Hesaplipazar

Sonuç: Adaylar Arasında Başkan Olarak Kimi Görmek İstiyorsunuz ?

Katılımcı sayısı
600. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
 • Hacı Yıldız

  5 0.83%
 • İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu

  57 9.50%
 • Sadri Şener

  440 73.33%
 • Hiçbiri

  98 16.33%
Sayfa 1 Toplam 276 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6897 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre Genel (1) | Tarih 9-10 Şubat

 1. #1
  My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Nereden
  Kocaeli
  Yaş
  47
  Mesajlar
  17,916

  Standart Kongre Genel (1) | Tarih 9-10 Şubat

  Hacıosmanoğlu Açıkladı
  Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Zorlu Grand Otelde bir basın açıklaması yaptı.

  -GELİŞEN OLAYLAR AÇIKLAMAMI ERKENE ALMAMA NEDEN OLDU

  Hacıosmanoğlu Türk futbolunun içerisine girdikten sonra, Türk futbolunun açılım kazandığını, Türkiye'den Türk futbolu adına yaptığı radikal çıkışlardan dolayı taktir aldığını belirterek, “Kulüpler Birliği toplantısında yaptıklarımı Trabzonspor'da gerçekleştireceğim. Gelişen olaylar bu açıklamayı daha erken yapmamı gerektirdi" dedi.

  -TRABZONSPOR İSMİNİ MADDİ VE MANEVİ OLARAK KULLANAN KİŞİLER VAR

  Trabzonspor üzerinden hiç bir beklentisi olmayan cesur bir adam olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, “Trabzonspor'a gönülden bağlıyım, bu sevda uğruna çıkışlar yapan bir adam olarak, Trabzonspor değerlerine saygısızlık yapmakla suçlanmam bana acı veriyor. Trabzonspor'a bir çivi çakan, emek veren hiç bir değere saygısızlık yapmaya ne düşüncesinin ne de aile yapım müsait değildir. Her camiada olduğu gibi Trabzonsporda da kulübün ismini maddi ve manevi çıkarları için kullanan insanlar var” diye konuştu.

  -BAKAN ÖZAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIM ÇARPITILDI
  -ÖZAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIMDAN DOLAYI DİSİPLİNE GİDECEKSEM GİDEYİM

  Televizyonda kendisine Stad projesi ile söylediklerinde ,hedef sayın Bakan Özak mıydı? diye sorulduğunda, verdiği cevabın yanlış yansıtıldığını kaydeden Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

  “Sayın bakanın önemli bir yerde bulunduğu için bu projenin sayın bakan zamanında yapılmasının Trabzonspor menfaatine olacağını belirttim. Bu fırsatı kaçırmayalım, Sayın bakan bir daha bakan olacak mı diye açıklamam ise çok farklı bir şekilde basın ve medyada yer aldı, farklı yönlere açıklamam çekildi. Bu açıklamalarımdan dolayı (Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda yaptığı açıklamalardan dolayı) disiplin kuruluna gideceksem, gideyim, ama bilin ki ben bu tür ifadeleri her zaman kullanmaya da devam edeceğim”

  Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile son dönemlerde yaşanan ve kamuoyuna akseden olaylarla ilgili olarak, şunları söyledi.

  -BAŞKANIN ALİ KOÇ İLE İLGİLİ AÇIKLAMAMAMDAN SONRA BENİ TEKZİP ETMESİNİ ÇOK YANLIŞ BULUYORUM.

  -BÖYLE BİR OLAY FB'DE OLUYOR MU, BUNUN TAKTİRİNİ KAMUOYUNA BIRAKIYORUM

  “Sakaryaspor maçından sonra kupa maçına giderken futbolcuların isteğini kıramadım, onlarla beraber kampa gittim, kupa maçını kaybeden o çocukların halini görünce çok acil işlerim ve toplantılarım olmasına rağmen, onları yenildikten sonra bizi bıraktı gitti durumuna düşürmemek için futbolcuların, bozuk olan psikolojilerinin düzelmesine yardımcı olmak için onlarla Antalya'ya kampa gittim. Dokuz gün sonra İstanbul'a döndüm. Fenerbahçe Asbaşkanının yaptığı her Trabzonlu'nun rahatsız olması gereken bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya cevap vermek lazımdı. Aynı asbaşkan arkadaşımız hemşerimiz Futbol Federasyonu Başkanı için kullandığı başka bir ifade var "Hırsızlar ve şerefsizler" eğer o adam hırsız ve şerefsiz ise bizim onunla olmamamız lazım, eğer değilse çıkıp bunu açıklamamız lazım. bende öyle yaptım açıkladım.. Bu açıklamalarımdan sonra sayın Başkanımız, kulübün internet sitesinde konu hakkında net bilgileri almadan bir açıklama yaptı. Siz beni sahiplenmiyor, Fenerbahçe asbaşkanını sahipleniyorsunuz. Fenerbahçe asbaşkanının federasyon ve başka kişiler için yaptığı açıklamalarla ilgili olarak Fenerbahçe sitesinde, bu yapılan açıklamalar asbaşkanımızı bağlar, Fenerbahçe yi bağlamaz diye açıklama duydunuz mu? Aradaki çelişkiyi kamuoyunun görüşüne sunuyorum” dedi.

  -TRABZONSPOR İÇİN DÜN NE YAPTIYSAM BUGÜNDE YAPARIM

  Hacıosmanoğlu, “Bugüne kadar Trabzonspor'un menfaatlerini zedeleyen, kişisel hiç bir çatışmam hiç kimseyle olmamıştır. Trabzospor'un başarısı için dün ne yapmışsam, bugün ne yapmışsam yarında aynısını yapacağım” dedi.

  Göreve geldiklerinde takımın başında çok değerli bir hoca olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, "Plan, program, yapan bu hocayla devam kararı aldık.Hiç kimsenin şahsıyla ilgili değil, bu camianın bekası için konuşuyoruz. Ben Şenol hoca gibi yapmayacam, tüm bildiklerimi Trabzonspor menfaati için söyleyeceğim” dedi.

  Trabzonspor'a hizmet etmek için hiç bir çıkar beklemeden üçlü bir saç ayağ kurarak yola çıktıklarını ve buna göre bir görev dağılımı yaptıklarını vurgulayan Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:
  “Genç bir oyuncunun transferi için hocanın ben döneyim sözleşme yapın dediğini, hoca döndüğünde o oyuncuyu idmana almadığını, sayın asbaşkanın bu konuda, rahatsızlığı Vahit hoca ile başlayan olumsuzluğun sinyaliydi.Halilhodziç'in geçen 3 ayın sonunda kendilerine Trabzon'da yanlız olduğunu, kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini söylediğinde, Trabzon'a gelerek hoca ile görüştüğünü ve olumsuzlukları giderdiğini söyledi. Ankara'da oynanan Ankaraspor maçı öncesi koridorda bulunduğum sırada Kaptan Fatih Tekke'nin yanıma gelerek (abi sana saygısızlık olmasın ama basın sözcümüz yanımıza gelerek, hoca kalacak sanmayın, hoca gidecek siz çıkın bu maçı alın dedi) Basın sözcüsüne sorduğumda bu açıklamayı futbolcuları motive etmek için söylediğini, hoca gitmezse futbolculara mahçup olacağını söyledi. Kendisinin yurt dışında hoca arayışı yapıp söz kesmişken bana hiç bir bilgi verilmeden, başka bir hoca ile anlaşıldığını internetten öğrendim. Bu bilgi bana gece saat 23:00 da mesaj ile geldi. Asıl İlginç olan gazeteci Ergun Ata'nın ertesi sabah köşesinde Hacıosmanoğlu yeni hocayı telefon mesajıyla öğrendi yazısı oldu. Kim Ergun Ata'ya haberi Hacıosmanoğlu'na mesajla bildirdi servisi yaptı. Benim o zaman istifa etmem gerekirdi”

  -ZİYA DOĞAN'IN GÖREVE GELİŞİ

  Ziya hocanın gelişine o mevcut çekirdek kadro karar verdiğini ifade eden Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

  “Hoca ile bir samimiyet kurulmamış, hoca hep yanlız bırakılmıştır, böylesine şartlarda çalışan arkasından ne tehlike geleceğini düşünen bir hocanın bugünkü sonuçları büyük başarıdır. Fatih Akyel ile bir arkadaşımın şahit olduğu bir telefon konuşması var, Otel müdürü arkadaşım, telefonda (Haşim abi bekle diyorsun bana ama sabrım kalmadı, karşı taraftan ne konuşma geliyorsa şunu diyor, ama haşim abi Bursa maçı iyi biterse ne olacak) Şimdi kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama Bursa maçını düşünün, mağlubiyeti düşünün, taşlar yerine oturacak.

  -BURSA MAÇINDAN SONRA HOCAYI GÖNDERME TEZGAHLARI TUTMADI

  “Bursa maçından sonra kafile başkanı Akçay, hocanın, Bursa maçından sonra bu kadro ile bu kadar olur dediğini kendilerine ilettiklerini, fakat hocayı aradıklarında bunları söylemediğini ve ertesi gün basındaki haberlerinde hocayı doğruladığını ifade eden Hacıosmanoğlu, “Yönetimdeki arkadaşların hocanın gönderilmesini istediklerini, hoca ve yönetimin İstanbul'a toplantıya çağrıldığını , toplantının 3 dakika sürdüğünü ve kurulan hocayı gönderme tezgahının tutmadı”

  Devre arasında ellerinden geldiğince hocanın transfer isteklerini gidermeye çalıştıklarını ifade eden Hacıosmanoğlu, “Trabzon'da yapılan toplantıda, Futbol şubesi sorumluluğunu isteyen Sayitoğlu'na bu görev verilmesini en çok destekleyen kişi benim. Nejmi Perekli'nin menejer olarak takımın başına getirildik. Antalya maçından sonra Nejmi Perekli bize konumunu sorduğunda yetkileri anlattık, özellikle takım hakkındaki bilgileri çekirdek kadroya bildirmesi istendi, fakat her ne hikmetse genel menejer sahaya giremeyip idari menejer'in girdiğini ifade etti.

  -HER NE HİKMETSE İDARİ MENEJER GALİBİYETLERDEN YÜZDE YÜZ PRİM ALMAKTA, BUNDAN HİÇ KİMSENİN HABERİ YOK, BAŞKANIN DAHİ
  -İDARİ MENEJER BUGÜNE KADAR ALDIKLARI NPARALARI KULÜBE İADE ETMELİ.

  Hiç kimsenin haberi olmadan idari işler menejeri'nin galibiyetlerden yüzde yüz prim aldığını, bundan başkanın, hocanın ve yönetim kurulunun haberi olmadığının altını çizen Hacıosmanoğlu, “İdari menejer bugüne kadar aldığı primleri Trabzonspor'a iade etmesi gerekiyor. Bugüne kadar kızılcık şerbeti içip sabrettim, 40 yaşıma kadar yaşamadıklarımı bu bir yıl içinde yaşadım, 40 günden beri uyuyamıyorum, psikolojim bozuldu” dedi.

  -BAŞKANIN SÖZLÜ OLARAK VERDİĞİ GÖREVİ, YAZILI OLARAK İSTİFALARIMIZI ALMASI YALNIŞTI

  Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için samimi bir aile olması gerektiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, “Bu şartlar altında Trabzonspor'un başarılı olması çok zor. Başkan verilen görevleri istifa olarak geri alması yanlıştı. Başkan sözlü olarak verilen görevler, yazılı olarak geri almayacaktı. Benim de istifam telefonla istendi. Toplantıda herkes istifalarını verdi, Başkanın asbaşkanın istifasını alması çok yanlıştı, Asbaşkana bu görev verilmeseydi beklide biz bu kongrede daha fazla oy alacaktık.

  -BAŞKAN ALBAYRAK, ASBAŞKAN İLE DEVAM ETME KARARI ALIRSA YÖNETİMDE 6 KİŞİ İSTİFA EDECEK.
  -TRABZONSPOR'UN GELECEĞİ İÇİN KONGRE KARARI ALINMALI

  Yönetimde 6 kişi ile konuştuk. Bu altı kişi başkanın asbaşkanla yola devam ettiği taktirde istifa edeceklerini söyledi. Oyuncuya güven vermeyen, samimi olmayan kişileri bu kulüpten kurtarırsanız Trabzonspor başarı yakalar, ya da 11. ayda kongre kararı alınır. Bu yönetim kurulunda bulunan insanlar Trabzonspor sevdalısı ve Trabzonspor'un geleceğini düşünüyorsa mutlaka bu iki alternatiften birini yapmalıdırlar”

  -SİVAS MAÇINDA TARAFTARIN, BAŞKAN ALBAYRAK'I PROTESTO ETMESİNİ TERTİPLEYECEK KADAR ŞEREFSİZ BİR KİŞİ DEĞİLİM.

  Sivasspor maçında taraftarıın Başkana karşı olan protestosunu tertipleyecek kadar şerefsiz bir insan olmadığını kaydeden Hacıosmanoğlu, “Beraber yola çıktığım abi diye hitap ettiğim bir insana karşı bu hareketi yaptıracak kadar şerefsiz ve haysiyetsiz değilim, bunu yapmışım gibi düşünen, kafasının içerisinden geçiren de delikanlı değildir. Bugün yaptığı açıklamaları Fenerbahçe maçı sonrası da yapacağını, fakat yönetim kurulunda son günlerde ortaya çıkan bölünmüşlüğün parçalanmışlığın kamuoyu önüne serilmesinden dolayı bu açıklamaları acil yapmamı gerektirdi”

  -BU KULÜBE BAŞKAN OLMAK DİYE BİR NİYETİM YOK AMA ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ DE TRABZONSPOR BAŞKANLIĞINI HAYAL ETTİM

  Bu yaptığı açıklamaların yanlış anlaşılmamsı gerektiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu “Hiç kimse ben bunları konuşuyorum da bu kulübe başkan olmak istiyorum diye bir düşüncem yok ama çocukluğumdan beri de Trabzonspor'un başkanlığını da hayal etmişimdir. Yarın kongre olsa da aday değilim, başkan adayı plan ve proje ister.Trabzonspor'da bana her ne görev verilirse onu yaparım. Yönetimde 6 arkadaş benimle hareket ettiği kesinlikle yanlış. Bu 6 kişi başkanla hareket ediyor, sadece bu yöneticilerin bu yönetim asbaşkanla devam ederse istifa edeceklerini söylüyor.

  Bu altı kişi ise şunlar:

  “Yusuf Şimşek, Cemal Sağlam, Serhat Akçay, Faruk Kanca, Köksal Güney, İbrahim Hacıosmanoğlu… (Selahattin Aydınlı / haber61.net)
  Konu My tarafından (08.05.2007 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.
  Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
  Murat

 2. #2
  POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  18.10.2004
  Nereden
  Avrupa Diğer
  Mesajlar
  6,444

  Standart

  Bazen susmak en iyisidir. Bu tür aciklamalar dogru da olsa yanlis da olsa Trabzonspor'a zarar veriyor.
  Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

 3. #3
  Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  27.07.2006
  Nereden
  İzmir
  Yaş
  40
  Mesajlar
  2,411

  Standart

  İt İti ısırmaz atasözü tarihe karıştı

  Şaka bir yana...Trabzona hizmet etmiş tüm ölmüşlerimizin kemikleri sızlıyordur şu anda...

  Reziller!!!!

  Böyle işbilmez insanlar Trabzonsporumuzun başındayken 4 büyüklüğümüz elbette sorgulanır...

  Yazıklar olsun sizeeeee!!!!!
  O Kupa Buraya Gelecek....

 4. #4
  My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Nereden
  Kocaeli
  Yaş
  47
  Mesajlar
  17,916

  Standart

  Bu konu son dakika başlığının satır aralarında kaybolmamalı. Yeminlen futboldan soğudum ya. Bizlerin ne suçu ne günahı var arkadaş nedir bu eziyet bizlere. Allah'ınızı peygamberinizi seviyorsanız mayısta yapın şu genel kurulu. Kim gelecekse olanlar da artık bizleri sömürmekten vazgeçsin iyice daraldık arkadaş.
  Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
  Murat

 5. #5
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  26.03.2005
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  34
  Mesajlar
  2,640

  Standart

  Kulüp kulüp değil Brezilya dizisi...

  Dizinin adı:"Bordo mavi yalanlar"

 6. #6
  Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.01.2005
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  36,346

  Standart

  Rezalet! Kimleri yönetime getirmişiz bunlar mı Trabzonspor gönüllüsü? Kimler ne hesap yapıyorsa aynısı başlarına gelsin inşallah
  Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
  Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
  Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
  Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

 7. #7
  Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

  Üyelik tarihi
  15.02.2007
  Nereden
  Kocaeli
  Yaş
  47
  Mesajlar
  4,918

  Standart

  Onların derdi Trabzonspor değilki,taraftarı düşünen yok.Onlar kendi çıkarlarını düşünüyorlar. BU yaşanan süreçte daha önce nedne istifa etmeyi düşünmemiş yada açıklamarını nedne şimdi yapıyor...
  Bütün yönetim istifa...

 8. #8
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  19.07.2005
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  41
  Mesajlar
  7,803

  Standart

  skandal açıklamalar.kongre yolu gözükmüştür.

 9. #9
  champions - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  04.05.2006
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  8,021

  Standart

  Harikasınız!
  "iç dünyası zengin insan tamamen yalnızken, kendi düşünce ve hayalleriyle eşsiz bir eğlence bulur; öte yandan ruhsuz biri sürekli dernekten derneğe, oyundan oyuna, yolculuktan yolculuğa, şenlikten şenliğe koşsa bile can sıkıntısından kurtulamaz."

 10. #10
  ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2004
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  48
  Mesajlar
  2,539

  Standart

  aslında Türkiye'deki yönetici profili bu..diğer takımlar, özellikle istanbul takımları da aynı durumda ama onlarda başkan (yıldırım-demirören) çıkıp domine edebiliyor. ayrıca saha dışı destekleri de güçlü olduğu için bunlar sırıtmıyor.yine de bazen yüzeye çıkıyor..

  biz de etkin başkan, etkin saha dışı destek olmadığı için onu da yüzümüze gözümüze bulaştırdık..

  kongere yapılsa gelecek olanların ne zihniyette olacağını kestirmek zor maalesef..

  ama yine de tek çare, tek yol KONGRE artık..lamı cimi yok...
  Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

 11. #11
  Silencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  26.04.2007
  Yaş
  44
  Mesajlar
  64

  Standart

  Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  6 arkadaşın kendisiyle değil başkanla beraber olduklarını, asbaşkan görevine devam ettikleri taktirde, görevlerine devam etmeyeceklerini, bu 6 arkadaşın dışında 2 tanede kararsız olduğunu söyletyen Hacıosnmanoğlu...

  işte bu saçma salak hesaplarla batırdınız canım trabzonumu...
  Silencer Top 6+1: (2. Hafta)
  1. Digitürk 2.İbrahim Hacıosmanoğlu 3. Nuri Albayrak 4.Serdar Bali 5. Celaleddin Koçak
  6. Öztürk Pekin +1. Azize Yıldıvım

 12. #12

  Üyelik tarihi
  22.07.2004
  Nereden
  Ankara
  Yaş
  45
  Mesajlar
  512

  Standart

  sizce kongreye gideceklermi? ben emin değilim giderseler bile ne zaman gidecekler? sezon sonu olursa yandı gelecek sezon yeni yönetim, transfer dönemi kötü geçecek filan. biran önce vakit kaybetmeden kongreye gitmeleri lazım ama nerde o kararı alabilecek yönetim
  BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
  ÜLKERE HAYIR

 13. #13
  kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Nereden
  İzmir
  Yaş
  42
  Mesajlar
  6,787

  Standart

  ben bu adamı destekliyorum abi kim ne derse desin bozoğlunuda atayı da destekliyordum hayalimde ki yönetim kurulunda bu adam da olacak
  aktuğun başkanlığında
  hacıosmanoğlunun
  ağaoğlunun
  ve bozoğlunun olduğu bir yönetim istiyorum...
  UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

 14. #14
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.11.2005
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  9,567

  Standart

  yARIN öBÜR günde SAYİTOĞLU ve iadri menajerimiz kusmaya başlayacaktır.Rezillik diz boyu...
  bordomavi.net
  Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

 15. #15
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  19.07.2005
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  41
  Mesajlar
  7,803

  Standart

  artık bizim de bir erken seçime ihtiyacımız olduğu açık.sandık gözüktü bu açıklamalardan sonra.

 16. #16

  Üyelik tarihi
  09.08.2006
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  6,783

  Standart

  Bu açıklamadan sonra zaten yönetim orada duramaz ...2. başkan kendi dahil olmak üzere 6 - 8 arası yöneticinin istifa edecegini açıklamış .. eger bu dogru olursa zaten yönetim diye bir şey kalmaz ...mecbur kongre kararı çıkar ....haşim sayitoglu ben asbaşkan olmazsam bırakır giderim dedi eger onun kanadında da benzer istifalar olursa gene kongre kaçınılmaz olur ...buradan çıkan sonuç başkan hiç istemese de kongre kararı almak zorunda kalacak eger bu yazılanların arkasında durulacaksa...eger yazılanlara söylenenlere ragmen hiç bir şey yokmuş gibi davranılacaksa geçmiş olsun gelecek sezon da bitti bu yönetim yapısı ile hiç bir şey mümkün değil ...kongre olursa en çok üzülecek de şu an takımın teknik direktörlük makamını işgal eden kişi olacak ...ama en büyük kötülük kongre kararını geç almak işte bu tam bir felaket olur ...1 ay içinde o da en geç olmak kaydı ile bu iş bitmeli ...çatlayan vazo su tutmaz ...


  Arkadaşlar bir de iyi tarafından bakın artık olan oldu bu rezillik zaten artık baki kaldı .. camia da yara aldı o da kesin .. ama artık bu saaten sonra hiç sanmam ki bu yönetim devam etsin ...hele hele yukarıdaki gibi davranışlar olup istifalar gerçekleşirse ....en önemli konu kongre zamanı .. bir an önce ve acil olarak ...gerçi kim gelecek ne yapacak nasıl yapacak plan ne program ne ? bunlar gene askıda kalacak .. en azından belki bu kadar birbirine giren yönetim ile bu hoca zannedilen hazret orada olmaz ..

 17. #17
  Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2005
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  42
  Mesajlar
  25,418

  Standart

  bütün bu açıklamalar cevapsız kalmayacaktır. şimdi de sayitoğlu cevap verecektir mutlaka. olan Trabzonsporumuza oluyor.
  aslında bu konuların kapalı kapılar ardında halledilmesi gerekirdi. ama kimin neler yaptığını görmemiz açısındanda ii olmuyor değil.
  şuanki açıklamalardanda en çok şuraya takıldım ben !!
  ''Hiç kimsenin haberi olmadan idari işler menejeri'nin galibiyetlerden yüzde yüz prim aldığını, bundan başkanın, hocanın ve yönetim kurulunun haberi olmadığının altını çizen Hacıosmanoğlu...''

  bi yönetimin bundan haberi nasıl olmaz yaa.
  2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
  Gerçek budur. ☆

 18. #18
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  16.07.1999
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  14,662

  Standart

  -BÖYLE BİR OLAY FB'DE OLUYOR MU, BUNUN TAKTİRİNİ KAMUOYUNA BIRAKIYORUM

  Cümleye bakarmısın ! otur ağla Trabzonsporlu, fenerbahçe belirleyici mi oldu ? ne günlere kaldık. Gelde şimdi Mehmet Ali Yılmaz doğru söylemiyor de.. Trabzon Ağa'dır ırgatlık yaptırılamaz!
  Trabzonspor √
  Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
  İki Renk ve Asalet √
  BordoMavi.Net √

 19. #19

  Üyelik tarihi
  16.08.2006
  Nereden
  Giresun
  Yaş
  40
  Mesajlar
  1,835

  Standart

  şimdi plan projesiz bir yönetim daha gelecek anlaşılan herşey silbaştan.

  bide bu şu kadar bukadar istifa olacak deniyor hiç olmuyor.
  Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

 20. #20
  Trabzonspor Kongre Üyesi

  Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  02.01.2005
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  37
  Mesajlar
  20,033

  Standart

  Eyy Nuri Albayarak daha ne kadar orda oturacaksın ??????
  Bordomavi.net

 21. #21
  pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  10.12.2004
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  32
  Mesajlar
  19,282

  Standart

  Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  skandal açıklamalar.kongre yolu gözükmüştür.

  İnşallah...


  Topunuz İSTİFA !

 22. #22
  Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2005
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  42
  Mesajlar
  25,418

  Standart

  Aramızda para toplayıp birer Deri Koltuk alsak mı onlara diye düşünüyorum. sizler ne dersiniz?
  2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
  Gerçek budur. ☆

 23. #23

  Üyelik tarihi
  22.07.2004
  Nereden
  Ankara
  Yaş
  45
  Mesajlar
  512

  Standart

  yaw ben burda başkanada kızamıyorum artık. bu ne biçim yönetim kurulu böyle kan davalılar sanki Allah bildiği gibi yapsın hepsini...
  BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
  ÜLKERE HAYIR

 24. #24
  POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  18.10.2004
  Nereden
  Avrupa Diğer
  Mesajlar
  6,444

  Standart

  Her yönetici bir seyler acikliyor. Bu kulübe zarara veriyor. Gazeteler ve internet siteleri de sisirdikce sisiriyor. Yöneticiler sussalar daha iyi.
  Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

 25. #25
  cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  27.06.2004
  Nereden
  Trabzon
  Mesajlar
  2,978

  Standart

  rezillik başka bişi deil sayın hacıosmanoglu neden bu albayrak yönetinin nasıl trabzonspor başına geldini anlatmadı onu merak ediyorum acaba kendi istekleriymiydi bu yoksa siyasi biristekmi bunlarıda açıkla
  GÖZLERİNDEKİ KARADENİZDE BOGULMAK İSTİYODUM AMA OLMADI BİZE DÜŞEN GÖZLERİNDE DEGİL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIŞ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •