Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolculara Trabzonspor'un Gerçek Gücünü, Neler Yaptýðýný Hatýrlatalým

cemilsezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Futbolculara Trabzonspor'un Gerçek Gücünü, Neler Yaptýðýný Hatýrlatalým

Arkadaþlar takýmýmýza trabzonsporumuzun büyük baþarýlara imzalar attýgý ve nasýl bir taraftarrý oldugunu geçmiþi nerelerde ve nasýl büyük oldugunu anlatacak ve en önemlisi trabzonsporun kim oldugunu onlarýn kafasýna kazýyacak bir görüntülü cd hazýrlayýp kulube yollayalým ve bu cd onlara izletmelerini saglayalým belki ozaman biraz takýma bir ruh veya nerde nasýl bir þehirde nasýl bir takýmda oynadýklarýný anlarlar belkide bu takýma yakýþmayanlar utanýpta çekip giderler.

http://www.youtube.com/watch?v=40QaAdUlhj4

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

olabýlýr cok guzel bý dusunce sampýyon olan takým kadrolarý ve maç goruntuleri

onlar sanki bilmiyorlarmý anlatmaya gerek yok bence. imza atarken (Sözleþme imzalarken)mýkrofon uzatýldýgýnda ''böyle buyuk, geçmiþi þampiyonluklarla dolu, efsane kadroya sahip,taraftarýyla yönetýcýsýyle ne kadar buyuk bir camiaya geldiðimin farkýndayým,burada TRABZONSPOR a yakýþýr ve faydalý olabilmek için elimden gelen herþeyi yapacaðým'' diyorlar.önce bunlara verdikleri bu sözleri hatýrlatmak lazým..
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Nereden
    Trabzon

Alýntý Ýsmail Çavuþoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onlar sanki bilmiyorlarmý anlatmaya gerek yok bence. imza atarken (Sözleþme imzalarken)mýkrofon uzatýldýgýnda ''böyle buyuk, geçmiþi þampiyonluklarla dolu, efsane kadroya sahip,taraftarýyla yönetýcýsýyle ne kadar buyuk bir camiaya geldiðimin farkýndayým,burada TRABZONSPOR a yakýþýr ve faydalý olabilmek için elimden gelen herþeyi yapacaðým'' diyorlar.önce bunlara verdikleri bu sözleri hatýrlatmak lazým..
    tamam kardeþim onlara bu nuda hatýrlatýrýz yeni hocanýn takýmý motivisyon açýsýndanda iyi olacaný düþünüyorum

Alýntý cemilsezgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tamam kardeþim onlara bu nuda hatýrlatýrýz yeni hocanýn takýmý motivisyon açýsýndanda iyi olacaný düþünüyorum
    yazdýklarýmdan sakýn yanlýþ bir yorum cýkartma sonra üzülürüm gerçekten.senýn fýkrýne sonuna kadar katýlýyorum cok süper bir iþ olur.ben dýyorumki bunlar bu Takýmýn geçmiþini bile bile neden bu kadar ruhsuz býr oyun sergýlýyorlar iþ imzayý atana kadarmý yani?? o klupten içeri gýrdýklerýnde o kadar kupalarý posterleri baþarýlarý görmuyorlarmý??tabiki bunlarý göruyorlar ve göre göre de bu oyunlarýna devam ediyorlar ben buna üzülüyorum iþte..
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Nereden
    Trabzon

Alýntý Ýsmail Çavuþoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yazdýklarýmdan sakýn yanlýþ bir yorum cýkartma sonra üzülürüm gerçekten.senýn fýkrýne sonuna kadar katýlýyorum cok süper bir iþ olur.ben dýyorumki bunlar bu Takýmýn geçmiþini bile bile neden bu kadar ruhsuz býr oyun sergýlýyorlar iþ imzayý atana kadarmý yani?? o klupten içeri gýrdýklerýnde o kadar kupalarý posterleri baþarýlarý görmuyorlarmý??tabiki bunlarý göruyorlar ve göre göre de bu oyunlarýna devam ediyorlar ben buna üzülüyorum iþte..
    Biz bu takýmýn gerçek sahibiyiz ne futbolcu ne hoca nede yönetimdir bu takým taraftarýndýr biz elimizden geleni yapmalýyýz bunlara taraftarýn bu günleri unutmadýný gösterelim

super biþey bu herkez ýzlesin

http://www.youtube.com/watch?v=40QaAdUlhj4 týkla
    Bizim rahat edemediðimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayýna gider TS'li gencler.........

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Futbolculara Trabzonspor'un gerçek gücünü, Neler yaptýðýný hatýrlatmaya ne gerek var ?

Trabzonsporumuzun gerçek gücünü , Geçmiþini bilmeyenin bu takýmda ne iþi var ?
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bence bizim oyuncular play station oynamaktan onu izlemeye vakit bulamazlar.Hepsi çok yoðunlar.

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Seni beni düsünen varmi acaba ??? Ay sonu hesaba para geliyormu ona bakiyorlar bu zamanda maalesef...
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)