Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Aðaoðlu'nun Açýklamalarý...

ofludurmuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    54

Ahmet Aðaoðlu ilk önce aday olduðu zaman neden bizleri yüz üstü býrakýp gitti bunu açýklasýn þimdide ahkam kesiyor TRABZONSPORU bu hale düþürenler içersinde oda var her zaman birlik beraberlik olalým diyoruz ama ne yazikki son dakikada kaybolup gidiyoruz ne zamana kadar bir daki seçim zamanýna kadar baþka yerde Ekrem Ýmamoðlu yahu sizler bu takýmda yöneticilik yaptýnýz neler kattýnýz þimdi ne anlatýyorsunuz o zaman her ne olursa olsun taþýn altýna elinizi koyun hep beraber þaha kalkalým çok mu zor ama Ekrem Ýmamoðlu olmaz bu iþ çok zor diyor o zaman kapatýn aðzýný ve TRABZONSPORA gönül veren kiþileri hep kafalarýný karýþtýrmaya hemde reklamýný yapmaya hakkýnýz yok.Siz kendi iþinizi yapýn bizlerde inþallah bizleri anlayacak yöneticiler bulup bu enkazý kaldýracaklardýr.Kongre zamanlarý piyasaya çýkýp reklamýný yapmayýn ayrýca STAD Projesi içinde isim reklamýna girmeyin STADIN ÝSMÝ belli yaptýranda belli TRABZONSPOR KÜLÜBÜ onun için birbirinizi yemeye çalýþmayýn þuna üzülüyorum dün akþam haber7 comda kayserilisi sivaslýsý bizimle dalga geçiyor bende soruyorum o SÝVAS maçýnda saha ya giren arkadaþým çok rahat mý bizleri bu hale getirdiðin için eline ne geçti.RABBÝM gerçek TRABZONSPORLULARA Sabýr versin kusura bakmayýn artýk þeker hastasý bile yaptýlar ALLAHIM Bizleri gerçekçi olmayan TRABZONSPORLULARDAN en kýsa zamanda kurtar diye DUA ediyorum..
    Saygýlarýmla,
    Birgün herkez fenerli olabilir ama geri kalan 364 ´de TRABZONSPORLU!!!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ahmet Aðaoðlu doðru söylüyor, birlik olmamýz lazým. Yalnýz "Armut piþ, aðzýma düþ" ü de bekliyor. O durumda talip çok bulunur.

Gerçek yönetici kendini zor zamanda belli eder. Ýyi kaptan fýrtýnalý denizde belli olur. "Ben enayi miyim?" diyerek iþin içinden çýkýlmamasý lazým, elini taþýn altýna koyup bir yerden baþlanmasý lazým.

Bu camiaya bence borçlu Ahmet Aðaoðlu. Bir demeci gazetelerde sayfalarca yer buluyor, reklamýný yapýyorsa, sýrf o gün bile içerde kalan parasýný, hizmetlerini ( Allah razý olsun ) amorti eder. Manevi açýdan götürüsü çok olabilir baþlarda. Orda haklýdýr. Ama baþarýda da manevi getirisi de çok olacaktýr. Ama kendisine "Adaylýðýný koy" diye ýsrar edenlere "Sonra camiama ne derim?" diyerek golf federasyon baþkanlýðýný iþaret ediyorsa da fazla zorlamanýn manasý yok.

Gerçek yönetici Aziz Yýldýrým'dýr. Neler yaptý kulübü için. Hangi zor koþullarda, iþinden saðlýðýndan feragat ederek kulübü taþýdý bugünlere getirdi.. Bizdekiler ne yazýk onun kadar özverili olamýyorlar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman bizim yüreðimiz yanarken hariçten gazel okuyup durmasýn!
    Aha iþte bu
    Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne ilginç milletiz...

En ufak bir geliþme olduðunda, koþup kapýsýný aþýndýrýrýz birilerinin. Söylediðini söyleyince de baþlarýz baðýrmaya "Onu biz zaten biliyoruz", "boþ laf", "reklam"...

O zaman niye gidiliyor ki bu adamlara? En ufak bir geliþme olduðunda neden ilk koþulan adamlar bunlar oluyor?

Evet ahmet Aðaoðlu ilk konuþtuðu günden, bugüne farklý birþey söylemiyor. Ayný þeyleri söylüyor da yanlýþ mý yapýyor?

Ayný þeyleri söylüyor da, sanki dedikleri gerçekleþiyor mu bu camiada.

Bu camia Ahmet Aðaoðlu deðil, Nuri Albayrak deðil, Özkan Sümer deðil, bizleriz.

Her sözden bir doðru payý alýp, üzerimize katarak geliþmeliyiz. Ama biz hep bütününe takýlýp kalýyoruz. Hayýr kardeþim! Her sözden, her fikirden, her öneriden alabileceðini al sen!

Bu fikri ortaya ataný eleþtireceðine.
    Ýyide abi Aðaoðlunun söylediklerinin aksini idda eden yok zaten. Bizde diyoruz ki boþ yere saðda solda ahkam keseceðine madem sorunlarý biliyorsun gel geç bu takýmýn baþýna ne gerekiyorsa yap sonuna kadar yanýndayýz. Kötü birþey mi bu.

Haa ama sayýn Aðaoðlu diyor ki yok efendim birlik beraberlik saðlanýrsa gelirim. Ee zaten Trabzonun sorunu bu. Onun için, bu birlik beraberliðin saðlanmasý için bu insanlar Aðaoðlu diyor. Ama aðaoðlu bu birlik ve beraberliði birileri saðlasýn, herþey dört dörtlük olsun, ondan sonra bana gelin diyor. Yani siz durumu düzeltin kulübün anahtarlarýný bana getirin diyor. Ýþte bizim isyanýmýz buna. Kim saðlayacak bu birlik beraberliði. Ahmet, Mhmet. Ee o zaman Aðaoðlu'na ihtiyaç yokki. Rayýna oturmuþ bir trenin makinistliðini herkes yapar.

Birbirimizi kandýrmayalým Aðaoðlunun bu iþi yapmaya gönlü yok. Ne diyordu büyüklerimiz ''Öpmeye niyetin yok, yanaðýmý sorma'' Seçim zamanlarý adýnýn Trabzonsporla anýlmasýna tahammül edemiyorum. Ya istemiyor adam zorlamý.

Bu zamana kadar þartlarý öne süren Aðaoðlunun acaba baþaramama korkusu yok mu hiç? Trabzonspor Baþkanlýðý Golf oynamaya benzemez, riskli iþtir
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (31.10.2007 Saat 11:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Agaoglu surekli ayný konularda sikayetini dile getiriyor. Burdan cikan iki sonuc var,
    1- kendisi bahsi gecen sorunlari duzeltemeyecegini dusunuyor,
    2- birilerini camiamýzýn yasadýgý sorunlarýn ortadan kaldýrlmasýný istemiyor
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Yani bazen bizim taraftarý anlamakta cidden zorluk çekiyorum!!Herhalde bende bir problem var!!

Ahmet Agaoglu Taþýn altýna elini koymadýmý??
    Trabzonspor yönetim kurulunda her kademede görev yapmadýmý??
    Baþarýlý bir iþadamý ayný zamandada spor adamý degilmi??
    Egitimli, vizyonlu,birikimli, liyakatlý degilmi??
    Söylemleri þikayetleri dogru degilmi??
    Bu sene yýlýn spor adamý ödülünü almadýmý??
    Baþkanlýgýný Yaptýgý federasyon en baþarýlýsý seçilmedimi??
    Trabzonspor Baþkanlýgýna adaylýgýný koymadýmý??
    Kongre sürecinde yok benim adamýmý listeye al
    Yoksa kurþun denmedimi!!
    Çýkar gruplarýna karþý koymadýmý??
    Tehtidin en babasýný yemedimi??
    Arkadaþý kurþunlanmadýmý??
    Adam diyorki kýsaca.. bu þartlarda bu Kulübe kimse Yararlý olamaz ilk önce zihniyetin degiþmesi gerekiyor..
    Ýnþallah bu zihniyet bir gün degiþir ama ilk önce bu platformda degiþir!!
    Bununda yolu Bilinçli taraftarýn kulübe üye olmasýdýr!!
    Saygý ve sevgilerimle...
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Katýlýyorum Cafer.
    Gel ve yap devrimini Ahmet Baþkan.
    Farkýný koy ortaya.
    Yada býrak devran dönsün dursun.
    Hocalara kalsýn iþimiz.Beklentilerimiz.

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aha iþte bu

Ýyide abi Aðaoðlunun söylediklerinin aksini idda eden yok zaten. Bizde diyoruz ki boþ yere saðda solda ahkam keseceðine madem sorunlarý biliyorsun gel geç bu takýmýn baþýna ne gerekiyorsa yap sonuna kadar yanýndayýz. Kötü birþey mi bu.

Haa ama sayýn Aðaoðlu diyor ki yok efendim birlik beraberlik saðlanýrsa gelirim. Ee zaten Trabzonun sorunu bu. Onun için, bu birlik beraberliðin saðlanmasý için bu insanlar Aðaoðlu diyor. Ama aðaoðlu bu birlik ve beraberliði birileri saðlasýn, herþey dört dörtlük olsun, ondan sonra bana gelin diyor. Yani siz durumu düzeltin kulübün anahtarlarýný bana getirin diyor. Ýþte bizim isyanýmýz buna. Kim saðlayacak bu birlik beraberliði. Ahmet, Mhmet. Ee o zaman Aðaoðlu'na ihtiyaç yokki. Rayýna oturmuþ bir trenin makinistliðini herkes yapar.

Birbirimizi kandýrmayalým Aðaoðlunun bu iþi yapmaya gönlü yok. Ne diyordu büyüklerimiz ''Öpmeye niyetin yok, yanaðýmý sorma'' Seçim zamanlarý adýnýn Trabzonsporla anýlmasýna tahammül edemiyorum. Ya istemiyor adam zorlamý.

Bu zamana kadar þartlarý öne süren Aðaoðlunun acaba baþaramama korkusu yok mu hiç? Trabzonspor Baþkanlýðý Golf oynamaya benzemez, riskli iþtir

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

Ahmet Aðaoðlu güzel lügat parçalýyor..her platformda Trabzonspor un ne sorunlarý var ben biliyorum diyorda...Trabzon dan kaçýþ nedenlerinide þöyle net bir biçimde açýklasada bizde öðrensek... karþýlýklý oturur ,biz onun sorunlarýný çözeriz oda Trabzonspor un...

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ahmet Aðaoðlu'nun tespitlerinde yerinde. Kendince haklý taraflarý da var. Ben aday olup seçilsemde bu sistemle bu anlayýþla baþarýlý olmam zor diyor. Gerçi o zaman daha önce neden aday oldun diye sormak lazým. Neyse doðru diyor taraftarýn tek güvendiði adam olarak bir tek kendisi kaldý. O da bu sempatiyi öldürmek istemiyor olabilir. Ahmet Aðaoðlu bölünmüþlüðün bir parçasý olmak istemediðini söyleyip duruyor. Bu yüzden aday olmayacaktýr. Kendisinden illa da baþkan olmasýný beklemiyorum çok iyi bir ikinci baþkan olabilir. Ancak bizim yöneticiler bir kere baþkan yardýmcýsý felan olmaya görsün ondan sonra baþkanlýktan aþaðýsý paklamaz bu adamlarý. Bu yüzden Özkan Sümer'i seviyorum. Baþkaným demedi gitti alt yapýya kompleks sýfýr, hava, fors vs yok. Ahmet Aðaoðlu gibi insanlar herþeyin düzgün olduðu ortamlarda baþarýlý olurlar bozuk olan sistemi devrim yapýp rayýna oturtmak onun gibi insanlarýn harcý deðil sanýrým.

Býrakýn Aðaoðlu'nu ihtilal diyen birileri vardý onlardan pek ses çýkmadý
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Yaþ
    49

sanýrým Ahmet Aðaoðlunun sýkýntýsý sistem falan deðil...aday olduðumda karþýma bir rakip çýkarda ben ona karþý kongreyi kazanamazsam diye edebiyat yapýyor..istiyorki birileri klubün anahtarlarýný alsýn sayýn Aðaoðluna teslim etsin...

arkadaslar bencede ahmet agaoglu en iyi secim. digerlerini denedik bi de bunu denesek ne kaybederiz. zaten batti gemi yan gider hesabi...

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Ahmet aðaoðlunun öyle bir kuþkusu sýkýntýsý olmaz neden býrakýp gittiði konusunun cevabýnýda silah kullanacak kadar çekemeyenlerden almak lazým diye düþünüyorum

Yaþ
    49

Alýntý Erkut Ay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet aðaoðlunun öyle bir kuþkusu sýkýntýsý olmaz neden býrakýp gittiði konusunun cevabýnýda silah kullanacak kadar çekemeyenlerden almak lazým diye düþünüyorum
    olayýn diðer muhatabýda sayýn aðaoðlu...o kadar açýklamanýn içine bunuda sýkýþtýrýversin ne olacak sanki...

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    32

Ben Ahmet agaoglundan
    iki sey istiyorum
    baskan olmasini
    birde tarafatarlari birlestirmesini

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (31.10.2007 Saat 12:34 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Aþaðýdaký mesajýmýn aynýsý
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Yaþ
    49

Sayýn Ahmet Aðaoðluna þu kýssayý hatýrlatmak istedim...bir anda aklýma geldi...

Ýmam_ý Azam zamanýnda bir vatandaþýn oðlu çok bal yermiþ...Adama demiþlerki;

- senin bu sýkýntýný Ýmam_ý Azam giderir...

Adam oðlunu almýþ gelmiþ Ýmam_ý Azam ýn kapýsýna... baþlamýþ derdini anlatmaya..Ýmam_ý Azamda adama;

- git kýrk gün sonra gel demiþ..

adam çaresiz gitmiþ..kýrk gün sonra oðluyla tekrar gelmiþ..
    Ýmam_ý Azam çocuða dönmüþ demiþki,

- evladým çok bal yeme..
    Adam;

- efendim bunu kýrk gün önce niye söylemidinizki diyince

Ýmam_ý Azamda

-siz geldiðiniz gün bende bal yemiþtim..kendi yaptýðým iþi baþkasýna yapma diyemem.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Sayýn Atalay@

Ahmet Agaoglu Taþýn altýna elini koymadýmý??
    Ne zaman, ne yaptý

Trabzonspor yönetim kurulunda her kademede görev yapmadýmý??
    Evet , doðrudur

Baþarýlý bir iþadamý ayný zamandada spor adamý degilmi??
    Evet buda doðru

Egitimli, vizyonlu,birikimli, liyakatlý degilmi??
    Bunada tamam

Söylemleri þikayetleri dogru degilmi??
    O þikayetleri sadece Aðaoðlu deðil herkes dile getiriyor. Bizde diyoruz ki tesbit ettiðin sorunlarý gel senin baþkanlýðýnda hep beraber çözelim

Bu sene yýlýn spor adamý ödülünü almadýmý??
    Bir Trabzonlu olarak sadece gurur duyarým bundan

Baþkanlýgýný Yaptýgý federasyon en baþarýlýsý seçilmedimi??
    Ýyi de bize ne bundan. Gündemimiz futbol ve Trabzonspor

Trabzonspor Baþkanlýgýna adaylýgýný koymadýmý??
    Koydu. Ama býrakýn baþkanliði adaylýðýný bile kongreye kadar getiremedi

Çýkar gruplarýna karþý koymadýmý??
    Hayýr koymadý. Ýstanbulun yolunu tutmak daha mantýklý geldi kendisine

Adam diyorki kýsaca.. bu þartlarda bu Kulübe kimse Yararlý olamaz ilk önce zihniyetin degiþmesi gerekiyor..
    Son 5 yýlda aðýzlara sakýz olan cümle bu. Ýþte bunun gerçekleþmesi için aday aranýyor

Ýnþallah bu zihniyet bir gün degiþir ama ilk önce bu platformda degiþir!!
    Bu dileðinize katýlýyorum ama çok zor. Bazý arkadaþlarýmýz utanmasalar sayýn Yanal'ý istifaya davet edeceklerdi akþam

Bununda yolu Bilinçli taraftarýn kulübe üye olmasýdýr!!
    Bir mukabele, aynen katýlýyorum. Zaten sorunun çözümü burda yatýyor

Saygý ve sevgilerimle...
    Sevgi saygý bizden abi
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (31.10.2007 Saat 12:39 ) deðiþtirilmiþtir.

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Standart geçmiþe bir bakmak lazým...

bence meseleyi yanlýþ yerden tartýþýyoruz.mesle bizim albayrak'ýn baþkanlýðýný isteyip istemediðimiz.istiyorsak diðer adaylar kim olursa olsun farketmez.istemiyorsak bakarýz adaylara.forumdan edindiðim izlenime göre albayrak destekleniyor büyük oranda.tabii ersun olayýndan sonra artýþ gösterdi bu durum.ben herkese geçmiþte yazdýklarýný kontrol etmesini öneririm.o kadar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Þahsým adýna söylüyorum. Asla sayýn Albayrak'ý desteklemiyorum.

Baþkan adaylarý kim þu anda; Albayrak ve Hacýosmanoðlu. Sonuçta bu adaylardan biri baþkan olacak istesekte istemesekte. Bende Hacýosmanoðlunun baþkan olmasýný istemiyorum. Savunduðum tez bu.

Burdan yola çýkarak yazdýklarýmý anlamadan yada anlamak istemeden kimse beni Albayrak sevdalýsý göstermeye kalkmasýn. Zira bu kimsenin haddine deðil

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu dileðinize katýlýyorum ama çok zor. Bazý arkadaþlarýmýz utanmasalar sayýn Yanal'ý istifaya davet edeceklerdi akþam.
    Ýstifaya davet için henüz erken. Þartlarýn olgunlaþmasý bekleniyor. Pazaretsi günü yerel ulemadan bazý kiþilerin mahalli kanalladaki homurdanmalarýna bizzat þahit oldum.
    Bu konuyu Ersun Yanal baþlýðýnda ayrýca deðerlendireceðim için üzerinde durmuyorum.

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Derdi tam anlamiyla neymis?
    Anlayan oldumu?
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Yaþ
    37

Abi,
    Onun bir derdi varsa Trabzonsporlulardan kurtulmaktýr.Baþkan olmak istemiyor ama bizimkiler hala peþinden koþuyor.Platonik aþka benziyor biraz.

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Sayýn Atalay@

Ne zaman, ne yaptý

Evet , doðrudur

Evet buda doðru

Bunada tamam

O þikayetleri sadece Aðaoðlu deðil herkes dile getiriyor. Bizde diyoruz ki tesbit ettiðin sorunlarý gel senin baþkanlýðýnda hep beraber çözelim

Bir Trabzonlu olarak sadece gurur duyarým bundan

Ýyi de bize ne bundan. Gündemimiz futbol ve Trabzonspor

Koydu. Ama býrakýn baþkanliði adaylýðýný bile kongreye kadar getiremedi

Hayýr koymadý. Ýstanbulun yolunu tutmak daha mantýklý geldi kendisine

Son 5 yýlda aðýzlara sakýz olan cümle bu. Ýþte bunun gerçekleþmesi için aday aranýyor

Bu dileðinize katýlýyorum ama çok zor. Bazý arkadaþlarýmýz utanmasalar sayýn Yanal'ý istifaya davet edeceklerdi akþam

Bir mukabele, aynen katýlýyorum. Zaten sorunun çözümü burda yatýyor

Sevgi saygý bizden abi
    Cafer kardeþim benim yazýmdan bu kadar alýntý almana gerek yoktu...fikirlerimide sana karþý klavyeye dökmedim..
    Katýlmayabilirsin ama her satýrýda ayrý ayrý yorumlaman biraz acayip olmuþ..sevgilerimle..
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Trabzonsporu elestirecegine Takimin basina gecip baskanlik yapsin, eger onun icin su ve su yanlissa gelsin kendisi hal etsin ve sampiyon olalim, 92 yilindan beri ancak konusur bu adam baska birsey yapmaz, sana gelmen icin yalvaracak degiliz biz baska baskanda buluruz sen merak etme.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Öztürk Adem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

adam gýbý adam yýne konusmus agzýna saglýk onursal baskaným beným
    Rejime el koyamadýgýmýz anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYÝN ÇOCUKLARI)

ÝSTANBUL AREL ÜNÝVERSÝTESÝ

Mustafa OK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

buraya yazýlanlarý ahmet aðaoðlu okuyormu yada bilgisi varmý varsa hala ne bekliyor baþkanlýk için... bende baþkan olmasýný isteyenlerdenim ama olmayacaksa ikide bir ortalýðý bulandýrmasýn....
    Þenol Güneþ: “...Ama unutulmasýn ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)