Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Aðaoðlu'nun Açýklamalarý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Standart Ahmet Aðaoðlu'nun Açýklamalarý

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Ahmet Aðaoðlu, Bordo-Mavili takýmýn 1992 yýlýndan bu yana hiçbir sezon ligi hak ettiði yerde bitiremediðini söyledi

Trabzonspor'un 2007-2008 sezonuna da yanlýþ baþladýðýný ve yanlýþ iþler yaptýðýný söyleyen eski yönetici Ahmet Aðaoðlu, “Trabzonspor içindeki yýldýzlarý barýndýramadý. Stepanov, Trabzonspor için son derece önemli bir futbolcuyken bir yýl oynatýlmadý. Bu dönemde Chelsea'ye 7 milyon dolara satýlmadý, bir yýl sonra Porto'ya verildi. Porto'da Þampiyonlar Ligi'nde çok baþarýlý bir performans sergiledi. Trabzonspor, bugün stoper sýkýntýsý yaþýyor. Marcelinho, Szymkowiak gibi yýldýzlar kulüp bünyesinde tutulamadý" diye konuþtu.

Trabzonspor'un baþarýsýnýn yönetimden geçtiðini, þehirdeki bütün gruplarýn tek bir isim ve yönetim kurulu etrafýnda birleþmesi gerektiðini kaydeden Aðaoðlu, bu ortamýn saðlanmasýnýn ardýndan 2-3 yýl sabredilmesi halinde Trabzonspor'un her zaman þampiyonluða oynayabilecek bir takým olacaðýný söyledi. Baþkan adaylýðý için isminin geçmesini doðal karþýladýðýný ifade eden Aðaoðlu, "Tek öðütülmemiþ isim ben kaldým. Trabzonspor etrafýndaki gruplar, basýn, sizi de öðütürler. Geçmiþte yaþadýðým olaylardan edindiðim izlenimlerden hareketle bunu söylüyorum.

Eðer birilerinin önerdiði ismi yönetiminize dahil etmezseniz, birisinin telefonuna karþý dönüp aramazsanýz, bunlar çok rahat yaþanabilir. Kriterler çok basit ve ucuz. Bu birleþme olmazsa daha çok Ahmet Aðaoðlu, baþka isimler aranýr durur. Ahmet Aðaoðlu yýpranmamýþ bir isimdir. Benim belli bir spor birikimim var. Ancak mevcut yapýyla bunun ancak yüzde 10'unu aktarabilirim.

Önemli olan ekip ve birlikte çalýþtýðýnýz kiþilerdir. Dönüp arkanýzda kimseyi bulamazsanýz hiçbir iþte baþarýlý olma þansýnýz yoktur. Bizim elde ettiðimiz baþarýda bu birlikteliðin önemli bir rolü vardýr" ifadelerini kullandý. Ziya Doðan'ýn istifasýnýn ardýndan teknik direktörlük görevine getirilen Ersun Yanal'ýn da takýma sadece yüzde 10-15 etki yapabileceðini vurgulayan Aðaoðlu, "Ersun Yanal'ý yanlýþ bir isim olarak deðerlendirmek istemiyorum.

Trabzonspor'da yapýsal bozukluklar var. Nuri Albayrak yönetiminin iyi bir yönetim olduðunu varsaysak bile camianýn desteðini ciddi anlamda kaybetmiþ olmasý büyük bir eksikliktir. Saha sonuçlarý bir süre iyi gitse de baþarý þansý çok düþük olur. Herkesin þapkasýný önüne koyup, Trabzonspor menfaatlerini düþünerek, o fedakarlýðý göstermeli ve gerekli önlemleri almalýdýr.

Bu kararlar alýnmadýðý sürece bu senaryolar hep yaþanmaya devam edecektir. Bu düzen devam ettiði sürece deðiþen hiçbir þey olamayacaktýr. 1993'ten bu yana yaþadýklarýmý analiz ediyorum. Kimsenin bu söylediklerimden darýlmasýna gücenmesine gerek yok" diye konuþtu
    Konu UmutBaykan tarafýndan (30.10.2007 Saat 16:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Eminim adaylýgýný koyacak secimlerde
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Ýsim Aðaoðlu olunca dýþarýdan tespitlerde bulunmasý eli taþýn altýna koyacaðýný düþündürüyor insana...
    Umarým sadece tespitten sýnýrlý kalmaz açýklamalarý...
    En azýnndan açýklasýn adaylýðýný kursun listesini...
    Bizde seçelim projesi, yönetim listesini en iyi oluþturanlarý...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aðaoðlu yaklaþýk 20 yýldýr camianýn içinde, birkaç yýldýr da dýþýnda.
    Hep söyledi ama ne yaptý?

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

ersun yanalla birlikte güzel bir çalýþma içinde olabilirler aslýnda.. ama maalesef hep laf hep laf..
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Çok güzel konuþuyor.Tespitlerde doðru.Ama þöyle bir durum var biz bunlarý artýk yemiyoruz.En azýndan ben yemiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Trabzonspor'un eski idarecilerinden Ahmet Aðaoðlu, yönetimin Ersun Yanal hamlesini yorumladý.

Trabzonspor’un eski idarecilerinden Ahmet Aðaoðlu, yönetimin Ersun Yanal hamlesini yorumladý. Yanal’ýn takýma katkýsýnýn yüzde 15-20’yi aþamayacaðýný belirten Aðaoðlu, “Taraftarlarýn yüzde 60-70’i þampiyonluðu tarihten okuyan bir kuþak. Takým içindeki yýaldýzlar barýndýrýlamýyor. Yanal yanlýþ bir isim deðil, ama kulüp içindeki sorunun temeli yapýsal” ifadelerini kullandý.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

korkutbozok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    49

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu yaklaþýk 20 yýldýr camianýn içinde, birkaç yýldýr da dýþýnda.
    Hep söyledi ama ne yaptý?

BOL BOL REKLAM

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

aðaoðolu dýþarýdan gazel okuyor, demeçleri Trabzonspora deðil, Türk spor kamuoyuna sevecen görünen demeçler. laf deðil icraat istiyoruz. aðaoðlunun söylediklerini aklý baþýnda herkes söylüyor, aðaoðlunu aðaoðlu yapacak tespitler deðil icraattir. gerisi laf salatasý yapmaktýr.
    Konu DURAS tarafýndan (30.10.2007 Saat 16:48 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: hata

Tolga_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Aðaoðlu zamannda herkesi umutlandýrýp son anda geri çekildi. Bunu o zaman yapan insandan artýk yarar beklemek bana pek mantýklý gelmiyor...

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Aciklamalar önemli degil.

Icraat bekliyorum
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

sorumluluk almadýktan sonra kimse gelip doðru anlatmasýn..
    masal tadýnda geliyor kulaðýma..

tamamen hariçten gazel okumak...tabi kendi reklamýný da bol bol yapmýþ oluyor..

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

o halde koy adaylýgýný ve baskan ol sen bunu hakedýyorsun adaylýgýný koymaný beklýyoruz sn agaoglu

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

adam resmen kimse aday olmasýn herkes beni desteklesin falan istiyor heralde. kimse trabzon baþkanlýðýna oturtulmaya çalýþýlmamalý. herifse aday olur kazanýr bizde destekleriz..
    taraf

Selçuk Demircioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

uðraþmak istemiyor...ben aman aman bir baþarýsýný görmedim yönetimlerin de...evet dýþardan bakýldýðýn da albenisini yüksek..kültürlü,aklýbaþýnda,giyimine özen gösteren,temsil yeteneði çok kuvvetli,golf federasyonu baþkaný,istanbul sosyetesinin gözdelerinden,baþarýlý bir iþ adamý....v.s.
    bu liste uzar gider...ama bence inatçý deðil ... ve bizim ondan beklentilerimizin çok uzaðýn da....
    Trabzon hersene þampiyon olsaydý bu kadar çok sevemezdim

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ya aday ol yada suss burda herkes senin baþkan olmaný istiyo akýl istemiyo...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Þimdilerde herkes en az Ahmet baþkan kadar sorunlarýn bilincinde.

Sorun Ahmet Aðaoðlu'nun seçimlerde aday olup olmayacaðý.

Ersun iyiymiþ,Ziya kötüymüþ,Albayrak baþarýsýzmýþ,Hacýosman þuymuþ buymuþ herkes herkes kadar biliyor.

Yapabiliyormusun devrimi.

Tüm bu kötü yapýyý elinin tersi ile yýkabiliyormusun,aranan bu.

Yoksa herkes herþeyin farkýnda.

Bu nedenledir ki,Albayraða ve diðer adaya raðmen herkes yeni hocaya kocaman bir umutla sarýldý.

Gerisi kimsenin umrunda deðil þu aþamada.

Ha Ali Veli,ha da Veli'nin Ali..
    Konu OLCAY ÇAKIR tarafýndan (30.10.2007 Saat 17:04 ) deðiþtirilmiþtir.

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Trabzonspor ile ilgili yorum yapan ya da medyaya roportaj veren herkesi kendi reklamýný yapmakla suclar olduk arkadaslar.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ahh ahh seni silah zoruyla þehirden kovanlar utansýn.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Baskanim koy artik su adayligini bizde Albayrak korkusu yasamayalim kongrede.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Konusacagina adayligini koy dediklerini yap. Adayligini koyarsan bil ki arkanda duran ve seni seven cok kisi var.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

buyukkaptan
    Ziyaretçi

ahmet aðaoglu gibi çagdas bir baþkana ihtiyacýmýz var bunu söyleyeyim

Yaþ
    56

Yeni bir oluþumun baþýnda,yeni bir hoca ile çýkýlacak ilk maç öncesi yapýlacak açýklamalar bunlar olmamalý idi TS'a baþkanlýðý ihtimal olarak görülen birinin.Ancak iþte tamda bu gibi davranýþlarý gösteriyor ki ne Ahmet Aðaoðlu böyle bir mes'uliyeti taþýyabilecek aðýrlýktadýr nede onun TS'a Baþkan Olmasý gerektiðini ileri sürenler....Yazýk....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Sayýn Aðaoðlunun söylediklerini bizde biliyoruz. Görünen köy klavuz istemez. Önemli olan bu düzeni deðiþtirmek. Onun içinsöyledikleri beni zerre kadar enterese etmez. Birþey yapabiliyormusun, var mý böyle bir niyetin bize ondan bahset. Yoksa sizin gördüklerinizi görmeyen mi var bu forumda.

Herkes bir kenarda yatmýþ istiyorki birileri kulübün anahtarýný kendisine getirsin.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Sanki adamý baþkan yapýyorlar mý?Bir aday olacaktý birileri konuþmaya baþladý.Bazýlarýnýn iþine gelmiyor sanýrým aðaoðlu'nun baþkanlýðý.O birilerinin yüzünden kulübün önü açýlamýyor birtürlü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)