Hesaplipazar
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: nder Karaduman'n Aklamalar

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Standart nder Karaduman'n Aklamalar

Trabzonspor eski bakan yardmclarndan ve stanbul –Cevizlideki arazinin Bordo mavili kulbe kazandran ve 2 dnem nce skender nal ve Ahmet Aaolu'nun listelerinde yer alan nder Karaduman, Trabzonspor'un bugn bulunduu ekonomik tablo ile ilgili olarak, gerek taraftar ve gerekse borsadaki Trabzonspor hisselerine sahip bir yatrmc olarak hi bir ey anlamadn,
    Fatih Tekke, Marcelinho, Stepanov ve Ersen martin gibi futbolcular satld halde bor miktarnn bu kadar bymesinin kulbn iyi ynetilmediinin ayr bir gstergesi olduunu syledi.

FAYDASI OLMAYANLAR ALINDI

“Fatih Tekke ve Stepanov gibi futbolcularn satlmasyla ilgili olarak maalesef byle bir dnemi 1996-97 yllarnda ve camiann halen onursal bakan diye niteledii sayn Ylmaz tarafndan balatldn Abdullah, Ogn, Aril, ota gibi kulbe byk hizmetler vermi futbolcularn yok pahasna satlarak yerlerine Sergen ve buna benzer kulbe hi faydas olmayan futbolcularn alndn ve o donemde kulbn borlanmasyla ilgili byk tartmalar yasandn hatrlatan Karaduman “O zaman o ynetim yargya gtrlseydi, bugn bu kulbe byle bir ynetim talip olmazd”dedi,

EMEKLLER ALINDI

“Esas zc olan ayn ylmazn balatt bu iyi ve gen futbolcularmz satp yerine emeklilii gelmi, ypranm futbolcularn doldurulmas dnemine halen seyirci kalmamzdr, bu futbolcu sat ve al ilemleri yerli ile kalmam, maalesef yine sn Ylmaz dneminde balatlan Lange rnei ile devam etmitir. Bugn Thomas jun, Musampa gibi futbolcular, zlerek sylemeliyim ki Anadolu kulplerinin hi birinde oynayamazlar”

TRABZONSPOR KAZAN KAPISI DEL

Bu ynetim 90 dakika oynatamad Musampay transfer etmekten dolay en ufak bir sknt, znt duymad gibi utan da duymamaktadr. Bu transferi yapanlarn hesabn eer biz taraftarlar sormaz isek ayn tablo ile yeniden karlamamz mmkndr. Artk Trabzonspor'a hizmet edilecek bir yer olarak deil adeta bir kazan kaps olarak grlmektedir ve maalesef bu ok tehlikeli bir giditir, bunun tek aresinin bu ekilde davranan ynetimlerin ibra edilmeyerek, hesap vermeye zorlanmas olduunu syleyen Karaduman, biz bu frsat Sayn zkan Smer dneminde, bi nceki ynetimi ibra ederek kardk” dedi.

HUKUKA TAIMALIYIZ

Karaduman, hi olmazsa bu genel kurulda bu ilemi yapmalyz, bu ynetimden Fatih Tekkenin, Stephanovun satlmasnn Musampa gibi futbolcularn alnmasnn hesabn sormalyz, hatta bunu hukuka tamak iin bu ynetimi ibra etmemeliyiz,”dedi. Bunu yaptmz takdirde bu kulbe rant elde etmek yerine hizmet yapacak insanlarn talip olacan, byle bir zor dnemi yaamak zorunda olduklarna inandn syledi.

RKET Y YNETLMYOR

Trabzonspor'un bir irket olduunu syleyen Karaduman halka ak irket iyi ynetilmiyor, dnyada iyi ynetilmeyen halka ak irketlerin yneticilerinin deitirildii hatta zaman zaman yarglandn syleyen Karaduman,”Bizimde irketimiz iyi ynetilmiyor, bunu btn kamuoyu biliyor dedi.

TRABZONSPOR SAHPSZ DELDR

Eskiden lig ikincisi olduumuz zaman yneticilerin sokaa kmaya utandn syleyen Karaduman, bugn maalesef ynetimde bu tip insanlarn bulunmadn syleyerek “Trabzonspor hibir zaman sahipsiz deildir, sahipsizde kalmayacaktr. Burada sorun kulub kaynaklarn kt kullanan kiileri kulbmzn ynetimine talip olmaktan uzak tutmaktr. Bu ynetimin yldz futbolcu vaadinde olduu gibi stad projesinde de taraftara yalan vaadlerde bulunduunu syleyen karaduman, hem borcumuz var diyeceksin hem de boyundan byk proje maketleriyle milleti aldatacaksn. Bu vaadlere kimsenin inanmayacan syleyen karaduman, yllardr. Trabzonspor'un liman projesi diye kendine gelir yaratmaya alt Trabzon limann elinden alan kiiyi bakan yapmasna akl erdiremediini de szlerine ilave etti.

DELEGE N MTAHAN

Bu genel kurulun taraftar ve delege iin artk bir imtihan olduunu syleyen Karaduman, hesap sormalyz. Kimse yapt ile kalmamal, biz Trabzonsporlular Trkiyede 6 kez ampiyon olarak bir ilki yaadk. Hesap sorarak ikinci bir ilki de futbolda yaamalyz hesap sormak irketin iyi ynetilmesi doru ynetilmesi iin fevkalade nemlidir. Ona ayp olur buna ayp olur zihniyetinden uzaklamalyz”

Osman BAKIR
    Kaynak:

Bu aciklamayi sizlerle tartismak istedim. Bana gore cok onemli bir noktaya deginiyor sayin Karaduman. O da yasal surecin baslatilmasi, siz ne dusunuyorsunuz?
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

coskun0661 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

yasak srecin baslatlmasndan yanaym.. cizdigim yol budur..

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Kesinlikle katlyorum kulplerin dernekler kanunundan karlarak yarg yolu ak ekilde dzenlenmeli.. Gemitekilerde kurtulamamal herkes ikayet durumunda yarglanmal..
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Bence de yasal surec baslamali. Herkes yaptigi iyi seylerin hakkn almali ayn sekilde yanlislarinin da cezasini cekmeli. Ayrica boyle bir surecin isletilmesi demek her onune cikanin aday olmasini da engeller. Gercek Trabzonspor sevdallarnn goreve gelmesine yardimci olur.
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

Bir sonraki konu bal u olsun : Aydn Alper Yce'nin Aklamalar
    ok doldum ben de.

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

grslerine katilmamak elde degil.bu ynetimin yaptiklarinin hesabi sorulmali.ama eger kongrede secilemezlerse bu albayraga iyilik olur.albayrak grevi birakacaksa trabzonsporun borclarini temizleyerek birakmali.yaptigi hatalarin bedeli bu olur.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

ne kadar yanl transferde yaplsa bu bor nasl bu hale geldi anlayamyorum. stelik yaplan transferlerde belli ortada. marcelinhoya verilen para bakann cebindendi birde! (yle deniyor) hemde bu adam verdiimizden daha fazla paraya sattk dendi. baka ykl miktara alnan kim var. musampa daha kim. samsunspordan adnan m.? yoksa tolga seyhan m.kimi aldk biz?
    ya sattklarmz.. Fatih Tekke tek bana yeter bile. peki bu bor nasl bukadar olabiliyor. hi bi ekilde anlayamyorum.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    04.08.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    38

hrsz bunlar

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

Aldigimiz futbolcularin en az 80%'i bedelsiz geldi. Tabiki bunlarin maasi 3-5 kurus degil ama bu borc nasil oldu anlamak mmkn degil
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

hseyin toraman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

yasal srein balatlmas gereken ortam olumusa balatlmal hemde hi vakit geirmeden

durduumuz hata
    Yoksula glmedim, zenginlie zenmedim, faistleri sevmedim, ezilenleri dvmedim, ben Devrimci dodum, Devrimci leceim..!

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

nder Karaduman'i tanimam, bu aciklamalari yapti. Tesekkr ediyoruz kendisine bizi bu konuda bilgilendirdigi icin (dava acabilecegimiz konusunda). Kendisi niye acmiyor bu davayi? Budami sadece reklam pesinde yoksa gercekten dedigi gibi Trabzonspor'lu mu?
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Son gnlerde nne gelen konuuyor, kongre srecinde haber61 sitesi nne geleni haber yapyor, bu konuan adamlarn ne mal olduklarn bilmesem eyvallah diyecem de, artk eskilerin kurtarc olarak karmza kmalarndan gnah geldi. Herkes konuuyor da bir icraat yok, kongre srecine girdiimiz u gnlerde bunlar reklam kokan hareketlerden teye gidemiyor. Artk laf deil icraat istiyor bu taraftar, durumdan memnun deil misiniz, konumayn toplann bir aday karn biz daha iyi yaparz deyin ancak maksat Trabzonspor'a hizmet etmekten ziyade Trabzonspor zerinden eskimi yzlerini hatrlatp ego tatmini yapmak. Trabzonspor kimin umrunda ki zaten.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Son gnlerde nne gelen konuuyor, kongre srecinde haber61 sitesi nne geleni haber yapyor, bu konuan adamlarn ne mal olduklarn bilmesem eyvallah diyecem de, artk eskilerin kurtarc olarak karmza kmalarndan gnah geldi. Herkes konuuyor da bir icraat yok, kongre srecine girdiimiz u gnlerde bunlar reklam kokan hareketlerden teye gidemiyor. Artk laf deil icraat istiyor bu taraftar, durumdan memnun deil misiniz, konumayn toplann bir aday karn biz daha iyi yaparz deyin ancak maksat Trabzonspor'a hizmet etmekten ziyade Trabzonspor zerinden eskimi yzlerini hatrlatp ego tatmini yapmak. Trabzonspor kimin umrunda ki zaten.
    katilmamak elde degil.daha iyi yapacagina inanan projelerini aciklayarak aday olur.

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Bu aklamalarn manas u : aday olmak istiyoruz yada iimizden aday karmak istiyoruz ama paramz yok ...ne yapacamz bilmiyoruz ..Faruk arada anlatmzda oluyor grdn gibi

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

yle gnlere geldik ki bir gn birisi kp bir aklama yapmazsa kendimi kt hissediyorum ya
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt HAMS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu aklamalarn manas u : aday olmak istiyoruz yada iimizden aday karmak istiyoruz ama paramz yok ...ne yapacamz bilmiyoruz ..Faruk arada anlatmzda oluyor grdn gibi
    Erdal abi hakatten can skyorlar, kongre srecini herkes bir ekilde kullanyor. zellikle ad geen internet sitesi canla bala birilerini konuturuyor, birilerini topluyor, karyor, blyor ama bir tane aday kmyor. Bu durum da bana pek samimi gelmiyor. Bunlarn karaca adaya da kukuyla bakacam.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Erdal abi hakatten can skyorlar, kongre srecini herkes bir ekilde kullanyor. zellikle ad geen internet sitesi canla bala birilerini konuturuyor, birilerini topluyor, karyor, blyor ama bir tane aday kmyor. Bu durum da bana pek samimi gelmiyor. Bunlarn karaca adaya da kukuyla bakacam.
    Faruk ! Trk milliyetisiyim ve Trabzonspor luyum .ama yegane amalar birinin, devleti benden korumak ,dierinin Trabzonspor u benden korumak olan iki yapdanda skldm artk ...Eere gerekten bir DERN likeri varsa bana yada bize kar deilde rakiplere kar gstersinler yoksada otursunlar oturduklar yerde... bilmem anlatabildimmi?? birincisi rnek iin yazlmtr siyaset yapmak deil derdim ...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Alnt HAMS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Faruk ! Trk milliyetisiyim ve Trabzonspor luyum .ama yegane amalar birinin, devleti benden korumak ,dierinin Trabzonspor u benden korumak olan iki yapdanda skldm artk ...Eere gerekten bir DERN likeri varsa bana yada bize kar deilde rakiplere kar gstersinler yoksada otursunlar oturduklar yerde... bilmem anlatabildimmi?? birincisi rnek iin yazlmtr siyaset yapmak deil derdim ...
    dnyada durmadan kendi vatandana, yandana, taraftarna zarar veren "derin" ler sadece trkiyede var zaten...

Emre avu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.10.2007
    Ya
    31

bence anlaml adam geld takmn basna borcu act gdo oh ne ala memleket bunun hesabn km vercek dava edlmeller edlmezseler bundan sonraklerde ayn rahatlk cnde olucak emnm en ys dava hukuk borc kolay kolay kapanmaz trlyoner baskan nerden bulucaz:
    diKkat eT isTAnbuL deiL ocuguyuM TrAbZoN'un (A) (H)

Adnan Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul

bu ynetimini savunan yok Karaduman...
    Oldu olacak bize kme dme tehlikesi yaatan o byk zkan hazretinin ynetimini de Ar Ceza da yarglyalm...dumana konuuyorsun belli yeni listelerin birinde yer alacaksn.

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

bu borcun 50-60 trilyon olmadigini herkes biliyor ama neden bu kadar gndem yaratiliyor anlamiyorum...aralikda hepimiz beraber grecegiz 25 trilyon felandir...korkutma plani bu ama bakiyorum bazi insanlarda gercekden korkuyor
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

"Bugn Thomas jun, Musampa gibi futbolcular, zlerek sylemeliyim ki Anadolu kulplerinin hi birinde oynayamazlar"

Bu cmleyi okuduktan sonra gerisini okumak tenezzlne bile girmedim...Belli ne kadar futboldan anlayp Dnya futbolundan haberdar olduu...

Benim iin tamamen bo konuan bir insan...
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)