Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 204 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aþýklar Buluþuyor... Yer: Avni Aker / Tarih: 25.11.2007

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Erdoðdulular yine anlamlý bir pankart yapar sanýrým.Yönetimin organizasyonuna gelince poþet bayrak daðýtmasýnlar da organize etmeselerde olur.Coskulu bir taraftar kitlesi olacaðý kesin.Hem bir gs maçý,hem hoca deðiþikliði hem de uzun süren bir ayrýlýk.Bekleyelim görelim.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Bilal 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erdoðdulular yine anlamlý bir pankart yapar sanýrým.Yönetimin organizasyonuna gelince poþet bayrak daðýtmasýnlar da organize etmeselerde olur.Coskulu bir taraftar kitlesi olacaðý kesin.Hem bir gs maçý,hem hoca deðiþikliði hem de uzun süren bir ayrýlýk.Bekleyelim görelim.

Katýlýyorum Harun sana çok çoþkulu bir taraftar ve bu taraftar önünde galibiyeti arzulayan bir takým bence çok güzel olacak..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýnþallah bu buluþmadan kavga çýkmaz.
    Neyse âþýklar arasýnda olur böyle þeyler.

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cok enteresan bir aciklama. Tarftari konsantre edecegiz diyor Hasim bey.
    Taraftar düzenin böyle gitmeyecegini bildiginden sivas macinda tansiyon yüksekdi. Dogru dürüst transfer olmayinca zar zor bir gol atip sahaya tahammül edemeyip giren ve cikan olaylar yönetim ile direk alakalidir. Esas önemli olan simdiye kadar bunlari kavrayip yönetim olarak konsantre olmakdi ama olamadilar herkes görüyor. Aylardir Trabzonsporu gerekdigi gibi (bakiniz bjk bugün neler yapiyor) koruyamadiniz simdide taraftar konsantrasyonundan bahsediyorlar. Sadece banami dokunuyor bu aciklama ?
    banada dokunuyor kardeþ.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

Trabzondaki arkadaþlarýn sevgiimizi en iyi þekilde karþýlayýp, ona layýk olduðu ilgiyi göstereceklerine inanýyorum...

Bu sevda ne olursa olsun hiç bitmez...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

baþlýk çok güzel... gerçekten tam ifadeyle aþýklar kavuþuyor... 5 maç takýmdan ayrý kalmak, ersun hocanýn takýma gelmesiyle takýmýn "futbol oynayamaya çalýþmasý" stadý doldurmak için güzel sebepler
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

arkadaþlar bu maç için yunanlýlarýn "horto magiko" marþýndan esinlenerek biþeyler besteleyelim... bizim büyüklüðümüzü belirten bir beste
    VERENA (KIRANKAÞ)

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý verena Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar bu maç için yunanlýlarýn "horto magiko" marþýndan esinlenerek biþeyler besteleyelim... bizim büyüklüðümüzü belirten bir beste
    Bestelense bile kim söyliycek?Bir taraf o besteye baþlar, baþkasý davul çalar, baþka taraftan Trabzon diye baðrýrlar.
    Acil olarak tribünde birlik saðlamamýz lazým.

Ömer TOPAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    42

ben beste yapým size arkadaslar....yeterki tribünde birlik olun...samsundan gelicem bana kim bilet ýsmarlýyooooooooooooo...ulaþssýn
    volkannn KOYDUK MU ?

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Trabzonda herkeste bilet bulamama korkusu var kimse sana bilet ýsmarlayamaz...

Nereden
    Ýstanbul

hele sükür, biktik artik seyircisiz maclardan,seyirci macin tadi tuzu..insallah yer yerinden oynar o gece

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Taraftari konsantre etmek mi istiyorsun sayin Hasimoglu?, o zaman cek kulaklarini topcularin ve denizli macinin onemini ve ne pahasina olursa olsun 3 puanin bizim olmasi gerektigini soyle ve soz al 3 puan icin..Zaten sonraki hafta avniaker otomatik olarak cehenneme doner sen rahat ol heleki Trabzon denizli galibiyetiyle yukariya biraz daha yaklassin...
    Teþekkürler ADMIN!!!

KUTADGU
    Ziyaretçi

Haþim Sayitoðlu'nun muhtemel maç önü açýklamasý

" Yönetim Kurulu olarak bir sözümüzü daha yerine getirmekten onur, kývanç, þeref, mutluluk ve..ee..þey duyarýz. Büyük insan, yüce þahsiyet ali ve de kudretli baþkanýmýz Nuri Albayrak'ýn kendi cebinden alarak tüm Trabzonspor taraftarýna daðýttýðý konsantre meyva sularý sayesinde taraftarýmýzýn büyük bir konsantrasyona girmesini saðladýk. Daha ne yapalým yahu..."

Aþýklar buluþuyor. Muhteþem bir benzetim.
    Hadi büyük Trabzonspor taraftarý aþkýnýza sahip çýkma zamaný.
    Formalarýmýzla, yüreðimizle sahada olalým......

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý verena Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çýlgýnlar bunu çok önceden yaptý zaten, yani halihazýrda böyle bir beste var ama Emre'nin söylediði gibi bunu kim söyleyebilecek ki Çýlgýnlardan baþka..

Maçla ilgili olarak ta; Allahým ne olur bu maç Pazar günü olsun.. Baþlýkta 25 Kasým yazýlmýþ ama sanýrým o haftanýn programý henüz resmi olarak açýklanmadý. Ancak sonraki hafta içi Beþiktaþ ve febenin Þamp. Ligi maçlarý olduðu için onlar Cumartesi oynarlar, Perþembe Yunanistan'a Panionios deplasmanýna gidecek olan gese nin maçýný da arkadaþýn baþlýkta yazdýðý gibi 25 Kasým Pazar gününe verirler gibi geliyor.. Ýnþallah öyle olur da ben de muradýma ererim
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

onu býz yapalým ersun hocayý guzel karsýlayalým yapacagýmýz ýlk ýs ersun hocayý alkýslamak o zman macý kazanýrýz gercý gene kazanacaz gs huseyyýn avný aker statdý dar olmalý top gs ayanýna geldýgý zaman ýsýlýkla onlara orayý onlar dar etmelýyýz op býz aldýkmý alkýs baslamalý bence hade bmn hayde trabzonspor bana bjk arkdaslar býyo býzým satadan tam 163 desýbel ses cýktý sýzýnkýnden kac desýbel cýyo dedýler bende kafamý egdým yapamyýn ne olur su ezýklere gucumuzu gosterlým arkadas ben o olamýcam ama ruhum oarda olacak dayýmlar oarda olacak hayde bmn hayde trabzon hayde trabzonspor goosterýn gunuzu hayde GOKDENIZ hayde YATTARA hayde CEYHUN hayde UMUT hayde TOLGA hayde trabzonspor gosterýn onlara trabzonspor u onlar ýlk devýren takým olým ve bu sene sampýyon olalým hayde ersun hocam nede usaklar stada KEMENCE TULUM KAVAL ne varsa goturun sunu unutmayýn ký stat gelýrlerý mehmetcýk vakfýna gýdecek haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

inþallah tribünlerde birliktelik saðlanýr ben kasýmpaþa maçýna gitmiþtim tribünlerin %75 i susuyordu sadece%25 lik kýsým baðýrýyordu.. O da saman alevi gibiydi.. bir birlik ve bütünlük yok maalesef bizim tarftarlarda...

hatta bir ara bikaç kiþi birbirine girdi..

inþallah Galatasaray maçýnda beklediðimiz özlediðimiz Avni Aker tablosu çýkar ortaya... Haydi göreyim biz fazla baðýramadýk siz baðýrýn

Aþýklarý birbirinden ayýranlar utansýn..ama ne mutluki yeniden kavuþuyoruz..hep destek tam destek 90 dakika sonuç ne olursa olsun takýmý ateþlemek motive etmek Haydi Trabzon daki arkadaþlarýmýz,kardeþlerimiz Gösterin kendinizi..
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

taraftarlarimiz tezahüratlarini mac öncesi degilde mac esnasinda yaparsa takimimizi hic durmadan 90 boyunca desteklerlerse g.saraya ligdeki ilk yenilgisini tattiracagimizi düsünüyorum.artik g.saraya sahasimizda puan vermememiz gerekiyor.cünkü 10 sene boyunca o takimi sahamizda yenememistik.keske bende o macta olabilseydim.

Haluk Ongan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Emre Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bestelense bile kim söyliycek?Bir taraf o besteye baþlar, baþkasý davul çalar, baþka taraftan Trabzon diye baðrýrlar.
    Acil olarak tribünde birlik saðlamamýz lazým.

trabzoonuuum senn çokk yaaþaa diye bütün maç baýran bölümü unutmuþun

aynen katýlýyorum bi bjk tribününe bak bi bizimkine

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

.. Rabbim bir daha ayrý koymasýn sevenleri ...
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

galatasaray macýna 3 gün kala bende yolunu tutacaðým gurbet ellerden trabzonuma.ve bu sene en anlamlý galibiyete ulaþacaðýz bu macla beraber inþallah

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnþallah bu buluþmadan kavga çýkmaz.
    Neyse âþýklar arasýnda olur böyle þeyler.
    Temel yerde muz kabuðu görmüþ. Demiþ "Bugün yine düþeceðuk"

Þaka bir yana öyle görkemli bir buluþma beklemiyorum. Sadece tribünler tamamen dolar. 5.dakika dolmadan tribünlerde senfoni yerine kakafoni dinlemeye baþlarýz.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

umarým bu buLuþma takýmýmýza iyi geLir.... keþke orda oLabiLseydim keþke bende orda buLuþabiLseydim ama kýsmet deiLmiþ inþ. baþka bir maca geLeceqim...
    Kimilerine Göre Kral'iz. Kimilerine Göre Yalaniz. Siz Rahat Olun Biz Adamina Göre Adamiz.

Samet Baþdað - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

:tsmeþale::meþale2:
    BEKLENEN GÜN GELÝYOR ...OOOOOOOOOOOOOOO

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

inþallah uzun aradan sonraki buluþmamýzda galip gelicez

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)