Sayfa 11 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 730 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Gündemimizde Olan Futbolcularý Doðru Buluyor musunuz?

asimavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

belki bide kaleci lazým olursa ....enyeama...yada ochoa....

http://www.youtube.com/watch?v=raXkGTw1hDA...bu enyeama ....

...ochoa yý zaten burda bilmeyen yoktur...
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Emre Çavuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33

ben bu jonathan pitroipa ' a hayran kaldým kacýrmasak ýý olur yoksa 1-2 sene ýcýnde barcelona chelsea real madrýd mýlan gýbý takýmlardan býrýnde oynuo olabýlýr
    diKkat eT isTAnbuL deiL çocuguyuM TrAbZoN'un (A) (H)

Akýn NAZÝFOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    47

gazetelerde hergün yeni isimler çýkacak.bu çok doðal oldu artýk.ama bence önemli olan kulüp binasýnda kimin sözleþmeye basýn önünde imza atacaðý.
    hiç kimse TRABZONSPOR'dan daha büyük olamaz. Bir futbolcu için kulüp yönetimine kin kusan bence taraftar olamaz.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Enyeama benim de gözlemime takýlmýþtý geçenlerde. Ýsrail'in orta sýnýf bir takýmýnda oynayan Nijerya Milli kaleci deðil mi? Yalnýz gelecek sene Afrika kupasý var. Bu büyük bir handikap hele ki oyuncu kaleciyse

Valdivia listemizde mi bilmiyorum ama iyi bulmuþsunuz tebrik ederim Asimavi. Videosundan tekniðinin üst seviyede olduðu görülebiliyor, 2 ayaðýný da iyi kullanýyor, en önemlisi aklýyla futbol oynuyor, kývrak, dikine futbol oynuyor, ara pas asist verme özelliði var. En büyük handikapý fizik kalitesinin zayýf olmasý.
    Konu Travelair tarafýndan (07.11.2007 Saat 16:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Enyeama benim de gözlemime takýlmýþtý geçenlerde. Ýsrail'in orta sýnýf bir takýmýnda oynayan Nijerya Milli kaleci deðil mi? Yalnýz gelecek sene Afrika kupasý var. Bu büyük bir handikap hele ki oyuncu kaleciyse

Valdivia listemizde mi bilmiyorum ama iyi bulmuþsun. Videosundan tekniðinin üst seviyede olduðu görülebiliyor, 2 ayaðýný da iyi kullanýyor, en önemlisi aklýyla futbol oynuyor, kývrak, dikine futbol oynuyor, ara pas asist verme özelliði var. En büyük handikapý fizik kalitesinin zayýf olmasý.
    ....bu adamlar hepsi þuan bizim ihtiyacýmýz olan bölgeleri kapatmak için yapýlabilecek en iyi transferler.....

...kadrodan salatalarý gönderip bu adamlarý alsak ...en az 3 sene içinde avrupadada iyi bir yere geliriz....

...heleki ersun hoca varken bunu yapamazsak bidaha çok zor....

....listemizde kimin olduðunu ersun hocadan baþkasý bilmiyor...medyanýnkiler sallama ...doðru veya yanlýþ bilinmez ...ama ersun hocanýn listesinde bu adamlarýn en z 2 si oldunu düþünüyorum veya ayný kalitede bizim bilmediðimiz adamlar mutlaka vardýr...

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Jester Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor’un ara transferde renklerine katacaðý isimlerin belirlenmesi için yapýlan çalýþmalarýn Brezilya ayaðýnda 3 isim ön plana çýktý. Bu oyuncularýn tümünün de Fabiano Eller’in geldiði Ýnternacional kulübünde forma giyiyor olmalarý dikkat çekti. Teknik Direktör Ersun Yanal’ýn Vestel Manisaspor’u çalýþtýrýrken de, izleyip çok beðendiði ve alýnmasýný saðlayamadýðý bu isimler arasýnda baþý forvet oyuncusu Fernandao Lucio de Costa çekiyor. 1.90 boyunda, 85 kilo aðýrlýðýnda ve 29 yaþýndaki Fernandao’nun Ýnternacianol ile çýktýðý 153 maçta 67 gole imza attýðý kaydedildi. Daha önce deOlimpic Lyon, Toulouse ve Goias formalarýný giyen Fernandao, Necmi Perekli’den de tam not aldý.

Ýki Orta Saha Listede
    Yanal’ýn daha önce çok beðendiði Ýnternacional takýmýnýn orta sahasýnda ön libero olarak forma giyen 24 yaþýndaki oyuncu Edimo Ferreira Campos (Edinho) da listedeki yerini aldý. Bu oyuncunun hem topu oyuna iyi soktuðu, hem de müthiþ bir top kazanma yeteneðinin bulunduðu belirlendi. Edinho, Ýnternacional’da tam 218 resmi maçta forma giyerek de önemli bir baþarýya imza attý. Bordo-Mavililerin listesindeki diðer yýldýz oyuncu yine 25 yaþýndaki Ýnternacional’ýn oyun kurucusu Alex Raphael Meschini oldu. Oyunu mükemmel yönlendirdiði tespit edilen Meschini’nin de Yanal tarafýndan çok istendiði kaydedildi. Öte yandan 3 futbolcunun da daha önce Trabzonspor’un da listesinde olduðu ifade edildi.

Farklý Arayýþlar da Var
    Trabzonspor’un bu üç isimden 2 tanesini renklerine baðlamak istediði ifade edilirken, Perekli arayýþlarýný sürdürüyor. Dün Uruguay’a giden ve burada Penarol-Defensor maçýný izleyen Perekli’nin, Brezilyalý Diego Souza de Andrade baþta olmak üzere Navara Alvaro, Vila Moura gibi isimleri de izlediði kaydedildi. Cruzeiro’lu Marcelo Morena Marthens, Charles, Wagner Ferreira dos Santos, Vasco da Gama’da Morais,, Fluminense’de Gabriel, Thiago Silve ve Arouca, Landrina Esporte’nin gol kralý forveti Rodrigo Dos Santos, Ýnternacionallý Nilmar da Silva gibi isimleri de izlemeyi sürdürüyor. Perekli’nin dönüþünden sonra tüm bu oyuncularla ilgili karar verileceði ve sonra da ataða geçileceði belirtildi.

Günebakýþ
    Bu haber ne kadar doðru bilemem ama kalýn olarak iþaretlediðim dünya futbolunun yeni Juninho'sudur. Chelsea 'nin takip ettiði Renato Augusto ayarýnda futbolcudur. Almanyadan teklifleri geri çeviren Trabzona gelirmi bilemem ama haberini görmek bile güzel. Yazýn Transfer baþlýðýnda bu oyuncuyla ilgili düþüncelerimi anlatmýþtým. Gerçekten üst düzey bir oyuncu . Alex 23 yaþýndayken Morais'in yarýsý kadar deðildi.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý asimavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolcu hoþ ama esas ben þarkýya bayýldým çalan þarkýnýn ismini biliyormusunuz.
    Konu sarman61 tarafýndan (07.11.2007 Saat 16:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

þuan türkiyede transfer iþini en iyi yapan teknik trektör bizde bunu mutlaka deðerlendirmek lazým ...yönetim istediði adamlarý almak için elinden geleni yapmalýi.....

...adam profesyonel çalýþýyor...bi kere izleyip adam almýyo ...yýl boyu oyuncu izliyor ve izletiyor....sonrada nokta atiþi yapýyor....

...hem ucuz hemde kaliteli adam aldýrýyo....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolcu hoþ ama esas ben þarkýya bayýldým ismini çalan þarkýnýn ismini biliyormusunuz.
    ...valla bilmiyorum....ben oyuncuyu takip ettiðim için þarký pek dikkatimi çekmedi....

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Eskiden bir Faruk Kancamýz vardý. Hey gidi günler hey.3 ay Brezilya'da gezip tozup boþ dönmüþtü. Bu transfer söyletileri de en fazla maket þeklindeki bir stad kadar somutlaþabilir. Seçim yatýrýmý bunlar yaz yazabildiðin kadar. Biz ancak Ali Eren Beþerler'i alýrýz eðer bonservisi elindeyse. Ersun Yanal'da tekrar seçilecek bu yönetimden biþey olmayacaðýný anlayýp istifasýný verir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Kanca "Yönetime rapor verdim"
    07 Kasým 2007 / 15:48
    Trabzonspor eski baþkan yardýmcýsý Faruk Kanca'dan haber61.net'e çarpýcý açýklamalar..

Trabzonspor eski baþkan yardýmcýsý Faruk Kanca, Brezilya'da çalýþmalarýnýn dikkate alýnýp alýnmadýðýný bilmediðini söyledi.

BEN RAPOR VERDÝM
    Trabzonspor'da baþkan yardýmcýlýðý görevinin yaný sýra yönetim kurulu üyeliðinden 6 arkadaþý ile birlikte istifa eden eski yönetici Faruk Kanca Çarpýcý açýklamalar yaptý.

Kanca, 50 gün Brezilyada araþtýrmalar yaptýðýný ifade ederek” O dönemde yönetim beni görevlendirdi.Tam 50 gün Brezilya'da araþtýrmalar yaptým. Dönüþümde toplam 5 raporu yönetime sundum.Bugün Brezilya'ya idari menajeri Nejmi Perekli'yi gönderdiler. Bana kimse bir þey sormadý. Raporlarýmý dikkate alýp almadýklarýný da bilemem.Bunu onlara sorun” dedi

YANAL'DA ÝZLETTÝRÝYORDU
    Eski baþkan yardýmcýsý Faruk kanca kendisinin Brezilya'da bulunduðu dönem içersinde teknik direktör Ersun Yanal'ýnda menajerler aracýlýðýyla futbolcularý izlettiðini bildiðini ifade ederek” Hatta o dönemde onun gönderdiði menajerlerle birlikte ayný futbolcularý izledik. Zaman zaman o menajerlerle de sohbetlerimiz oldu. Yanal'ýnda orada ki futbolcularla ilgili bilgisi var. Son durumlarýný görmek için izlettirmeye birini göndermiþ olabilir” dedi.

BORÇ MU GÝDER MÝ ?
    Yönetici Faruk Kanca yönetimden istifalarýna sorun olan ismin baþkan Albayrak deðil asbaþkan Haþim Sayitoðlu olduðunu da ifade ederek” Biz o yönetimde yaþadýðýmýz sorunlarý anlattýk.Ýstifamýzýn nedenlerini de basýnla paylaþtýk. Bu kulüp bu sezon yanlýþ transfere büyük bedel ödedi .Þimdi borç 50 trilyon deniyor.Ancak bu borç mu yoksa kulübün yýllýk giderimi onu bilmiyorum.Ben kulübün bu kadar borcu olmadýðýný düþünüyorum

TEKLÝF YOK
    Eski baþkan yardýmcýsý Faruk Kanca kongre ile ilgili geliþmeleri basýndan takip ettiðini ifade ederek” Bir çok baþkan adayýnýn ismi geçiyor.Þuana kadar bana yöneticilik teklif eden olmadý.Hiç kimseyle de görüþmedim.Teklif gelirse konuþuruz. Faydalý olacaðýma inanýrsam deðerlendiririm” dedi.

ALBAYRAK BAÞARILI
    Eski baþkan yardýmcýsý Faruk Kanca, baþkan Nuri Albayrak'ýn saha içersinde baþarýsýz ancak saha dýþýnda baþarýlý olduðunu ifade ederek”11 yýldýr çivi çakýlamayan Ýstanbul Kartal Maltepe'deki benzin istasyonunu yaptýðý çalýþmalarla birlikte ihale aþamasýna kadar getirdi.Trabzonspor borçlarýn ödenmesi için buradan büyük bir gelir elde edecek.Ayýca Akyazý'daki dev bir proje hazýrlattý.Bu proje Trabzonspor'un en az 50 yýlýný kurtarýr.Ancak takip ettiðim kadarýyla hukuki bir süreci var.Bunu da aþar zannediyorum.Sezar'ýn hakkýný Sezar'a vermek gerek.Nuri Albayrak baþarýsýz demek biraz fazla haksýzlýk olur.

TEPKÝMÝZ ASBAÞKANAYDI
    Bugün gelinen süreçte istifalarýnýn yanlýþ olmadýðýnýn anlaþýldýðýný ifade eden Kanca, “Bizim baþkanla sorunumuz yok. Sorunumuz asbaþkan Haþim Sayitoðlu ileydi. Transferde bir çok yanlýþ yapýldý. Biz o dönem çok ýsrar etmemize raðmen transferde söz sahibi olamadýk. Yapýlan transferler de ortada ,ekonomik bedelleri de. O yönetimde futbol oynayan iki isim ben ve Serhat Akçay'dý. Ýkimizde transferlerden uzak tutulduk. Borçta bugünkü noktaya o yüzden geldi.Yazýk deðil mi Trabzonspor'a?
    Bordomavi.net

Yaþ
    33

arKadaslar ersun hoca bu sýteyý zýyaret edýomudur dersýnýz býzým výdeolarý verdýgýmýz ýsýmlerý goruomudr belký býlmedýgý futbolcularý gorup begenýomudr ký cok merak ettým aslýnda onunda bý uyelýgý olsa býzýmle konussa ne gusel olur yha

futbalski60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

murat duruer mutlaka alýnmalý geleceðin yýldýzý bu çocuk daha 88'li ama A.gücünü sýrtlýyo
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Mert Zaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu ValdavÝa Yi Alacakmiyiz BÝz
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 Ýbrahima Yattara

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Travelair hocayla Ersun hocanýn beraber çalýþtýklarýna dair þüphelerim artmaya baþladý..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

vallaha basim agriyor usaklar...

buyukkaptan
    Ziyaretçi

valdavia gerçekten çok iyi bir adama benziyor ama ayaklarýndan çok kafasýnýn buraya uymasý gerek

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Travelair hocayla Ersun hocanýn beraber çalýþtýklarýna dair þüphelerim artmaya baþladý..
    saðolasýn Chovy. O senin güzel düþüncelerin. Hepimizin istediði þekilde geniþ vizyonla bakmasý hoþuma gitti. Sürekli de araþtýrýyor, daha bana laf, tavsiye býrakýr mý...Düþünceleri çok güzel umarým hakkýný verir, yönetim de parasal açýdan hakkýný verir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolcu hoþ ama esas ben þarkýya bayýldým çalan þarkýnýn ismini biliyormusunuz.

ben taniyorum. adamin adi Darin sarkinin adi step up. adam KÜRT asilli bir isvec vatandasi.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

monokotilodon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Yaþ
    39

alex dias

dangalaðýn teki 1972 doðumlu(35 yaþýnda)

bunu almaya çalýþýyolar fluminenseden beþ para etmez
    *********ÞERAHLI*********

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bence ersun hoca alex diasý degýl alex raphaelý ýstýyor,manýsadada bu oyuncuyu ýstemýstý dýye hatýrlýyorum..
    Efsaneler asla ölmez,sadece þekil deðiþtirir...Fýrtýna döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.þampiyonluða...

Yaþ
    33

bence de o çünkü hem ii bi oyuncu hemde genc yani ersun hoca sol kanata oyuncu eksýk oldugunun býlýncýndedýr kanýmca !!!vesteldeyken almak ýstedýgý oyuncu bu

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Th3_piSLicK.61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence de o çünkü hem ii bi oyuncu hemde genc yani ersun hoca sol kanata oyuncu eksýk oldugunun býlýncýndedýr kanýmca !!!vesteldeyken almak ýstedýgý oyuncu bu
    Evet bu bizim de istediðimiz Alex.Hatta o gün gazetede görmüþtüm vestel alýyo diye.Acayip sinirlenmiþtim bunlar alýyo da biz alamýyoruz diye.Forvete Nilmar ya da Fernandao alýnýrsa gol sorunumuz kesinlikle çözülür.Ayrýca arkadaþlar iyi takipler sonucunda çok iyi oyuncular bulmuþlar.Football manager oyunlarýnýn yýldýzlarý bunlar.Merak etmeyin Ersun hoca da oynuyor bu oyunlarý.Nizamettin gibi adamlarý FM sayesinde buldu.
    Colmandante

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul

Belki dalga geçenler bile çýkabilir ama daha önce Samsunspor ve Giresunsporda oynayan Furkan Baþtan'ý Fm 'deki üstün performansý sebebiyle yardýmcýlarýna izlettirmiþtir.Hocamýz gerçekten Football Manager oyununu oynuyor ve takip ediyor database'i large yaparak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul

bende furkan bastan 1 ay sakatlandý iyileþmesinin yarýnsý günü antremanda 3 hafta sakatlandý fýtýk olmuþdum ona...

furkan baþtan... bu adam heralde türkiye sorumlularýnýn akrabasý... baþka türlü bir anlam veremiyorum. bu kadar iyiyse biz gerçekte niye bilmiyoruz?

belki biliyorsunuzdur. ersun yanal da hýzlý cmcilerden... adam oyunda görünce furkan'ý yardýmcýlarýna izletmiþ "kimdir bu?" diye...

--------------------------------------------------------------------------------

http://forum.turksportal.net/vb//arc...hp/t-6464.html
    Bu da bir yorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.