Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýskender Önal'ýn Açýklamalarý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Standart Ýskender Önal'ýn Açýklamalarý...

Tek liste ile seçime gidilmelidirTrabzonspor eski asbaþkanlarýndan ve son kongrenin baþkan adaylarýndan Ýskender Önal, Trabzonspor’un her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliðe ihtiyacý olduðunu söyledi.

Trabzonspor’un kongrelerinin kiþilerle anýlmamasý gerektiðini belirten Önal, “Bölünmüþlük, parçalanmýþlýk Trabzonspor’da beni en çok üzen konularýn baþýndadýr. 2002 yýlýndan beri sürekli bunu söylüyorum. Trabzonspor’un bölünmeye parçalanmaya deðil, bütünleþmeye, uzlaþmaya ve tek listeli kongrelere ihtiyacý vardýr. Kongrelerde onun adamý, bunun adamý gibi yakýþtýrmalar yapýlmamalýdýr. Kimse kimsenin adamý deðil, herkes Trabzonspor’un adamý olmalýdýr. Bir iki kongrede uzlaþarak ve tek liste ile seçime gidilirse sanýrým bunlar ortadan kalkar. Beþ yýl önce böyle bir bütünleþme ve uzlaþmayý seslendiriyordum. Hatta diyordum ki, bu uzlaþmada, birleþmede bana da ihtiyaç duyulursa beni de listenin 15. sýrasýna yazýn. Bunu söylerken asla kiþisel ihtirasta bulunmuyordum. Tek amacým Trabzonspor’un birliði ve bütünlüðüdür” dedi.

Trabzonspor’un birleþmeye ihtiyacý vardýrBugünkü uzlaþma çalýþmalarýnýn geç bile kalýndýðýný belirten eski Asbaþkan Ýskender Önal, “Geç bile olsa bugünkü uzlaþma ve birleþme çalýþmalarýný takdirle karþýlýyorum. Çünkü, bugün Trabzonspor’un buna ihtiyacý vardýr. Ancak, doðumun saðlýklý olmasý çok önemlidir. Kimse saða sola çekmeyerek, kiþisel ihtiraslarda bulunmayarak buna destek olmalýdýr” diye konuþtu. Trabzonspor kesinlikle Trabzon’dan yönetilmeliTrabzonspor’un kesinlikle Trabzon’dan yönetilmesi gerektiðini belirten Ýskender Önal, “Antrenör, futbolcu Trabzon’dan olmalýdýr. Týpký geçmiþte baþarýlý dönemlerde olduðu gibi. Ama bugün Trabzonspor’un altyapýsýndaki bir futbolcu ile antrenör artýk A takýmý hayal edemez duruma gelmiþtir. Oysa geçmiþte bu böyle deðildi. Herkes sýrasýný bekler ve o sýraya göre gelmesi gereken yere gelirdi ve getirilirdi. Bugünkü ortamda Trabzonspor dünyanýn dört bir yanýndan yabancý futbolcu transferi yapýyor. Bunlarýn birçoðunu da oynatamýyor. Böyle olunca da Trabzonlu futbolculara Bordo-Mavi forma hayal oluyor. Bunun ortadan kaldýrýlmasý gerekir. Trabzon, yöneticisi, teknik adamý, futbolcusuyla bütünleþmeli. Tek bir hedef için ekip ruhu içerisinde olmalýdýr. Trabzonspor’a Anadolu devi denmesinin en önemli nedeni de kendi deðerleriyle baþarýyý yakalamýþ olmasýdýr. Sýrf bundan dolayý da Trabzon dýþýndaki birçok insanýn sevgisini ve takdirini kazanmýþtýr. Yani kendi ürünleri ve kendi yetiþtirdikleri ile takdir kazanmýþtýr. Trabzon dýþýndan milyonlarca taraftar toplamýþtýr. Bunu tekrar elde etmeliyiz. Bunun yolu da Trabzonspor’un Trabzon’dan yönetilmesi ve kendi deðerleriyle baþarýyý yakalamasýdýr. Bu modeli hangi yönetim yapmak için yola çýkýyorsa ona kesinlikle destek olunmalý ve de zaman tanýnmalýdýr. Benimde desteðim her zaman böyle bir ekibedir” þeklinde konuþtu. Paralý deðil bilgili ve tecrübeli baþkan lazým
    Trabzonspor’un paralý baþkandan çok bilgili ve tecrübeli baþkana ihtiyacý olduðunu belirten Önal, “Biz çok paralý insanlar, paralý baþkanlar gördük. Ama bu paralý insanlarýn dönemindeki kulüp ve takým performanslarýný da herkes gördü. Kaldý ki, son örnek bile paralý baþkan ve yönetimlerin Trabzonspor için ne kadar geçersiz olduðunu göstermiþ olsa gerek. Trabzonspor’un paralý deðil, bilgili, tecrübeli ekip anlayýþýný benimseyen yönetime ihtiyaç vardýr. Ayrýca, en azýndan bir iki kongrede tek liste ile seçime gidilmelidir. Tek liste demek herkesin onun etrafýnda birleþmesi ve desteklemesi demektir. En azýndan bir iki kongre böyle geçilmelidir. Ondan sonra demokratik yarýþ içinde olunabilir. Ona bir þey diyemem” þeklinde ifadeler kullandý.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

herkes ayný þeyi diyor. bölünmüþlük parçalanmýþlýktan bahsediyor. birlik beraberlik mesajlarý veriyor. herkesin ayný þeyleri istediði yerde niye kimse bi araya gelemiyor merak ediyorum. ilk önce hepsi birlikte bi araya toplanmalý. bikaç resim basýnda görülmeli. taraftar söylenenlerin havada kalmadýðýný görüp inanmalý. böyle ayný þeyleri söyleyip biþe yapýlmadýðý sürece deðiþen biþi olmuyor.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aðýzlarda sakýz olmuþ ifadeler antolojisi.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

ayni kelimeler ama uygulamakda bisi yok..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bu isimleri ve açýklamalarýný görmekten midem bulandý artýk.Bu adamlar için ayrý bir topik açýp görüntü kirliliði yapmaya bile deðmez.Son dakika diye verip sayfalar arasýnda kaybolup gitmeleri en doðrusu.
    Konu LazanisT tarafýndan (30.10.2007 Saat 16:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Biþey yazmama gerek kalmadý...
    Aðzýnýza saðlýk...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Ýskender Önal'ýn açýklamalarý
    .................................................. ......

Buyur burdan yak. Eee baþka

Söylermisiniz sayýn Önal ve sayýn Aðaoðlu, bu birlik ve beraberlik kendiliðinden mi oluþacak.
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (30.10.2007 Saat 18:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

coskun0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý sungu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biþey yazmama gerek kalmadý...
    Aðzýnýza saðlýk...

aynen..

Yaþ
    56

Ýskender Önal;''Biz çok paralý baþkanlar gördük ancak hiçbiri baþarýlý olamadý.''
    Karatasof;''Elhak doðrudur Önal Bey,zira bir çok paralý baþkanýn listesinde bulunmuþ ve çeþitli vazifeler almýþtýnýz.Bu durumda paralý baþkanlarý tanýmýþ olmanýz doðrudur doðru olmasýnada yönetiminde bulunduðunuz bu baþkanlarýn baþarýsýzlýklarýnda sizlerin hiç katkýsý olmadý mý?''

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yarýnda mehmet öksüzoðlu açýklama yapar

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nedense çok Trabzonlu hoca gördüðümüzü hatýrlamamýþ olacak ki yine Trabzonlu hoca söylemine baþlamýþ.

Benim oðlum bina okur
    Döner döner yine okur!

Ersun Hoca daha ilk maçýna çýkmadan baþladýlar.

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Malesef görülüyorki Trabzonspor baþkaný olmak için Nerdeyse Miting bile yapacaklar

Nuri Albayrak ; Stad yapacaðým

Ahmet Aðaoðlu ; Þampiyon Yapacaðým

Ýskender Önal ; Þu an Düþünme aþamasýndayým Önümüzdeki günler gösterecek hangi Palavrayý Ortaya atacaðýmý Düþünüyorum Baþarýlar ....

Gel Gelll Trabzonspor parasý Beleþ yemezsen bile Yerleþ...
    Kazimiþi gzas vorert

Murat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Iskender Önal tanidigim en durust insanlardan biridir lutfen yorumlarda albayrakla falan ayni kefeye koymayin trabzonun haklarinida en sonuna kadar savunur ha secilirmi secilmezmi onu bilmem cok kirici yorum yapmamaya dikkat edelim lutfen

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben ýskender onalýn tek basýna baskanlýk yapabýlecegýne ýnanmýyorum býze gercekten býr býrlesým gerklý ama nasýl olacak orasý mechul
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)