ahhh ah keke.

ampiyonluk grntleri var m tekke ne yapm merak ettim

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

zenitin de 23 yldr ampiyon olamadn 2 hafta nce rendim.o gnden beri neden trabzonda yaamad diye i geirip duruyorum her ismini duyduumda.
    ah ah.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Kocaeli l Temsilcisi Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    15.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

naALLAH seneyede bizimle ampiyonluk yaarsan kaptan

TheRapZoNe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Sampiyonlugu bu sene Zenit"te yasadi, umariz seneye Bremen"de(su anki bilgiler oraya gidecegi dogrultusunda) de yasar

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Alnt krfezli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    naALLAH seneyede bizimle ampiyonluk yaarsan kaptan
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

ok istiyorsan devre arasnda gelir Trabzonsporu ampiyon yapma hedefine muvaffak olursun kutluyorum kendisini...............

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ah ah keke....
    Konu pReN@_61 tarafndan (12.11.2007 Saat 18:22 ) deitirilmitir.

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

keke be tekke kekee...baka nedenebilirki kekeee...
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    54

Geri dnsn bize artk.......

ztrk Adem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ya ole dersn smd fatih abicim nsallah o gunlerde goruruz
    Rejime el koyamadgmz anda bile,yn vermeye devam ederiz.(KUZEYN OCUKLARI)

STANBUL AREL NVERSTES

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

Futbolcu olarak olmasada teknik direktr olarak bir gn yaayacaksn inallah

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

kaptanm geri dn yap bizi ampiyon

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

Fatih Tekke kararn verdi!
    Trabzonspor'da oynad baarl futbol ve att gollerle hl Bordo-Mavili taraftarlarn dilinden dmeyen yldz futbolcu, ilk defa yaad ampiyonluk duygusunu ve gelecei ile ilgili tm planlarn sca scana anlatt. te spor kamuoyunun merakla bekledii Fatih Tekke'nin Zaman gazetesinden brahim ahin'e arpc aklamalar...

- Trabzonspor'da yaayamadn ampiyonluu Rusya'da yaadn. Neler syleyeceksin?
    "Bu yl Rusya ligi ok ekimeli geti. Son haftaya Spartak Moskova'nn nnde lider girdik. Deplasmanda Saturn'u 1-0 yenip ampiyon olduk. Zenit de Trabzonspor gibi 24 yl ampiyon olamyordu. Trabzonspor'da yaayamadm ampiyonluu burada yaadm. Keke Trabzonspor formasyla da bu sevinci yaayabilseydim."

- Sahada nasl sevineceini bilmeyen bir Fatih Tekke vard sanki...
    "Trabzonspor'da defa kupa kazandk. Birok kez galibiyet sonras sevinlerimiz oldu. Ama ampiyonluk yaayamamtm. Bir de Trkiye'de deil Rusya'da ampiyon oluyorsunuz. Sakat sakat oynamm. Hakemin son ddnden sonra nasl sevineceimi cidden bilemedim. Ama ok gzel bir duygu."

- Bu ampiyonluu Trabzonspor formasyla neden yaayamadn?
    "Benim hayatmdaki en nemli hayalim Trabzonspor'da ampiyonluk yaamak ve kupay kaldrmak ve bunu taraftarlarla yaamak. Bunun olmas iin takmn iyi olmas lazm. Gl bir ekibin olmas lazm. Zenit'in ampiyonluk sevincinde taraftarlarn bak as ok farklyd. Bizde bu futbol kltr ok farkl. nsanlar bunu grmyorlar ya da grmek istemiyorlar. ampiyonluun zellikle Trabzonspor iin yaanabilir olmas orann dryor. Ben bunu birok kez Trabzonspor'da hoca ve yneticilerle konutum. ok yanl ifade olsa bile Trabzonspor'da ampiyon olmay futbolun zerinde gryordum. Bunun iin fikirlerimizi sylyorduk. Gelecekte inallah bunu yaarz."

- Trabzonspor'un son durumu sence nasl?
    "Maalesef 1,5 yldan beri yani uzak kaldm dnemde ileri giditen ziyade geriye gidi var. Bu her anlam iin geerli. Fakat bu dzelebilir. Sadece bunun iin samimi olmak gerekir. Yoksa Trabzonspor'u tutan her kii kalbini bu takma vermi kiilerdir. Bunun iin gven verilmesi lazm. Gven ve samimiyet olduunda bizim camiann baarl olacana inanyorum."

- Trabzonspor'dan ayrlal yaklak 1,5 yl olmasna ramen tribnlerde hl 'Fatih Tekke' tezahratlar yaplyor...
    "Biz bu camiayla doduk, bu camiayla leceiz. Taraftarla ok iyi bir ilikim vard. Unutmayacaklarn bilmem benim iin ok gzel bir duygu. Ne hikmetse kendi futbolumu benim anlatmam kendi adma doru deil. yle bir noktaya geldi."

- Kendini yalnz hissettiin anlar oluyor mu?
    "Burada Hasan Kabze var. Geldikten sonra ok iyi iler yapt. Bir Caner var. Rusya'da darda oynayan kendi oyuncularna ar destek var. Bizim lkemizde hi byle bir durum yok. Bir gn kyorlar Fatih kadro d kald deniyor. Bizde olmayan eyler yazlp konuuluyor. Hatta kt ey olsa da yazsak deniyor. Son bir ay ierisinde inanlmaz iler yaptm. Takmn ampiyon olmasnda zellikle son haftalarda byk katkm oldu."

- Yani size medya gerektii kadar sahip kmyor mu demek istiyorsun?
    "stanbul'dan giden oyuncu Avrupa'da oynamayan arkadalarmz var. Her an onlar konuuluyor. Biz hi konuulmuyoruz. Milli Takm iin de ayn eyler sz konusu. ki yl nce en fazla gol atan oyuncuyduk. Biz Milli Takm'a arlmadmzda kimse bir ey sylemiyor. Ama maalesef baz eylerin tekelinden kurtulamyoruz. Biz yurtdnda rahatz. Bizleri sevenlerin dnda, Trkiye'deki dier insanlarn da bize sahip kmasn istiyoruz."

- Nuri Albayrak, "O gnn artlarnda Fatih'i satmamz gerekiyordu, sattk. Gerekirse yeniden transfer ederiz." diyor...
    "Fatih Tekke'nin yeniden Trabzonspor'a dnmesini gerekten isteyen insanlar vardr. in gerekilik boyutu yani transferin olabilirlii uanki artlarda zor gibi grnyor. Burada ar derecede beni brakmak istemeyen ynetim, hoca ve arkadalarm var. 4-5 ay nce srarla gitmek istediimi sylyordum. Birok sebebi vard bunun. Bunlara ramen kulbe teekkr ediyorum. Trkiye'de byle bir ey sylemi olsaydm, kovulurdum. Bunu da sylememin sebebi; forvet gol atmak zorunda. Ama oyun sisteminden dolay ok gol atamyoruz. Ben de oyunumu sonuca yanstamadmdan sylemitim."

- Rusya'dan ayrlma ynndeki fikrin deiti mi?
    "ampiyon olmak ok gzel. Lig lideri olduumuz iin nmzdeki yl direkt Devler Ligi'ne katlacaz. Buradan baka bir yere gidip orada yeniden balamak ne kadar doru olur bilmiyorum. Futbolun ierisine bakldnda yine ayrlmay dnebilirim. En azndan u an iin byle bir durum yok. Avrupa'dan ok iyi bir takmdan teklif gelirse, kulbn menfaati dorultusunda en az byle olabilir."

- Fenerbahe'ye transferin konuuluyor..?
    "Konuuyorum su, konumuyorum su. Bu konuda kimseye aklama yapmadm. Dorusu neyse onu syleyen biriyim. u an iin F.Bahe dahil, Trkiye'deki herhangi bir takma dnmeyi dnmyorum. Trkiye'nin durumuna bakyorsun, futbol olarak iyi durumda deil. Trkiye u an iin kafamda yok."

- Zenit'e transfer olduunda hedefin 61 gol atmakt. Ancak 10 tane atabildin.
    "Ben onu espri olsun diye sylemitim. Burada 2,5 yllk szlemem daha var. Futbol anlamnda sylediim artlar olursa 61'i gerekletirmek uzun zaman almaz. artlar olsayd bu hedefimin yarsn atardm. Ben Fatih olarak kapasitemi biliyorsam, bunu gerekletiririm."

- 3 ma sonra Milli Takm'a yeniden arldn ama yine sakatlandn...
    "Milli Takm'a arlp da sakatlandm say 20'yi gemitir. Bu ya tam aday kadro aklandktan sonra oldu ya da Milli Takm idmanlarnda oldu. Nasip. Buna syleyecek bir ey yok."

- Trkiye'nin Euro 2008'e gitme ans nedir?
    "Gereki konumak gerekirse, bizim oktan gruptan km olmamz lazmd. Son dnemde Milli Takm'mz iyi oynamyor. Norve'te yine nmzde duran bir ansmz var. Kolay deil elbet. Biz nasl Avrupa ampiyonas'na gitmek istiyorsak, onlar da gitmek isteyeceklerdir. Kendi sahasnda oynayacaklar ve saha artlar tam onlarn istedii gibi olacak. Onlarn bizim yllardr yaptmz final malarndaki hatalar yapacaklarn tahmin etmiyorum; ama inallah yaparlar."

- Sen gittikten sonra Umut transfer edildi. Uzun sre gol atamyor ve u anda en ok eletirilen futbolcularn banda geliyor.
    "Umut kendini tamamlad zaman kendini bir yere koyar. Bu arkadamzn birok zellikleri var. Art ve eksileri var. Eksiklerini tamamlasas iin bu arkadaa sahip kmak lazm. Takmdaki hoca ve arkadalarn da ona yardmc olsun. Umut 5 ma gol atamaz, bir mata da 5 gol atar. Atacana inanyorum. Yeter ki rahat olsun. Trabzonspor'da forma giyen bir oyuncunun rahat olmas kolay deil. Umut kardeimiz karakter olarak prl prl biri. Ancak Umut'un rahat olmad zaman 'acaba karrsam' dedii anda atma ans yok. Taraftardan ricam, bu arkadaa yardmc olsunlar."

- Trabzon taraftarna bir mesajn var m?
    "Takmdaki oyunculara yardmc olsunlar. Elbette oyuncular hata yapacaklar. Taraftar basks futbolcularn daha iyi oynamasna engel oluyor. Galatasaray ma zor olacak. Ama Trabzonspor'un Galatasaray' yeneceini dnyorum. Trabzon, bu ma kazanarak, yeni bir hava ile birlikte devre arasna gider ve orada da eksiklerini giderir."

- Aklamalarnda Trabzonspor'da futbolcu olarak olmazsa bile teknik kadronun iinde yer alarak bir ekilde ampiyonluk yaayacan sylyorsun?
    "Ben herkese hep yle sylyorum. Futbolcu olarak yaamayamadm; ama antrenr olarak yaayacama inanyorum. nk bunca eyi grdkten ve yaadktan sonra mutlaka Trabzonspor'da ampiyonluk yaarm."

13.11.2007

Kaynak : Zaman

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

Tebrikler Fatih TEKKE.cok sper aklamalar.demekki birka yl sonraki Teknik Direktrmz Kral Fatih Sultan TEKKE..
    ''AMPYONLUK YAKIACAK EHRME''

yelik tarihi
    07.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Fatih Tekke: Keke bu ampiyonluu Trabzon'da yaasaydm

Bamzda Ulusoy, Bak, hakemlerimiz de Cem Papila, Blent Demirlek gibileri olduu iin bu ampiyonluu zaten yaayamazdn Fatih.
    Konu Mehmet Frat tarafndan (14.11.2007 Saat 18:16 ) deitirilmitir.

Ouuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Sivas
    Ya
    36

Alnt Mehmet Frat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fatih Tekke: Keke bu ampiyonluu Trabzon'da yaasaydm

Bamzda Ulusoy, Bak, hakemlerimiz de Cem Papila, Blent Demirlek gibileri olduu iin zaten bu ampiyonluu yaayamazdn Fatih.
    ve bu yzdendirki o iki senede verdiin hazz, ampiyon olan febe, ampiyonluunu kutlarken dahi alamamtr.. seni ook seviyoruz kaptan..
    yok bir sitemim hayatta hersey ksmet...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    05.04.2006

Standart Fatih Tekke'nin Aciklamalari...!

Lig Tv'si olanlar insallah kacirmamistir...! Ben izledim ve hatta ilk basta cok duygusal anlar oldu yaa! Fatih'in o unutulmaz anlari Trabzonspor'da..!

izlemeyenler izlesin!!! Cok guzel ve hos bir Clip olmus!... Lig Tv!

dusunceleriniz?... vallahi bence soylenecek birsey yok! Ozledik!

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=30713

K@HrY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2007
    Nereden
    Trabzon

Tabiki eskiler akla gelince insan duygulanyor aryor ama Trabzonsporda Fatih Tekkeyle var olan veya bundan sonrada varolacak bi takm deil o yzden o tercihini yapt Trabzonsporun zerinide gereini yapmak kalmt saolsun deerli yneticilerimiz beceremediler yzlerine gzlerine bulatrdlar umarm gelecekte eski Trbazonspor ruhunu yakalarz ve takmalrn korkulu ryas olmaya devam ederiz.
    Zambaklar En Issz Yerlerde Aar Ve Vardr Her Vahi iekte Gurur Bir Mumun Ardnda Bekleyen Rzgar Iksz Ruhumu Sallar Da Durur, Ne Gzel Seni Bulmak, Btn Yzlerde Sonra Seni Kaybetmek, Hemen Her Yerde Ne Gzel Binecein, Vapur Karmak Yapayalnz Kalmak, skelelerde.. DeNiZc

Muhammed KO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

fatihi geri kazanmamz lazim.
    devam gelsin mi gelsin ok zledik nk...

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    35

Alnt Kalkinmali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Lig Tv'si olanlar insallah kacirmamistir...! Ben izledim ve hatta ilk basta cok duygusal anlar oldu yaa! Fatih'in o unutulmaz anlari Trabzonspor'da..!

izlemeyenler izlesin!!! Cok guzel ve hos bir Clip olmus!... Lig Tv!

dusunceleriniz?... vallahi bence soylenecek birsey yok! Ozledik!

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=30713
    durusu konusmasi yetiyo baba ya baba..
    2010a kadar onu zor geri kazaniriz aci ama gercek..

Serkan Bozyiit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006

TSu bu kadar seven futbolcu fazla gelmez olanlarda yollarz zaten ama FATH TEKKE unutulmaz!!!!!!!!!!

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Bunlar da yaz Fotoma!!!

Gerekleride yaz!!

Byk Kral.. ok byksn..
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre yesi

Enes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

daha bu forma altnda yaayacan ok ey var kaptan...
    Sylesem tesiri yok
    Sussam gnl raz deil.
    adrenalinn

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)