Sayfa 2 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 461 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Norveç 1 - 2 Türkiye | 17 Kasým Cumartesi

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

bakalim imparatorice son maclarda gollerini siralayan Tekkeyi alicak mi...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

son þans artýk yenemessek avrupaya gülegüle...büyük ihtimal terimede...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

subay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gökhan Gönül iyi sag bek ama öte yandan da Hamit Altintop var, sag taraf icin secim cok zor bence. Hamit sag kanatta oynar, Gökhani geriye aldinmi Gökdenize yer yok . Sag kanat icin Serdar Özkan da fena degil, adam gecebiliyor, süratli biri, ben begendim Serdari. Forvet kesinlikle formda olan Nihat ve yanina Fatih Tekke veya Serhat Akin. Yildiray Bastürk kendine gelmeye basladi oda oynadimi yeneriz insallah.

Nereden
    Ankara

Alýntý subay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökhan Gönül iyi sag bek ama öte yandan da Hamit Altintop var, sag taraf icin secim cok zor bence. Hamit sag kanatta oynar, Gökhani geriye aldinmi Gökdenize yer yok . Sag kanat icin Serdar Özkan da fena degil, adam gecebiliyor, süratli biri, ben begendim Serdari. Forvet kesinlikle formda olan Nihat ve yanina Fatih Tekke veya Serhat Akin. Yildiray Bastürk kendine gelmeye basladi oda oynadimi yeneriz insallah.
    bu taktiði terime hemen iletmelisin hemen...

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

valla bence fatih hoca bu kadrolan cikmali maca...

............................Volkan................

Hamit.....Yasin Cakmak....Servet....Wederson

.....................Emre....Aurelio..............

Serhat................Yildiray.................... ......Gökdeniz

.......................Fatih Tekke ( Nihat )................

en iyi kadro bu olur bence... sizin dusunculerinizide merak ediyorum ...arkadaslar
    bir gün mutlaka . . . gerekirse bir 23 yil daha...

KadrianO Leite - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Emre ve Tuncay yine ilk 11 baþlar bizde kafayý yeriz ekran baþýnda.

Bu arada orta sahada kesinlikle Aurelio-Deniz ikilisi olmalý. Adamlar CL maçlarýnda þov yapýyorlar resmen.

Hamit inþallah yine sað bek baþlamaz maça,adam hayatýnýn futbolunu oynuyor sað açýk olarak biz getirip beke hapsediyoruz.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Milli maça Fenerbahçe çýksýn
    09 Kasým 2007 Cuma 11:14
    Fatih Terim'e bir öneri geldi. Acaba Terim bu öneriyi uygular mý?

Spor yazarý Gürcan Bilgiç'ten Fatih Terim'e ilginç bir öneri geldi. Fenerbahçe'nin Þampiyonlar Ligi'nde tam bir Avrupalý gibi sahada olduðunu belirten Bilgiç;

"Maçlýk performanslardan uzak belli bir disiplinin ve amacýn takýmý oldular. Bu görüntüdeki bir ekibin; yani Avrupa'yý sallayan F.Bahçe'nin, Milli Takýmýmýzýn omurgasýný oluþturmasý da kaçýnýlmaz. Artýk final anlamýný taþýyan Norveç maçý öncesinde de ayný sistem Fenerbahçe üstünden kurulmalý ve Þampiyonlar Ligi'nin örnek takýmýyla yeni bir döneme adým atýlmalý. Fenerbahçe'nin PSV'yi yendiði son kadroda sadece üç yabancý var; Alex, Edu ve Roberto Carlos."

KAZIM'IN YERÝNE DE HAMÝT

Kazým'ýn yerine Hamit tercih edilebilir. Basit rakipleri karþýsýnda tel tel dökülen A Milli Takýmýmýz'ýn, oynamama veya formsuzluk sorunlarý yüzünden randýman alamadýðýmýz oyuncularýndan, bilinmez bir performans beklentisi içinde olacaðýmýza, Fenerbahçe'nin son kadrosunu güçlendirmeli ve ay-yýldýzlý forma ile sahaya sürmeliyiz. Fatih Hoca'ya önerimiz budur.

---

Bende Terim'e bir öneri yapayim.

Tsubasa Türk olsun milli maçta oynasýn!
    Konu ilhan tarafýndan (09.11.2007 Saat 11:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

fener den 7 tane futbolcu alacakmis fatih terim.bunlarin icinde heralde verderson da bulunuyor. 2 saat icinde aciklanacakmis

murseltaskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben olsam fatih tekke yi almam.anlamýyorum biz trabzonsporlular niye bukadar büyütüyoruz fatih tekkeyi.çok iyi topçu olsa zenitte oynar .bu adam milli takýma gitmedimi kime gol attý.kazakistana ona buna diþli hiçbir takýma golü yok.fatih terimin yerinde olsam çaðýrýrým ama 11 de oynatmam

Nereden
    Ankara

Alýntý KadrianO Leite Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emre ve Tuncay yine ilk 11 baþlar bizde kafayý yeriz ekran baþýnda.

Bu arada orta sahada kesinlikle Aurelio-Deniz ikilisi olmalý. Adamlar CL maçlarýnda þov yapýyorlar resmen.

Hamit inþallah yine sað bek baþlamaz maça,adam hayatýnýn futbolunu oynuyor sað açýk olarak biz getirip beke hapsediyoruz.
    emre çoðu zaman faydalý oluyu takýma hem geriye hemde ileriye katký yapýyo.amam tuncay kesilmeli bence.

Nereden
    Ankara

Alýntý murseltaskin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben olsam fatih tekke yi almam.anlamýyorum biz trabzonsporlular niye bukadar büyütüyoruz fatih tekkeyi.çok iyi topçu olsa zenitte oynar .bu adam milli takýma gitmedimi kime gol attý.kazakistana ona buna diþli hiçbir takýma golü yok.fatih terimin yerinde olsam çaðýrýrým ama 11 de oynatmam
    yanlýþ düþünüyosn.ts li olmana raðmen tekkeyi iyi tanýyamamýssýn nasýl kötü oyuncu dersin aklým almýyo doðrusu.fatihin hem milli takýma hemde ts ye yaptýðý çok olumlu þeyler var ve bunlarý inkar edemessin,çok saçma olur.ayrýca zenitte oynuyodu sakat die yada kendisi sakat olmak istediðinden oynayamaýodu þimdilerde oynuyor ve oyuna sonradan girmesine raðmen gol atýyor...

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Alýntý murseltaskin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sanýrým Türkiyede 2 tane Fatih Tekke var,senin anlattýðýn þekilde bir Fatih Tekke yi biz tanýmýyoruz..

Arkadaþým Fatih in Zenitte oynamamasý kötü futbolcu olduðu anlamýna gelmez,zaten kötü oynamýyo,sadece orda oynamak istemiyo,Tuncayda Boro'da sürekli yedek o zaman oda kötü topcu ama milli takým ýn vazgeçilmezi..!!!!
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Terim'den þaþýrtan kadro

A Milli Takým’ýn Norveç ve Bosna-Hersek maçlarý kadrosu ve programý belli oldu. Fatih Terim kadroya çaðrýlmasý beklenen Fenerbahçeli Vederson'u liste dýþý býrakýrken, Beþiktaþ'tan þaþýrtýcý bir ismi, Ýbrahim Kaþ'ý aday kadroya çaðýrdý.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapýlan yazýlý açýklamayla gelen A Milli takým aday kadrosu þaþkýnlýk yarattý. Galatasaray'dan Hakan Þükür ve Gökhan Ünal'ýn çaðýrýlmadýðý aday kadronun forvet hattýna Fenerbahçe'den Semih Þentürk ve Fatih Tekke çaðýrýlýrken, Fenerbahçeli Vederson'un çaðýrýlmasý beklenen sol kanat için Sivasspor'dan Hayrettin aday kadroya çaðýrýldý.

Fenerbahçe'de oynadýðý futbolla taraflý tarafsýz herkesin beðenisini kazanan Gökhan Gönül de ilk kez A Milli takýma çaðýrýlma gururunu yaþadý.

Bu sezon Beþiktaþ'ta sadece 39 dakika forma giyen Ýbrahim Kaþ'ýn kadroya çaðýrýlmasý ise þaþkýnlýkla karþýlandý.

A Milli Takým’ýn kadrosunda þu oyuncular yer alýyor:
    Servet Çetin, Arda Turan, Hakan Kadir Balta (Galatasaray A.Þ.),
    Hayrettin Yerlikaya, Sedat Bayrak, Mehmet Yýldýz (Sivasspor),
    Volkan Demirel, Deniz Barýþ, Gökhan Gönül, Mehmet Aurelio, Semih Þentürk (Fenerbahçe),
    Rüþtü Reçber, Ýbrahim Kaþ (Beþiktaþ A.Þ.),
    Mehmet Topuz (Kayserispor),
    Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Þ.),
    Serkan Kýrýntýlý (MKE Ankaragücü),
    Emre Aþýk (Ankaraspor),
    Hamit Altýntop (Bayern Münih),
    Emre Belözoðlu (Newcastle United FC),
    Yýldýray Baþtürk (VfB Stuttgart),
    Nihat Kahveci (Villareal),
    Tuncay Þanlý (Middlesbrough FC),
    Fatih Tekke (FC Zenit),
    Serhat Niyazi Akýn (RSC Anderlecht)
    Avrupa Þampiyonasý Elemeleri’nde Norveç ve Bosna-Hersek’le grup eleme maçý oynayacak A Milli Takým’ýn kadrosu ve programý belli oldu. 11 Kasým Pazar akþamý saat 17.00’de Polat Renaissance Otel’de toplanacak Milli Takým, 12 Kasým Pazartesi saat 10.55’te özel bir uçakla Estonya’nýn baþkenti Tallinn’e hareket edecek. Tallinn’de Radisson SAS Oteli’nde konaklayacak Milli Takým tüm antrenmanlarýný Le Coq Arena’da yapacak. 16 Kasým saat 12.30’da özel bir uçakla Norveç’in Oslo kentine gidecek olan Millilerimiz burada Radisson SAS Nydalen’da konaklayacak.
    Milli Takýmlar Sorumlusu Fatih Terim 13 Kasým Salý günü saat 12.30’da Le Coq Arena’da, 16 Kasým Cuma akþamý saat 18.30’da Ullevaal Stadyumu’nda ve 20 Kasým Salý akþamý saat 19.00’da Ali Sami Yen Stadý’nda birer basýn toplantýsý düzenleyecek. Ýsimleri daha sonra açýklanacak futbolcular ise 14 Kasým Çarþamba günü saat 12.30’da Le Coq Arena’da basýn mensuplarýyla buluþacak.
    Norveç maçýnýn bitiminde Ýstanbul’a dönecek olan A Milli Takým Swissotel’de konaklayacak.

Nereden
    Ankara

Alýntý tolga061 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Terim'den þaþýrtan kadro

A Milli Takým’ýn Norveç ve Bosna-Hersek maçlarý kadrosu ve programý belli oldu. Fatih Terim kadroya çaðrýlmasý beklenen Fenerbahçeli Vederson'u liste dýþý býrakýrken, Beþiktaþ'tan þaþýrtýcý bir ismi, Ýbrahim Kaþ'ý aday kadroya çaðýrdý.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapýlan yazýlý açýklamayla gelen A Milli takým aday kadrosu þaþkýnlýk yarattý. Galatasaray'dan Hakan Þükür ve Gökhan Ünal'ýn çaðýrýlmadýðý aday kadronun forvet hattýna Fenerbahçe'den Semih Þentürk ve Fatih Tekke çaðýrýlýrken, Fenerbahçeli Vederson'un çaðýrýlmasý beklenen sol kanat için Sivasspor'dan Hayrettin aday kadroya çaðýrýldý.

Fenerbahçe'de oynadýðý futbolla taraflý tarafsýz herkesin beðenisini kazanan Gökhan Gönül de ilk kez A Milli takýma çaðýrýlma gururunu yaþadý.

Bu sezon Beþiktaþ'ta sadece 39 dakika forma giyen Ýbrahim Kaþ'ýn kadroya çaðýrýlmasý ise þaþkýnlýkla karþýlandý.

A Milli Takým’ýn kadrosunda þu oyuncular yer alýyor:
    Servet Çetin, Arda Turan, Hakan Kadir Balta (Galatasaray A.Þ.),
    Hayrettin Yerlikaya, Sedat Bayrak, Mehmet Yýldýz (Sivasspor),
    Volkan Demirel, Deniz Barýþ, Gökhan Gönül, Mehmet Aurelio, Semih Þentürk (Fenerbahçe),
    Rüþtü Reçber, Ýbrahim Kaþ (Beþiktaþ A.Þ.),
    Mehmet Topuz (Kayserispor),
    Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Þ.),
    Serkan Kýrýntýlý (MKE Ankaragücü),
    Emre Aþýk (Ankaraspor),
    Hamit Altýntop (Bayern Münih),
    Emre Belözoðlu (Newcastle United FC),
    Yýldýray Baþtürk (VfB Stuttgart),
    Nihat Kahveci (Villareal),
    Tuncay Þanlý (Middlesbrough FC),
    Fatih Tekke (FC Zenit),
    Serhat Niyazi Akýn (RSC Anderlecht)
    Avrupa Þampiyonasý Elemeleri’nde Norveç ve Bosna-Hersek’le grup eleme maçý oynayacak A Milli Takým’ýn kadrosu ve programý belli oldu. 11 Kasým Pazar akþamý saat 17.00’de Polat Renaissance Otel’de toplanacak Milli Takým, 12 Kasým Pazartesi saat 10.55’te özel bir uçakla Estonya’nýn baþkenti Tallinn’e hareket edecek. Tallinn’de Radisson SAS Oteli’nde konaklayacak Milli Takým tüm antrenmanlarýný Le Coq Arena’da yapacak. 16 Kasým saat 12.30’da özel bir uçakla Norveç’in Oslo kentine gidecek olan Millilerimiz burada Radisson SAS Nydalen’da konaklayacak.
    Milli Takýmlar Sorumlusu Fatih Terim 13 Kasým Salý günü saat 12.30’da Le Coq Arena’da, 16 Kasým Cuma akþamý saat 18.30’da Ullevaal Stadyumu’nda ve 20 Kasým Salý akþamý saat 19.00’da Ali Sami Yen Stadý’nda birer basýn toplantýsý düzenleyecek. Ýsimleri daha sonra açýklanacak futbolcular ise 14 Kasým Çarþamba günü saat 12.30’da Le Coq Arena’da basýn mensuplarýyla buluþacak.
    Norveç maçýnýn bitiminde Ýstanbul’a dönecek olan A Milli Takým Swissotel’de konaklayacak.
    iyi bi kadro kaþ saðlam oyuncu,bence þaþýlacak bi þey yok.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

ibrahim kas ve sedat bayrak hangi pozisyon oynuyor

Nereden
    Ankara

Alýntý tolga061 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ibrahim kas ve sedat bayrak hangi pozisyon oynuyor
    ibrahim kaþ defans sol sedatta yanýlmýyosam ortasaha olmasý lazým.

Metin Ural - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

peki defansin ortasinda servet ve emre asik'in disinda kim var bu kadroda?

hucum hattimiz cok kuvvetli, orta saha da is yapabilecek gucte. ama defansin gobegi bana hicbir sekilde guven vermiyor.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

enteresan bir kadro

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Sedat Bayrak Trabzonlu, Akçaabat Sebat'tan Ankaragücü'ne gitmiþlerdi Abdurrahmanla birlikte, oradan da Sivas'a gittiler..

Görünüþe göre Fatih Terim fantezilerine devam ediyor.. Milli takým kadrosuyla bu kadar çok oynanmaz..Adam her maç önceki kadrodan 5-6 farklý isim çaðýrýyor, babasýnýn çiftliði ne de olsa..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Nereden
    Ankara

Alýntý metin_00 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    peki defansin ortasinda servet ve emre asik'in disinda kim var bu kadroda?

hucum hattimiz cok kuvvetli, orta saha da is yapabilecek gucte. ama defansin gobegi bana hicbir sekilde guven vermiyor.
    toroman ve zan sakatmý acaba?sedatý defansýn göbeðindede kullanabilir.

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu maçta 2 þey ortaya çýkacak

1)Gökdeniz oynarsa : Fatih Terimin ÞEREFSÝZLÝÐÝ Ortaya çýkar !

2)Gökdeniz oynamazsa,Fatih Terimin gerçekten hiç bir halttan anlamadýðý !

Milli Takým ? Milli olmadýkça Çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkktaaa týn !
    Konu Emiroðlu tarafýndan (09.11.2007 Saat 23:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

Alýntý Berat Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sedat Bayrak Trabzonlu, Akçaabat Sebat'tan Ankaragücü'ne gitmiþlerdi Abdurrahmanla birlikte, oradan da Sivas'a gittiler....
    bu sene bu ikilinin oynadýðý bi çok maçý izleme þansým oldu, gerçekten çok iyi bi sezon geçiriyor her ikiside.. sedat belki mevkisinin en iyisi þuan.. milli takýmý hakediyordu bence...

bu arada sultanýmýzý tekrar milli takýmda görmek güzel.. takýmýmýzýn avrupa kupasýna gitmesinde baþrolü oynayacaðýna inanýyorum...
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Gokdeniz-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla bence fatih hoca bu kadrolan cikmali maca...

............................Volkan................

Hamit.....Yasin Cakmak....Servet....Wederson

.....................Emre....Aurelio..............

Serhat................Yildiray.................... ......Gökdeniz

.......................Fatih Tekke ( Nihat )................

en iyi kadro bu olur bence... sizin dusunculerinizide merak ediyorum ...arkadaslar
    Wederson gördügüm kadariyla kadroda yok. Olmamali da bence. Solbek Hakan Balta oynayacaktir büyük ihtimalle. Ayrica duygusal davranarak forvete Tekke'yi yazmissin ama inanilmaz bir form yakalayan ve Ispanya'da adindan sik sik söz ettiren Nihat oynamali. Cift forvet oynayacaksa Tekke'de oynamali ama tek forvette secimi Nihat olmali bence.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

hoca kadroyu iyi yapmis...cagrilacak en formda oyunculari cagirmis herseyin hayirlisi KORK BIZDEN NORVEC UMUTLUYUZZZZ
    bir gün mutlaka . . . gerekirse bir 23 yil daha...

BARLAS TURAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir kere bu maçta tek forvet ile çýkarsak yanarýz,ki zaten beraberlik bize yetmiyor,bi de bu maçta yok orta sahayý kalabalýk tutalým falan gibi düþüncelere girersek,zaten uzun boylu Norveç defansý karþýsýnda tek forvet ile paþa paþa beraberliðe gider maç ve Norveç içinde ideal sonuç olur,o yüzden mutlak iki forvet oynamalýyýz ve bence ileri ikilde oynayacak kiþiler Fatih Tekke ile Nihat Kahveci'dir!

Yalnýz anlayamadýðm bu Fatih Terim'deki kompleksler daha ne kadar sürecek! Beþiktaþ'tan illa oyuncu alacaðým diye Ýbrahim Kaþ tercihi nedir,Emre Aþýk kimdir,ne yapmýþtýr!

Eðer Norveç karþýsýna Servet-Emre Aþýk defansý ile çýkarsak "Eyvahlar Olsun" diyorum! Elde Yasin Çakmak,Egemen gibi genç ve iyi stoperler dururken 35 yaþýndaki Emre Aþýk'tan,futbol ulemasý hocamýz hala ne beklemektedir acaba!!!
    Konu BARLAS TURAN tarafýndan (10.11.2007 Saat 02:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)