Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19
Toplam 461 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 461 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Norveç 1 - 2 Türkiye | 17 Kasým Cumartesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Oynasýn onuda geçtik biþey dediðimiz yokta .. Þu adamý Türk göstermek için bu kadar kasmaya gerek yok..Reklam için arabada Milli marþý okutturmak , Mehmetçik yakýþtýrmalarý yapmak..Herþey bu kadar basit mi Mehmetçik olmak bu kadar kolay mý,üstelik bahsettiðimiz adam 50 bin dolar için býrakýn milli formayý giymeyi çýplak gezer ...Türklük bu kadar kolay deðil..

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

herkes cok iyi oynadi...

gözükmeyen yildiz bence Hakan Balta idi...ma$aAllah ! Emre klasini sonunda konu$turdu...Gökhan Gönül böyle oynamaya devam ederse FB yilin transferini yapmi$dir...
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

aurelio çizgiden çýkardýðý top olmsa çok aðýr eleþtircem ama yineden %100 lük golü kurtardý.Buarada yusuf un kaptýrdýðý topta ofsayt yoktu gerçi volkan kurtardý ama yinede hatalý karardý.Hamit formsuz nedense anlamýyorm.

Oemer61
    Ziyaretçi

Alýntý zafercalikoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yenmek güzelde
    hiç trabzonlu oyuncunun olmamamasý çöküþümüzün açýk resmidir
    Yok bence Fatih Terimin'in serefsizliginin resmi bu!!!!!!!!

Murat GENEL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arda oynatýpta Gökdeniz hatta ve hatta bitmiþ olsa bile Tuncay'ý görmemek fanatikliktir baþka biþey deðildir..Euro 2oo8'e gideceðiz inanýyorum..fakat inþallah Terimle devam etmeyiz

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Umarým Bosna maçýnda Hamit yerine Gökdeniz'i görürüz. Gökhan ile sað kanadý koridora çevireceklerine inanýyorum. Tabii birde sýrf giydiði forma yüzünden oynatýlan Semih'in de kenara çekilip Mehmet Yýldýz'ýn oynamasý gerekiyor.

Bu arada maçýn ardýndan resmi sitede kutlama mesajý yayýnlamayan kulübümüzü de ayýplýyorum. Ne yani Gökdeniz oynamadý diye milli takým kutlanmayacak mý?
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafýndan (19.11.2007 Saat 03:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

grup eleme maçlarýnda fatih terimin kurduðu yanlýþ kadroya inat rakip kalecilerin cömertliðini bu maçtada gördük...ibrahim kaþýn yerine direkt oynayacak adam gökhan gönüldü...allahtan kaþ sakatlandýda gökhan oyuna girdi...daha sonra terimin saçma sapan deðiþikliklerine raðmen maçý aldýk...(milletin dularý ve kaleci) halbuki ardanýn yerine tuncayý hamitin yerinede gökdenizi alsaydý 3 e 4 e gidecek maçtý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Standart Milli Takým hakkýnda

Milli takýmda bile malesef Ýstanbul-Anadolu ayrýmý haline getirdiler.FB-GS-BJK-TS olayýna döktürler.
    Fatih Terimi eleþtirenler GS lý olduðu için eleþtiriyor,Destekleyenler GS ý tutanlar öyle bir hale geldikki.Milli takýmý artýk Kulüp takýmlarý ile eþleþtirmeye baþladýk.
    Buna Milli takýmýn hocalarýda Çanak tutuyor 50-60-80 bin kiþilik stadlar varken Bosna Maçýný 23 000 kiþilik Alisamiyende Oynamak akýlla izah edilecek bir durum deðil.

-Bana göre Bir teknik direktör geldiðinde Günahýyla sevabýyla O þampiyona elemeleri ve geçilirse Þampiyona sonundaki Son maça kadar ayný teknik diretörle devam edilmeli.
    Þenol Güneþ Dünya kupasýnda 3.lüðü getirdiðinde yerden yere vuran onursuz karektersiz insanlar,Þenol býraksýn Fatih Terim Japonyaya gelsin takým Yürüyerek Dünya Kupasýný alýr diyen karektersizler ,Bu gün Ftaih Terinden kelle istiyor.
    Ersun yanalý haksýz yere elemeler sonunda 3 maç kala gönderten karektersiz medya köþelerini kapanlar,Fatih Terimi getirtip,Gruplardan Çýkamayýpta, Ýsviçre ye elendiðimiz maçta Kýyamet kopradýlar.
    her þeyi çok bilen Bu karektersizler Þanol Güneþin saç taramasýndan Elbisesine kadar her þeye karýþtýrlar,
    Bana Göre Þenol Güneþe yapýlan Eleþtiriler ve haksýz saldýrýlar Çok büyük yanlýþtý.55 yýldýr gidemediðimiz Dünya Kupasýna Katýlmanýn onurunu bize yaþatan Þenol Güneþe teþekkür ediyorum.
    Türk Milli Takýmýnda deðiþim yapan deðiþik sistem deneyen VE RAHAT BIRAKILSA BELKÝDE AVRUPA kupalaýnda bizi götürecek olan Ersun Yanala a teþekkür ediyorum.
    Ýsviçre maçýndan sonra Çýkan olaylarda Derhal gönderilmesi gerektiði halde Takýmýn baþýnda kalan Fatih Terim,Öyle yada Böyle Milli Takýmýmýzýn hocasýdýr.Saygý duyuyorum.
    Neticede Kötü oynadýk,Þansa maçlar kazandýk ne olursa olsun Bosna maçýný kazandýðýmýzda Avrupa þampiyonasýna katýlacaðýz.Daha önce avrupa kupalarýna Bizi götüren,Þimdi Götürmek üzere Olan Fatih Terime Teþekkür ediyorum.
    Býrakalým Milli Takým sevincini ve üzüntüsünü Millet olarak beraber yaþayalým,Onu bari Kendi Þahsi Görüþlerimize,Kendi Tuttuðumuz takýmlara alet etmeyelim.
    Fatih Terim 8 tane Trabzonsporlu oyuncuyu oynatýp Avrupa kupalarýna katýlýrken Nasýl alkýþllýyorsak,Bu günde Formsuz olan Trabzonsporda Oyuncu almayýþýný,Tek Gökdenizi almaþýný Alkýþlamayý bilelim..
    Önemli Olan Milli Takým,Kimden oynarsa oynasýn.
    Ýnþallah Bosna maçýný kazasýz geçerizde Þampiyonaya gideriz.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hava soðukmuþ.....

iklimi uymazmýþ....

rakip avantajlýymýþ.....

uzun oyunculara sahipmiþ....

hepsi palavra...

biz adam gibi oynadýktan sonra bize rakip yok....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hava soðukmuþ.....

iklimi uymazmýþ....

rakip avantajlýymýþ.....

uzun oyunculara sahipmiþ....

hepsi palavra...

biz adam gibi oynadýktan sonra bize rakip yok....
    ewt,biz futbolumuzu oynayalým gerisi hikaye...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

bu arada, ikinci Yan Hakem (Peter Henes) benim eski Hakem Hocalarimdan.
    Gözlemci Raporunda 40 üzerinden 38 vermi$ti...
    iyi bir dostlugumuz vardi
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)