Sayfa 30 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30
Toplam 730 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 730 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Gündemimizde Olan Futbolcularý Doðru Buluyor musunuz?

Mert Zaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alýntý tuncii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence bu adam super ýlla gol atmasý ýcýn pozsýyona gerek yok heryerde vurup gol atabýlýyor sert sutlarý ve frýkýk gollerý de var kulub alsa cok guzel olur

http://www.youtube.com/watch?v=AKRQk...-guzel-goller/
    girip izleyemedim ben bu adamý yha
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 Ýbrahima Yattara

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

benim gazete ve haberlerde duyduðum isimler son derece iyi futbolcular...

en azýndan hepsii bizim takýmda rahat 11 de oynar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ANLAÞMALAR SUYA DÜÞTÜ

Nuri Albayrak'ýn özel danýþmaný olan Fuat Guguloðlu da yurt dýþýnda Portekiz'de transfer çalýþmalarýný sürdürdüðü sýrada Nuri Albayrak'ýn aday olmayacaðýný öðrendi ve 12 günlük sürede yaptýðý anlaþmalar da bu þekilde suya düþtü.
    Fuat Guguloðlu, 12 günlük yurt dýþý gezisinde 3'ü yabancý 4'ü gurbetçi 7 futbolcu ile anlaþma saðladý.
    Brezilya, Danimarka ve son olarak da Portekiz'de bulunan Guguloðlu, Danimarka'da Aalborg'da forma giyen Rade Prica ile ön anlaþma yaptý. Prica takýmýnýn UEFA Kupasý'nda Getafe ile oynadýðý son maçta tek golü kaydetmiþti.
    Bu gezide, Brezilya'nýn Internacional takýmýndan forvet oyuncusu Fernandao ile de ön anlaþma imzalandý.
    Lizbon'dan bir stoper, Brezilya'dan da bir iç solbek ile daha anlaþma imzalayan Fuat Guguloðlu, yeni gelecek olan yönetimin de faydalanabilmesi için adýný vermek istemediði dört de gurbetçi ile anlaþtý.
    Ön protokolleri yapýlan bu futbolcularýn maliyetinin de 4 milyon 100 bin dolarý geçmeyeceði ifade edildi.
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

buyukkaptan
    Ziyaretçi

bu haberlere inanmayýn beyler yok 3 yabancýyla anlaþmýþtýk da yok 4 gurbetýçidfe bitmiþte yönetim deðiþtiði için alamadýk diycekler yoksa biz baþarýlý bi takým kuracaktýk havasý verecekler böyle haberler sürekli çýkar ben gitmeseydim ronaldoyla anlaþmýþtýk da býrakýnca alamadýk

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý abcdef Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ANLAÞMALAR SUYA DÜÞTÜ

Nuri Albayrak'ýn özel danýþmaný olan Fuat Guguloðlu da yurt dýþýnda Portekiz'de transfer çalýþmalarýný sürdürdüðü sýrada Nuri Albayrak'ýn aday olmayacaðýný öðrendi ve 12 günlük sürede yaptýðý anlaþmalar da bu þekilde suya düþtü.
    Fuat Guguloðlu, 12 günlük yurt dýþý gezisinde 3'ü yabancý 4'ü gurbetçi 7 futbolcu ile anlaþma saðladý.
    Brezilya, Danimarka ve son olarak da Portekiz'de bulunan Guguloðlu, Danimarka'da Aalborg'da forma giyen Rade Prica ile ön anlaþma yaptý. Prica takýmýnýn UEFA Kupasý'nda Getafe ile oynadýðý son maçta tek golü kaydetmiþti.
    Bu gezide, Brezilya'nýn Internacional takýmýndan forvet oyuncusu Fernandao ile de ön anlaþma imzalandý.
    Lizbon'dan bir stoper, Brezilya'dan da bir iç solbek ile daha anlaþma imzalayan Fuat Guguloðlu, yeni gelecek olan yönetimin de faydalanabilmesi için adýný vermek istemediði dört de gurbetçi ile anlaþtý.
    Ön protokolleri yapýlan bu futbolcularýn maliyetinin de 4 milyon 100 bin dolarý geçmeyeceði ifade edildi.
    yok yaa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.