Hesaplipazar
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: skender nal'n Aklamalar...

Trabzonspor Kongre yesi
    UmutBaykan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.08.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    31

Standart skender nal'n Aklamalar...

Tek liste ile seime gidilmelidirTrabzonspor eski asbakanlarndan ve son kongrenin bakan adaylarndan skender nal, Trabzonspor’un her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlie ihtiyac olduunu syledi.

Trabzonspor’un kongrelerinin kiilerle anlmamas gerektiini belirten nal, “Blnmlk, paralanmlk Trabzonspor’da beni en ok zen konularn bandadr. 2002 ylndan beri srekli bunu sylyorum. Trabzonspor’un blnmeye paralanmaya deil, btnlemeye, uzlamaya ve tek listeli kongrelere ihtiyac vardr. Kongrelerde onun adam, bunun adam gibi yaktrmalar yaplmamaldr. Kimse kimsenin adam deil, herkes Trabzonspor’un adam olmaldr. Bir iki kongrede uzlaarak ve tek liste ile seime gidilirse sanrm bunlar ortadan kalkar. Be yl nce byle bir btnleme ve uzlamay seslendiriyordum. Hatta diyordum ki, bu uzlamada, birlemede bana da ihtiya duyulursa beni de listenin 15. srasna yazn. Bunu sylerken asla kiisel ihtirasta bulunmuyordum. Tek amacm Trabzonspor’un birlii ve btnldr” dedi.

Trabzonspor’un birlemeye ihtiyac vardrBugnk uzlama almalarnn ge bile kalndn belirten eski Asbakan skender nal, “Ge bile olsa bugnk uzlama ve birleme almalarn takdirle karlyorum. nk, bugn Trabzonspor’un buna ihtiyac vardr. Ancak, doumun salkl olmas ok nemlidir. Kimse saa sola ekmeyerek, kiisel ihtiraslarda bulunmayarak buna destek olmaldr” diye konutu. Trabzonspor kesinlikle Trabzon’dan ynetilmeliTrabzonspor’un kesinlikle Trabzon’dan ynetilmesi gerektiini belirten skender nal, “Antrenr, futbolcu Trabzon’dan olmaldr. Tpk gemite baarl dnemlerde olduu gibi. Ama bugn Trabzonspor’un altyapsndaki bir futbolcu ile antrenr artk A takm hayal edemez duruma gelmitir. Oysa gemite bu byle deildi. Herkes srasn bekler ve o sraya gre gelmesi gereken yere gelirdi ve getirilirdi. Bugnk ortamda Trabzonspor dnyann drt bir yanndan yabanc futbolcu transferi yapyor. Bunlarn birounu da oynatamyor. Byle olunca da Trabzonlu futbolculara Bordo-Mavi forma hayal oluyor. Bunun ortadan kaldrlmas gerekir. Trabzon, yneticisi, teknik adam, futbolcusuyla btnlemeli. Tek bir hedef iin ekip ruhu ierisinde olmaldr. Trabzonspor’a Anadolu devi denmesinin en nemli nedeni de kendi deerleriyle baary yakalam olmasdr. Srf bundan dolay da Trabzon dndaki birok insann sevgisini ve takdirini kazanmtr. Yani kendi rnleri ve kendi yetitirdikleri ile takdir kazanmtr. Trabzon dndan milyonlarca taraftar toplamtr. Bunu tekrar elde etmeliyiz. Bunun yolu da Trabzonspor’un Trabzon’dan ynetilmesi ve kendi deerleriyle baary yakalamasdr. Bu modeli hangi ynetim yapmak iin yola kyorsa ona kesinlikle destek olunmal ve de zaman tannmaldr. Benimde desteim her zaman byle bir ekibedir” eklinde konutu. Paral deil bilgili ve tecrbeli bakan lazm
    Trabzonspor’un paral bakandan ok bilgili ve tecrbeli bakana ihtiyac olduunu belirten nal, “Biz ok paral insanlar, paral bakanlar grdk. Ama bu paral insanlarn dnemindeki kulp ve takm performanslarn da herkes grd. Kald ki, son rnek bile paral bakan ve ynetimlerin Trabzonspor iin ne kadar geersiz olduunu gstermi olsa gerek. Trabzonspor’un paral deil, bilgili, tecrbeli ekip anlayn benimseyen ynetime ihtiya vardr. Ayrca, en azndan bir iki kongrede tek liste ile seime gidilmelidir. Tek liste demek herkesin onun etrafnda birlemesi ve desteklemesi demektir. En azndan bir iki kongre byle geilmelidir. Ondan sonra demokratik yar iinde olunabilir. Ona bir ey diyemem” eklinde ifadeler kulland.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

herkes ayn eyi diyor. blnmlk paralanmlktan bahsediyor. birlik beraberlik mesajlar veriyor. herkesin ayn eyleri istedii yerde niye kimse bi araya gelemiyor merak ediyorum. ilk nce hepsi birlikte bi araya toplanmal. bika resim basnda grlmeli. taraftar sylenenlerin havada kalmadn grp inanmal. byle ayn eyleri syleyip bie yaplmad srece deien bii olmuyor.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Azlarda sakz olmu ifadeler antolojisi.

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

ayni kelimeler ama uygulamakda bisi yok..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Bu isimleri ve aklamalarn grmekten midem buland artk.Bu adamlar iin ayr bir topik ap grnt kirlilii yapmaya bile demez.Son dakika diye verip sayfalar arasnda kaybolup gitmeleri en dorusu.
    Konu LazanisT tarafndan (30.10.2007 Saat 16:41 ) deitirilmitir.

skender - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Biey yazmama gerek kalmad...
    Aznza salk...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

skender nal'n aklamalar
    .................................................. ......

Buyur burdan yak. Eee baka

Sylermisiniz sayn nal ve sayn Aaolu, bu birlik ve beraberlik kendiliinden mi oluacak.
    Konu Cafer KILISOY tarafndan (30.10.2007 Saat 18:35 ) deitirilmitir.
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

coskun0661 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Alnt sungu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biey yazmama gerek kalmad...
    Aznza salk...

aynen..

yelik tarihi
    14.10.2006
    Ya
    53

skender nal;''Biz ok paral bakanlar grdk ancak hibiri baarl olamad.''
    Karatasof;''Elhak dorudur nal Bey,zira bir ok paral bakann listesinde bulunmu ve eitli vazifeler almtnz.Bu durumda paral bakanlar tanm olmanz dorudur doru olmasnada ynetiminde bulunduunuz bu bakanlarn baarszlklarnda sizlerin hi katks olmad m?''

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

yarnda mehmet kszolu aklama yapar

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Nedense ok Trabzonlu hoca grdmz hatrlamam olacak ki yine Trabzonlu hoca sylemine balam.

Benim olum bina okur
    Dner dner yine okur!

Ersun Hoca daha ilk mana kmadan baladlar.

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Malesef grlyorki Trabzonspor bakan olmak iin Nerdeyse Miting bile yapacaklar

Nuri Albayrak ; Stad yapacam

Ahmet Aaolu ; ampiyon Yapacam

skender nal ; u an Dnme aamasndaym nmzdeki gnler gsterecek hangi Palavray Ortaya atacam Dnyorum Baarlar ....

Gel Gelll Trabzonspor paras Bele yemezsen bile Yerle...
    Kazimii gzas vorert

Murat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Iskender nal tanidigim en durust insanlardan biridir lutfen yorumlarda albayrakla falan ayni kefeye koymayin trabzonun haklarinida en sonuna kadar savunur ha secilirmi secilmezmi onu bilmem cok kirici yorum yapmamaya dikkat edelim lutfen

tsakrep61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

ben skender onaln tek basna baskanlk yapablecegne nanmyorum bze gercekten br brlesm gerkl ama nasl olacak oras mechul
    Murdar bir halden muhteem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)