Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Aðaoðlu'nun Açýklamalarý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý LazanisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok güzel konuþuyor.Tespitlerde doðru.Ama þöyle bir durum var biz bunlarý artýk yemiyoruz.En azýndan ben yemiyorum.

Bende
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

coskun0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý Terzioðlu 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konusacagina adayligini koy dediklerini yap. Adayligini koyarsan bil ki arkanda duran ve seni seven cok kisi var.

dogru söze ne denirki...

Tiko18 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar anlamadigim bisey varsa, niye agaoglu bu forumda bu kadar destekleniyo? Nedeni nedir? Benim bilmedigim kulübe büyük katkilarimi oldu? Onun basarili olacagindan neden bu kadar eminsiniz? Bana biri onun ve Haciosmanoglu arasindaki farki anlatabilirmi??

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bende

Bende.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ahmet Aðaoðlu adaylýðýný koyamýyor çünkü seçilememekten ötürü bir korkusu var. Acaba ben adaylýðýmý koyarýmda seçilemzsem ismim beþ paralýk olur. Ayný durum Mehmet Ali Yýlmaz içinde geçerli ( gerçi ben kendisini zaten istemiyorum mümkünse klüpten uzak dursun) Bu tarz insanlar medyada isim yapmýþ kiþiler bu tarz seçimlerde alacaklarý bir yenilgi imajlarýndan çok þey götürür. Bu riskede girmek istemiyorlar. Sonuç olarak taraftar ne kadar istesede onlarýn istemesi ile olmuyor bu iþ. Oy çoðunluðu bulunan gruplar var bu gruplarýn desteðini almak önemli.

Arkadaþýmýzýn dediði gibi Ahmet Aðaoðlu bekliyorki klübün anahtarýný bana teslim etsinler öyle göreve geleyim. Daha baþkan olmaya cesareti olmayan adamdan klüp baþkanlýðý yapmasýný beklemek risk olmaz mý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Tiger Woods'u Trabzonspor'a isteriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bende.
    bende.....
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sayýn Aðaoðlunun söylediklerini bizde biliyoruz. Görünen köy klavuz istemez. Önemli olan bu düzeni deðiþtirmek. Onun içinsöyledikleri beni zerre kadar enterese etmez. Birþey yapabiliyormusun, var mý böyle bir niyetin bize ondan bahset. Yoksa sizin gördüklerinizi görmeyen mi var bu forumda.

Herkes bir kenarda yatmýþ istiyorki birileri kulübün anahtarýný kendisine getirsin.
    abicým yureðine saðlýk....

aðaoðlu adaylýhýný acýkla artýk
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Aðaoðlu adaylýðýný koyamýyor çünkü seçilememekten ötürü bir korkusu var. Acaba ben adaylýðýmý koyarýmda seçilemzsem ismim beþ paralýk olur. Ayný durum Mehmet Ali Yýlmaz içinde geçerli ( gerçi ben kendisini zaten istemiyorum mümkünse klüpten uzak dursun) Bu tarz insanlar medyada isim yapmýþ kiþiler bu tarz seçimlerde alacaklarý bir yenilgi imajlarýndan çok þey götürür. Bu riskede girmek istemiyorlar. Sonuç olarak taraftar ne kadar istesede onlarýn istemesi ile olmuyor bu iþ. Oy çoðunluðu bulunan gruplar var bu gruplarýn desteðini almak önemli.

Arkadaþýmýzýn dediði gibi Ahmet Aðaoðlu bekliyorki klübün anahtarýný bana teslim etsinler öyle göreve geleyim. Daha baþkan olmaya cesareti olmayan adamdan klüp baþkanlýðý yapmasýný beklemek risk olmaz mý.
    seçilememe korkusu olduðuna inanmýyorum.ama seçime girdiði zaman þu anki mevcut sistemde nasýl dönüyor iþler.mahmutun adamýný alýnca 500 oy sana mehmetin adamlarýný alýncada 500 oy daha sana. ne oldu seçimi kazandým oluyor.adamda bu sistemden rahatsýz.diyorki herkes beni aday göstersin.istediðim listeyi kurayým.vede baþarýlý olayým.yoksa seçilecek liste þu anki yönetimden farký olmaz.kafa baþka yere gider ayaklar baþka yere gider.vede mevcut durumda tek aday haricinde ahmet aðaoðlunun aday olmamasýný mantýklý buluyorum
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

arkadaþlar þahsi olarak kimse yazýmý üzerine almasýn.iþte olay burada yatýyor.þurada 20.000 üyeli bmn de bile 200 üyemiz yok.ne oluyor elinde 250 tane oyu olan vatandaþlar trabzonsporun geleceðini egolarýna rehin alýyor.rica ediyorum.özellikle þu seçimden önce üye olalým.en azýndan bir dahaki seçime oy kulanýrsýnýz.trabzonspora üye olmayanlarýn kötü gidiþatta çokta söz hakký olmadýðýný düþünüyorum
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

ulatwilight - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

bu adam Türkiye'de futboldan en fazla anlayan yönetici bana kalýrsa. Trabzon'un þansý Aðaoðlu'nun Trabzonsporlu olmasý, þanssýzlýðýyla adamýn silah zoruyla kulüpten uzaklaþtýrýlmasýdýr. keþke baþkan olsa, en azýndan bi vizyonu var.
    TRABZONSPORLU OLMAK SERMAYENÝN KARÞISINDA EMEK OLMAKTIR

61mehmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    48

konuþan çok iþ yapan yok.
    TRABZONSPOR, YÜZÖLÇÜMÜ KÜÇÜK BIR SEHRIN, ISTANBULA VURDUGU BÜYÜK BIR TOKATTIR.

35deniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

bmn olarak sýzý baskan gormek ýstýyoruz gýbý býrseyle sayýn agaogluna gýdýlemezmý?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

ahmet aðaoðlu bir kez baþkanlýða adaylýðýný koydu dili yandý bi daha koymaz..!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý yakupoglu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Aðaoðlu bir kez baþkanlýða adaylýðýný koydu dili yandý bir daha koymaz!
    O zaman bizim yüreðimiz yanarken hariçten gazel okuyup durmasýn!

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Sayýn Aðaoðlu , Masal anlatýp durmayýn lütfen.. Çocukkende sevmezdim.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Samsun

güzel laflar , bu sitede ki herkes bu konuþmanýn üç aþaðý beþ yukarý aynýsýný yaptý geçen yýllar içerisinde ! valla bunlarý söyleyen kim olursa olsun icraat hiç bir zaman olmadýðý için bana boþ geliyor ! söyleyince kulaða hoþ geliyorda gerisi hoþ deðil...sadece güzel laflar
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

gecin bunlari... artik Trabzon taraftari bu laflari yemiyor.... yünkü kendileri daha iyi laflar konusuyor.

hasancolak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bekera karý boþamak kolay

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ahmet Aðaoðlu : Geleceksen gel adam gibi iþini yap,yoksa sus adam bilsinler !
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

asem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

agaoglu artik konusmayi birakta icraat yap.eger trabzonsporluysan ve bu takimi seviyorsan elini tasin altina koy.
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Ne ilginç milletiz...

En ufak bir geliþme olduðunda, koþup kapýsýný aþýndýrýrýz birilerinin. Söylediðini söyleyince de baþlarýz baðýrmaya "Onu biz zaten biliyoruz", "boþ laf", "reklam"...

O zaman niye gidiliyor ki bu adamlara? En ufak bir geliþme olduðunda neden ilk koþulan adamlar bunlar oluyor?

Evet ahmet Aðaoðlu ilk konuþtuðu günden, bugüne farklý birþey söylemiyor. Ayný þeyleri söylüyor da yanlýþ mý yapýyor?

Ayný þeyleri söylüyor da, sanki dedikleri gerçekleþiyor mu bu camiada.

Bu camia Ahmet Aðaoðlu deðil, Nuri Albayrak deðil, Özkan Sümer deðil, bizleriz.

Her sözden bir doðru payý alýp, üzerimize katarak geliþmeliyiz. Ama biz hep bütününe takýlýp kalýyoruz. Hayýr kardeþim! Her sözden, her fikirden, her öneriden alabileceðini al sen!

Bu fikri ortaya ataný eleþtireceðine.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Ahmet AÐAOÐLU'na 'konuþma, gel' demesi kolay da geleceði zaman da 'yönetime almassan þu kadar oyum var, seçtirmem' diyende bizleriz. Onun, bunun seçeceði yönetim kuruluyla 'paralý baþkan' ALBAYRAK geldi de ne oldu? Adam parasýyla rezil oldu! Gel dediðimiz adama çalýþacaðý adamlarýný seçtirmediðimiz bir yapý !
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet AÐAOÐLU'na 'konuþma, gel' demesi kolay da geleceði zaman da 'yönetime almassan þu kadar oyum var, seçtirmem' diyende bizleriz. Onun, bunun seçeceði yönetim kuruluyla 'paralý baþkan' ALBAYRAK geldi de ne oldu? Adam parasýyla rezil oldu! Gel dediðimiz adama çalýþacaðý adamlarýný seçtirmediðimiz bir yapý !
    aynen katýlýyorum.

Özkan Sümer'in son baþkan olduðu seçimde de adaydý ve en çok oyu alýp baþkanlýðý haketmiþti ama yönetimi aðýrlýklý olarak Özkan Sümer'in listesindekilerden oluþacaðý için istifa etmiþti. Hatýrlamayanlar http://www.ntvmsnbc.com/news/192593.asp uzantýsýndaki habere bakabilirler.

Oy kullanan üye sayýsý artmadýkca da bu yapý böyle devam edecek ve Trabzonspor küçük oy gruplarýnýn ellerinde oyuncak olmaya maalesef devam edecek.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    47

Baþkan adaylýðý için isminin geçmesini doðal karþýladýðýný ifade eden Aðaoðlu, "Tek öðütülmemiþ isim ben kaldým. Trabzonspor etrafýndaki gruplar, basýn, sizi de öðütürler. Geçmiþte yaþadýðým olaylardan edindiðim izlenimlerden hareketle bunu söylüyorum.

Eðer birilerinin önerdiði ismi yönetiminize dahil etmezseniz, birisinin telefonuna karþý dönüp aramazsanýz, bunlar çok rahat yaþanabilir. Kriterler çok basit ve ucuz. Bu birleþme olmazsa daha çok Ahmet Aðaoðlu, baþka isimler aranýr durur. Ahmet Aðaoðlu yýpranmamýþ bir isimdir. Benim belli bir spor birikimim var. Ancak mevcut yapýyla bunun ancak yüzde 10'unu aktarabilirim.
    Bu tespitlerden sonra siz ögütüleceginizi bile bile aday olurmusunuz? Belli ki son aday oldugu secimde yasananlar kendisini oldukca etkilemis. Kararini ve yorumlarini saygiyla karsilamak lazim. En azindan yapici elestiriler yöneltiyor. Bazi Trabzonsporlu eski yöneticilere de ilham olur insallah...
    Tomurcuk derdinde olmayan aðaç odundur!

N. F. Kýsakürek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)