Hesaplipazar
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Futbolculara Trabzonspor'un Gerek Gcn, Neler Yaptn Hatrlatalm

cemilsezgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.06.2004
    Nereden
    Trabzon

Standart Futbolculara Trabzonspor'un Gerek Gcn, Neler Yaptn Hatrlatalm

Arkadalar takmmza trabzonsporumuzun byk baarlara imzalar attg ve nasl bir taraftarr oldugunu gemii nerelerde ve nasl byk oldugunu anlatacak ve en nemlisi trabzonsporun kim oldugunu onlarn kafasna kazyacak bir grntl cd hazrlayp kulube yollayalm ve bu cd onlara izletmelerini saglayalm belki ozaman biraz takma bir ruh veya nerde nasl bir ehirde nasl bir takmda oynadklarn anlarlar belkide bu takma yakmayanlar utanpta ekip giderler.

http://www.youtube.com/watch?v=40QaAdUlhj4

Mustafa K. Demirba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

olablr cok guzel b dusunce sampyon olan takm kadrolar ve ma goruntuleri

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

onlar sanki bilmiyorlarm anlatmaya gerek yok bence. imza atarken (Szleme imzalarken)mkrofon uzatldgnda ''byle buyuk, gemii ampiyonluklarla dolu, efsane kadroya sahip,taraftaryla ynetcsyle ne kadar buyuk bir camiaya geldiimin farkndaym,burada TRABZONSPOR a yakr ve faydal olabilmek iin elimden gelen hereyi yapacam'' diyorlar.nce bunlara verdikleri bu szleri hatrlatmak lazm..
    ''AMPYONLUK YAKIACAK EHRME''

yelik tarihi
    27.06.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt smail avuolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    onlar sanki bilmiyorlarm anlatmaya gerek yok bence. imza atarken (Szleme imzalarken)mkrofon uzatldgnda ''byle buyuk, gemii ampiyonluklarla dolu, efsane kadroya sahip,taraftaryla ynetcsyle ne kadar buyuk bir camiaya geldiimin farkndaym,burada TRABZONSPOR a yakr ve faydal olabilmek iin elimden gelen hereyi yapacam'' diyorlar.nce bunlara verdikleri bu szleri hatrlatmak lazm..
    tamam kardeim onlara bu nuda hatrlatrz yeni hocann takm motivisyon asndanda iyi olacan dnyorum

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

Alnt cemilsezgin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tamam kardeim onlara bu nuda hatrlatrz yeni hocann takm motivisyon asndanda iyi olacan dnyorum
    yazdklarmdan sakn yanl bir yorum ckartma sonra zlrm gerekten.senn fkrne sonuna kadar katlyorum cok sper bir i olur.ben dyorumki bunlar bu Takmn gemiini bile bile neden bu kadar ruhsuz br oyun serglyorlar i imzay atana kadarm yani?? o klupten ieri grdklernde o kadar kupalar posterleri baarlar grmuyorlarm??tabiki bunlar gruyorlar ve gre gre de bu oyunlarna devam ediyorlar ben buna zlyorum ite..
    ''AMPYONLUK YAKIACAK EHRME''

yelik tarihi
    27.06.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt smail avuolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yazdklarmdan sakn yanl bir yorum ckartma sonra zlrm gerekten.senn fkrne sonuna kadar katlyorum cok sper bir i olur.ben dyorumki bunlar bu Takmn gemiini bile bile neden bu kadar ruhsuz br oyun serglyorlar i imzay atana kadarm yani?? o klupten ieri grdklernde o kadar kupalar posterleri baarlar grmuyorlarm??tabiki bunlar gruyorlar ve gre gre de bu oyunlarna devam ediyorlar ben buna zlyorum ite..
    Biz bu takmn gerek sahibiyiz ne futbolcu ne hoca nede ynetimdir bu takm taraftarndr biz elimizden geleni yapmalyz bunlara taraftarn bu gnleri unutmadn gsterelim

tuncii - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Ya
    33

super biey bu herkez zlesin

http://www.youtube.com/watch?v=40QaAdUlhj4 tkla
    Bizim rahat edemediimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayna gider TS'li gencler.........

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Futbolculara Trabzonspor'un gerek gcn, Neler yaptn hatrlatmaya ne gerek var ?

Trabzonsporumuzun gerek gcn , Gemiini bilmeyenin bu takmda ne ii var ?
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Bence bizim oyuncular play station oynamaktan onu izlemeye vakit bulamazlar.Hepsi ok younlar.

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Seni beni dsnen varmi acaba ??? Ay sonu hesaba para geliyormu ona bakiyorlar bu zamanda maalesef...
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)