Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oradaydim.. Gördüm..!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

fficeffice" />

Sevgili Oguz,

Çok tesekkürler... Duymak istedigimiz, inanmak istedigimiz her sey bu güzel yazinda yer aliyor. Özellikle ?yönetim, teknik ekip ve futbolcularin tamamina yakininin bu forumu takip etmesi[/B]? konusu, bizim hem önemimizi vurguluyor, hem de BMN olarak görev ve sorumluluklarimizi bir kat daha arttiriyor.

Sevgili arkadaslar, öteden beri savunageldigim bir konu var. Eger bir kulüpte taraftar unsuru, diger unsurlarla, yani ?yönetim, teknik kadro ve futbolcular[/B]?la saglikli bir iletisim içinde olursa, o kulüpte yasanan ya da yasanmasi muhtemel problemler asgariye iner. Bakiniz sevgili Oguz?un bireysel (ve yazidan anlayabildigimiz kadariyla büyük ölçüde tesadüfî) ziyareti ne kadar etkili oldu? Bizi ne kadar bilgilendirdi, kafamizdaki bazi soru isaretlerine cevap getirdi.

Tekrar tesekkürler sevgili Oguz? Bu gibi ziyaret ve diyaloglarin ilerleyen zamanlarda organize ve sistematik hale gelmesi dilegiyle?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

abim sagolasin...sevindim harbiden...erdinc'in selaminida alalim: aleyna ve aleykümselam

Yönetim+Teknik Heyet+Futbolcular:

sunu bilin biz herzamen sizin arkanizdayiz, ara sira sabirsizlik yapsakda sonuna kadar yaninizdayiz !!!!

not: BMN'i takip eden 2 futbolcu?? cok merak ettim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

biri gökdeniz.

geçen yil gerede'ye gittigimizde bize bu konudan bahsetmisti.

o zamana kadar gökdeniz'i ben de yanlis taniyordum. gerçekten çok iyi bir trabzonsporlu ve sampiyonlugu belki bizden de fazla istiyor.

mesaj alindi kardesim tesekkuler [img]smileys/smiley32.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gökdenizim mi???allah için yüregine indirmeyin adamin..onun bunlari okudugunu bilmek bile uçuruyor beni...güzel adam,,,herseyimsinnnnnnn

kutoz
    Ziyaretçi

Oguz sanirim Antalya'da geçirebilecegin en iyi tatili geçirdin... Tabi oradan aldigin sicak elektirikle, bizide bu 3 derecelik havada isittin. Sagolasin Oguz...

Hersey daha güzel olacak eminim. Çünkü ok yaktan çikti bir kere, geri dönüsü yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu güzel yazi ve paylastiklarin için ben de tesekkür ediyorum. Bu takim ve bu oyuncular çok daha güzel seylere layik ve insallah hakettiklerini de alacaklar. Bizlere düsen onlara destek olmak. Elbette yeri geldiginde elestiri de olacak. Ama TS'un Türk futbolunda yarattigi mucizeyi ve bugünkü zor sartlarda bile bunu devam ettirmesini asla aklimizdan çikarmayalim. Hepimiz için önemli olan TS ve onun varligi. Sorunlari, problemleri kendi içimizde çözeriz. Önemli olan TS'un varligini ve iddiasini sürdürmesi. Bunun için en büyük görev de bizlere düsüyor. Destek, destek, destek...

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

oguz arkadasa bu güzel anisini paylastigi için çok tesekkür ediyorum.

ve en kötü günde,en zor anda taraftarlar olarak bu yazidaki pozitif enerjiyi ve sicakligihatirlayip takimimiza sahip çikalim.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ya evet arkadaslar çok güzel mesajlar aldik bu ziyaretten degilmi?

simdi bir konuya deginmek istiyorum, sezonun baslamasina az bir zaman kaldi ve takimimiz yenilmez armada degil, kara para aklayicisi para baronlarinin yönettigi bir kulüpte degil, saha disinda is bitirmeye çalisan bir kulüp hiç degil...

bunlari nedenmi söylüyorum, takimimiz 4 büyük kulüp arasinda maddi ve manevi yöndenen az destegi gören takimdir veligin ilk yarisini kendindendaha fazla destek gören diger 3 kulüple hemen hemen esit futbol ve puanla bitirmistir.ama biz bazi maçlardan sonra futbolcusundan teknik direktöründen tutta baskanimiza kadar ne hakaretler ettik bu platformda.. herneyse lafi daha fazla uzatip konuyu karistirmakta istemiyorum sadece tek bir sey söyleyecegim..

illaki kötü sonuçlarda alip kahrolacagiz, bazi maçlardan sonra hirsimizdan geceleri gözümüze uyku girmeyecek.. kötü sonuçlardan sonra topic acan arkadaslar açmadan evvel bu topicede tekrar bir göz gezdirip yorumda bulunsunlar ve bu platformun medya ve bazi futbolcularimiz tarafindan takip edildigini unutmasin..

saygilar...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senin yerinde olmayi çok isterdim arkadasim..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Oguz kardes,yazinin tamamini okudum.bizimle paylastigin için tesekkürler,dedigin gibi birlik ve beraberlik kavrami bizim için çok önemli,bu takima her zaman sahip çikilsa neler yapilir neler,buraya üye olan iki futbolcuyu da çok merak ettim dogrusu.

Çok selamlar.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ben bi trabzonsporumu goremedim [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Ya simdi kiskandik oldumu ki yaaaaa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Oguz çok tesekkürler. Mutlu oldum diger tüm trabzonsporlu kardeslerim gibi. Yazdiklarin gerçekten önemli... Ve huzur verici ayni zamanda. Tekrar tesekkürler.

Bu arada: Aleyküm Selam Erdinç... ,)

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı
    Bu güzel yazi ve paylastiklarin için ben de tesekkür ediyorum. Bu takim ve bu oyuncular çok daha güzel seylere layik ve insallah hakettiklerini de alacaklar. Bizlere düsen onlara destek olmak. Elbette yeri geldiginde elestiri de olacak. Ama TS'un Türk futbolunda yarattigi mucizeyi ve bugünkü zor sartlarda bile bunu devam ettirmesini asla aklimizdan çikarmayalim. Hepimiz için önemli olan TS ve onun varligi. Sorunlari, problemleri kendi içimizde çözeriz. Önemli olan TS'un varligini ve iddiasini sürdürmesi. Bunun için en büyük görev de bizlere düsüyor. Destek, destek, destek...

Metehan çok güzel yazmis yalniz son 3 kelimeye ekleyeceklerim var. Destek, destek,destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek......

Taraftar en önemli görevini hiçbir zaman unutmamali. Ben Trabzonspor'u bir sirket ya da futbol endüstrisinin bir parçasi olarak görmek istemedim hiç. Trabzonspor camiasini üyelerinin birbirine destek oldugu sicak bir aile olarak düsünmüsümdür hep. Taraftarolarak bu ailenin üyelerinden biriyiz. Oguz, kampa yaptigi ziyareti anlattigi muhtesem yazisinda, Trabzonspor kafilesini tam anlamiyla bir aile görüntüsünde tarif etmis. Çok mutlu oldum. Özellikle Kaan'in (TheCrow) baslattigi 100.000 üye topicinin övülmesi büyük anlam tasiyor. Bmn sayesinde düsüncelerimiz kendimize kalmiyor, Trabzonsporailesiylepaylasilabiliniyor. Üstelik bmn futbolcular ve yönetim tarafindan bu kadar dikkatlice takip ediliyorsa, Bülent Abi'nin (momentus) yazdigi "sampiyonluk dedigin..." baslikli yazi mutlaka okunmus ve takim içerisinde heyecan yaratmistir. Bundan eminim artik Oguz'un yazdiklarini okuduktan sonra. Çok tesekkürler Oguz.

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

evet arkadasim sana bende cok tesekkür ederim,gercekten okurkende heyecanlandik ve birazda kiskandik.

gökdeniz icin de bende birseyler yazmak istiyorum. bizim bu futbolcuya zaman zaman ne kadar kizsakda, ondan asla vazgecemiyoruz. ve bazan kahpe basindan okudugumuz olumsuzluklari görünce gercekten üzülüyoruz; gökdeniz ayrildi, ayriliyor vs. vs.

bende size gecen yil kupayi aldigimiz zaman yasadigim bi animi anlatayim, müsadenle oguz kardes, kupayi bildiginiz gibi almisiz ve artik evlerimize gidecektik, istanbul ve olimpiyat stadinin acemisi oldugumuz icin kalabaligin dagilmasini bekledik. ama maca taksi ile gidip nasil olsa oralarda buluruz birini diye birazda lobi de eglendik. malesef arabada bulamayinca o yagmurun altinda tabanlara kuvvet, alti kisiyiz. sonunda sagolsun bi abi arkasi kapali bi pick-up ina aldi bizi. az ilerledikten sonra trafik sIkIsti, ne oluyo diye brandayi acariz ve gördüklerimize halen daha inanamiyoruz. arkamizda bir otobüs, ön camda koskoca bir kupa ve yaninda gökdeniz. o anki resmi unutamam ve ondan sonra bende dedimki bu usak bizdendir ve bizi asla satmaz.

ama üzerine bazan cokmu gidiyoruz diyede sorarim hep kendime...

ayrica sevindigim en güzel sey ise gökdeniz yattara ikilisinin problemsiz olmalaridir.

INSALLAH TARAFTARIMIZ malatya MACINDA GÖKDENIZ-YATTARA EL ELE DIYE CAGIRIR...[img]smileys/smiley31.gif[/img][img]smileys/smiley31.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senin yerinde olmayi cok isterdim.Senin yerine sevindim..Ozellikle birinin kalkip seni kapidan almasina sasirdim...BIZEDE BU YAKISIR!!!!!

allahim ya durup durup okuyorum yaziyi bu adamlar bizim herseyimiz ne kadar soylesem anlatamam

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vallahi bende cok duygulandim yaziyi okuyunca. Bu Takim bügünkü sartlar altinda bu kadar basarili oluyor, onlarane kadar destek versek azdir.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Peace

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iste bizim TRABZONSPORUMUZ budur. ALLAHIM sen herseye kadirsin.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ellerine saglik kardes.

Gercekten cok guzel bir gun ya$ami$sin

aleykum selam erdinc

butun TRABZONSPORun oyuncularini cok begeniyorum in$allah bu sene $ampionuz

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oguz gerçekten de sevinmemek mümkün degil.Her sey gönlünce olsun.

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla Oguzum kiskanmadik desek yalan olur valla..

Futbolcularin ve yönetiminde yazdiklarimizi okumasi, yazilanlara deger verilmesi, takimin sevgi saygi ortami içinde bulunmasi ve ortak amacimizi gerçeklestirmede herkesin beynine kazinmis olanlar çok güzel gerçekten..

Ankaraya geldiklerinde bekledikleri ilgiyi ve destegi verecegimzden süpheleri olmasin ayni sekilde diger illerdeki arkadaslara da büyük sorumluluklar düsüyor.. özellikle Trabzon daki seyirci kitlesine.. Trabzonspor kendi sahasinda rahat oynayamiyor psikolojik bi baski altinda bunu yenmemiz lazim..

Gelecek polonyaliyida merak etmedik degil hayirli olsun diyelim..

Bu sehir seninle yatip kalkiyor , 20 yildir senden tek sey istiyor

Bordoyla mavi kefenim olsun, trabzonum bu sene sampiyon olsun..Edited by: Panther

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ya gerçekten kiskaniyorum seni. Geçirdigin günün degerini bil.

Bu takim bir gün sampiyon olacak!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)